Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

ruukjis
Pirms 12 minūtēm , Lainere teica:

Nu tad tu redzēsi. Ka zāle nemaz tik zaļa arī nav.. 

Runa nav par zāles zaļumu, bet gan par to kad šī zāle nokaltīsi. Tu saki "vakar!!!!", bet realitāte saka, ka zāle vēl ir zaļa un nav zināms vai vispār nokaltīs. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Cerams ka ziemā, kad slimnīcās vietas trūks, uztaisīs rindas kārtību - sākumā vakcinētie, un tad ja ir vieta, nevakcinētie. 
(Aizdoma ka atkal bļaus ka notiek diskriminācija)

Cerams, ka ziemā, kad slimnīcās trūks vietas, beidzot sāks publicēt statistiku par to, kas tad to vietu aizpilda.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Runājot par dzeltenajām atpazīšanas zīmēm

Savi varoņi jāatbalsta..👍

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , CAP teica:

ā.. nu varbūt, es pēdējo reizi biju 30.05., un tagad plānoju doties atkal 30.08.

Man līdzīgi - maijā antivielas notestēja (nebija), cerēju, ka tagad arī vēl testē, bet nē, pateica, ka ap Jāņiem esot kvotas beigušās.

Link to comment
Share on other sites

Rob Vuu

Pat ja pieņems līdz galam, Lainere pilnīgi noteikti nav tajā sabiedrības grupā, uz kuru tas attieksies. Obligāti varbūt būs jāvakcinējas lai strādātu medicīnā, izglītībā, policijā, bet drukāt pasakas internetā droši varēs arī bez vakcīnas.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rob Vuu teica:

Lainere pilnīgi noteikti nav tajā sabiedrības grupā

Šie jau par sevi tieši nekad nedomā, tikai kopējam sabiedrības labumam..😂

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Joiman teica:

jā, bet pusaudži ir ļoti aktīvi pārnēsātāji, kas atnesīs mājās omei, mammai un citiem.

Omīte, mamma un citi lai tad arī vakcinējas, ja reiz iekļuvuši riska grupās.

 

Vakcinētie tak arī saslimst un pārnēsā (starp citu, citus aplipina tikpat aktīvi kā nevakcinētie), tik simptomu mazāk, kas tikai veicina to, ka slims valkāsies apkārt.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Vispār jau kasīties par lietām, par ko vēl zinātnieki strīdas 😁, ir pilnīgi bezjēdzīgi. Šodien viens grafiks, rīt būs kāda pētījuma rezultāti, būs cits grafiks, tad kāds ne pārāk godīgs avots izliks vēl kaut kādus falšos datus vai rezultātus un tie paspēs izplatīties un mēs te paspēsim izvilloties, kamēr izrādīsies, ka feiks u.t.t.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 37 minūtēm , CAP teica:

kas attiecas uz bērnu/jauniešu potēšanos.. domāju, ka pašreizējie 12 gadi ir pa lielam optimāli.. neba tie mazākie ir tā aktivākā daļa.

Paturpinot par bērnu/pusaudžu vakcinēšanos, Vācu STIKO nepietiek datu, lai rekomendētu vakcinēties 12-17. gadīgajiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Vispār jau kasīties par lietām, par ko vēl zinātnieki strīdas 😁, ir pilnīgi bezjēdzīgi

Jēgas nav vispār :) Bet tiesa, piemēram, virusoloģija un imunitāte vēl ir ļoti neizpētītas jomas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Joiman teica:

p.s. un vēlreiz atļaušos ielikt šo statistiku, manuprāt viss šeit parādīts:

Nekas daudz tur nav parādīts.

* Cik liela daļa vakcinēto inficējās, salīdzinot ar nevakcinētajiem (ar, bez simptomiem)? Tur parādīta tikai smagi slimo statistika.

* Kāds ir smagi slimo nevakcinēto sadalījums vecuma grupās un pēc vispārējā veselības stāvokļa?

Link to comment
Share on other sites

Lainere
Pirms 24 minūtēm , Stasss teica:

Negribu sieties pie gramatikas, jo tas man itkā poh, bet ja jau gribi būt lielais antivakseru stārs, tad vismaz šo vārdu pareizi iemācies rakstīt, savādāk jums vakseriem tas jau kā zīmogs visur nāk līdz..

