Jump to content

Smart-id un android 10 (ne)sadarbība.


romajo
 Share

Recommended Posts

Tadad, nesen mans nokia 6.1tika pie android 10, kas pats par sevi nebūtu nekāds īpašs notikums, ja vien smart-id izmantošananebūtu mainījusies uz slikto pusi. Smart-id vairs neparādās automātiski lai ievadītu kodu bet jāver vaļā manuāli, kas varbūt arī būtu pieciešams, ja telefons nebloķētos un nebūtu katru reizi jāatbloķē, kas jau ir kaitinoši. Jautājiens tāds, vai tā ir tāda A10 īpatnība un smart-id kādreiz to izlabos/pielāgos, vai arī pie vainas nokia?

Link to comment
Share on other sites

Pie vainas ir 10 droīds - ir piegriezta kaut kāda appu funkcionalitāte un līdz ar to arī apps neuzvedas kā iepriekš... Neko Tu tur neizdarīsi - sadzīvo :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aplikācijām kopīgi piešķirtās dažādās tiesības.

man te bij A9 kaut kas uzlicies, ka manuāli smartid bij jātaisa vaļā

tagad A10 pēc upgreida vienmēr augšā notify lodziņš ka vajag "pirkumu apstiprināt"....

 

Link to comment
Share on other sites

Man arī ar šito ir problēmas..

Vecajam A3 samsungam viss bija čiki, bet tagad A40 ar to Smart ID ir čakars. Un tas pats arī ar Watsappu, reizēm ziņas un paziņojumus rāda, reizēm nē.. Settingus esmu mēģinājis grozīt, nelīdz.

Un arī norēķināšanās ar telefonu ir čakarīga, reizēm maksājums notiek, reizēm nē. Un PIN vispār bankai par maksājumu jāvada samērā bieži, ka no tās opcijas kaifu nejūtu.

Besij..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

Man te visi jau sen lieto Telegram,to apdalīto Whatsapp redzēt negribu.

Ej dilles ar savu Telegram.?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

Ej dillēs ar savu Whatsapp,pilnīgi nelietojams mēsls.Nav normāla PC klienta,nevar uzlikt ziņu nosūtīšanas laiku,nevar lietot vienlaicīgi uz vairākām ierīcēm,video var pārsūtīt tikai 30mb(Telegram var 300mb).

Šņukur, watsapps ir ziņapmaiņas programma, nevis risinājums Tavām visām dzīves lielākajām problēmām..

Tā vēl tik trūka, lai watsappu varētu lietot uz vairākām ierīcēm..

Tad jau vienam telefona numuram arī vajadzēja zvanīt 10 mobīlajos vienlaicīgi. Atkal sūdi, Šņukur, ne?

Labots - Stasss
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka android pie vainas, drīzāk smart id ar kaut ko netiek galā, reizēm aktivizējās pats, reizēm, kad nevari sagaidīt, jāatbloķē telefons, tai pat laikā pin2 nošancē uzreiz.

Izbesīja kaut kad sākumā, kad pirku aviobiļetes, "atvainojiet aplikācija pašlaik nav pieejama, mēs pie tā strādājam."

Pēc stundas, kad aizgāja, biļetes bija jau 2x dārgākas.

 

P.S  ja reiz, piespiedu kārtā atverot, izmet jautājumu "vai aplikācija neatveras automātiski?", tātad paši saprot, ka kaut kur ir kasjaks, bet paši nemāk ar to tikt galā.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

bija līdzīgi ar Xiaomi RedmiNote5 - pēc upgrade uz MIUI 11 sākās līdzīgi pigori. dažreiz gāja, dažreiz negāja, vienmēr palīdzēja, ja iegāju aplikācijā.

pēc kāda laika uzraku atbildi, ka vismaz manā gadījumā ir parādījušies jauna tipa permissions, kur var katrai appai sastelēt, vai ļaut pašai rādīt notifikācijas vienkārši ekrānā, vai arī Home screen, kamēr ir nobloķēts. to visu saspaidiju, tagad strādā bez problēmām. bet nu man nav tīrais andris, tā kā iespējams, ka te ir kas cits, bet nu izpausmes līdzīgas..

