Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Es nopietni. Pavisam. A ja nu tāpat kā ar garšu un smaržu. Tad ir vispār 3,14sec.

Link to comment
Share on other sites

Šodien abi ar sievu uztaisījām testus, jo viņa nesen pārradās no komandējuma Klaipēdā, un jutās slikti, pie tam pāris kolēgas saslimušas. Negatīvi abi. Nonācām pie secinājuma, ka pie vainas būs nosprāgusī kondiška un atvērtie auto logi, jo aizvakar braucām uz jūru :D

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kur tu izrāvi, ka tas ir anti-vaxxers? Varbūt jogurts bija iepelējis? Vismaz rakstā nekas nav minēts par vakcīnām, un tas ir ielikts sadaļā Izklaide :lol:

 

Tikmēr vietējā Kerena-Juris, sašutis par šausminošu atgadījumu Avārijas Brigādes parkā :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 56 minūtēm , superKrona teica:

Jocīgi, čupa apsargu plikām rokām...

Kas tur jocīgs? Uz salas pat policisti ir plikām rokām, ja vien nesargā karalieni.

 

Bet nu pēc veikala un laika, domājams ka ar Kovidiem sakars nekāds. Visdrīzāk nakts vidū nākot no tusiņa pārnarkojušies izdomāja ieiet veikalā patrakot, jo nekas cits jau vaļā tanī laikā nav. Parasti trako uz ielas. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 45 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Grūti kaut ko tādu Latvijā iedomāties.

Pie mums arī šausmas notiek. Proporcionāli mazākas :sarkasms:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 8 stundām , kreizā Kāja teica:

kaķu kaku tantes

Kāds, b*a, sakars? :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 1 stundas , kreizā Kāja teica:

Postu augstāk

To ta es saprotu, bet tu nodēvēji patversmes vadītāju par kaķu kaku tanti? 😮

Link to comment
Share on other sites

marrtins
1 stundu atpakaļ, kreizā Kāja teica:

Plus vēl acīm redzams likumpārkāpums, tiek filmēta personība neapšaubāmi bez tās piekrišanas

Var par šo sīkāk? Kurš likums un punkts tad tiek pārkāpts filmējot "bez piekrišanas"?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kreizā Kāja teica:

Plus vēl acīm redzams likumpārkāpums, tiek filmēta personība neapšaubāmi bez tās piekrišanas

GDPR ir skarbs, bet ne tik skarbs. Šajā situācijā būtu viegli pamatot filmēšanas mērķi.

Pirms 2 minūtēm , kreizā Kāja teica:

nācies no sava Youtube kanāla ~ 5 video aizvākt

Youtube automātiski atsaucās uz sūdzībām par video, bet to no Youtube puses neanalizēja neviena dzīva radība.  Tā situācija ir tālu no reālā likuma. Youtube arī nekad "viensētas" video netērēs cilvēkresursus. Tas ir Youtubam liels mīnuss, bet vienīgais veids, kā var pastāvēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Mērķis - savu leģitīmo interešu aizstāvība. Kā jau @AndrisBB teica - fiziskā persona var filmēt visu, kas pagadās (ar nedaudziem izņēmumiem: bērnus, privātīpašumu, stratēģiskos objektus un vēl šo to), bet par publicēšanu ir nianses. Persona var paprasīt nepublicēt savu kadru, bet aizliegt filmēt/fotografēt - nevar. Ja nodarbojies ar komerciju - tad obligāti jāprasa subjekta atļauja darbu publicējot/pārdodot. Bet tādas divas tantes drīkst filmēt, kamēr pašam apnīk vai viņas sasit tev kameru.

 

EU brīnumzemītē uzbrūkošais tantuks gan var iesniegt prasību tiesā par viņas goda un cieņas aizskārumu. Tas nekas, ka primāri tā ir viņa pati, kura savu cieņu aizskar ar savu uzvedību, bet fotogrāfs var tik atzīts par vainīgu :sarkasms:Nu līdzīgi kā citās brīnumzemītēs zaglis, rāpjoties tavā īpašumā pār tavu žogu un salaužot kāju, var iztiesāt kompensāciju no īpašnieka :sarkasms:

 

Bet vispār jā - tas GBBRBRBR tikai galvu jauc un visu sarežģī ar daudzām nekonkrētībām... Bet arvien jauni regulējumi - tas normāli pie arvien augošas valdības un birokrātu armijas.

