Jump to content

Waze balss latviesu valoda.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

uzskatīt to par mācīšanu ir savdabīgi

Vietējā paraža ir uzreiz visus saukt par kārklu angļiem, kautgan pat tur nav diezko daudz loģikas, jo kārklu vācieši cik saprotu vismaz centās izlikties par vāciešiem. Neesu manijis ka te kāds no latviešiem censtos pārtapt par angli. Taisni pretēji, vēl pamanās vietējos pieradināt pie latviešu dzīveskata un dīvainībām. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

To elementāri var izdarīt pa ietvēm. (Šķērsot apli)

Piemēram, Mūkusalas vai Slāvu apli jebkurā virzienā, vai Ķengaraga neapli virzienā no Slāvu ielas uz D tiltu, mhm.

Un kā ieteiksi šķērsot Slāvu tiltu virzienā no D tilta uz Lubānas ielu?

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

pirms "bet" bij jāliek komats, idiņ :D

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Lielākais idiots šajā forumā ir Tūbijs bet Rīgā nav slikti,tur ir debīli.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , AndrisBB teica:

Tas ir tikai tavs viedoklis.

Tieši tā.

 

Pirms 41 minūtēm , AndrisBB teica:

Apvainoties un čīkstēt

nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 16 minūtēm , 138 teica:

Un kā ieteiksi šķērsot Slāvu tiltu virzienā no D tilta uz Lubānas ielu?

Es to daru pāri sliedēm Lubānas ielas galā aiz cenu kluba. Man nav tik daudz drosmes maukt pa Slāvu tiltu ar minamo..?

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 1 minūtes , 138 teica:

Šausmīgs līkums.

Šausmīgāk būtu ja kāds uz tā tilta Tevi nobrauktu..? bet arī līkumu es tur nekādu nesaskatu.


vienkārši man kā šoferim, riteņbraucēji baigi besij. Tāpēc arī pats, kad minos, īpaši transportam pa kājām negribu maisīties..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

līkumu es tur nekādu nesaskatu

Tā pārbrauktuve ir cik, kilometru, divus no tilta? Nokļūt, teiksim, no Nekropoles uz Sahāru, kāds ir attālums un laiks pār tiltu un pār to pārbrauktuvi, vot salīdzini.

 

Velosipēdisti Rīgā vispār iedalās divās kategorijās - l0hi, kas brauc pa ielām un traucē mašīnām, un l0hi, kas brauc pa ietvēm un traucē gājējiem :king2:

Plus vēl daži ultral0hi kas mauc pa velojoslām pretējā virzienā un traucē pa tām pareizā virzienā braucošajiem.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Es esmu no tiem l0hiem, kurš cenšas nemaisīt nevienam. Un tad visi laimīgi..


Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

Tā pārbrauktuve ir cik, kilometru, divus no tilta?

Un jā. Attālums no tilta tur mēras simtos metru nevis kilometros.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)

Ja tikai to varētu ieskaidrot standarta kājniekam..

To pat pilsētā dzīvnieki apzinās, un iet pār pāreju tikai tad, kad nav mašīnu..? (vieni bez saimniekiem)

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Zin...
Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Es pāri gājēju pārejām eju tad kad neviens netuvojas,ja redzu ka tuvojas ,,ieplānoju,, netuvoties

Uztaisi šo triku pie Origo, uz kādas blBrīvības ielas vai Novembra krastmalas , es filmēšu:)) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Vietējā paraža ir uzreiz visus saukt par kārklu angļiem

Lai Tev visi svētie stāv klāt, bet ja sāksies kāda vietējā krīze, auslenderi būs pirmie, kam durvis parādīs. Nu ok, ja esi karalienes pasi dabūjis, tad noteikti būs nedaudz drošāk, bet nu labi zinot, kā iedzimtie praktiski visur skatās uz iebraucējiem...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau tā ka te kāda paradīze būtu par ko būtu vērts īpaši uztraukties.

Varbūt pāt nāktu par labi, jo šak vai tā gribas kautko pamainīt un pārvākties, kur mazliet siltāks, tik slinkums. Tad būtu vismaz iemesls.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss

Džeki, man šķiet ka bišķi tiek pārspīlēts ar uzbraucieniem aizbraukušajiem.. Es neesmu nevienu sliktu vārdu redzējis, kur kāds no biedriem būtu teicis par palicējiem un LV.. Tā ka domāju respect katra izvēli. Esam 21gs, un dzīvojam, kur gribam, ja jau tāda iespēja reiz ir.. Un latvietis ir latvietis jebkur, vai tā būtu Zilupe, Rīga, Londona, vai Austrālija.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Tak neviens viņus tāpat neņem pa pilnam. Visur ir tādi preidonacionāļi sastopami.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Runājot pat tiem lielajiem UK apļiem, kur ir 4 - 5 joslas.  Tās joslas ir nevis apļi, bet vairāk tā kā spirāles un braucot pa apli īsti pārkārtoties nevajag. Sarežģitākos apļos ar n-tajām izejām dažreiz sanāk ka vajag.

