Jump to content

Baltkom Open, TET Shortcut


1Pats
 Share

Recommended Posts

Man ir aizdoma ka ir s*dīgs wifi signāls, un softiski tiek samazināta izšķirtspēja bildei. Tīri aizdoma...

Link to comment
Share on other sites

Rūteris ir nepilnus 2 metrus no TV, pie tam kaut kāds mikrotiks, bet nu šai ziņā ar es stiprs nejūtos :)

Katrā ziņā, ne planšete, ne lapsis, ne telefoni nevienu brīdi nav sūdzējusies, ka sūdīgs signāls.

Intīmi: pat sēžot uz poda, labi zinot, ka starp tīklu un telefonu ir 2 ķieģeļu sienas, ledusskapis un veļas mašīna, joprojām wifi rāda 3 strīpiņas, vai nav maita, ko? :D

Jaunu televizoru tuvākajā laikā toč nepirkšu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Uz Mibokša ar Android TV kvalitāti nevar mainīt

Var izrādās - skatoties kanālu, jāuzspiež pultī bulta uz augšu, tad parādās papildus izvēlne ar valodu un kvalitāti. Pēc noklusējuma stāv auto. Uzliekot uz zemāko tiešām ir miglas bilde. @aoma, pamēğini šādi ar LG pulti uzlikt aplikācijā manuāli labāko kvalitāti, moš sanāks. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas jau izklausās labāk :)

 Bet nu rīt, izgulēšos, ziņošu par rezultātiem, savādāk obidno, teļļuks bezmaz vai štuku maksā un šitādas vienkāršas lietas nesaprot :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
pirms 1 stundas , aoma teica:

Nets man so so - speedtests uzrāda līdz 10 megabaitiem.

Laikam jau bija domāts 10 megabitu, citādi izklausās baigi lepni.

Link to comment
Share on other sites

Pie normālas caurules 300Mbitus+ izspiest :) cau r wifiju

Link to comment
Share on other sites

Ātrumu baitos nemēra, nu tas tā lai uzturētu sarunu, ne vairāk :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Vecajā speedtest versijā varēja arī baitos mērīt, tas tā, lai neliktos nepieklājīgs, ir ap 75-80 mbit :D

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

MasteR's
2021.03.5. , 16:38, aoma teica:

Lai nevajadzētu speciāla kaštele, uzinstalēju Baltcom aplikāciju uz LG TV. Lietotājvārds un parole ir, jo esmu Open klients, palaidu, rādīt rāda, bet kvalitāte kā krāsainās televīzijas pirmsākumos... Pat litra ietekmē oriģinālā kastīte rāda labāk.

Tur neko pamainīt nevar, jeb tam tā būs būt?

 

Tikko piezvanīju uz Baltcom un viņi savu Open televīziju bez savas kastes nemaz nepiedāvā pieslēgt, principā cena ir 3.90 eur/mēn., bet obligāti jāpērk vai jānomā viņu iekārta, kura reāli nav vajadzīga. Kas sanāk jau 7.40 eur/mēn. Skaņas un attēla kvalitātes ziņā kā tur ir? Labāk nekā TET vai LMT?

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
pirms 2 stundām , CAP teica:

labāk paņemtu tad go3.. ne baltcom.

Nestabils un gļukojošs tāpat kā LMT viedtv.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's
pirms 2 stundām , CAP teica:

un nevajag nekādas kastes...

Kā tad man dabūt pieeju maksas kanāliem???

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Māšuks teica:

Nestabils un gļukojošs

man nekas negļuko

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
(labots)

Nez sencis pieslēdza un sūdzas, ka karas un raidījuma vidū met errorus.

Labots - Māšuks
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Māšuks teica:

Nez sencis pieslēdza un sūdzas, ka karas un raidījuma vidū met errorus.

Nopērc normālu TV (vai android boxu).

Link to comment
Share on other sites

Maris77

Vispār ir jābūt gan TET , gan GO3 , jo viņos rāda vietējos kanālus, kā arī sporta kanālus, GO3 vēl daudz latviešu un Baltijas seriālus. Jo ārzemju seriālu dēļ TV ir pilnīgi lieka, viss ir nokačājams netā. Baltcom to nodrošināt nespēj. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 19 minūtēm , Maris77 teica:

Vispār ir jābūt gan TET , gan GO3 , jo viņos rāda vietējos kanālus, kā arī sporta kanālus, GO3 vēl daudz latviešu un Baltijas seriālus.

Sapnis vasaras naktī. Un es reiz aizdomājos, kurš to visu šņagu skatās. 

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Māšuks teica:

karas

iespējams tīkla vaina, iespējams tehnikas.. nezinot visus saskaitāmos grūti spriedelēt. Jā, pirmo mēnesi, kad tikko ieviesa pirms gada vai kad, jā.. uz android tv skatīties nebija iespējams. Šobrīd viss smuki un kvalitāte noteikti labāka kā baltcom/shortcut vai kādam vēl citam, t.sk. arī saturam (filmām/seriāliem)

 

Go3+shortcut ir laba kombinācija, bet nu jāizvērtē pašam vai vajag. Man vēl šobrīd ir shortcut, bet jāsaka godīgi.. 99,9% lietoju tikai go3.

