Jump to content

Prožektora sensora nomaiņa


Mr.Deus
 Share

Recommended Posts

Sveiki, varbūt kāds gudrs puisis var ieteikt, kur var dabūt prožektora kustību sensora mikroshēmu HC1418 Haichang. Nopirku pāris prožektorus iekš Depo, bet abi nostrādāja max 3-4 mēnešus. Aizdomas, ka varētu būt problēma kustību sensora mikroshēmā. Testers rādīja, ka strāva iekšā ieiet (pie L ~245v), bet ārā pie sarkanā vada A 0v. Ir vēlme abus atdzīvināt. 

Varbūt jāmeklē citus kustību sensorus? 

 

Paldies par komentāriem un ieteikumiem jau iepriekš!

 

20200202_221206.jpg

20200202_222518.jpg

Link to comment
Share on other sites

Protams ka  citus vietā un čekus glabāt!

še rekus  paņēm vienu kontīnēru ar šiem

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

darklight

Njā, lai nu kas, bet samainīt brāķētu preci Depo nekad nav bijusi problēma. Nu, ja čeku nav, tad neko.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Labrīt, čeku variants šoreiz neder. Pirkums bija liels, čeku vajag atstāt garantijai daudz nozīmīgākām precēm. 

Paldies Chocotonam par linku. Bija neliela cerība, ka nevajadzēs neko modificēt, bet laikam bez tā neiztikt.

P.s. kāds nezin, vai Argus atdzīvosies? Vai ir jau kāda cita alternatīva?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Mr.Deus teica:

Labrīt, čeku variants šoreiz neder. Pirkums bija liels, čeku vajag atstāt garantijai daudz nozīmīgākām precēm. 

Vai tad gadījumā, kad preci apmaina garantijas ietvaros, čeks tiek iznīcināts?

Link to comment
Share on other sites

vispār paprasa vai nepieciešamas čeks. Savulaik paņēma čeka kopiju priekš sevis.

Čeks ir apliecinājums pirkmumam, lai būtu garantija. 

Labs piemērs ir pērkot motorzāģi. Sanāk, ja ir garantijas gadijums, tad 1.reizē atņem pirkuma dokumentus un pēc tam ej pa skuju taku?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Murlo teica:

Čeks ir apliecinājums pirkmumam, lai būtu garantija

Par šo ir ļoti vienkārši, tik daudzi pārdevēji to neievēro!

LV neviens likums neuzliek par pienākumu privātpersonai saglabāt pirkumu apliecinošus dokumentus! Firmām gan ir jāglabā 5 gadi! 

Bija gadījums - čalim Depo atteica garantiju, jo nebija čeka! Vecis ar juridisko izglītību uzrakstīja depo oficiālu pieprasījumu izsniegt viņam čeka kopiju, ja jau viņiem to vajag, lai garantiju nodrošinātu! Neizsniedza, sāka tiesāties un Depo zaudēja.  

 

Man pašam DEPO pirktā led lampiņa nostrādāja pāris minūtes. Iepakojumu biju izmetis. Čeks bija. Gāju mainīt. Menedžeris saka - nemainīsim - nav iepakojuma! Es saku - man iepakojumu nevajag - paņemiet iepakojumu no jaunās spuldzes un tur ieliekat veco! 

- Nē, tā nevar... 

Es saku - labi, ja mainīt nevarat, ņemiet uz garantijas remontu un labojiet! Vai rakstiet oficiālu atteikumu pieņemt remontā! 

:D Nu tad tomēr izrādījās ka var paņemt iepakojumu no jaunās spuldzes un brāķi nomainīt... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Ronalds teica:

LV neviens likums neuzliek par pienākumu privātpersonai saglabāt pirkumu apliecinošus dokumentus!

 

Beidz dzīt tuftu! 

 

PTAC arī maitas melo? Pirmā lieta, kas jāievēro, iegādājoties preci vai pakalpojumu, vienmēr saglabā darījumu apliecinošo dokumentu!

Un vēl: Piemēram, ja uz jūsu jautājumu: cik ilgs ir garantijas laiks apaviem? - saņemsiet atbildi: viens mēnesis, tad šāda atbilde neizslēdz jūsu tiesības pieteikt pretenzijas divu gadu laikā. Jums vienīgi jāparūpējas, lai tiktu saglabāts darījumu apliecinošs dokuments — pirkuma (kases) čeks, stingrās uzskaites kvīts vai bankas maksājuma uzdevums.

