Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

On 4/8/2021 at 10:42 PM, Jurkins said:

@Jacob, nejauc zvirbuļus ar kartupeļiem kopā😁. Mēs te runājam par antivielu testu nevis kovidtestu.

 

Viss sākas ar testu, kas parāda nepareizu rezultātu. Pēc tāda testa seko ārstēšanās no neesošā vīrusa un potes, pēc kuras tiek mērīts mistisko antivielu daudzums, kas it kā pasargā no vīrusa...kura nebija, bet kurš tika veiksmīgi izārstēts. Nu jau tas nav nekāds noslēpums, ka daudzos gadījumos tests parāda vīrusu tur, kur tā nav (ja jau par to runā augstākās valsts amatpersonas). Jāsaka, ka to gadījumu skaits ir biedējoši liels. Ja nebūtu šo nepareizo testu rezultātu, nebūt panikas par vīrusu un runu par poti un antivielām... Nu ar ierobežojumiem, kuri aizvēra vairākus biznesus ir tas pats. Tāpēc neskrienam uz testu pie pirmā puņķa un temperatūras, bet novērojam sevi! Nevajag celt statistiku uz neesošu saslimšanas gadījumu skaita!

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Raimonds1 teica:

par to imunitāti pēc pārslimošanas

Tur jau par ganāmpulku ir stāsts.

Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 3 minūtēm , Jacob teica:

Pēc tāda testa seko ārstēšanās no neesošā vīrusa

Par kuru vīrusu ir runa?

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, oxygen said:

Pat tie kas pa vieglo

 

A k;a Tu zini, ka tie "pa vieglo" bija Kovid slimnieki? Var būt, viņiem bija vienkārši angīna, sasldēšanās vai cits vīruss?

Link to comment
Share on other sites

Kā jau iepriekš teicu, gēni. Nu nevajag visiem sapņot, ka nodzīvos garu un pieredzes bagātu mūžu, tas ir paredzēts tikai izredzētajiem, un tiem, kam izdodas izšmaukt :D

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, oxygen said:

Pat tie kas pa vieglo, bet redzot reāli ka dažam labam gāja no ģimenes, diezin vai būs ''gobzema elektorāts''

 

Par Gobzema elektorātu var iesmiet, cik vien uziet, bet ja tiek paņemti vismaz 30 cilvēki, kuriem tests parādīja pozitīvu rezultātu, un beigās izrādījās, ka Kovida viņiem nav, tad Tev der pašam padomāt par to, cik daudz Tu redzi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, raiviic said:

Veltas cerības, "medicīnas korifeji", kas līdz šim šķita diezgan normāli biedri, saradušies arī šeit.

 

Nu tad jau Tevis teiktais ir adresējams Labklājobas Ministrei. Bet baidos, ka šo forumu viņa nelasa, tāpēc uzraksti viņai personīgi Feisbukā par to, kāds Tu esi gudrs, bet viņa - nejēga.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jacob teica:

Tāpēc neskrienam uz testu pie pirmā puņķa un temperatūras, bet novērojam sevi!

@Jacob, vēlreiz. Puņķi un temperatūra palikusi pagātnē. Arī kovidtests, kuram ir "biedējoši" nepareizi rezultāti ir pagātnē.

Runa iet par antivielu testu, kuram nav ne vismazākā sakara ar statistiku, paniku un ekonomikas aizvēršanos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins said:

Runa iet par antivielu testu, kuram nav ne vismazākā sakara ar statistiku, paniku un ekonomikas aizvēršanos.

 

Ok, Tu nesaproti manu domu gājienu...

 

Starp citu, lasīju, ka Tev esot bijis Kovid. A kā Tu zini, ka tas bija Kovid, nevis kāds cits vīruss, kurš jau pirms tam te klejoja?

Link to comment
Share on other sites

A kā Tu zini, ka vispār tādi vīrusi eksistē? Tie visi varbūt citplanētiešu cilvēkos sabāzto čipu gļuki?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, raiviic said:

Cerēju, ka šī antivakceru un covid noliedzēju sērga...

