Jump to content
artursk24

Epasta reğistrēšana

Recommended Posts

raiviic
Pirms 57 minūtēm , artursk24 teica:

mūsdienās jāreğistrējas visur, lai var sekot līdzi lietām,

Un saņemt savā oficiālajā pastā kaudzi spama ik dienas :D:D:D. Jāreģistrējas tikai bankā un vēl dažās valsts iestādēs - tur oficiālais, visur citur - tikai spamam domātā adrese.

Pats it kā nekur, izņemot kādus 6 internetveikalus un pāris saitus, neesmu reģistrējies (neskaitot, kā teicu, oficiālās vietas) - un vienalga visādi dormeo matrači, ātras peļņas piedāvājumi u.t.t. tajā spama kastē uzrodas regulāri :D .

Ir man arī gmail kaste, ne gluži oficiāliem, ne arī gluži spamam, kaut kur pa vidu, saziņai ar ārzemju iemītniekiem, ebay, amazon u.c. ārzemju interneta veikaliem - bet gmail vismaz spamu prot pats atfiltrēt, ne reizi neko derīgu nav izmetis, kaut lietot sāku jau sen, vēl testēšanas režīmā.

aoma

Atgādina to debīlismu, ka fūrei logā ir numura zīme ar uzrakstu Andris

Tas uz tēmas autoru domāts

Edited by aoma

vvv

Fūrēm tur savas tradīcijas, baļķu vedēji arī daudz redzēti izgaismoti kā Ziemassvētku eglītes, lai viņi tur ņemās. Bet tāda iespringšana uz plika vārda uzvārda privātā e-pasta adresē iedabūšanu, gatavība dēļ tā vien maksāt samērā lielu naudu, nav man saprotama. Skaidrs, ka tie, kas e-pasta ienākšanas dzīvē pirmssākumos reģistrēja sev e-pastus, viņiem bija vieglāk, vēl brīvi bija gan jānisbērziņš@ gan andriskalniņš@..., tagad izplatītākie vārda uzvārda salikumi diez vai brīvi palikuši... Re, biedrs Anonīms Alkoholiķis pieminēja protonmail (labs), pamēģini tur savu vārdu uzvārdu, ļoti ticams, ka tur izdosies.

energys
pirms 9 stundām , raiviic teica:

Paga, paga, vai tad kundzītēm mēdz būt vairāk, kā 30 gadi? Un ja vēl augumā maziņa :D ?

Ir visādas kundz;ites :)

Nesen bija interesants gadījums. Iepirkos veikalā, nostājos pie kases un man priekšā izskatās, ka stāv maza meitenīte (es jau neesmu garš ar saviem 178cm, bet viņa man līdz krūtīm bija). Meitenīte krāmē preces ārā, tostarp skatos, ka uzliek uz letes tamponus. Es pie sevis nodomāju, b..., kam Tev to meitenīt vajag, mammai pērc? Pēc tam ,kad viņa nedaudz pagriezās ar profilu pret mani, sapratu, ka tā ir sieviete pusmūžā :)

artursk24

Tur jau Gmail izveidojot ar jebkādu vārdu epastu, tad sūtot epastu tāpat ir vārds un uzvārds kā sūtītājs, ja pats nenomaina. Epasts ar savu vārdu ir modes lieta vairāk ne nepieciešamība, jo kā prasība tā nekur nav. Ganjau ir cilvēki kam ir 10 epasti un vairāk priekš darba, nekāds vārds un uzvārds nav vajadzīgs tikai kvantitāte, lai var brīvi strādāt.

Edited by artursk24

jacobs

Lai pielāgotu epastu...

Vēl jau var vispār pats savu uzvārdu, vārdu mainīt...?

Latviešiem jau to vārdu šodienas kalendārā vai cik...

Viens par otru glupāks, katra gaumei....?

