Jump to content

Preču piegāde 14 dienu laikā Dateks.lv


elmundo
 Share

Recommended Posts

Labdien! Bieži iepērkos dateks.lv veikalā. Prece vienmēr tika piegādāta triju darba dienu laikā. Sākot ar šo ziemu vēlējos pasūtīt austiņas, ko arī izdariju man atzvanija no Dateks un teica kad tieši šīs austiņas būs jāgaida 14 dienas par ko es protams biju izbrīnīts un pārsteigts es pārdomāju un teicu lai atceļ pasūtijumu es skatīšos citas, tad mani nolamāja lai turpmāk skatos uz piegādes laiku precēm. Labi pasūtiju citas austiņas ar triju dienu piegādes laiku. Tagad es beidzot izšķīros par datora iekšu atjaunināšanu sasūtiju diezgan pasaulē ejošu MSI tomahawk mātes plati AMD 3600 procesoru un viduvēju ram kas manu prāt būtu tīri piemērota. Procesoram ir 3 dienas piegādes laiks bet ar mātes plati un opertatīvo ir bišķin savādāk 14 dienas vai arī darba dienas. Sakiet lūdzu vai šis ir kautkas sen notiekošs vai arī tas ir kautkas jauns? un kāpēc mātes plate kas ir tik ejoša pasaules tirgū ir jāgaida tik ilgi un nav uz vietas?

 

  Vai tieši 14 dienas? Varbūt tas ir maksimālais laiks, varbūt prece var tikt piegādāta ātrāk?

Labots - elmundo
Link to comment
Share on other sites

un kāds sakars te forumam? vai grūti pajautot to pašiem dateks? Ja jau precei ir norādīts laiks.. tad ir. Ar to arī jārēķinās. Es gan no dateks nekad neko pasūtījis neesmu.. pirmkārt jau dārgāk..

Labots - CAP
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja nav steidzami, tad ja ir uzrakstīts 14 dienas, tad rēķinies ar 14 dienām, Ja uzrakstīts 3 dienas, tad rēķinies ar 3. Bet vienmēr gatavojies ar to, ka var sanākt par nedēļu ilgāk. Ieteiktu neveikt priekšapmaksu, jo ja sākas čakarēšanās ar termiņiem, tad lielāks vai vismaz ilgāks p1siens ar priekšapmaksas atgūšanu vai iegādi no cita kantora, kas solīsies piegādāt laicīgāk.

Ja vajag steidzami, tad ņem to ko vajag no veikala kur ir uz vietas.

 

Ir bijuši vairāki pasūtijumi, kur esmu pasūtijis preces un veicis priekšapmaksu, bet dateks.lv kantorim nav paticis par kādu cenu ir pārdevuši preci un tāpēc atcēluši pasūtijumu. Bet pārējās reizēs viss ir bijis ok, kur citi kantori sola trīs nedēļu piegādi, prasa priekšapmaksu vai saka ka nebūs, tur dateks ir laicīgi un bez čakara dažu dienu laikā sagādājuši preces.

 

Kā vienmēr - sadarbība ar interneta veikaliem ir kā ar bitēm. Reizēm izčakarēs visus termiņus, un reizēm būs ļoti laicīgi. Atkarīgs no mēness fāzēs un vai vecenei telefona otrā pusē ir atkal īpašās dienas... jau 3 mēnesi pēc kārtas.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , elmundo teica:

Es jautāju šeit vārbūt kādam ir pieredze ar šīm 14 dienām.

Pēdējā gada laikā ar vien biežāk. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tas vispār maz atkarīgs no veikala, bet gan no piegādātāja. Tikai lielajiem i-veikaliem, kā elkor, RD (kurus nu nekad neiepērkos), vai vēl kādam kaut kas ir uz vietas, visi pārējie, kad esi pasūtījis, tālāk pasūta vairumniekam, kuram arī ne viss Latvijas bāzē. Pirms pusgada arī visai populāru māteni iekš 1a pasūtīju - nāca no Polijas bāzes un arī, ja nemaldos, vairāk kā nedēļu.