Link to comment
Share on other sites

Tagad arī paziņojumu iestatījumi vairs nav aplikācijā, bet aizmet uz sistēmas iestatījumiem. Varbūt, ka salabos šo neērtību, jābombardē autori :help: . Pagaidām uzliku screen lock lielāku laiku.

Link to comment
Share on other sites

viss ir uzrakstīts Smart ID lapā:
 

Android Q / Android 10  push notifications:

The default settings of Android Q (10) no longer allow background apps to launch activities: you now need to initiate the interaction yourself, for example by tapping on the push notification. It also changes the way push notifications behave on new Androids:

  • Screen lock is on and device screen is turned off:
    You need to press the power button to make transaction activity visible on top of the locked screen.
  • Screen lock is on and the device screen is turned on:
    Transaction activity is displayed on top of the locked screen
  • Device is in active use (screen is not locked and is on):
    System notification is displayed on your screen, you need to click it to open transaction.

You can disable this feature by turning on “Allow background activity starts”: it’ll allow the push notifications to come in as before when the screen lock is on. However, if your device is in use (screen lock is off and device screen is on), background apps still need your permission to launch activities.
 

https://www.smart-id.com/help/faq/smart-id-notifications/change-android-smart-id-screen-lock-settings/

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Saspaidot iestatījumus, esmu panācis sekojošus rezultātus, Galaxy S9 (ar Android 10) - ja ekrāns izslēgts un telefons sabloķēts - paziņojums nāk kā līdz šim - uzlec pa visu ekrānu ir tikai jāievada PIN kods (telefons nav jāatbloķē un ekrāns nav jāieslēdz).

Ja ekrāns ir ieslēgts un telefons atbloķēts, tad augšā parādās paziņojums, kur uzspiežot atveras PIN ievadīšanas izvēlne.

Jā neērti, ja salīdzina kā bija ar 9 un vecāku andrīti, bet pierast var.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.04.16. , 16:55, janni teica:

Saspaidot iestatījumus, esmu panācis sekojošus rezultātus

 

Nu... Es neesmu neko spaidījis un man tas SmartID uzvedas tieši tāpat. Izskatās, ka spaidīšanai jēga ir 0

Link to comment
Share on other sites

2020.02.7. , 20:11, e = d teica:

You can disable this feature by turning on “Allow background activity starts”: it’ll allow the push notifications to come in as before when the screen lock is on. However, if your device is in use (screen lock is off and device screen is on), background apps still need your permission to launch activities.

Patiesība ir augstāk rakstītajā, kas man S9 bija nogriezts pēc noklusējuma ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nezinu kurā brīdī Smart-ID ir saņēmis atjauninājumu, bet šodien izleca pieprasījums uz galaxy S9 (Android 10) - rādīt Smart-ID aplikācijas saturu virs citām šobrīd lietotajām aplikācijām.

Tagad viss notiek kā vecajos labajos laikos.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , janni teica:

Tagad viss notiek kā vecajos labajos laikos.

Jah, beidzot!

Atjaunināju arī un viss notiek.

Paldies par info!

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

kaadam darbojas kombinaacija Neste + Smart-ID?

no Swed suutiiti pieprasiijumi paraadas, bet no Nestes bezgaliigi ilgi gaida un chush

 

Galaxy Note 10+ Android 10

 

p.s.

Swed nupat padariija biometriju par obligaatu, ja veelies maksaat ar NFC :(

 

Link to comment
Share on other sites

martinno
Pirms 22 minūtēm , MartiniB teica:

Neste + Smart-ID?

 

Vajag "lepno" Smart-ID. Parastais ar Nesti nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Es uzliku, neesmu vēl notestējis!

Link to comment
Share on other sites

martinno

Realitātē - tas "apgreids" aizņēma 2 min :) Tik cik ID karti un telefonu ar NFC vajag.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

besii tak visaptveroshaa populaacijas saskaitiishana,

bez Gjiimju graamatas kauch kaa iztieku tak :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , MartiniB teica:

bez Gjiimju graamatas kauch kaa iztieku tak :)

Ir man arī šitādi spītīgie redzeslokā. Bet agri vai vēlu priekškars krīt..?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...