Labots - marrtins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Žurnālisti pārsvarā spēlē uz mērķi - "tas ir sabiedrības interesēs"  citi cilvēki arī uz to drīkst spēlēt. Konkrētajā gadījumā, sabiedrības interesēs varētu būt zināt, ka konkrētai personai kaķēnus labāk neuzticēt. 

 

Pirms 15 minūtēm , kreizā Kāja teica:

A ja nu tai personībai nav nekāda sakara ar to visu

Par to jau var strīdēties pēc citiem likuma pantiem. Reputācijas graušana, morālais kaitējums utt. + Pēc tam, kad tas ir pierādīts, tad arī var atgriezties pie datu apstrādes pārkāpumiem.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Manuprāt taisni tas ir nepareizi - aizkrāsot kaut kādu huligānu sejas, kas uzbrūk, zog, sit, demolē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tos purnus vajag labi ''aizkrāsot'' notikuma vietā un tad ar foto nemaz nevajadzēs pūlēties...?😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Bik offtopikā aizgājis :sarkasms: Nedaudz par tēmu: UK vairāk kā puse "Covid" hospitalizēto pozitīvu testu saņēmuši tikai pēc uzņemšanas.

 

Tas ekspertiem liek domāt, ka daudzi tādi pacienti tiek hospitalizēti citu iemeslu dēļ un Covid hospitalizācijas statistika ir sagrozīta, liekot cilvēkiem lieki raizēties.

Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 10 minūtēm , kreizā Kāja teica:

cik zemu ir kritusi žurnālistikas ētika

Pofig par žurnālistiem, labāk būtu, ja cilvēki saprastu, ka viņu privātums ir tikai komplektā ar viņu mājvietu. Izej laukā - domā, ko dari! Pieaugušiem cilvēkiem ir jāuzņemās atbildību pašiem par sevi. Neliekas pareizi, ka viens vāra sūdu un visi pārējie ir tie sliktie, kas neļauj izsprukt cauri sveikā.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Vispār jau pašā Amerikā, no kurienes arī visa tā atļaušana/neatļaušana filmēt nāk, visādi Yūtūberi parasti pēc filmēšanas uzprasa vai var izmantot video/publicēt. Ja nē, tad izmanto tāpat, tik aizkrāso sejas un viss.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , kreizā Kāja teica:

Gribēji filmēt - izsauc policiju par konkrētu likumpārkāpumu, tie nofilmēs, ja vajag nodokumentēs un pat nopublicēs

Fantastisks arguments!

Varbūt poliči arī palūgs bandīšiem noziegumu izdarīt vēlreiz, lai var oficiāli nofilmēt? :D

Labots - aoma
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Interesanti... Iespējams, kādam sāk šķist, ka asins sarecējumi/aizsprostojumi tomēr drīzumā varētu nebūt tik ļooooti reta [blakus] parādība, ka ir gatavs šķirties no 3 mljrd mārciņām apmaiņā pret asins šķidrinātājiem...

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Varbūt, ka vairāk, bet apšaubāmi. Varbūt jums tur UK visu laiku asinis sprostojas, ka nepilnu 3 gadu laikā nepieciešami tik daudz "produktu":

Citēt

Pharmaceutical products - 33`600`000

Various medicinal products - 33`690`000

 

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu pirmstam ar tak tērēja nepilnu miljardu gadā.

 

Analysis of stroke data showed that the cost to NHS England of prescribing direct oral anticoagulants (DOACs) increased by £733m from 2011 to 2017, but resulted in a substantial 11% reduction in stroke cases. 

Un tas ir palielinājās "par", nav jau zināms cik pirms 2011. tērēja.

 

Tāka laikam tava "sensācija" un ēniālais atklājums neizdevās.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

733mlj increase - tas ir par visiem 6 gadiem laikā, ka saņēmēju skaits pieaudzis par 1452.7% un izrakstīto preparātu skaits par 2004.8%.

Link to comment
Share on other sites

Esmu viens no tiem kas šos medikamentus saņēmis. Nekāda saistība ar kovid - lauzti kauli, ģipsis, asins skiidinaataaju shpriceju sev mēnesi no vietaa, lai neveidojas potenciali trombi. Kaulus lauž gan jau daudzi.