 

Es nenoliedzu, ka ir tāds vīruss, kuru dēvē par Kovid, tikai, ņemot vērā pēdējā laikā atklāto informāciju par testu precizitēti, es domāju, ka reāli ar Kovid saslimušo skaitu var dalīt vismaz ar 3

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Kovididiotisma pirmās pazīmes iezīmējās pāris gadus atpakaļ, kad pasauli "biedēja" ar kaut kādu putnugripas variantu. Arī gatavojās visu klopēt ciet. Toreiz tikai tas notika gana laicīgi, netākā ar Covidu. Tad arī uzradās sektanti, kas visus apgaismoja ar patiesību.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, e = d said:

A kā Tu zini, ka vispār tādi vīrusi eksistē? Tie visi varbūt citplanētiešu cilvēkos sabāzto čipu gļuki?

 

Ja Kovidu atrod veseliem cilvēkiem, tad ir tikai loģiski, ka to atrada daudziem saslimušajiem ar citiem vīrusiem. Plaušu karsonis un līdz ar to temperatūra ir raksturīgas pazīmes arī citiem vīrusiem, kas nav Kovid. Ja testi rāda neprecīzus rezultātus, tad loģiskis ir jautājums par to, cik vispār no tiem, kuriem bija kāda saslimšana un kuriem tests parādīja pozitīvu rezultātu, tiešām bija Kovids!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jacob teica:

A kā Tu zini, ka tas bija Kovid

Nu skaidrs, ka neredzēju šim virsū uzrakstu  "@kovid" un "Made In China". Ja tagad paskatās ar skaidru galvu atpakaļ, tad jā, īstenībā man nebija stipri sūtīgāk kā divus gadus atpakaļ pavasarī ar kaut kādu naidīgo gripu vai HVZ ko. Tagad nemocītos vis nedēļu ar augstu temperatūru un zāļu tējiņām (velns lai viņas visas parauj😁), bet iepļautu paracetamolu.

Bet tādā mērā lai pazustu oža un garša, nu sorry, tas ir pavisam cits vīruss kā visas gripas un citi sū... Jā, esmu dzirdējis basņas, ka oža paliekot sūtīgāka arī pie iesnām, bet to var muldēt tikai cilvēciņi, kas nezina, ko nozīmē, ja pazūd šīs maņas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kad lasīju papīra formātā, kur tika apspriests, vai vīruss ir dzīva būtne, vai tikai "dzīvības koda" fragments. Ko par to saka britu zinātnieki baltajos ķiteļos?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, superKrona said:

Tad arī uzradās sektanti, kas visus apgaismoja ar patiesību.

 

Tad jau Labklājības Ministre ir sektante Tavā izpratnē?!

Link to comment
Share on other sites

Mana vedekla, atskatoties uz manu veikumu, varēšanu utml. nosauca vienu no saviem dēliem, tāpat kā opi. Taču citreiz sanāk, ka kaimiņš savu āzi nodēvē tavā vārdā... 😀

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jurkins said:

Bet tādā mērā lai pazustu oža un garša, nu sorry, tas ir pavisam cits vīruss kā visas gripas un citi sū... 

 

Nu ok, Tev bija Kovid, bet ne visiem slimniekiem, kam konstatē Kovid, ir šī garšas un ožas pazušana. Es jau nerunāju par "bezsimptomu" Kovidu, kur vispār nav nekādu pazīmju, toties viedais tests rāda, ka cilvēks ir slims

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Jacob teica:

Kovid saslimušo skaitu var dalīt vismaz ar 3

Man gan liekas ka kā reize var reizināt ar ''3'' . Tajos testos ir ieskaitīti arī tie siekalu testi, bet ar tiem ir liels BET. Pirmkārt pāris stundas pirms noņemšanas nevar ne ēst , ne dzert, ne pīpot. Baidos ka daudzi testējamie to neievēro. Otrkārt -kamēr laboratorijā... . Nu piemērs no māsa: bija siekalu tests- negatīvs , bet saslima ar covid pa nopietnam ( līdz slimnīcai jau netika , bet temperatūra nedēļu, garšas/smaržas galīgi škērsām). Nu vīrs arī bija slims - uztaisīja normālo testu- pozitīvs. Interesantākais ka viņa tā arī nenodeva normālu testu un skaitījās divas nedēļas ''kontaktpersona'' nevis slimā. Nu beigās uztaisīja rentgenu, bija sarežģījumi un dabūja dzert antibiotikas. Un , tādu Latvijā domāju ir daudz.  Nedomāju ka no ''plaušu karsoņa'' būtu izmaiņas garšā /smaržā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkin, visu cieņu, tā ir vienīgā slimība, ar ko esi saskāries?

