Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Man jautājums kur var pieteikt testu uz antivielām (priekš sertifikāta nevajag) vienkārši profilakses pēc 

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām statistika rāda ka apmēram 1% no slimojošajiem ir saslimuši otreiz. Lielākajā daļā gadījumu ar daudz vieglākām sekām. Tākā man jau pirmajā gadījuma viss pārgāja 3 dienās, tad īpaši neuztraucos.

Te izklausās daudziem lielāki simptomi no potes, kā man bij no paša kovida. Meh.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Gan jau jebkurā vietējā laboratorijā.

Tnx par info tad vienkārši bus jaizbrīvē laiks jaaizbrauc 👍

Link to comment
Share on other sites

Da labi, te lielākā daļa par savu degungalu tālāk neredz, tā ka šai reizei pietiks. Jāmauc gulēt.

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Tākā man jau pirmajā gadījuma viss pārgāja 3 dienās, tad īpaši neuztraucos.

Pasaki to tiem, kas ir notusējuši pie balona, kuriem savādāk ir gaisa pietrūcis.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Pagaidām statistika rāda ka apmēram 1% no slimojošajiem ir saslimuši otreiz. Lielākajā daļā gadījumu ar daudz vieglākām sekām. Tākā man jau pirmajā gadījuma viss pārgāja 3 dienās, tad īpaši neuztraucos.

Te izklausās daudziem lielāki simptomi no potes, kā man bij no paša kovida. Meh.

Nu tas mans personiskais viedoklis viss atkarīgs vai tev nav apakšā kādas kaites un cik spēcīga imunitāte 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gromix teica:

un cik spēcīga imunitāte

Vai šis ir kaut kā mērāms jēdziens, kurš ir nosakāms?

Lai gūtu pārliecību..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , gromix teica:

Kā saka šeit nu ir mana problēma ja parādās simtomi neturpinat tusēt apkārt nelipināt citus

Tu dzīvo savā viensētā, un jā, tev arī potēties ipasi nevajag.

Problēma ir tā, ka tomēr absolūti lielākā daļa cilvēku tomēr dzīvo urbānā vidē, garām paiet tūkstoši cilvēki dienā, socializācija notiek, izklaides pasākumi utt, it īpaši pasaules lielpilsētās un tur aina un vajadzība un pieeja ir cita. Un ja viņi visi domas - meeeh, poh, mani šis neskars, un valdība arī liktu mīksto, būtu katastrofa. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Vai šis ir kaut kā mērāms jēdziens, kurš ir nosakāms?

Kā jau teicu mans viedoklis kuru neesmu ne merījis ne noteicis cilvēki ir dažādi i netaisos strīdēties citam pieredze ir bēdīga cits ir ticis sveikā cauri

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , gromix teica:

cik spēcīga imunitāte

Nekad nevari zināt kāda tev būs tā imunitāte pret kādu konkrētu lietu. No sērijas - bites kodiens nogalina kaut gan gripa neķer un otrādi. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

Tu dzīvo savā viensētā, un jā, tev arī potēties ipasi nevajag.

Problēma ir tā, ka tomēr absolūti lielākā daļa cilvēku tomēr dzīvo urbānā vidē, garām paiet tūkstoši cilvēki dienā, socializācija notiek, izklaides pasākumi utt, it īpaši pasaules lielpilsētās un tur aina un vajadzība un pieeja ir cita. Un ja viņi visi domas - meeeh, poh, mani šis neskars, un valdība arī liktu mīksto, būtu katastrofa. 

Nu pilsētniekiem pilsētas problēmas (joks) ir katram pasam jāizvērtē ja saslimst nu neiet uz to bodi bet ja varianti nav tad pasam ieverot lielu piesardzibu

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

No sērijas - bites kodiens nogalina kaut gan gripa neķer un otrādi. 

vēl piemini, vai ar 0,5 izdzertu šnabi var tikt mājās ?, un kā ir kad 0,7 ? ar moci ?, cik spoguļi jāpērk?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , gromix teica:

Nu pilsētniekiem pilsētas problēmas (joks) ir katram pasam jāizvērtē ja saslimst nu neiet uz to bodi bet ja varianti nav tad pasam ieverot lielu piesardzibu

Kā tu domā, vai tie kas tagad jau ir kapos, arī nedomāja šādi, ka viņus jau tas toč neskars?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Nekad nevari zināt kāda tev būs tā imunitāte pret kādu konkrētu lietu. No sērijas - bites kodiens nogalina kaut gan gripa neķer un otrādi. 