Oj. Atvaino mozus. I kaut jur aizbēga 🙈😁

Link to comment
Share on other sites

Man te tāds kutelīgs jautājums. A vieglas uzvedības sievietēm arī būs obligāti jāvakcinējas, kā citu profesiju pārstāvjiem?

Viņām arī sanāk darbs ar cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirmajā kārtā kopā ar deputātiem - jo maukām ir jābūt potētām! :diablo:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Vai ta deputāteļus kāds pērk? Man radies iespaids, ka lielākie pērkamie ir birokrātu starpā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , marrtins teica:

Vai ta deputāteļus kāds pērk?

Domāju ka Aivars, turot rokā burtnīcu, tev nepiekristu :biggrin:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Lainere
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Lainere, tu rakstīji ka ir pieņemts. Tas vēl tiek lemts. Tev prāts spēj saprast atšķirību starp to kas tiek apspriests un ir nolemts normatīvo aktu līmenī?

Rakstīju, jo kā daži piekritīs, viņa šobrīd nav brīvprātīga, un arī galīgi pēc tādas neizskatās. 

Es varu jau tagad apgalvot,  ka tā ir piespiedu vakcīna, bez un pirms  visiem "normatīvajiem", piespiedu no obligātā tālu nav jāmeklē, savstarpēji līdzīgas paralēles  no šiem diviem saukļiem var savilkt. Lai nu būtu ka tas tikai tiek lemts, par to, ka tas drīz apzīmēsies ar likuma punktiem, bet tas konkrēto faktu nemaina. Brīvprātīgu un piespiedu māku atšķirt, bet var jau būt, ka tā ir tikai atšķirīgā izpratne no grāmatas, cik cilvēku tik viedokļu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz smuku burtu, bet saturs 0, uz deputātiem jāiet!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Lainere teica:

savstarpēji līdzīgas paralēles  no šiem diviem saukļiem var savilkt.

Jūs vakseri esat jau tādas paralēles savilkuši, ka te jau baltu kreklu ar garām piedurknēm vajag, ar saviem blūtūziem, grafēniem un magnētiem..

Paralēļu vilcēji, jibio...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
4 hours ago, Stasss said:

mēginu saskatīt plusus un mīnusus abās frontes pusēs, un izvērtēt, nevis bāzēties uz vienas ideoloģijas.

 

Es arī to pašu mēģinu darīt, tomēr tas mani no pieskatitīšanas vakcinācijas pretinieku pulkam neglāba :D:D:D 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
4 hours ago, vvv said:

Reliģiskie paklausīs baznīckungu, ja viņš saka - vakcinējies, tad visdrīzāk vakcinēsies. Konspirācijas idejas vieglāk iepotēt tiem, kuriem baznīckunga nav.

....Mateušam, visdrīzāk, arī nav. :D

 

Neviens nevar nevienu piespiest un to nedara. Vismaz manā Baznīcā. Var aicināt darīt vienu vai citu lietu, bet ne piespiest.

 

Neesmu nevienas konspirācijas teorijas piekritējs. Nesekoju ne teorijai par to, ka nevakcinētie nobeigs pasauli, ne teorijai par to, ka vakcinēšanās ir ceļš uz kapu kopiņu. Taču ik pa laikam, atverot internetu, kāds raksts gan no vienas, gan no otras teorijas piekritējiem man uzskrien virsū.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 2 minūtēm , Mateushs teica:

Var aicināt darīt vienu vai citu lietu, bet ne piespiest.

Hmm, vēsture ir pilna ar pretējiem piemēriem, kad vienu vai otru lietu var piespiest darīt vai nedarīt :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 2 stundām , base7 teica:

A vieglas uzvedības sievietēm arī būs obligāti jāvakcinējas, kā citu profesiju pārstāvjiem?

Viņām arī sanāk darbs ar cilvēkiem.

Obligāti nē. Viņas vakcinēs vakcinētie.

Pirms 18 minūtēm , Mateushs teica:

Neviens nevar nevienu piespiest un to nedara.

Var piespiest, un ir jāpiespiež.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 minutes ago, laikamTak said:

 

Var piespiest, un ir jāpiespiež.

 

Skatoties, kas un no kurienes

Link to comment
Share on other sites

Mateushs

Vēl 2013.gadā, izrādās, šis profesors (tas ir domāts tiem, kas apgalvo par izglītības saistību, sakarā ar skatu uz kādu jautājumus) principā runāja par to, kas šobrīd pasaulē notiek vismaz ārēji...

