Jump to content

Microsoft Office Home & Business


Since
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir nepieciešamība iegādāties Microsoft Office Home & Business, bēda tik ka neko daudz nesaprotu cik būtiski atškiras Microsoft Office 2016 Home & Business no Microsoft Office 2019 Home & Business? Cik pētu interneta piedāvājumu cenas būtiski atšķiras. Pati strādāju ar Powerpoint programmatūru un ir doma pārdot izveidotos materiālus (mācību materiāli) tādēļ lai viss būtu droši vēlos iegādāties Office. Varbūt varat ieteikt ko izvēlēties, ceru ka vismaz Microsoft Office Home & Business ir pareizā programmatūra ko man vajag....

Link to comment
Share on other sites

Nu kas ir mācību materiālos - visticamāk rakstīti teksti, bildes, slaidšovs un varbūt arī mūzika, vai balss un saglabāšana kā .pptx vai .ppsx. Tas ir elementāri izdarāms ar abiem un arī ar bezmaksas LibreOffice Impress (bet šajā gadījumā ne, jo var gadīties, ka uz PowerPoint kāds darbs izskatīsies savādāk).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ja jau students, tad var jau arī EDU licenci pirkt, būs stipri lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , raiviic teica:

Nu kas ir mācību materiālos - visticamāk rakstīti teksti, bildes, slaidšovs un varbūt arī mūzika, vai balss un saglabāšana kā .pptx vai .ppsx. Tas ir elementāri izdarāms ar abiem un arī ar bezmaksas LibreOffice Impress (bet šajā gadījumā ne, jo var gadīties, ka uz PowerPoint kāds darbs izskatīsies savādāk).

Ne tikai, mācību materiālus veidoju spēļu veidā, izmantoju daudz animācijas, bērnam pašam jāsniedz pareizās atbildes, tātad tas nav slaid formāts, tā kā svarīgi saglabāt 100% Powerpoint opcijas

Pirms 11 minūtēm , jema teica:

Ja jau students, tad var jau arī EDU licenci pirkt, būs stipri lētāk.

Neesmu students :) 

Labots - Since
Link to comment
Share on other sites

Atšķirības.

Abos funkciju ir bez gala.

Ja izmantotu kaut nelielu daļu no kādreizējā Office 2003 funkcijām, tad jau būtu labi. Grāmatas par to ir sarakstītas čupām.

Ja ir iespējas, tad iesaku 2019. Tomēr jaunākais. Citādi ņem 2016, jo tāpat atšķirību nejutīsi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , snukurins teica:

Vēl jau pastāv iespēja pirkt Office 365.

Un kāda atškirība, kuru izvēlēties ja man vajag biznesam? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Since teica:

kuru izvēlēties

lētāko?, tāpat tūlīt iznāks 2020, nākamgad 2021 ... pēc tam gan jau katru mēnesi ?.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

lētāko?, tāpat tūlīt iznāks 2020, nākamgad 2021 ... pēc tam gan jau katru mēnesi ?.

ok, bet kāda atškirība starp Office 365 un  Microsoft Office Home & Business?  Esmu pilnīgi nezinošu šajā jomā :(  Man galvenais ir Powerpoint šajā visā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Since teica:

kuru izvēlēties ja man vajag biznesam? 

Trīs būtiski faktori: cena, vai ar konkrēto versiju var paveikt nepieciešamo (ar šīm var un arī ar vecākām var), ja pelni ar to naudu, tad lai ir biznesa, nevis Home& Student versija.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , snukurins teica:

Vēl jau pastāv iespēja pirkt Office 365.

Šo nevar nopirkt, tikai nomāt!

 

1 stundu atpakaļ, Since teica:

Neesmu students :) 

EDU licenze ir visiem kas ar apmācību saistīts. Skolniekiem, studentiem, skolotājiem, pasniedzējiem. Domāju ka arī mācību materiāliem der.

