Jump to content

spotify error


janko100
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Lietoju maksas programmu jau vāirākus gadus. Pēdējā laikā uzmetās viena problēma, uzlieku kādu grupu un pēc brītiņa automātiski pārslēdzas uz citu dziesmu. Varbūt ne to esmu uzpiedis iestatījumos.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Iesāc ar paroles nomaiņu un visu "zināmo iekārtu" izmešanu no saraksta, lai ielogojas pa jaunu. Spotify ir tendence hakerēt un pēc tam internetā pa 50 centiem vai pat par brīvu šādus Premium kontus var nopirkt. Tas varētu izskaidrot to, kāpēc pašas pārslēdzas dziesmas. Tikai minējums.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Stasss teica:

neērto

kas tur neērts?

 

  

pirms 13 stundām , janko100 teica:

maksas programmu

pats spotify kā zināms ir bez maksas.. maksā abonēšanu par saturu, ne programmu :D

 

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

kas tur neērts?

Cik nu es to softu esmu mēginājis lietot (saprast un pierast), tā arī nav sanācis. Satura izvēle sarežģīta, dziesmas tīt nevar, un vēl šis tas bij..

Pats lietoju YT Music, tas liekas stipri intuitīvāks, ērtāks.

Link to comment
Share on other sites

mobilajā vai pc? ir man spotify uz pc (w10) un android tv.. viss notiek. Gan satura izvēle, gan atrašana, gan pārtīšana (skipošana) un es pie tam vēl lietoju bezmaksas plānu.

 

man tieši YT music liekas neparocīgāks

 

bet nu re.. katram sava gaume... ieradumi.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Mobilajā. Par PC un citiem rīkiem nezinu, nav vajadzības tur pēc tāda.

Skipot jau var, bet tīt nevar. (Tas vajadzīgs lai žigli kādu playlisti uzzīmētu sortējot saturu.)

Esmu mēģinājis vairākkārt pie viņa pierast un sagremot..nu nevaru. Parasti 5 min, un uninstalls.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Spotify, imho, ir ērtākais un pārdomātākais šāda veida serviss. Pagājušā gada nogalē uzķēros uz Tidal "black friday" piedāvājumu - 1.99€ uz 4 mēn. Vēl vienu mēnesi jānodzīvo un ar prieku iešu atpakaļ uz Spotify.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju spotify gadus 2-3 un līdz šim bijis smooth sailing. Klausos uz TV, telefona, datora un viegli varu pārslēgties uz to, ko vēlos turpinot klausīties esošo mūziku. Ar google home mini arī nekādu kasjaku klausīties un slēgāt dziesmas. 

 

Dodu čomam vienu netflix profilu un šamais man pretī spotify - sanāk ļoti izdevīgi.

Link to comment
Share on other sites

Es arī būšu spiests piekrist, ka Spocis ir papiņš mūzikas straumēšanā. Lietoju jau laikam kādus gadus 6 vai 7. Esmu zināmu laiku paralēli lietojis arī Tidal un Tidal + Roon kombo un mūzikas jaunatklāšana Spocim bija vislabākā. Nav gan tā, ka šams pilnīgi bez grēka būtu, bet softu taisa cilvēki un cilvēki paši zināt, kādi ir...

 

No mūzikas straumēkļiem labs koncepts ir Roon, jo šams ļauj mega ērti sakombinēt vienā saskarnē online un offline stafu + veikt meklēšanu, izmantojot ieraksta veidošanas personālu. Tipa - kādas vēl plates šis bunģieris ir uzbungājis. Tiesa, Roon ir baigi nišas lieta un maksā daudzas naudas. Bet ir to vērts, jo alternatīvas sūkā dupi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , RudeWolf teica:

Spocis ir papiņš mūzikas straumēšanā

Neaizmirsīsim nelaiķi vectētiņu last.fm ar viņa savulaik arī bezmaksas lietotājiem pieejamajām ārtistu "radiostacijām".

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Stasss teica:

tīt nevar

 

pirms 7 stundām , RudeWolf teica:

ērti sakombinēt vienā saskarnē online un offline stafu

 

Ir viena DJ proga, acumirklī neatceros nosaukumu (neviena no zināmākajām), kura māk spēlēt gan offline materiālu gan spoķiku un pieņemu ka arī tīt spoķiku, bet viņa ir maksas (pati proga).