 

 

  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@Mateushs, nu cik var malt šitās stulbības. Mēs jau visi esam čipoti. Labprātīgi. Kāda starpība, vai tas čips ir zem ādas vai ir virtuāls? Es pat teiktu, ka fizisks, implantēts čips strādātu labāk. 😁

Interesanti, ka neviens vēl nav izvilcis šodien pavīdējušo ziņu, ka GB bijis/ir izstrādāts plāns cīņai ar koronavīrusa (ne covid-19) pandēmiju 2005. gadā 😁.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, Jurkins said:

@Mateushs, nu cik var malt šitās stulbības.

 

Ne jau es ko maļu; izglītots cilvēks to maļ. Man ir vienalga, bet, uzskrienot šādai informācijai, es sāku aizdomāties. Par čipizāciju, starp citu, no Krievijas puses es jau dzirdu jau gana sen, stipri pirms Kovida iestāšanās...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mateushs teica:

Vismaz manā Baznīcā. Var aicināt darīt vienu vai citu lietu, bet ne piespiest.

Kas es ar keponu galvā ieeju baznīcā, mani piespiež vai nu sipt nuhaj vai vilkt nost cepuri. Īsti izvēles nav.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
2 minutes ago, e = d said:

Kas es ar keponu galvā ieeju baznīcā, mani piespiež vai nu sipt nuhaj vai vilkt nost cepuri. Īsti izvēles nav.

 

Neviens nevienu nespiež, bet gan pasaka to izdarīt... Esot ciemos, Tu arī vari ar keponu galvā sēdēt, tikai diez vai citi to sapratīs

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

izglītots cilvēks

Zini, cik "izglītotu cilvēku" pilnā nopietnībā runāja par torsionu laukiem. Arī viens mūsu matemātiķis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mateushs teica:

Esot ciemos, Tu arī vari ar keponu galvā sēdēt, tikai diez vai citi to sapratīs

Manā mājā visi staigā ar aptītu dvieli ap galvu, viss labi.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mateushs teica:

Neviens nevienu nespiež, bet gan pasaka to izdarīt... E

Tieši tas pats jau ar vakcīnu. Pasaka - vakcinējies vai meklē citu darbu. Neviens nespiež.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 6 minūtēm , e = d teica:

ar keponu galvā ieeju baznīcā

Oriģinālā man liekas bija par ž ebreju pirtī, kuram lika, vai nu trusenes uzvilkt vai krustiņu noņemt (es gan nesapratu, kāpēc)

 

Nu labi, @Mateushs vakcīna patiesībā satur čipu. Tik ļoti slepenas tehnoloģijas, ka nav nekādas noplūdes? Pat no Snoudena? Ā... , zinu. Citplanētieši (pelēkie) no zonas-51 palīdzēja.  Tu zini, cik Krievijā ir tādu "profesoru". Pilna tutruba. Rietumos gan arī ir.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
5 minutes ago, Jurkins said:

Zini, cik "izglītotu cilvēku" pilnā nopietnībā runāja par torsionu laukiem. Arī viens mūsu matemātiķis.

 

Kad es agrāk dzirdēju no Krievijas puses stāstus par to, ka cilvēkus ir plānots čipizēt, es no tiesas uzskatīju, ka viņi ir ļoti labi fantazētāji. Bet tagad redzot, ka principā (jauši vai nejauši) tas pareģojums sakrīt ar to, kas notiek šobrīd (obligātā vakcinācija, nevakcinēto ierobežojumi), es nezinu, ko domāt. 

Just now, Jurkins said:

Tu zini, cik Krievijā ir tādu "profesoru". Pilna tutruba. Rietumos gan arī ir.

 

 

 

Kā Tu izvērtē, kuram no "izglītotiem" ticēt? Tas ir tikai subjektīvs viedoklis, kas nevar pretendēt uz absolūto patiesību.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Klau, kāds sakars kovida vakcīnai ar čipu? Labāk nedomā. Tev nepadodas.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, Jurkins said:

Klau, kāds sakars kovida vakcīnai ar čipu? Labāk nedomā. Tev nepadodas.

 

Pafilozofējot, neviens nezina vakcīnas satāvu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...