Jump to content

Jauns LED TV Ar defektu!?


Chocoton
 Share

Recommended Posts

Stāsts no paziņām !RD elektroniks  veikalā nopērkot jaunu TV .Mājas izpakojot,palaižot konstatē ka TV nav skaņas!!! Veduši atpakaļ ,veikalā konstatē,tik tiešām nav skaņas !Pircējs piepras naudu..Veikals pasūt elllē jo diezgan pavēls un kase  slēgta-karoč tas bijis pirms veikala slēgšanas-pircējs dabūjis ar visu kasti  griesties otrā dienā -Jā tad TV pieņēmuši un naudu adevuši!

Tai ziņā  itkā vis atrisinājies!

Bet nu  būs pats intresantākais! Tas pats pircējs izvēlējies citu TV ,un nu jau  macību  guvis piepras preci parbaudīt-,veikals sācis iebilst ka tas  "neesot viņu pienākumos"labi,pircējs tad nu šos  sūt elllē,ja nepārbaud  tad lai kratās nafig........!

Labi  bode manot ka zaudē klientu piekrituši izpakot,pārbaudīt TV! Un ko,izvelk kasti un konstatē ka TV saplaisājušu ekrānu!!! :)!

Tad nu jautājums -kas būtu  ja pircējs būtu to kasti parvedis mājās!!!? 

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Kas būtu? Pircējs būtu TV ar splaisājušu ekrānu laimīgais īpašnieks.

 

WTF, kāpēc par šādu sviestu tēma jācepj?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , rubb teica:

Kas būtu? Pircējs būtu TV ar splaisājušu ekrānu laimīgais īpašnieks.

 

WTF, kāpēc par šādu sviestu tēma jācepj?

Tev neintresē   tas, ja tu būtu TV nopircis un mājās izpako un kā tālāk pieradīsi ka  tu tādu nopirki!

Kā uz to reaģēt,šitais stāsts man  tik liek saprast ka  arī  iegādajoties mantu  LV ir   mājas pie izpakošanas vis  jafilmē,bet vēl jau šie var pateikt ka tu  transportējot šo sajājis!

Vot stāstiet kā šādos  gadījumos  rīkoties!    No ķinās pērko,tur  jareiķinas ar  zaudējumiem,tāpēc no turienes  neko dargāku par 50 ero nepērku!

Labots - Chocoton
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Chocoton teica:

RD elektroniks

dīvaini, jo rd tieši piekopj metodi.. pirms pirkt/pārbaudīt... vismaz cik esmu tur pircis, vienmēr tā ir bijis.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

dīvaini, jo rd tieši piekopj metodi.. pirms pirkt/pārbaudīt... vismaz cik esmu tur pircis, vienmēr tā ir bijis.

Jā dīvaini jo patērētāju likuma pat ir rakstīts ja pircējs piepras preci pārbaudīt "ar noteikumu ja uz vietas tas iespējams" viņiem ir jaupārbaud,bet tā  tas  neesot viņu pienākums!Tu nepieprasi  viņi  virsū nebāžas,nu loģiski  ka tad tu  veļas automātu parbaudīsi!

Vienīgais varbūt pircējs šiem ar  iepriekšejo TV uzkāpis uz nerviem!!!

Bet pats  galvenais ,man personīgi intresē,kā šādā  gadījumā rīkoties -ja tu pārved TV un  jau sapalaisājis ekrāns!?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Chocoton teica:

Tev neintresē   tas, ja tu būtu TV nopircis un mājās izpako un kā tālāk pieradīsi ka  tu tādu nopirki!

 

Zinu, ka viena firma nopirka TV, kurjers atveda, kad izpakoja ekrāns sasists. 

Pārdevējs skuju - neko nezinu paši saplēsāt. Ne tv nomainīja, ne naudu atgrieza.... Jurists rakstīja kļauzu, bet nekā. TV nebija no lētā gala....

 

Pirms 57 minūtēm , Chocoton teica:

Bet pats  galvenais ,man personīgi intresē,kā šādā  gadījumā rīkoties -ja tu pārved TV un  jau sapalaisājis ekrāns!?

Pats takš uzrakstīji:

1 stundu atpakaļ, Chocoton teica:

 mājas pie izpakošanas vis  jafilmē,

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Beton, mēs visi labi zinām, ka tu jaunu neko nepērc, jo nav naudiņas, bet ja nu pēkšņi tā uzgadītos, kurā veikalā iesaki pirkties?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, martinno teica:

Kurzemniek, Tev galotnes zūd...

Tiēši tā ,kā nekā Ventiņu puse! Tas tā,nav ko vilkt garumā!:)

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds teica:

Zinu, ka viena firma nopirka TV, kurjers atveda, kad izpakoja ekrāns sasists. 

Pārdevējs skuju - neko nezinu paši saplēsāt. Ne tv nomainīja, ne naudu atgrieza.... Jurists rakstīja kļauzu, bet nekā. TV nebija no lētā gala....

Vot vot! A tad man arī jafilmē katra sekunde kad tiko eju arā no veikala un viss ceļa garums lai redzama kā notikusi transportēšana!   -Nu jā ,ja baidās par tādu vareantu tad vieglāk pieprasīt TV izpakošanu,pārbaudi!

