Jump to content

Zūd USB savienojums ar printeri


KinDzaDza
 Share

Recommended Posts

Situācija sekojoša - ir vairāki USB uzlīmju printeri (Zebra LP2844) , kuri ir pieslēgti pie viena PC (WIN8.1).

Daļa pieslēgti PC USB portos, daļa pie USB huba. Vēl neesmu nočekojis saistību - pie kuriem portiem pieslēgtie printeri gļuko.

Ik pa laikam nobrūk printeru (ne visu) savienojums ar PC, vai atkal notiek patvaļīga savstarpēja USB portu maiņa.

Kur meklēt problēmu - vados, printeros vai PC?

 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Hubā. Es uzliktu aktīvo, ar barošanu. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kad pēdējo reizi procesoram un procesora socketam ir atjaunojums apzeltījums? Varbūt profilakses pasākumu trūkums ir vainojams pie usb portu gļukiem

Link to comment
Share on other sites

Tehmat

Device manager USB controllers Propeties Power menagement Atslēdz energotaupošo režīmu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
AndrisBB

Tie hubi ar mēdz būt sūdi. Man sanāk visulaiku strādāt pie visādām ierīcēm, kur vienkārši UART caur USB, tapēc nākas dienā 100 un vienu reizi viņus raustīt iekšā ārā. Tākā man laptopam viens monitors ir piesprausts pie HDMI un otrs pie USB-C (bez Thunderbolta) uz DisplayPort, pat ne hubā, bet pa taisno laptopā, tad bieži iespraužot kautko hubā tas restartē visu USB koku un monitors uz sekundi atslēdzas. Tas tākā būtu sīkums pats par sevi, bet tākā monitors atslēdzas, tas liek display menedžerim pārkārtot displejus un izjauc visu manu desktopu - logi vairs nav sakārtoti kā bija, bet kautkādā randomā. Ja atvērti kautkādi 10 termināli, tad paiet kāds laiks kamēr saprot tagad kurš ir kurš un sakārto atpakaļ.

Ar Power Management tur sakars mazs, jo UARTI nekādu patēriņu neveido. 

Apmainiju hubu un problēma pazuda.   

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...