Piemēram šodien:

Eberhards, Edla, Edmans, Edmārs, Edna, Eginhards, Egmārs, Egnārs, Valeks, Valentijs, Valentins, Valents, Valtīns

vvv

Es saku, man pēdējos dažos gados simtiem cilvēku e-pasti bijuši, visvisādi tie e-pasti, ar vārdsuzvārds@, bez vārdsuzvārds, kaut kādi maziņā@ arī, pilnīgi nesakarīgi burtu savirknējumi e-pasta adresē... Neredzu nekādu starpību, nav tā, ka ļaudis ar smukiem e-pastiem (vārdsuzvārds@) man izraisa lielāku cieņu, bet par tādiem ļaudīm, kam nav smuki e-pasti, es padomāju - baigie dīvaiņi... Tu tērēsi naudu, dabūsi savu smuko vārdsuzvārds@ e-pastu, tad lepns iesi, piemēram, bankā kontu atvērt, nepievērsīs uzmanību tavam e-pastam, vienreiz tas tiks ievadīts sistēmā, pēc tam varbūt neviens vairs uz to nepaskatīsies nekad, a tu turpināsi maksāt kaut kādiem google plus abonēšanu...

jacobs

Cilvēki jau visādi...

Cits pat savam necilajam, sūda auto uzliek numurzīmi ar kādu ''biznesmeņi - zīmuļi'' braukā...

artursk24

Epastam jābūt lai var 50 + saitos reģīstrēties, lai var sekot visam līdzi forumiem, trakeriem, sporta vietnēm arī čatos utt... Visur gribēsi dot savu vārdu un uzvārdu un maksāt parto, lai iegūtu nezinu vai baigi vērts baigi darbs.  Arī visādos spēļu saitos utt... tur visur negribās vārds un uzvārds epastu likt, lai pēctam visi zinātu kas ko raksta un sūtītu reklāmas, tagad ar 1 epastu var nepietikt daudzkur prasa 2 arī ss.com piemēram un Gmail kā atjaunošanas epastu. Epasts jau nav galvenais dzīvē.

Edited by artursk24

Stasss
Pirms 54 minūtēm , jacobs teica:

Cilvēki jau visādi...

Cits pat savam necilajam, sūda auto uzliek numurzīmi ar kādu ''biznesmeņi - zīmuļi'' braukā...

Pāris dienas ielās manīju necilu, vecu pasātu ar vnr: FATERS ja nemaldos..?

artursk24

Ir jau cilvēki, kas uzvārdu lieto forumos, trakeros utt... vai dzīvē vajag būt tik pareiziem? Diezvai. 

Edited by artursk24

xp

Es uzskatu, ja epasts jāsūta darba lietās untml., tad tam jābūt ar vārdu/uzvārdu. Ja mails tiek atsūtīts no, piemēram, rupucis007, tad diez vai es to nopietni uztveršu - par cilvēku uzreiz ir priekšstats. Protams, visādās drazās, tur ir izdomāti mailu nosaukumi - neiespringstu.

• Patīk 1

138
pirms 11 stundām , vvv teica:

a tu turpināsi maksāt kaut kādiem google plus abonēšanu...

Tagad tikai maksas kontiem gmailā var dabūt vārdsuzvārds@?

2020.02.10. , 19:40, artursk24 teica:

Kur uztaisīt, lai būtu vārds.uzvārds epasta serverī, ja lielākā daļa servisu aizņemts?

cock.li

horsefuckers.org

dicksinmyan.us

• Kādas šausmas! 1

jema

2x viens joks, aizej nošauties!

artursk24

Pamēģini Jānis Bērziņš reģistrēt, kad arī domeini daudzi aizņemti. Tas tikai, ja paveicas var dabūt labu epastu. Kopumā tie jau tādi sīkumi dzīvē, galvenais ka vispār epasts ir un var viņu izmantot.

Edited by artursk24

AndrisBB

Atkarigs jau arī kam to epastu izmanto, ja tik reģistrēties forumos, tad pofig.