A ja  ņem no interneta ar kurjer piegādi  tad  kamēr kurjers nav notinies,ātrāk neparaksties.... Javeic  izpakošanas un pārbaudes filmēšana,diezvai kurjers tā būs uz mieru!?

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Rectumz teica:

Varēji pie tā arī apstāties.  Viss jau skaidrs.

Ja pērk televizoru trauku veikalā, tad ir pelnijis nedaudz mācību.

Piemēram kur tad  tu man iesaki pirkt ja vienīgais  veikals  tai pilsēta ir RD!Kādā no  mistiskajiem internet veikaliem kur garantijas vareanta no dziļas ģerevņas  ar visu  šrotu jakuļās uz rīgu!?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Chocoton teica:

ja vienīgais  veikals  tai pilsēta ir RD

Vata V-pilī viens veikals tik ir, jeb tomēr Kuldīga tuvāk un tu par to?

Link to comment
Share on other sites

Klucis takš Kuldīgas pusē bāzēts, šodienai baigā mazpilsēta, sen tur neesmu bijis, bet pieļauju, ka ir viena maxima un viens rimčiks, kurā arī tas rd arī meklējams. Ā, seb filiāle takš šiem ir, bet Talsi man ir tuvāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , romajo teica:

Vata V-pilī viens veikals tik ir, jeb tomēr Kuldīga tuvāk un tu par to?

Kuldīgā un ja nemaldos Saldū!Ir vietas kur pieņem uz pasūtījumu,bet neviens īsti to neizmanto-kautgan šie kad pasūtītā prece atnāk,preci pārbauda-  tad tikai  adod klientam!!! Nav slikts vareants!

 

 

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

sen tur neesmu bijis, bet pieļauju, ka ir viena maxima un viens rimčiks, kurā arī tas rd arī meklējams. Ā, seb filiāle takš šiem ir, bet Talsi man ir tuvāk.

Jā un tas jau par daudz tākā būtu,vel piemirsi mini rimi ar !

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Ventiņu Rd ņēmu savu TV, viss ok, samaksaju arī par piegādi.

Nekādas problēmas nav. Arī ar Samsung veseni, Zanussi pliitii, Stollar multivaramo...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Chocoton teica:

Saldū

Tieši pretī RD ir bode.

Kuldīgā gan vēl tik Retro lietotie no Zviedrijas viesnīcām.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , rubb teica:

Ventiņu Rd ņēmu savu TV, viss ok, samaksaju arī par piegādi.

Nekādas problēmas nav. Arī ar Samsung veseni, Zanussi pliitii, Stollar multivaramo...

Es jau arī ,man personīgi par RD nekādu pretnziju!Visu ņemu RD jo macību  guvu 14 gadā, kad   biju paņēmis no kautkāda rīgas 707lv,laikam!

Tur ar nedaudz ieguvu pieredzi -maksat bišku vairāk nekā pēc tam apmeklēt  dēļ tā šrota 3x rīgu!Redz  toreiz paņēm rd jaunu tv un +5 gadu  garantīju-un noderēja piektā gada vidū mans LED izgaismojums nodzisa!Aizvedu un nekādu problēmu ,pēc mēnes  vis atkal savās vietās!

Gavenais nepirkt  dargus TV ,ja grib lielu ekrānu tad pērc to lielo ekranu  bez nekādiem tur  sūda smartiem un  ambio izgaismojumiem 450 ero un vis!

 

Labots - Chocoton
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Chocoton teica:

450 ero un vis!

Āksts!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , jema teica:

Āksts!

Protams jo nav pa tavam prātam! :D Āksti ir tie kas vispār tiecās pēc lielajiem ekrāniem -43 colas pietiekoš! Gribi lielu ekrānu -tad javelkās uz kiino!

Nu kas  šim TV vainas- pat pa  daudz mēslu iekša!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Stasss teica:

Vēl ir variants pārgriezt vēnas.

Tavai rīklei :D !

 

 

pirms 1 stundas , romajo teica:

Tieši pretī RD ir bode.

Kuldīgā gan vēl tik Retro lietotie no Zviedrijas viesnīcām.

Nē  vel jau šis tas bija Veijmārā,bet nu par tādām naudām jau nu varēj aunu baru nopirkt!!!Ka jau minēju  uz Piltenes ielu pipar bodītē kur varēj pasūtīt pie viņiem un ja nemaldos Raiņa ielā tas pats kautkada sadarbība ar atiecīgajiem it veikaliem !

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Chocoton teica:

Nu kas  šim TV vainas

Tāds, ka kontrasts nekāds, lokālā aptumšošanās izsmiekls, korpuss nekāds, krāsas pirms kalibrācijas nekādas, attēla apstrāde ka vidusmēra tv.... Jāsaprot ka absolūti lielāko TV cenu veido pats ekrāns nevis smārts, ambilight vai pults.... Un lielu daļu no "baudas" ir kontrasts un melnā krāsa, abi šie parametri šim televizoram ir skumīgi

 

Pirms 24 minūtēm , Chocoton teica:

Āksti ir tie kas vispār tiecās pēc lielajiem ekrāniem -43 colas pietiekoš!