Link to comment
Share on other sites

O jā. Kaulus esmu lauzis nu jau vairs neskaitāmas reizes, neskaitot to, ka man viss "dzīst kā suņam", omome  vienmēr baroja mani ar auksto gaļu, jeb galertu, palīdzot pie lūzumiem :)

 

Kā vienmēr, pie vainas ir gēni, nodzīvosi līdz manam vecumam, nosūtīšu 6-paku ar reālu visīti  :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Kādam nav ideja cik ilgi būs jāskraida ar uzpurņiem  pa veikaliem umtl?

Ja tu esi sapotēts utml? Potes taču ir pieejamas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Achat teica:

Kādam nav ideja cik ilgi būs jāskraida ar uzpurņiem  pa veikaliem umtl?

Ja tu esi sapotēts utml? Potes taču ir pieejamas. 

Kamēr vien šī afēra nebeigsies. 

Un nebeigsies viņa ilgi. 

Jautrākais vēl tikai priekšā. 

Potētajiem diemžēl nekādas privilēģijas nav un nebūs. 

Protams, cik cilvēku tik viedokļu. Esmu neticīgais. Bet gan jau liela daļa mani tagad metīs uz sārta. 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Lainere said:

Protams, cik cilvēku tik viedokļu. Esmu antivakseris un neticīgais. Bet gan jau liela daļa mani tagad metīs uz sārta un dzēsīs no foruma. 

Lai tik met. Jo ātrāk jo labāk.  Ohh, es gan ticu ka tās potes pasargā no tā kroņa. Vienalga liek skraidīt ar uzpurņiem apkārt.

5 minutes ago, Lainere said:

Potētajiem diemžēl nekādas privilēģijas nav un nebūs. 

Nja, tās maskas tak ir jātirgo kaut vai tā pote pasargā no kroņa. Vienalga ir tie uzpurņi.

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 17 minūtēm , Achat teica:

Kādam nav ideja cik ilgi būs jāskraida ar uzpurņiem  pa veikaliem umtl?

Tikmēr, kamēr paši ļausim.

 

P.S.

ASV vakcinētie telpās atkal uzpurņos, jo Varianti... :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Achat teica:

Lai tik met. Jo ātrāk jo labāk.  Ohh, es gan ticu ka tās potes pasargā no tā kroņa. Vienalga liek skraidīt ar uzpurņiem apkārt.

 kas tevi ir pamudinājis ? 

Nevajag diskriminēt, tā nav labi. Varbūt ticēji neierobežojumiem tik pat ļoti cik, ka tas pasargā no c1*9,? 

 

Labots - Lainere
Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins said:

Tikmēr, kamēr paši ļausim.

 

P.S.

ASV vakcinētie telpās atkal uzpurņos, jo Varianti...

Nja, tad tikai remote vairanti var likties pievilcīgi vai normāla firma kur nav pustraku cilvēku. 

Potējies un vienalga  tie uzpurņi?  BTW es ticu potēm, tie perdeli netic? Tāpēc uzpurņi turpinās?

Damn, viņi netic potēm?

2 minutes ago, Lainere said:

Varbūt ticēji neierobežojumiem tik pat ļoti cik, ka tas pasargā no c1*9,? 

Es ticu ka pote pasargā no tā kroņa. Tāpēc. 

 

Okey, ja gribēs lai sēžu ofisā ar uzpurni,  meklē citu darbinieku un čau. 

Nezinu ko teiks, tagad šobrīd esmu viens tai telpā, tāpēc neviens nepiekasās. 

Liktu tupēt uzpurnī 8 h,  varētu meklēt citu cilvēku, tas viss.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Achat teica:

Lai tik met. Jo ātrāk jo labāk.  Ohh, es gan ticu ka tās potes pasargā no tā kroņa. Vienalga liek skraidīt ar uzpurņiem apkārt.

Nja, tās maskas tak ir jātirgo kaut vai tā pote pasargā no kroņa. Vienalga ir tie uzpurņi.

Hmmm, savādi šķiet, jums sola ka pote pasargā, pote atbrīvo, bet beigu beigās, neko neatbrīvo un neko nepasargā. Es ticu ka ir daudz nopietnākas vakcinācijas un daudz nopietnākas slimības. 

Vakcinēties dēļ tā lai man atdotu cilvēktiesības, kuras tā pat neatdos, priekš kam.   Es varu neceļot, varu arī uz publiskiem pasākumiem neaiziet. Ne velti ir teiciens 7x nomēri  1 x nogriez, gribu aplūkot tos cilvēkus pēc 2 gadiem, cik vērta ir tāda pote, lai par tādām pat loterijas taisītu. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...