Pirku vienu specifisku lietu video filmēšanai - ļoti populārs foto/video veikals tā arī pateica - nav arī vairumnieka bāzē, var sanākt ilgi gaidīt - pēc mēneša bija klāt.

Pirms 45 minūtēm , staylez teica:

Dateks dārgs

Dārgāks par daudziem kaktu veikaliem, bet es vienmēr esmu apgalvojis, ka jāsalīdzina cenas vairākos un kategoriski jāatmet lētākie, jāpērk tur, kur vidēja, vai virs vidējās cena konkrētai lietai. Dateks it viens no 4 veikaliem kur iepērkos.

 Šī gada laikā vēl maz kas pirkts, kādas piecas reizes, viss atnāca ātrāk, kā solīja (2-3 dienas), tanī pašā laikā pasūtīju vienu kabeli 1a - vēl gaidu.

Untitled.jpg.28a7345284a2fe381173d41436fdbd8c.jpg

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , raiviic teica:

Dārgāks par daudziem kaktu veikaliem

 

Nav nepieciešams salīdzināt ar kaktu kantoriem, diskusija ir par tirgus spēlētājiem e-komercijā top veikaliem, tādēļ uzskatu ka ir lieki pārmaksāt par to ko nevajag pārmaksāt, bet katrs jau dara kā vēlās.

Labots - staylez
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , staylez teica:

diskusija ir par tirgus spēlētājiem e-komercijā top veikaliem

Novēlu tev kādreiz sapīties ar vienu it kā top veikalu garantijas sakarā, tad arī parunāsim. Dateks un arī m79 (vismaz kādreizējais), bez jautājumiem apmainīja brāķus īsā laikā, neprasot pierādīt, ka neesi kamielis, kuram abas rokas kreisās, pie tam līkas .

 Faktu "skopais maksā 2x neviens nav atcēlis" un man nav žēl samaksāt vairāk, bet zinot, ka problēmu gadījumā nebūs čakara.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

ja tā skatās.. es izmantoju 3īs iveikalus.. 1a, rdveikals un aio.lv 

 

Parasti vienmēr ir gadījies saņemt ātrāk par norādīto termiņu. 

Link to comment
Share on other sites

Tad pašās noliktavās Elko vai Also gadās ka prece ir notirgota un nākošā partija, būs tad un tad!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

aio.lv

Kas viņiem tās par precēm ar apzīmējumu «Tikai juridiskām personām»? Ir gadījies, kaut ko meklē caur salidzini.lv, atrodi, ka prece ir aio.lv, a tur šitais apzīmējums, kā privātpersona nemaz nevar nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , elmundo teica:

Labdien! Bieži iepērkos dateks.lv veikalā. Prece vienmēr tika piegādāta triju darba dienu laikā. Sākot ar šo ziemu vēlējos pasūtīt austiņas, ko arī izdariju man atzvanija no Dateks un teica kad tieši šīs austiņas būs jāgaida 14 dienas par ko es protams biju izbrīnīts un pārsteigts es pārdomāju un teicu lai atceļ pasūtijumu es skatīšos citas, tad mani nolamāja lai turpmāk skatos uz piegādes laiku precēm. Labi pasūtiju citas austiņas ar triju dienu piegādes laiku. Tagad es beidzot izšķīros par datora iekšu atjaunināšanu sasūtiju diezgan pasaulē ejošu MSI tomahawk mātes plati AMD 3600 procesoru un viduvēju ram kas manu prāt būtu tīri piemērota. Procesoram ir 3 dienas piegādes laiks bet ar mātes plati un opertatīvo ir bišķin savādāk 14 dienas vai arī darba dienas. Sakiet lūdzu vai šis ir kautkas sen notiekošs vai arī tas ir kautkas jauns? un kāpēc mātes plate kas ir tik ejoša pasaules tirgū ir jāgaida tik ilgi un nav uz vietas?