 

Likumā VI prim arī ir teikts, ka strīda gadījumā: (4) Iesniegumam pievieno darījumu apliecinošu dokumentu kopijas, 

 

 

Pirms 26 minūtēm , Ronalds teica:

Vecis ar juridisko izglītību uzrakstīja depo oficiālu pieprasījumu izsniegt viņam čeka kopiju,

 

Nu un? Ja čekā nav pircēja datu, tad nav nekādas jēgas no tādas kopijas, jo tā neapliecina, ka tieši konkrētais pircējs ir iegādājies konkrēto preci. Moš tas džeks visur pērkoties prasa, lai čekā raksta viņa personas datus, tad skaidrs, bet pārējos (tipiskajos) gadījumos, ja neesi saglabājis čeku - pats vainīgs.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

darklight
Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Moš tas džeks visur pērkoties prasa, lai čekā raksta viņa personas datus

Kas attiecas uz Depo, tad tur pārsvarā visi iepērkas, izmantojot klienta karti, līdz ar to noteikti ir iespējams pacelt vēsturi un atrast ar konkrētu karti veiktus darījumus. Ja pirkums būtu veikts anonīmi, tad nekādu čeka kopiju džeks dabūt nevarētu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Racer teica:

Nu un? Ja čekā nav pircēja datu, tad nav nekādas jēgas no tādas kopijas, jo tā neapliecina, ka tieši konkrētais pircējs ir iegādājies konkrēto preci.

Un? Ja es paņemu čeku no kaimiņa/sievas/drauga? Tas der? 

 

Takš tā prasība par čeka esamību ir pilnīgi absurda! Pofig kurš ir pircis, kurš maksājis - ja tevis pārdotā prece ir brāķis - ir jāmaina bez diskusijām! 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nu bet čeks taču apliecina, ka tu konkrēto preci esi pircis konkrētajā veikalā, konkrētajā datumā. Tāpēc viņš vajadzīgs! Protams, ka te ir iespēja arī krāpties, bet tas jau ir cits stāsts. Doma ir tā, lai tu nenes uz Depo pirms četriem gadiem Krūzā pirktas spuldzes ar tekstu: aizvakar pie jums nopirku, izdega!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, darklight teica:

ka tu

Kurā vietā čekā bez rekvizītiem tiek norādīts, ka konkrēti es esmu pircis??? 

 

Pirms 1 minūtes , darklight teica:

konkrēto preci

Kurā vietā čekā tiek norādīts lietas seriālais numurs, ja tāds ir? 

 

Link to comment
Share on other sites

Man čeku tikai pievāca tādā gadījumā-kad es atgriezu preci 14 dienu laikā jo viņai bija nekorekts apraksts-10W LED prozektors patiesība  bija  tikai 8W !

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

Ja es paņemu čeku no kaimiņa/sievas/drauga? Tas der? 

Der arī ja esi ielicis ss.lv sludinājumu, ka pērc čeku par konkrēto preci konkrētajā datumā DEPO (to gan sauc par krāpšanos), bet čeku kā tādu vajag.

 

Pirms 19 minūtēm , darklight teica:

izmantojot klienta karti, līdz ar to noteikti ir iespējams pacelt vēsturi un atrast ar konkrētu karti veiktus darījumus.

Arī variants, ja lojalitātes karte izmantota, bet anyway, lai pieprasītu kopiju, ir jābūt personificētam pamatojumam.


Ronalds atkal peld - no sākuma čeku nevajag, tad der kaimiņa utt. определись :D

Link to comment
Share on other sites

darklight

Kā jau es teicu, pastāv iespēja krāpties. Bet tā vismaz kaut kāda kontrole, un nekas labāks nav izdomāts.

Ronald, tu tā kā izliecies - nu nevar neviens veikals tāpat vien, bez ne viena dokumenta pieņemt visus nestrādājošos krāmus, ko kāds izdomās atnest.

Čo ta galīgs offtopiks te aizgājis...

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , darklight teica:

un nekas labāks nav izdomāts

Nu nu! 

 

Pirms 11 minūtēm , darklight teica:

 nu nevar neviens veikals tāpat vien, bez ne viena dokumenta pieņemt visus nestrādājošos krāmus, ko kāds izdomās atnest.

Protams!

Bet normālas metodes sen jau kā ir izdomātas! 

Daudz maz vērtīgām iekārtām ir ražotāja seriālais nr!  Nu tad pārdevējs piefiksē savā datu bāzē iekārtas ar kādiem S/N ir pārdevis! 

Sīkumiem uzlīmējam QR kodu un ari atsekojam ko esmu pārdevis, ko nē! 

  • Patīk 2
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Ronalds teica:

Daudz maz vērtīgām iekārtām ir ražotāja seriālais nr!  Nu tad pārdevējs piefiksē savā datu bāzē iekārtas ar kādiem S/N ir pārdevis!

Tieši tā !Bijām pa detaļām kompi pirkuši,no 1A  ,pēc gada  melns ekrāns, aizdomas jau rādās pēc pus gada uz videni jo ik pa laikam uzmetās rozā toņi!Videokarti patestējam uz citiem kompjiem,nekā! Videnes cena 250ero... ! Pa cik vis bij pirkts pa detaļām  ieejot 1a akontā,pēc pirkuma apstiprinājuma katrai mantai bija klāt tās  seriālais numurs,izprintējām pirkumu apliecību un atseviški apliecinājumu par videni...Maucām uz 1a un iegrūdām uz garantiju!....Vis  veiksmīgi,pēc mēneša atnaca atbilde ka video karete nav remontējama,fabrīkas brāķis...Izsniedza pirkumu kodu 250 ero apmērā...

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...