Jump to content

Saistīt google search console ar nic.lv


agor
 Share

Recommended Posts

Vai pats saprati, ko uzprasīji?

Pa lielam - jā. Var reģistrēt lv esošus domēnus lai, piemēram, lietotu gmail, google drive kā mansdomens.lv...

Link to comment
Share on other sites

Man ir domēns reģistrēts .lv zonā. Kā to apstiprināt Google Search Console kontā, izmantojot txt ierakstu?

Link to comment
Share on other sites

Pašā Google search console viss ir aprakstīts! Pabaksties tur pa linkiem - tur IR visa nepieciešamā info! Diez vai kāds te apņemsies pārtulkot, kaut gan ko var zināt :)

Link to comment
Share on other sites

ieiet nic.lv un pievienot vajadzīgos DNS ierakstus. 

(Reģistrējot domainu varēja norādīt tehnisko kontaktpersonu un uztaisīt kontu priekš nic.lv)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jautājums nav par DNS  rediģēšanu kopumā, bet tieši par TXT ierakstiem. Nic .lv piekļuve šo ierakstu mainīšanai kaut kādu iemeslu dēļ nav pieejama.

Link to comment
Share on other sites

Labāk uztici to darīt cilvēkam kurš kaut ko no šī saprot... Piemēram tam, kurš reģistrēja domeinu vai web lapu taisīja!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es pats reģistrēju domēnu un izveidoju vietni ... Domāju, varbūt kāds zina, kā rīkoties šajā situācijā. Izrādās, ka man jāsazinās ar nic teh. atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Ieej nic.lv ar savu useri un loginu! Pie mani domeini, tur kur pievienoji A tipa ierakstus, pievieno txt tipa ierakstu ar saturu kādu vajag googlei!  

 

 

Link to comment
Share on other sites

 @Racer par to torni ir taisnība :biggrin:

 

original.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu redzi, ja nemākam lasīt un saprast lasīto.....  Te ir grūti kaut ko palīdzēt.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...