Iedomājies ja cilveki vienkārši brutāli ievērotu piesardzību sis viss tiktu nobeigts tā lāgā nemaz nesācies, bet sākumā jau nezinājām kas šis pa zvēru un ko viņš ziemā ēd 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Kā tu domā, vai tie kas tagad jau ir kapos, arī nedomāja šādi, ka viņus jau tas toč neskars?

Kas paslaik taisaulē tiem vieglāk viņiem nav jacies būšu skarbs nebija laimīgā loze kā saka viss ir likteņa rokās nu ja man nepaveigsies atšaušu pakavus ta nu tas liktenis bus lēmis āmen 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , gromix teica:

Iedomājies ja cilveki vienkārši brutāli ievērotu piesardzību sis viss tiktu nobeigts tā lāgā nemaz nesācies,

Neviens neņemtu tevi pa pilnu ja pasauli aizslēgtuu dažu 10 cilvēku gadījumu dēļ. Bija jāpagaida un jāpēta :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zin... teica:

Neviens neņemtu tevi pa pilnu ja pasauli aizslēgtuu dažu 10 cilvēku gadījumu dēļ. Bija jāpagaida un jāpēta :)

 

 

Kamer gaidijam pētījām bij jau sūdi vagā 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Stasss teica:

Pasaki to tiem, kas ir notusējuši pie balona, kuriem savādāk ir gaisa pietrūcis.

 

Kas man viņiem būtu jāsaka? Vai tad es vainīgs ka kāds tiek cauri vieglāk, cits smagāk.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Kas man viņiem būtu jāsaka?

pasaki @Stasss, lai pie gultas skābekļa balonu tur ...., na sjakij slučij 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Zin... teica:

Nekad nevari zināt kāda tev būs tā imunitāte pret kādu konkrētu lietu. No sērijas - bites kodiens nogalina kaut gan gripa neķer un otrādi. 

Piekrītu. Laikam jau rakstīju - pirms dažiem gadiem sieva ar bērnu noķēra gripu tā pa smago - meita pāris dienu bij ar augstu temperatūru, sieva - nedēļu. Es tur apkārt dancoju, taisīju ēst utt. Pašam vienu dienu bij kaut kādi 37.5, bik vājums un viss. Vienu reizi, bet ir bijis otrādi - vasarā kaut kādu vīrusu esmu noķēris (ssuka - atvaļinājuma laikā :D ), ārā ap 30 grādiem, es 3 dienas guļu ar t ap 38-38,5, meitenēm vispār nekas - soļo uz jūru un peldās...

Link to comment
Share on other sites

Vakcinācija nekad nebeigsies. tā kā labāk jau samierināties ka iesim uz boosteriem katrus 6 menešus nakamos gadus, un tad jau katrus 3 menešus vai katru menesi. Pfizerim vajag naudu

Labots - Laxe
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Stasss teica:
pirms 6 stundām , AndrisBB teica:

3 gados vajadzēs vismaz vēl 4 - 5 potes

Vai tā ir problēma, ja vienkārši gribi izsargāties no slimības sekām? Man piem, nav grūti apmeklēt ārstu un izdarīt.

 

500.png

Link to comment
Share on other sites

Mans favorīt thing ko darīt ir skatīties nebeidzamas atrunas excess nāvem kuras nu nekādi nevaj piesaistīt vakcīnām.

Protams ka tās var nākt no daudziem iemesliem, bet tas fakts ka tik cītīgi meģina valstis un žurnālisti karot pret pat to ka ierosina to kā iespejamību ir smieklīgi.

f88e886f04713c36b6c27bffe5ab7cb729fa568ca4ab95cb6f04ecfa6e37f9c1.jpg.860e2d8b70f7623ea192de869a495d13.jpg

 

 

Man arī patīk jaunie žurnalistikas vārdi - Short Ilness :D

 

https://www.nbcnews.com/health/health-news/heart-risks-rare-after-pfizer-covid-vaccination-study-finds-n1280960

 

Its ok, tas ka 71 reizi palielinās risks, un pfizer slepj informāciju par rezultātiem no studijām ir kaķim zem vienas vietas jo tas sirdstrieks bus tikai maigs un viegls. tā kā nevajag uztraukties.