Link to comment
Share on other sites

Office 365 ir abonēšanas maksa. Office Home & Business ir vienreizējs pirkums. Office 365 būs vienmēr jaunākā versija. Tagad nopirkts Office 2019 Home & Business būs jaunākā versija līdz brīdim, kamēr iznāks nākamā - vēl jaunāka versija. Man ir Office 2013 Home & Business, lietoju to sev ierastā veidā, neraujos uz nekādiem jaunievedumiem, nejūtu vajadzību pēc pašas jaunākās versijas, kad galīgi beigsies atbalsts manai 2013. gada versijai, tikai tad domāšu par jauna Office iegādi. Man izdevīgāks sanāk variants - nopirkt programmu, samaksājot vienreiz, nevis maksāt abonēšanu. Pa šiem, nu jau gandrīz septiņiem gadiem, kopš esmu nopircis 2013. gada MS Office, ja pareizi atceros, par kaut kādiem 230 latiem, abonēšanā par tādu 365 būtu samaksājis aptuveni 10 eiro mēnesī reiz 12 mēneši reiz 7 gadi vienāds 840 eiro. Rēķini pats, kas tev izdevīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Since teica:

ok, bet kāda atškirība starp Office 365 un  Microsoft Office Home & Business?

365 -īre,

Home and biusness vienreiz nopērc un miers. 

Bet, nav dzirdēts neviens gadījums ka privātpersonas pc mājās būt pārbaudīts uz softa legalitāti. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

nav dzirdēts neviens gadījums ka privātpersonas pc mājās būt pārbaudīts uz softa legalitāti

 Tikai, ja ar pirātisko softu nepelni naudu un konkurents, kurš par softu daudz samaksājis, nepaziņo. Ir man zināms  gadījums, kad grāmatvede biznesa papīrus gatavoja mājās ar pirātisko softu, ja nemaldos, bija tiesas darbi, bet tas bija pirms kādiem 10 - 15 gadiem.

 Tieši tāpēc es, tā kā pelnu ar foto/video, lietoju legālu Win un Adobes produkciju,  vismaz naktīs varu mierīgi gulēt :D.


Pirms 10 minūtēm , Since teica:

bet kāda atškirība starp Office 365 un  Microsoft Office Home & Business?

Īsumā jau te paskaidroja, ja nav slinkums palasi kaut vai šo.

Labots - raiviic
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Since teica:

Man galvenais ir Powerpoint šajā visā

Iekš Home & Business ir pilnvērtīgs PowerPoint. Pašā programmā, ka saprotu, nebūs nekādas atšķirības, ja 365 vai retail, kamēr retail ir svaigākais. Office 365 variantā būs kaut kādi papildus labumi, ko MS sludina, nu tur papildus vieta OneDrive, lietošana vairākās ierīcēs... Ja tas ir vajadzīgs, tad var domāt. Ja tas galīgi nav vajadzīgs, retail versija, pat katru laidienu pērkot, sanāk lētāk, ja pieņem, ka jaunā versija iznāk reizi trijos gados, abonējot aptuveni 360 eiro trijos gados, nopērkot, pats redzi, H&B maksā mazāk par 360 eiro.


Pirms 13 minūtēm , Ronalds teica:

Bet, nav dzirdēts neviens gadījums ka privātpersonas pc mājās būt pārbaudīts uz softa legalitāti.

Tēmas autors neteica, ka darbojas kā privātpersona.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

abonēšanā par tādu 365 būtu samaksājis aptuveni 10 eiro mēnesī reiz 12 mēneši reiz 7 gadi vienāds 840 eiro.

Ja pērk uzreiz uz gadu, tad ir 99 eiriki gadā, bet var lietot 6 lietotāji. Individālam lietotājam lētāk.

Tāka ja ir vairāki lietotāji, tad pa tie tavi 7 gadi sanāktu lētāk 365, plus vienmēr jaunākā versija.

Tāka nav tā ka pirkt uzreiz sanāktu lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Andri, tu uzrakstīji par mājas lietotāja variantu. Office 365 biznesam ir savādāki noteikumi, 365 ir 8,80 eiro mēnesī bez PVN (tas jau ir pie gada saistībām), turklāt, tas ir vienam lietotājam. Ja tēmas autors piemin H&B, gan jau tāpēc, ka Home neder.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , raiviic teica:

 Tikai, ja ar pirātisko softu nepelni naudu un konkurents, kurš par softu daudz samaksājis, nepaziņo. Ir man zināms  gadījums, kad grāmatvede biznesa papīrus gatavoja mājās ar pirātisko softu, ja nemaldos, bija tiesas darbi, bet tas bija pirms kādiem 10 - 15 gadiem.