 

  Vai tieši 14 dienas? Varbūt tas ir maksimālais laiks, varbūt prece var tikt piegādāta ātrāk?

Pēc tevis rakstītā izklausās ka tu pirmo reizi iepērcies internet veikalā. Dateks tas ir dārgs veikals ar neadekvātām cenām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

precēm

nekad tādas neesmu izvēlējies :D nezinu.. neesmu arī sīkāk interesējies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , vvv teica:

tās par precēm ar apzīmējumu «Tikai juridiskām personām»?

Bez PVN, juridiskajam personām PVN maksātājām. Daļa komponentus ir jātirgo bez PVN.

Link to comment
Share on other sites

Tikko apskatījos. Tās preces, kurām atšķiras pārdošanas cena privātpersonām un juridiskām personām - PVN maksātājiem, pie preces norādītas divas cenas. Un tad ir diezgan preces, kurām viena cena (neatšķiras privātajiem un juridiskajiem PVN maksātājiem), bet pie preces apzīmējums «Tikai juridiskām personām».

Piemēram


Vēl piemērs.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pataisno pērk no EU, bez PVN un negrib čakarēt sev prātu un tirgo bez PVN tikai juridiskajiem, nu bet tas ir minējums!

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm!

 

Dateks ir padārgs bet ir pieredze arī ar garantiju šinī veikalā. Manas atsauksmes labākās. Samainija pret dārgāku un labāku preci bez piemaksas.

 

Par gaidīšanu, nu tad jāgaida, ko padarīs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , jema teica:

un tirgo bez PVN tikai juridiskajiem

Kā tas ir? Bez PVN neviens nevienam netirgo (izņemot tās preces uz kurām attiecas kārtība par reverso PVN, vai kā tur to pareizi sauc). Bez PVN var tirgot PVN nemaksātājs.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Bez PVN var tirgot PVN nemaksātājs.

Tikai preci ar PVN, bet nedrīkst viņu uzrādīt!:biggrin: Pakalpojumus var bez!

Link to comment
Share on other sites

Nečakarē smadzenes, piezvani un uzjautā :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Es jau nečakarēju. Viņi vienreiz mani ar šito piečakarēja. Gribēju kaut ko nopirkt, caur salidzini.lv atradu, ka ir pie aio, grasījos pirkt, a tur «tikai juridiskām»..., nu neko, nopirku citur..., tik, ka viņi mani nomaldināja, iztērēju laiku velti ieejot viņu mājaslapā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , elmundo teica:

Sakiet lūdzu vai šis ir kautkas sen notiekošs vai arī tas ir kautkas jauns? un kāpēc mātes plate kas ir tik ejoša pasaules tirgū ir jāgaida tik ilgi un nav uz vietas?

Tas ir tā pat ka ar tām hokeju nūjām - mazāk jalauž jo Kīnā vienkārši kronas vīrus ..... :D !

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pirms 1 minūtes , elmundo teica:

Astoņas dienas baigi labi!

 

Nākamreiz ej uz veikalu (fizisku) un pērc tur - nebūs nekas jāgaida.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , martinno teica:

Nākamreiz ej uz veikalu (fizisku) un pērc tur - nebūs nekas jāgaida.

piedod veikalā tādas preces nav un veikalam arī būs jāpasūta, par veikala cenām nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jautajums Latvija par 14 dienu atgrieshanas politiku. Isuma stasts ir par RAM iegadi. Vai atgrieshanas politika ir obligata (no veikala puses, ka jaapienjem atpakalj), ja noperkot RAM nestrada, vai neatbilst velamai specifikacijai (pircejs kljuudiijies).