 

Gaidu kad Latvija sāks slēpt oficiālos datus mirstību, kad parādīsies ka no sirds problēmām mirst vairāk nekā no covidiņa.

 

---

 

Covidiņš mainās un mainās informācija ap to kas un kā palīdz un ko tas dara. mums jamainās līdz ar to

Bet pfizerīts nemainās, tas vienmēr bija labs, droš un glāba mūs, nekad nedrīkst pat skatīties un to ko tā firma darija un ko tagad tās produkti dara. tapēc turpinam to injekcēt

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 5 stundām , gromix teica:

edomājies ja cilveki vienkārši brutāli ievērotu piesardzību sis viss tiktu nobeigts tā lāgā nemaz nesācies, bet sākumā jau nezinājām kas šis pa zvēru un ko viņš ziemā ēd 

Tā tika pieveikta gripa, jo noteikumi un ierobežojumi, izrādās, darbojas arī uz to.

Zināma, diezgan labi izpētīta infekcija ar regulāriem ikgadējiem atgādinājumiem, ka nu jau ir par daudz, epidēmijas līmenis sasniegts, vazāties nevajadzētu u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , gromix teica:

Iedomājies ja cilveki vienkārši brutāli ievērotu piesardzību sis viss tiktu nobeigts tā lāgā nemaz nesācies, bet sākumā jau nezinājām kas šis pa zvēru un ko viņš ziemā ēd 

 

Domā tagad kāds zin? viss ko dara ir iebaž pirkstu dibenā un tad zielē ko darīt.

Neviens valdībās pat neskatās ne uz vieniem datiem kas nāk no afrikas valstīm kur 'p

losās' omnikrons.

Bet histērijā brēc un jau saplanojuši lokdownus un ierobežojumus, Un žurnālisti drukā šausmu stāstus ko izfantazējuši.

 

Tikmēr Dati un reali zinātnieki kas nodarbojās viroloģiju rāda pretejo. Pat sakot ka vajadzetu ļaut omnikronam izplatīties jo no tā nav ne hospitalizācijas ne nāves pieaugums bet sniedz imunitāti no citiem paveidiem.
To protams nerakstīs neviens žurnalists jo tas nav par ko viņiem maksā.

 

Anglijā vispār komēdija kas tur notiek, tur vairs pat nemeklē iemeslus vai datus lai pasniegtu savus jaunos ierobežojumus. Tikai politiski iemesli ir svarīgi.

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Laxe teica:

Anglijā vispār komēdija kas tur notiek, tur vairs pat nemeklē iemeslus vai datus lai pasniegtu savus jaunos ierobežojumus. Tikai politiski iemesli ir svarīgi.

Pastāsti tuvāk :D Varbūt es kaut ko nezinu, te dzīvojot :D vismaz, cik te zināms, nekas tāds radikāli jau nemainās. Plusmīnus viss tas pats kas bija iepriekš.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Laxe teica:

Vakcinācija nekad nebeigsies. tā kā labāk jau samierināties ka iesim uz boosteriem katrus 6 menešus nakamos gadus, un tad jau katrus 3 menešus vai katru menesi. Pfizerim vajag naudu

Meh, tie papildus daži miljardiņi nekādu īpašu lomu nespēlē. Foršs bonusiņš, bet tas arī viss. Galvenais ir uzturēt dzīvu ideju par Zaļajiem Papīriem, lai tos var "uzlabot" ar papildus moduļiem un saslēgt (ilgtspējīgi integrēt) ar nākamo Krīzi!

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tā tika pieveikta gripa, jo noteikumi un ierobežojumi, izrādās, darbojas arī uz to

Diez vai. Manuprāt visdrīzāk parastā gripa tiek klasificēta kā kovids. Tā ir komerciāli un politiski izdevīgāk. Jo testi par naudu, un "naudas ir tik daudz kā nekad nav bijis" . Un gripu nekad iepriekš par naudu neviens testejis nebija, nu cik atceros. Rezultāti naļico.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Laxe teica:

Domā tagad kāds zin? viss ko dara ir iebaž pirkstu dibenā un tad zielē ko darīt.

Ar vienu roku drukā tekstu?😃

Labots - jacobs
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Raimonds1 teica:

Tā tika pieveikta gripa, jo noteikumi un ierobežojumi, izrādās, darbojas arī uz to.