Imūnsistēma parasti izveidojas bērnībā, ja tiec turēts sterilos apstākļos, tad turpmākā dzīve ir pilnīgs čau. Nedrīkst to un nedrīkst šito, jebkuram vīrusam klasisks placdarms.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oxygen said:

 

 

Ja nebūtu Tevis minēto gadījumu, saslimušo skaitu droši varētu dalīt ar 4 vai pat 5

Link to comment
Share on other sites

Visi antivaxeri un tamlīdzīgi debiloīdi ir neārstējami un tā ir diagnoze uz mūžu, bet svārstīgie cilvēciņi neatšķir cēloņus un sekas.

Nav nekāds noslēpums, ka visas ekonomikas glābšanas (emisijas u.t.t.) programmas visā pasaulē, kurām agrāk vajadzēja izdomāt skanīgus nosaukumus un atmazačkas, kāpēc tas jādara, tagad ir noveltas uz kovidu. Kovids tiek izmantots pēc pilnas programmas. Skaidrs, ka cilvēciņi to redz. Bet tas nenozīmē, ka nav tā vīrusa.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Imūnsistēma ir gana sarežģīta lieta un tas, ka viņa ģenētiskā līmenī pašlaik mainās, norāda stiprais alerģisko dzimstības pieaugums.

Link to comment
Share on other sites

Ir jau arī bijuši interesanti gadījumi, kad kāds ģimenē saslimst ar Kovid (pareizāk sakot, viņam to konstatē), sēž mājās ar temperatūru u.t.t., tad ar līdzīgiem simptomiem saslimst kāds no ģimenes locekļiem, aiziet uz testu, a viņam ta Kovida nav! Reāli gadījumi no apkārtējo dzīves!

 

Es, protams, saprotu runas par sektantiem u.t.t., bet ja jau apkārt siro traki baiss lipīgs nāvējošs vīruss, kā tas nākas, ka vienā mājā var būt slimais ar to, kamēr citiem - ne karsts, ne auksts, pat ar visām pazīmēm?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

Imūnsistēma parasti izveidojas bērnībā

Paldies dievam mani vecāki nepieder pie nosauktajiem debiloīdiem un es bērnībā saņēmu visas nepieciešamās vakcīnas. Diemžēl, pat dzīvojot nesterilos apstākļos, pret ļoti daudzām zarazām nekāda imunitāte neizveidojas dabiski un automātiski. Bet, jā, tas kas tagad tiek darīts ar bērniem (ar antibakteriālām ziepēm nomazgā no ārpuses un iekšpuses), ir pilnīgs čau.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Jacobs nav dzirdējis neko par vīrusa nēsētājiem, ja ir, tad iestāstījis sev, ka sabiedrībā, kurā plosās Covids, nesātāji nenēsā Covidu, bet kaut ko mistiski citu :)

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Palasot pareizā un zaļā dzīvesveida piekritējus, man teorētiski būtu jābūt beigtam. Nu ko lai dara, statistika reizēm arī nerullē.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jurkins said:

Bet tas nenozīmē, ka nav tā vīrusa.

 

Protams, ka vīruss ir, tikai ir jautājums par patieso apdraudējumu, kuru tas rada, un līdz ar to - par nepieciešamību obligāti vakcinēties.