 Tieši tāpēc es, tā kā pelnu ar foto/video, lietoju legālu Win un Adobes produkciju,  vismaz naktīs varu mierīgi gulēt :D.

 

 

Īsumā jau te paskaidroja, ja nav slinkums palasi kaut vai šo.

 

Es arī gribu gulēt naktīs mierīgi ?

Pirms 28 minūtēm , vvv teica:

Office 365 ir abonēšanas maksa. Office Home & Business ir vienreizējs pirkums. Office 365 būs vienmēr jaunākā versija. Tagad nopirkts Office 2019 Home & Business būs jaunākā versija līdz brīdim, kamēr iznāks nākamā - vēl jaunāka versija. Man ir Office 2013 Home & Business, lietoju to sev ierastā veidā, neraujos uz nekādiem jaunievedumiem, nejūtu vajadzību pēc pašas jaunākās versijas, kad galīgi beigsies atbalsts manai 2013. gada versijai, tikai tad domāšu par jauna Office iegādi. Man izdevīgāks sanāk variants - nopirkt programmu, samaksājot vienreiz, nevis maksāt abonēšanu. Pa šiem, nu jau gandrīz septiņiem gadiem, kopš esmu nopircis 2013. gada MS Office, ja pareizi atceros, par kaut kādiem 230 latiem, abonēšanā par tādu 365 būtu samaksājis aptuveni 10 eiro mēnesī reiz 12 mēneši reiz 7 gadi vienāds 840 eiro. Rēķini pats, kas tev izdevīgāk.

Paldies, nu viss ir kļuvis daudz skaidrāks un saprotamāks, manā gadījumā, tad noteikti Office Home & Business, jo nepieciešams vienam datoram, un tikpat labi tas varbūt 2016 gada

 

Link to comment
Share on other sites

Es tavā variantā gan ņemtu 2019. Tāds būs ilgākam laikam. 2016 atbalsts beigsies ātrāk. Ja vien plānojas ilglaicīga Office lietošana. Ja tas ir īslaicīgam projektam, tad savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

Andri, tu uzrakstīji par mājas lietotāja variantu. Office 365 biznesam ir savādāki noteikumi, 365 ir 8,80 eiro mēnesī bez PVN (tas jau ir pie gada saistībām), turklāt, tas ir vienam lietotājam. Ja tēmas autors piemin H&B, gan jau tāpēc, ka Home neder.

Nu jā Home neder, tik daudz jau mani iepriekš daži cilvēki apgaismoja, tas tik paša vajadzībām piemērots, biznesam nē. Par OFFICE 365 abonēšanas cenām biju atradusi linku jau iepriekš, tagad vismaz zinu ar ko atškiras no Office Home & Business


Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Es tavā variantā gan ņemtu 2019. Tāds būs ilgākam laikam. 2016 atbalsts beigsies ātrāk. Ja vien plānojas ilglaicīga Office lietošana. Ja tas ir īslaicīgam projektam, tad savādāk.

Bet nu lietot tak tāpat varēs un ko realitātē nozīmē atbalsts?

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam jau pluss 365 ir tāds ka ja vajag, tad maksā un lieto, ja nevajag, tad atslēdz. Plus vairāki datori/lietotāji un citas ekstras un jaunākās versijas.

Tāka der tad ja vajag fleksibilitāti. Ja gribas naudu iztērēt uzreiz un zin ka to Ofisu vajadzēs ilgam laikam, tad var pirkt uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , HIGH-Zen teica:

Baigi vajadzīgs tas atbalsts.

Protams, ka nav vajadzīgs, ja ar atbalstu saprot regulāros programmas atjauninājumus. Tik var pienākt brīdis, kad uz jaunākas Windows versijas pavisam vecu Office vairs nevar palaist. Tagad, uz W10, vai ir iespējams uzinstalēt, piemēram Office 2003? Es nezinu. Gan jau varētu. Bet vai tas būtu gludi, bez čakara?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

2016 atbalsts beigsies ātrāk

Un? Ja kas, ļoti daudz joprojām var arī ar Office 97, nemaz nerunājot par 2010 izdarīt. Tas jau nav Windows, kur regulāri apdeiti vajadzīgi, pieliek tikai kādu jaunu fīču (un nograuj ko citu :D ). Nu jā, pašam tiešām pēdējais Office bija 97, ko lietoju arī uz XP, bet nu jau kādus padsmit gadus tikai Libre Office, jo manām vajadzībām (šādi tādi dokumenti) vairāk kā pietiekams.


Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

uz W10, vai ir iespējams uzinstalēt, piemēram Office 2003

Nav ne jausmas, bet 2016 mierīgi un kad 2030 gadā iznāks Windows 30, arī 2019 ofiss gan jau nederēs, bet tā ir tāla nākotne :D .

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raiviic teica:

Ja kas, ļoti daudz joprojām var arī ar Office 97, nemaz nerunājot par 2010 izdarīt.

Manām vajadzībām arī pilnībā pietiktu ar 97. Stāsts par to, ka vecāka programma drīzāk nebūs piedabūjama darboties uz svaigākas OS kaut kad nākotnē nekā jaunāka programma. Nezinu, cik tur liela cenas atšķirība tagad starp Office 2016 H&B un Office 2019 H&B. Daži desmiti eiro? Uzskatu, ka tam nevajadzētu būt izšķirošam. Ja vien doma lietot Office ilgi, daudzus gadus, tad šodien jāņem aktuālā versija, tā pietiks ilgākam laikam.

Link to comment
Share on other sites

@vvv Drīzāk otrādi 2019. versija nedarbosies uz vecākas OS (piemēram XP). Nevis vecāka programma uz jaunākas OS. Piemēram, uz Win10 vēl joprojām var darbināt VB6 progas.

Link to comment
Share on other sites

https://www.frog.ee/lv/klyuchi-dlya-igr/kiti/337913/7481a95a-4be2-4ee3-9d91-289d43fb533b    šis ir tak īstais?

 

https://www.frog.ee/lv/klyuchi-dlya-igr/internete/595695/a0912a71-e221-433d-8715-f4a3fb835f03

 

Nu ja esmu atradusi pareizos tad tāda tā cenu atšķirība. Vai būs aktuāli vēl pēc 10 gadi, kas to lai zin?

Pašai šobrīd Windows 10, legāls?

Link to comment
Share on other sites

Just now, HIGH-Zen teica:

piemēram XP

Ja tēmas autoram ir XP datori, tad, jā, jāvērtē arī «kas darbosies uz man XP».

Pirms 2 minūtēm , HIGH-Zen teica:

Nevis vecāka programma uz jaunākas OS.

Konkrēti ar MS Office neesmu mēģinājis, bet vispār, galīgi nav tā, kā tu saki. Piemēram, vecu AutoCADu fig tu tā vienkārši palaidīsi uz W10. Kaut kādi maksas risinājumi ir, ja nu tāda vajadzība, bet nebūs tā - visas vecās programmas uz W10 darbosies.

Link to comment
Share on other sites

Otrais nederēs, tur taču skaidri rakstīts Microsoft Office Home & Business 2019 for MAC, tātad uz Windows neuzliksi :).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , raiviic teica:

Otrais nederēs, tur taču skaidri rakstīts Microsoft Office Home & Business 2019 for MAC, tātad uz Windows neuzliksi :).

ups, tik tagad  pamanīju ka nav Windows paredzēts?

šist tad laikam  https://www.zauers.lv/computer-hardware/software/microsoft/microsoft-ms-office-home-and-business-2019-en-p-

nu ja pirmais der tad cenas starpība sanāk liela, krietni virs 100 euro

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , vvv teica:

Nez, es pats nepītos ar to kantori. Turpat viņiem W10 Pro par 14 eiro tirgojas.

Nu jā cena aizdomīgi lēti...

 

Link to comment
Share on other sites

Mazliet papētīju - izskatās, ka tas 2016 ir EDU versija, spriežot pēc cenām citur, tātad der tikai studentiem un pasniedzējiem.

Te jau reālākas:

Office 2016

Office 2019

Un jā - meklējot kur lētāk (un vispār) skaties, lai nav domāta MAC (ābola) datoriem :) .

 

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , raiviic teica:

Mazliet papētīju - izskatās, ka tas 2016 ir EDU versija, spriežot pēc cenām citur, tātad der tikai studentiem un pasniedzējiem.

Te jau reālākas:

Office 2016

 

Paldies!!!

