Jump to content

plastmasas un stikla līme


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Kura līme vislabāk pielīmēs pie stikla plastmasu, tas ir cietas dekoratīvās plastmasas riņķis kurš bija pielīmēts pie plīts stikla priekšējā paneļa, līmei ir jābūt diezgan šķidrai, lai uzklājot līmi uz plastmasas vai stikla tā neizspiestos uz stikla priekšējā paneļa. Plīts ir jauna, gribās ielikt un pielīmēt dekoratīvo plastmasu tā, lai nevar redzēt ka ir līmēts mājās. Skaidrības labad pievienoju bildi ar atlīmējušos gredzenu.

WhatsApp Image 2020-02-14 at 15.22.15.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Vietējā būvmateriālu veikalā ir diezgan plašā izvēlē ir Bison līmes, tās esmu izmantojis visādiem gadījumiem, nav pievīlušas. Te var izvēlēties savai vajadzībai. Gan jau visādu ražotāju līmes ir labas.

Link to comment
Share on other sites

Es pagaidām esmu par Bison, man jau vairāk kā 10 gadus virs galva uz 10mm kronšteina ar metāla divkomponentu epoksīda līmes pielīmētas metāla plāksnes karājās gandrīz 3 kilogramus smaga Technics tumba, vibrācija bieži ir tāda ka sienas trīc :) un pagaidām vēl uz galvas nav nokritusi. Pirms līmēšanas mēģināju nolauzt, turas kā piemetināta. Liekas agrāk bija Bison tel. kur varēja saņemt konsultāciju vai ieteikumus par līmēm.

Tveršanabhnvngfjfghjfghjgfhjf.PNG

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Slodze tur liela nebūs, gan jau ka cianakrilāts jeb superlīme parastā būs oki.

 

Vēl jau ir https://cenuklubs.lv/spogulu-lime-6ml-cietinatajs-6ml-158026.html

Bet nu perebors pa manam.

 

Divkomponentu līmes parasti ir diezgan biezas, nevar paredzēt cik izspiedīsies no malām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , pcruksis teica:

uz kronšteina ar metāla divkomponentu epoksīda līmes pielīmētas metāla plāksnes karājās tumba

Stāv, nevis karājas ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
VebKamera

Klau, lai nesāktu jaunu tēmu.

 

Stikla galdiņam stikla plāksne atdalījusies no metāla puļķa / kājas. Tā kāja ir tikai viena, pašā centrā. Plāksne bijusi pielīmēta pa tiešo klāt pie metāla ripiņas. Stikla virsma tajā vietā NAV matēta - pilnīgi gluds stikls.

Vai ir konkrēta līme, ar ko to var salabot? Ieteikumi (no pieredzes)???

 

Reku miglubildes, bet saprast var.

 

IMG_20200802_145748.thumb.jpg.686ae1f40687b2977e21ab46f49d9ef2.jpgIMG_20200802_145803.thumb.jpg.18e719498e483a97afcba61d085e5c12.jpg

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nu kaut kā neliekas. Tiešām? Nekā atbilstošāka tirgū nav?

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Auto atpakaļskata spoguļu līme ir tieši paredzēta stikls + metāls. Augstāk devu linku.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...