Just now, superKrona said:

Jacobs nav dzirdējis neko par vīrusa nēsētājiem, ja ir, tad iestāstījis sev, ka sabiedrībā, kurā plosās Covids, nesātāji nenēsā Covidu, bet kaut ko mistiski citu :)

 

 

A vbt Tev vienkārši ir iestāstījuši pasakas par Kovid nēsātājiem?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jacob teica:

ka vienā mājā var būt slimais ar to

Vecīt, es arī mājās nevienu neaplaidu. Nezinu, varbūt tāpēc, ka man apkārt patstāvīgi bija ķīmisks mākonis😁, varbūt tāpēc, ka tā izplatīšanas iespēja katram ir stipri individuāla ( tādas teorijas ir), nezinu. Savukārt mana kolēģa sieva aplaida visu ģimeni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jacob teica:

tikai ir jautājums par patieso apdraudējumu, kuru tas rada, un līdz ar to - par nepieciešamību obligāti vakcinēties.

Nu ir viena problēma: daudz slimo, daudz slimnīcās, nepietiek vietu citu slimību slimniekiem. Nu šito antivaxeri negrib saprast ne pa kam. 

 Ja pats jūtās ''drošs'', tad nebūtu par skādi padomāt arī par citiem.  

Labots - oxygen
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins said:

Vecīt, es arī mājās nevienu neaplaidu. Nezinu, varbūt tāpēc, ka man apkārt patstāvīgi bija ķīmisks mākonis😁

 

Nu re; tad jau tas Kovid nav tik lipīgs! Nu kā ar jebkuru citu vīrusu; arī ar pļūtamo vīrusu par reizēm aplipināt visu, a reizēm - sēd uz poda viens pats. Vīruss kā vīruss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jacob teica:

Protams, ka vīruss ir, tikai ir jautājums par patieso apdraudējumu, kuru tas rada, un līdz ar to - par nepieciešamību obligāti vakcinēties.

Tak tā arī būtu uzrakstījis ka negribi vakcinēties kautkādu izdomātu iemeslu pēc, nevis te meklējis kautkādus attaisnojumus ka virusa nav, slimos jādala ar 3 utt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jacob teica:

jautājums par patieso apdraudējumu

Piekrītu, ir slidens tas jautājums. Polijā, piemēram, dažas dienas atpakaļ bija gandrīz štuka mirušo ( statistikas meli? hvz). Esiet dzirdējuši kaut ko par tādu  "užas, užas, užas" kā toreiz Itālijā. Es nē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Paldies dievam mani vecāki nepieder pie nosauktajiem debiloīdiem un es bērnībā saņēmu visas nepieciešamās vakcīnas

Mani senči bija darbā, un mēs, 3 sīkie, pieskatījām viens otru. Ja neskaita reti sastopamus elementus, Mendeļejeva tabulu toč visu pagaršojām, un potes, pret tuberkulozi, stinguma krampjiem un kādas tur vēl saņēmām obligāti. Visi esam dzīvi joprojām.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oxygen said:

Nu ir viena problēma: daudz slimo, daudz slimnīcās, nepietiek vietu citu slimību slimniekiem. Nu šito antivaxeri negrib saprast ne pa kam. 

 

Nu, ja tests parāda Kovidu visiem, kam tas ir un kam tā nav, tad jau nav pārsteigums, ka slimnīcās nav vietas citiem. Trakākais ir tas, ka šādos gadījumos (kas, starp citu nav pirmais) veselie tiek ielikti kopā ar vīrusainiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Ja neskaita reti sastopamus elementus, Mendeļejeva tabulu toč visu pagaršojām, un potes, pret tuberkulozi, stinguma krampjiem un kādas tur vēl saņēmām obligāti.

Ko tad tie zinātnieki tur gadu ņēmās, lai vakcīnu izstrādātu - zemi vajadzēja ēst, no tās būtu tāda imunitāte ka nekādi vīrusi tuvumā nenāktu.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AndrisBB said:

Tak tā arī būtu uzrakstījis ka negribi vakcinēties kautkādu izdomātu iemeslu pēc, nevis te meklējis kautkādus attaisnojumus ka virusa nav, slimos jādala ar 3 utt.

 

A kāpēc vajag kaut kādu obligāto vakcināciju, ja testi daudzos gadījumos rāda nepareizi?!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...