Link to comment
Share on other sites

Visiem šprotifaj utt heiteriem, kas jums liedz selfhostot? Piemēram Airsonic

Pats izmantoju šādu risinājumu un esmu apmierināts. Ne kaitinošu reklāmu, ne nevēlami eiropas hītu mēsli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , lexxx teica:

selfhostot

 

Neadekvāti daudz naudas jāizgrūž par saturu... Ja piemetam, ka viens skaņasdarbs maksā, piemēram, 50 centi, tad pie mana scenārija, kur ir playlistos 1300 unikālas dziesmas, sanāk, ka man būtu jāšķiras no 650€ :)


650€ = 59 mēneši vai 5 gadi Spotify Premium Family...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es piekritishu ka Spotify ir neerts un nu nepatik vinju saturs. Tas kas mani intereseja, bija paskopi. Ilgi palietoju Tidal, tagad pargaju uz YT Premium, kas liekas tajaa cenaa daudz labaaks variants, gan muzika ir plashaa skaitaa, kas arii dazhos gadijumos atkrit, nav jaliek souncloud vai citi servisi.

Un Netflix vispar ir bezjedzigs serviss satura zinja nieciigs. Taapat kaa Amazon Prime Video pilns ar indusu meesliem, kuri #ren nav vajadzigi.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, INTRASERVERNET teica:

Un Netflix vispar ir bezjedzigs serviss satura zinja nieciigs.

Arī brīnos, kad saka - TV vairāk neskatos, lietoju Netflix... Nu reizi gadā tāda veida servisus var paņemt, bet ko tur katru mēnesi skatīties, man nav saprotams... 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nav jāskatās visi mēsli. Pāris reizes gadā var piesēsties un mēnesi ilgā maratonā noskatīties labāko. 

 

@ieleja, es ticu, ka esi noskatījies visas Bold and Beautiful sezonas. Ja ir bijis drusku vairāk brīva laika, tad arī Young and Restless.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

@INTRASERVERNET Cik maksā YouTube premium un vai ir iespējama ģimenes paka kā Spotify un Netflix?

 

Ja Prime un Netflix ir slikti, ko un kur tad Tu skaties?

Labots - atkars
Link to comment
Share on other sites

par netflix vēl pastrīdētos, bet amazonē skatāmā gandrīz vispār nav.. 99% vecs, miljons reižu mazāk pašu satura kā Netflix.. bet nu īstenībā GO3 drīz izpogās Shortcut.. gan ar cenu, gan saturu..

Link to comment
Share on other sites

Prime man nāk tikai kā bonuss pirkumiem Amazon un Twitch subscription kur dabūju visādus spēļu labumus. Maksāju laikam 9€ un saņemu diezgan daudz, tāpēc baigi par to nepārdzīvoju. Ja kāds abonē speciāli to priekš Prime Video, tad cits stāsts.

 

Netflix pirms gadiem 2. nebija ko skatīties, bet tagad skatos katru vakaru. Piemēram, iznāca nupat Narcos Mexico un Altered Carbon sezonas - ir ko skatīties divas nedēļas vismaz. Filmas, dažādi seriāli, anime u.t.t ir. Esmu apmierināts un netaisos slēgt abonamentu tuvākajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
pirms 2 stundām , CAP teica:

.. bet nu īstenībā GO3 drīz izpogās Shortcut.. gan ar cenu, gan saturu..

Būs grūti izpogāt ar cenu. Man viņš rēķinā uzrādās kā bezmaksas pasākums.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
@INTRASERVERNET Cik maksā YouTube premium un vai ir iespējama ģimenes paka kā Spotify un Netflix?

 

Ja Prime un Netflix ir slikti, ko un kur tad Tu skaties?

Ir gimenes paka arii youtube premium, maksaa £17.99, bet gimenes paka man nav vajadziiga. Tajaa youtube premium ietilpst arii google music, youtube music taa kaa viss ir ok. Un nav kretinejoshas reklamas. Youtube ir manis interesejoshas lietas, gan arii dazhados tematos pat izglitojoshi kqnaali. Taja netflix, gan prime veci suudi, kuri nahr.

Amazon Video Prime man naak tikai taapeec ka es izmantoju amazon prime pirkumiem, lai nakama diena atnaak pacinja.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

ProTip:

Ja ir Revolut vai līdzīgās kartes, tad YouTube Premium var nopirkt par Indijas rūpijām. Izmaksā man tas 1,67EUR jeb 129INR mēnesī.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es noteikti nenjemtu revolut karti pakalpojumam lai iep#stu kapeiku. Jo man ir jau viena bankas karte plus +8 lojalitates kartes. Na# veel man vajag vienu vai 3 tik kur iepis#u centu.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kam tev indiešu VPN, ja ir YouTube Vanced.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@Žaks Noriss tu to man? Ja par mani, tad es neesu ne ieinteresets, chiganu/indieshu servisos, ne ari vinju saturos.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Stasss
pirms 21 stundām , INTRASERVERNET teica:

+8 lojalitates kartes.

Tikai?

Kārtīgiem džekiem ir vismaz +30 un atsevišķs koferis līdz priekš tām..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...