Labots - Since
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , raiviic teica:

Tāds dateks.lv ir OK. Bet tas otrs gan tāds ne visai. Kas tās tādas par legālām programmām, pie visām teksts «produkts ir lejuplādējams». Ja es tiektos uz patiesu legalitāti, tomēr gribētu kā pie dateks.lv - saņemt orģinālo programmas kastīti, kā to paredz MS, nevis kaut kādu figviņzin kādu atslēgu tikai. MS mājaslapā skaidri uzrakstīts - MS neizplata atslēgas:

Citēt

Korporācija Microsoft neizplata produktu atslēgas kā atseviķus produktus (izņemot produktu atslēgu kartes (PKC)). Ja izsoļu vietnē, tiesaistes klasificētā reklāmā vai citā tiešsaistes lapā redzat sarakstu, kurā tiek piedāvāts iegādāties produktu atslēgas, tā ir droša pazīme, ka, visticamāk, atslēgas ir zagtas vai viltotas.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

pie visām teksts «produkts ir lejuplādējams»

Pag, tak sen jau viss ir lejuplādējams, pārdod "lielu" kasti, kurā ir "maza" atslēdziņa.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, vvv teica:

vecāka programma drīzāk nebūs piedabūjama darboties uz svaigākas OS kaut kad nākotnē nekā jaunāka programma.

Nelietojiet tās svaigās OS ar vecajām progām, lūk piemērs, ka otrādi viss vēl darbojas, par spīti M$ šausmu stāstiem :D

21_2000.jpg

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , vvv teica:

Kas tās tādas par legālām programmām, pie visām teksts «produkts ir lejuplādējams»

Jebkurš Adobe produkts, kopš tie kļuva tikai abonējami, arī Windows 8, kad tikko iznāca - oficiālie veikali tepat Latvijā un ārzemēs akcijas (kādu gadu laikam) piedāvāja, ar piebildi, ka var arī reālu DVD ar visu kastīti saņemt. Arī tagad var tajā pašā Dateksā nopirkt W10, kur kastē tikai atslēga.

 Tikko atcerējos -  paziņa pirka Office Home& Student - smuka kastīte ar manuāli un kartīti ar atslēgu.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Pa lielam jau pluss 365 ir tāds ka ja vajag, tad maksā un lieto, ja nevajag, tad atslēdz. Plus vairāki datori/lietotāji un citas ekstras un jaunākās versijas.

Tāka der tad ja vajag fleksibilitāti. Ja gribas naudu iztērēt uzreiz un zin ka to Ofisu vajadzēs ilgam laikam, tad var pirkt uzreiz.

Nu es 365 to home versiju abonēju - laikam 90 eur gadā - iegūsti jaunāko office versiju, onedrive 1TB, kā arī var palaist uz 6 lietotājiem.

Nu ja uz 6 lietotājiem tos 90 eur izdala, tad nemaz tik dārgi nav.

Link to comment
Share on other sites

Saprotams, ka tagad gandrīz visas programmas lejuplādējamas. Arī legāls MS Office tagad ir tikai orģinālā kastīte ar atslēgu, pašu programmu nāksies lejuplādēt. Bet tā kastīte ir vajadzīga. Vai tad legāls retail MS Office 2016 ir kaut kā savādāk nopērkams? Bez kastītes? Samaksā kaut kam, pa e-pastu saņem atslēgu un kastīte nav vajadzīga? Tas NTG man nešķiet uzticams. Aizdomīgi lētas programmas, tikai lietoti datori... Turklāt MS Office 2010 viņiem arī tāds pats «lejuplādējams». To atceros, kad sev MS Office 2010 H&B pirku, nāca nopietnā plastmasas kastītē ar disku, nebija nekādu lejuplādējamo versiju, kur ta šiem tādas? MS pēkšņi sācis tādus lejuplādējamos Office 2010 ražot?


Pirms 6 minūtēm , xp teica:

Nu es 365 to home versiju abonēju - laikam 90 eur gadā - iegūsti jaunāko office versiju, onedrive 1TB, kā arī var palaist uz 6 lietotājiem.

Nu ja uz 6 lietotājiem tos 90 eur izdala, tad nemaz tik dārgi nav.

Nejauc MS Office mājas lietošanai ar Office komerclietošanai. Tēmas autoram vajag komerciālai lietošanai. Nav Office 365 komerciālai lietošanai tādā variantā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...