Jo darīt tiem, kam ir halles, vai viesistabā ir tik cik tev visas istabas kopā? Pirkt 43" un sist plaukstas

 

Atbildot uz autora jautājuma - pārdevēji parasti redz kas īsti ir noticis, ja viss ekrāns būs ar taukaniniem pirkstiem un pirkstu vietās būs ekrāna bojājums, tad jautājumu nav, klients pats vainīgs, bojājumi, kas radušies pirms TV ir nopirkts parasti ir diezgan savādāki - reāli ekrāns gandrīz sabiris vai arī kkur pa vidu nevis malās ir tas bojājums... Reāli strādājot veikalā tikai ar TV, 3 gadu laikā redzēju varbūt kādus 5 TV, kas bija bojāti jau veikalā, nevis pašu klientu vainas dēļ. Un pārdevām mēs ļoti daudz tv

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Jo darīt tiem, kam ir halles, vai viesistabā ir tik cik tev visas istabas kopā? Pirkt 43" un sist plaukstas

Nu manis pēc,biezie sev var  kaut pirkt 60"apenes....Vainu kā stasiks minēja "tiem javeic SUICĪDS " vai jatinas uz sibīriju!Runa par tiem kas 3m. atālumā  paņēmuši 49,50,55"ekrānus!

Es ar par to,nu diezvai  bieži tā gadās ka nopērk ar jau saplaisājušu ekranu-un ja tik tiešam transportējot tad jau kastei ar jabūt  defekts!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Strādāju RD un mums ir prasība, ka preces pirms tirgošanas ir jāparāda klientam, TV obligāti, lai nav tādas situācijas, ka pārdod sasistu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Ko tu lieto? 

forumu boot,līdzko te ielien tā iedon pa dullo - :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Priekš televīzijas un Youtube tas LG būs ļoti labs, tik maziņš. Sākot ar 2m attālumu vajag jau vismaz 50.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , RHS teica:

Strādāju RD un mums ir prasība, ka preces pirms tirgošanas ir jāparāda klientam, TV obligāti, lai nav tādas situācijas, ka pārdod sasistu.

Tu zin,man stāstītājs  gadsimtu neminēja...kad tas  bijis!

 

 

Pirms 57 minūtēm , RHS teica:

Sākot ar 2m attālumu vajag jau vismaz 50.

Nu jau lej"nu ja,prece tak janofīrē" :D ! Standartā 3m 30" 4m.40" 50" jau nu uz 5 metriem- un virszemes  tv lai skatītu uz 5 m   bus skatam ar 32" tv

Es darba vieta  veco CRT tv kuram pa diognali 55 cm vai pat 52cm skatos no 7 metra atāluma... un nesūdzos ! Ta kada vellna pēc man vaig 55" uz 3m,tā ja utik tāda lilummānija!

Labots - Chocoton
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Zin... teica:

ja viss ekrāns būs ar taukaniniem pirkstiem un pirkstu vietās būs ekrāna bojājums

Varbūt ir arī tādi frukti :D , bet, kā tu atšķirsi vai tv displejs sabojāts firmai parvadājot preci vai pircējam vedot vai izpakojot, nekā. Tikai un vienīgi veikalā  apskatot pirms pirkuma.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Chocoton teica:

pēc lielajiem ekrāniem -43 colas pietiekoš!

65 ir minimums, bet nu labs, ne lai tikai būtu tā diagonāle! :biggrin:


Pirms 8 minūtēm , Chocoton teica:

Standartā 3m 30" 4m.40" 50" jau nu uz 5 metriem

nu nu https://www.rtings.com/tv/reviews/by-size/size-to-distance-relationship

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , jema teica:

65 ir minimums, bet nu labs, ne lai tikai būtu tā diagonāle! :biggrin:

jā ja  ka jau minēju,lielummānija -ta pat ka  runči kurš vairāk teretoriju nošpricēlis  tas ķipa lielāk nazis,vismaz  viņš tā domā!

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

skumji ir ar tevi!

Link to comment
Share on other sites

Just now, jema teica:

skumji ir ar tevi!

Tā  tik jums liekās...Ar mani  ir vis labākajā kartībā-vismaz   šovakar!   :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , RHS teica:

mums ir prasība

Prasības ir visos veikalos un dažādas, tik pārdevēji ar ir dažādi ...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , romajo teica:

Prasības ir visos veikalos un dažādas, tik pārdevēji ar ir dažādi ...

 

Jā it seviški  kad pienāk un sāk uzbāzties  -vai varu kā palīdzēt -ja vari  es viņam iedodu savu  plecusomu lai šie pietur kamēr  es veļasautumātā iebāžu savu  šnābeli! Tād paras  viņi izmainās   :D !

 

 

Pirms 27 minūtēm , romajo teica:

Dodiet tik klucim iemeslu ...:jester:

Labi labi man vairs nav laika ,rīt agrais  reiss!!

Labots - Chocoton
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tā ir necieņa pret pārdevēju un no tāda es aizietu prom un iesmērētu lielāko mēslu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...