Jump to content

Samsung Galaxy Unpack.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

ja kristos grandiozi S10 sērijai cena, tad varētu nepacietībā dīdīties. A tā, atkal  kārtējas lielās šķipeles ienāk tirgū.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Atzishu, ka esmu sava zinja viilies. Lai cik tehniski butu iespaidigs, parak parspileti uzspieda uz 5G tehnologiju. Par bilzu kvalitati vel nevar spriest, kad bus reali pie cilvekiem, tad redzes, ka ir. Bet par AI kautka neesu priecigs, ne joprojam par bixby un netflix. Man ja godigi Netflix na nav vajadzigs, bet ar Microsoft, xbox varetu but interesanti. Ja runa ir par speli uz kuru var pieteikties, tad karteja viena no visam slaucajamaam spelem kuraa buud jaapeerk boost utml. Vizuali, jaunie S20 nesaista, nav lielas izmainjas no S10. Joptojam labakais dizaina ir Note 10/10 Plus.

 

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

1700$/E par telefonu? Kādam Wuhāņu krona ir pārvērtusi smadzenes putrā.. no sūdiem. Un gan jau ka cenā iekļāvuši vēl vairāk mēslu ko nevar novākt no telefona, netikai bixby un facebook, bet varbūt arī termorektālās zondes adapteri.

 

Un LMT pat nepiedāvā variantu ar 16gb ram.

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Man TET atsūtīhja piedāvājumu, nieka 1359 eur ! Tas ir smieklīgi :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tas jau tikai entry level S20 ultra. Knapi 12gb rams un 128gb atmiņa. Mūsdienās bez 16gb rāmja un 512gb atmiņas pat kameras aplikāciju nav vērts vērt vaļā. It sevišķi, ja nevar atslēgt 108mpix kameras kropļotāju, kas no tā taisa tikai 12mpix bildes. Bet vismaz to kompensē ar visu kameru vienlaicīgu izmantošanu. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
INTRASERVERNET
(labots)

Jaunais Samsung Galaxy Note 20/20 Ultra ir atpakots. Hmm, nezinu, pashlaik no prezentacijas ne visai mani saista. 

Skatamies sheit:

 

 

 

 

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Lai takš pako.

Uztaisītu reiz tādu 4" ekrāna modernu aparātu, tad gan es aizskrietu nopirkt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...