Velamais RAM ko velod iegadaties 1x32Gb DDR4 So-DIMM 2400. Protams pastav ka nestradas, bet nav pirma reize, ka ir ievietots lielaks par razhotaja noradito specifikaciju un strada.

Apgaismojiet mani.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , elmundo teica:

veikalam arī būs jāpasūta, par veikala cenām nerunājot

 

Nu pag, tad Tu gribi, kā saka, gan zivtiņu apēst, gan arī uz locekļa uzsēsties? Ja gribi lēti, tad par to ir "jāmaksā" ar laiku...

 

pirms 8 stundām , INTRASERVERNET teica:

Latvija par 14 dienu atgrieshanas politiku

 

Atgriest vari bez jebkāda pamatojuma, veikalam ir jāpieņem obligāti (ja esi sūtījis caur netu). Būtiska nianse, ko var interpretēt kā ienāk prātā - preces izmantošana (preces īpašību "apzināšana)" šajās 14 dienās ir pieļaujama tiktāl, cik to būtu iespējams izdarīt fiziskā veikalā uz vietas...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@martinno pashlaik atradu manis interesejosho RAM viena veikala un cena ir EUR 145. Vismaz pieraksts tur ir 14 dienu atgrieshana. Bet cik patiesiba tas strada? Jo ja man pateiks ka esi atveris un vairs nevaram pienjemt atpakalj tas iesistu pa kabatu.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nu Tev tak teica - ja esi pircis caur netu, tad tās 14 dienas strādā, ja esi pircis bodē uz vietas, tad vai nu tevi pasūtīs nahuj vai samainīs preci pret citu, jo nevienam pārdevējam/maiņas vecākajai/vadītājai nebūs intrese kasē veikt mīnusu (atgriezt naudu).

Link to comment
Share on other sites

RD elektroniks netā sūtītu telefonu bez jautājumiem savāca atpakaļ (veikalā kurā tika saņemta prece) un naudu uz konta uzlika.

Link to comment
Share on other sites

Tieši ar RAMu man bija pieredze. Atvēru iepakojumu, ieliku RAMu datorā, viss strādāja, tik neuzrādījās visa atmiņa, sapratu, ka konkrētā mātene neatbalsta tik daudz, kaut biju sameklējis specifikācijā ražotāja mājaslapā, ka vajadzētu atbalstīt. Gribēju atgriezt veikalam, veikals atteica, jo iepakojums atvērts, es daudz nebēdāju, jo to RAMu man bija kur izmantot, noderēja citā datorā. Skaties, ka tev nesanāk tā pat. Pareizi martinno uzrakstīja:

pirms 16 stundām , martinno teica:

preces izmantošana (preces īpašību "apzināšana)" šajās 14 dienās ir pieļaujama tiktāl, cik to būtu iespējams izdarīt fiziskā veikalā uz vietas...

Fiziskā veikalā neviens tev neļaus visiem RAMiem pēc kārtas plēst vaļā iepakojumus, spraust RAMus savā datorā, mēģināt, kurš der, kurš neder.

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , martinno teica:

 

Nu pag, tad Tu gribi, kā saka, gan zivtiņu apēst, gan arī uz locekļa uzsēsties? Ja gribi lēti, tad par to ir "jāmaksā" ar laiku...

 

 

Atgriest vari bez jebkāda pamatojuma, veikalam ir jāpieņem obligāti (ja esi sūtījis caur netu). Būtiska nianse, ko var interpretēt kā ienāk prātā - preces izmantošana (preces īpašību "apzināšana)" šajās 14 dienās ir pieļaujama tiktāl, cik to būtu iespējams izdarīt fiziskā veikalā uz vietas...

Šajā pavedienā patiesākā atbilde. 

 

Bet saprotu, kāpēc cilvēki grib iepist kapeiku un pasūta kaktu kantorī. 

Iedzīvotāju ienākuma nodoklis, EUR 10 170 

 

Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, EUR 26 130 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...