Toties vajag pārkārtoties uz pareizo joslu pirms iebraukšanas aplī, jo kreisā josla (viss otrādāk) visdrīzāk izvedīs no apļa jau pirmajā izejā un pa apli pa ārmalu nemaz apbraukt nevarēs.

Ja gribās tik taisni, tad jāieņem vidējā, un ja vajag tik uz vienu no pēdējām izejām, tad uz protams viena no labējākām joslām.

 

Tāda tipa apļi kā pie IKEA (kur joslas ir sadalītas aplī iekš apļa) manuprāt ir sastopami reti, vairāk tādās klusākās vietā, kur nekāda lielā satiksme nav. Tur arī pirms iebraukšanas rāda pagriezienu, lai citi zinātu kurā izejā es taisos pamest apli.

Link to comment
Share on other sites

Viss tas izklausās labi ja aplim ir tikai 1 iebrautuve un 2,3,4 .... izbrauktuves, bet ka tikt uz to 3.joslu ja pa 1., 2. nāk nepārtrauktā strīpa  un kā tu parādīsi pagriezienu ja ārā jābrauc pa 4.,5. izeju ?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Dils teica:

un kā tu parādīsi pagriezienu ja ārā jābrauc pa 4.,5. izeju ?

 

Kā kā? Klausies ko Waze latviski saka un tā arī dari!   ?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Taatad shis dienas Waze lietojot bija vienkarsi drausmas. Tik neprecizi dod virzienus, gan kavejoties, vai pa atru. Sliktaka navigacijas programma, es teikshu godigi no sava saraksta pilniba izsledzu.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Kā kā.

Reku vienkārš 3 joslu piemērs tepat man pie mājas.

Ja brauc pa malējo, tad tālāk par 1. vai 2. izeju netiksi un pa apli neizbrauksi.

Ja brauc pa vidējo, tad vainu otrajā izejā būs jāizbrauc, vai 3. būsi spiests izbraukt, jo pati malējākā josla.

2020.03.4. , 12:26, Racer teica:

Klausies ko Waze latviski saka

Tā arī tajos apļos ir, ja brauc, kur pirmstam neesi bijis un laicīgi neieņem joslu, tad intensīvas satiksmes gadījumā vairs pārkārtoties nesanāks un nāksies izbraukt nepareizajā izbrauktuvē. 

Waze un Google maps tādā ziņā nav diezko labi, TomTom Go parāda kuru joslu jābrauc, pietam jau laicīgi. 

 

 

2020.03.4. , 11:18, Dils teica:

n kā tu parādīsi pagriezienu ja ārā jābrauc pa 4.,5. izeju ?

Uz čuju, ja izeja ir pēc 12padsmitiem, tad rādi pa labi, un tad pirms izejas rādi pa kreisi. Protams katrs aplis ir savādāks, ir tādi apļi kur pirmā izeja faktiski ir taisni, tad cilvēki tikuntā parāda pagriezienu pa kreisi, lai tie kas stāv un gaida zin ka tu brauksi ārā un bezjēdzīgi negaida un netaisa korķus. 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Racer teica:

Klausies ko Waze latviski saka

Pie tās latviešu valodas reizēm nav nemaz tik viegli tikt klāt... es te uzrakstīju wāzes suportam un šie atbildēja ka viss ir tā arī paredzēts ka valoda ir piesaistīta konkrētai valstij/teritorijai...

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Ja visi:

necenstos braukt pa malējo,

palaistu ārā tos, kas viņus ielaiduši iekšā,

pagriezienus rādītu tikai braucot ārā no apļa

būtu paradīze zemes virsū.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Spammeri, jūs topika nosaukumu apskatieties un pēc tam turpiniet par saviem apļiem, kamēr nonāksiet līdz Audi 80 utt. :D 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Ja visi:

 

palaistu ārā tos, kas viņus ielaiduši iekšā,

Nu pašlaik tā ir neiespējamā misija Latvijā... tad kad pirmajā reizē neizlaidīs ārā no apļa otro apli jau brauks pa 1. joslu ...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...