Man darba/paša vajadzībām nākas pa dienu tos epastus rakstīt diezgan daudz vismaz 10 jauni pa dienu ko pats sūtu, plus tikpat daudz jauni atnāk, protams vēl tie epasti, kur sarakste iet jau nedēlām no vietas, ir arī tādi kuri pa lielam mani neinteresē.

Tad kad atnak kautkadi jautājumi vai paceltas tēmas kuras vajag izdiskutēt un kur man liekas ka kāds cits būtu ieinteresāts vai labāk atbildēs, tad pievienoju ķēdei. Ja cilvēkiem epasti nesaturētu vārds/uzvards, tad fig izpīpētu, kas vispār piedalās sarunā un nevarētu piemēram fiksi pielikt janis.berzings@gmail.com pie kjedes, jo redz vinjam kautkads tur dīvais epasts, kuru neviens no galvas nezin.

Taka realam darbam, kur notiek intensiva sarakste tadi pseidonīm emaili diezko neder, citi nebūs diezko iepriecināti.

Edited by AndrisBB

vvv
pirms 2 stundām , xp teica:

darba lietās

Darba lietās darba vieta piešķirs darbiniekiem vārdsuzvārds@firmasnosaukums.lv, ja pats būsi darbavieta, varēsi to visu organizēt. Te, kā saprotu, tēmas autors sev privāto e-pastu cenšas dabūt ar pliku vārdsuzvārds. Tač varianti visādi, lai iedabūtu savu vārdu uzvārdu e-pasta adresē vārdsuzvārdscipars@, ciparsvārdsuzvārds@, ciparsvārdsuzvārdscipars@... Nebūs nekad tā, ka katrs no daudzajiem simtiem Jāņu Bērziņu tiks pie savas jānisbērziņš@ e-pasta adreses.

artursk24

Tēma bezgalīga un bezjēdzīga. Epasts ir epasts. Man galvenais izmantot visas Google funkcijas ar jebkādu vārdu. Ari taisot uzņēmumu var ar savu uzvārdu, jo citiem firmu nosaukumi bez tēmas.

Edited by artursk24

Stasss
2020.02.10. , 19:40, artursk24 teica:

Kur uztaisīt, lai būtu vārds.uzvārds epasta serverī, ja lielākā daļa servisu aizņemts? Vai ir iespējams nopirkt savu domeinu un reğistrēt tā? Vai kādam ir Lattelecom epasts tur par maksu var reğistrēt ar savu vārdu un uzvārdu epastu?

Zbis..:good:

vvv

O, kā reiz Betons klāt. Autor, ja tev vajag padomus par e-pasta adrešu veidošanu, pakonsultējies ar viņu, viņš šajā ziņā ir specs. Pieļauju, ka viņa paša e-pastu adrešu daudzums ir lielāks kā visiem pārējiem boot.lv foruma biedriem kopā.

artursk24

Katram saitam savu un ja vel nobano, lai rezerve.

HIGH-Zen

Atkal McB nocenzēts. Tur nebija neviena lamuvārda. Tas bija domugrauds :sarkasms:

McB.thumb.png.26c9cbc610c278fe5c92761c3bd3536d.png

• Haha 1

artursk24

Paliku pie 2 epastiem Gmail un Inbox ar savu vārdu un uzvārdu uztaisīju.

Edited by artursk24

138
2020.02.15. , 11:09, artursk24 teica:

Pamēģini Jānis Bērziņš reģistrēt

2020.02.15. , 11:45, vvv teica:

Nebūs nekad tā, ka katrs no daudzajiem simtiem Jāņu Bērziņu tiks pie savas jānisbērziņš@ e-pasta adreses

Tas skaidrs, bet vai gadījumā nav tā, ka reģistrēt vārdsuzvārds@gmail šobrīd ir maksas pakalpojums?

@jema, šis nebija joks bet sirdsšķīsts jautājums.

Anonīms Alkoholiķis

Jā, jebkura epaata reģistrēšana @gmail ir maksas pakalpojums, tikai viņi to iekasē visas tavas privātās informācijas formā. 

• Patīk 1