Tātad - gripa ir uz neatgriešanos? Ticamāk jau neviens, sevišķi tie, kuri ievāc statistiku, tai vairs īpašu uzmanību nepievērš kā arī tie, kuri citkārt vērstos pie ārstiem ar gripas simptomiem (un pa starpu varbūt taptu notestētiem), tagad taisa Covid testus :sarkasms:

Vēl, runājot par gripu. Kaut kur lasīju, ka nevarot izskaust arī tāpēc, ka baisi mutējot un arī lēkājot no cilvēkiem uz putniem (dzīvniekiem?) un atpakaļ.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , marrtins teica:

Tātad - gripa ir uz neatgriešanos?

Nu bet loģiski. Jo kam nafig bija vajadzīgas neobligātās gripas potes ik gadu? Vot bet ja to nosauc citādi un ievieš par obligātu pasākumu ar skaļu reklāmas kampaņu, tas tad uzreiz ir kruta un ar sarkano paklāju. Padomājiet vēlreiz, Borjka [Džonsons] uzreiz dabuja c19 kā pirmais lokdauns ieviesas. Visi [ok ne visi, bet tie kas sevi tā reklamē] resnā gala politiķi ir dabujuši c19. Nothing personal, just a business.  Kaut gan nē, tagad ir vēl krutāk,tak grasās potes darb;ibu ierobežot liudz 6 mēnešiem nevis uz gadu. Nu ko 2x lielāks garantetais profits, jo ne jau pilsonis parastais no sava maka maksā, bet garantēti caur valdībām. Ideāls bizīts. 

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 1 stundas , Laxe teica:

Pfizerim vajag naudu

Reāli vienas firmas naudas vajadzību dēļ visu valstu ekonomikas bremzē, vai mēs nevaram sacelties pret šo ļauno netaisnību? :)

 

Pirms 9 minūtēm , x_rays teica:

Nu bet loģiski. Jo kam nafig bija vajadzīgas neobligātās gripas potes ik gadu?

Šādi no pirksta, kas kur iebāzts, arī tiek izplatīta patiesā info. Iesākumam tomēr der painteresēties kaut vai par publiski pieejamo info, cik potējas arī šodien pret gripu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , superKrona teica:

Reāli vienas firmas naudas vajadzību dēļ visu valstu ekonomikas bremzē

Man astra. Uzmetu fizeri :D

Pirms 4 minūtēm , superKrona teica:

cik potējas arī šodien pret gripu.

cik tad? nezinu nevienu pašu kas to jebkad būtu darījis.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kreizā Kāja teica:

Es kaut kad ļoti sen, togad nesaslimu...

tā gripa ir vienu, nu max 2 dienas, un viss, ko tur poteties. Pilnīga bezjēga. Paguļ mājās, padzer zāļu tējas un groku un viss pamožas svaigs ka gurķīts. Pec tāda normāla kodiena pašsajūtas sliktākas kā pēc izgulētas gripas.

Link to comment
Share on other sites

Nu veciem un slimiem var būt letāla. Hmm, kur es šo esmu jau dzirdējis...

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , x_rays teica:

tā gripa ir vienu, nu max 2 dienas, un viss, ko tur poteties.

nekad neesmu potējies pret gripu, bet kad pēdējo reizi bija(pirms padsmit gadiem), tad četras dienas bija tā ka gribējās nomirt, kopā kādas 10 dienas. Pret gripu vienmēr esmu attiecies nopietni un ārstējies vairākas dienas ilgāk, kā mazāk. Dzirdēts par nopietnām komplikācijām, ja neizārstē kārtīgi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , marrtins teica:

Nu veciem un slimiem var būt letāla. Hmm, kur es šo esmu jau dzirdējis...

Ja liktenī ieraksīts, ka mirsi no gripas, tad no kovida nekad nemirsi, iegaumē to :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Tas par ko tu stāsti ir viegla saaukstēšanās, sezonas vīruss.

Daktere teica ka gripa. Man ko viņai būtu neticēt vai? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Daiļais teica:

edo linku uz liktens grāmatu

man tada nav. Es pats nezinu vai rīt būšu dzīvs vai miris. 

Just now, kreizā Kāja teica:

Es tādam niekam jau nu dakteri nesauktu...

Nav jāsauc, gadās, ka ir pie sāna :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...