Link to comment
Share on other sites

Māšuks

Skatīts tiek uz portatīvā kas pie TV pieslēgts un Bites 4G nets. 

Bet nu tā kā Rus kanāli atslēgti, tad jēgas no tiem servisiem vairs nav un SAT TV rullē!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Māšuks teica:

Rus kanāli

kāda nu kuram jēga :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , CAP teica:

un nevajag nekādas kastes...

 

Ja? Pastāsti man arī:

 

pirms 10 stundām , MasteR's teica:

Kā tad man dabūt pieeju maksas kanāliem???

 

Link to comment
Share on other sites

kā kā.. kļūstot par baltcom klientu :D 

 

nu neticu, ka to kasti uzspiež par visām varītēm. 

Pirms 55 minūtēm , Racer teica:

Ja

es tak jau ieliku linku uz baltcom app for smart tv (android), pašam ir testa pēc uzlikta.. tā pati interaktīvā tv vien ir.. ja dabū pieeju (noslēdz līgumu) skaties visu.. un nevajag papildus dekoderu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , CAP teica:

un nevajag nekādas kastes...

Es labprāt gribētu zināt kā manā 10+ fiļā uzburt šo. Esmu gatavs tev iedot lodāmuru.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , M@R$$ teica:

10+ fiļā

jauna tv iegāde atrisinās :D 

 

kas i.. lasīt neviens nemāk? 

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
pirms 2 stundām , CAP teica:

kāda nu kuram jēga :D

Nu vajag jau kvalitatīvu saturu nevis maksāt par s*du.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

nu neticu, ka to kasti uzspiež par visām varītēm.

Nav kastes, nav cepumu. Neļauj jamie noabonēt pakalpojumu un lūrēt tikai uz savas kastes (kā Shortcut, go3 utt.). Obligāti jāņem viņu kaste un tad var arī uz citām. Ja kļūdos, būšu dikti pateicīgs, ja norādīsi kā bez kastes skatīties kā Shortcatu.

Link to comment
Share on other sites

Kastē ir ID, ko ievadi softā. 

Vai to ID visiem vari dāvāt, īsti nezinu. 

Link to comment
Share on other sites

Bez kastes var mierīgi.

Ja ir abonēta viņu interaktīvā. Tur var reģistrēt useri, kuru ievada aplikācijā uz jebkura savietojama Smart TV pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , e = d teica:

Bez kastes var mierīgi.

Ja ir abonēta viņu interaktīvā.

Jopcik, kā lai vēl paskaidro, ka man nevajag no Baltcoma citus pakalpojumus! 😛  Vienkārši Open TV nevar dabūt bez kastes:

 

OPEN televīzija nodrošina piekļuvi televīzijas programmām un citiem video materiāliem, izmantojot dekoderi. OPEN televīzijas uztveršanai ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam uz 24 mēnešu nomaksu (3 EUR/mēnesī), īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Cena norādīta par OPEN televīzijas pakalpojumu, papildu nepieciešams interneta pieslēgums ar minimālo ātrumu 10 Mbit/s.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vispār app priekš smart tv parādījās ļoti nesen, iespējams, ka info vēl nav atjaunota/papildināta.

Pats esi mēģinājis šiem uzrakstīt/uzzvanīt/paprasīt? Tipa.. man ir gudrs tv un jūsu ITV app uz tv.. gribu pakalpojumu, negribu kasti.???

 

teorijā ar to app varētu lietot arī pilnās itv funkcijas.. galvenais jautājums ir tikai autorizācija

 

/ja jau paši nevar, uzprasīju...//

 

ok.. pagaidām stagnāti, bez kastes nepiedāvā tomēr, bet apsverot.

 

Ja ir vairāki tv vai adreses, tad teorētiski pietiek vienu kasti paņemt un pārējās vietās var izmantot app. Ja tehniskās iespējas atbalsta.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , CAP teica:

ja jau paši nevar, uzprasīju...//

Tak biju jau prasījis - laiku pa laikam aktīvi nāk virsū ar savu piedāvājumu. Tā kā manās lokācijas vietās var piedāvāt tikai dīvainās kompānijas 4g internetu un TV bez kastes nedod, tad nekā...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tak paņem go3 un laime pilnīgā.. turklāt tā dīvainā kompānija piedāvā labas akcijas, ja jau tev nets viņu ir..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

dīvainās kompānijas 4g internetu 

Es to ņemtu pirmo, un smietos par dīzelistiem...Biju vienu reizi? pa šiem gadiem redzējis uzkārtu 4G torni, vasarā, pie Usmas ezera, kad ātrums bij nokrities zem 1Mbit...Visādi citādi esmu krustu šķērsu izbraukājis LV un neesmu vīlies viņas pakalpojumos. Bet katram savs...

Link to comment
Share on other sites

mickys
pirms 10 stundām , CAP teica:

Ja ir vairāki tv vai adreses, tad teorētiski pietiek vienu kasti paņemt un pārējās vietās var izmantot app. Ja tehniskās iespējas atbalsta.

Šis darbojas, bet tikai caur Baltcom internetu. (Tas ja pieslēgta interaktīvā TV)

Laukos uz Mi Stick caur LMT internetu nedarbojās.

Caur VPN uz Baltcom internetu viss rūc.

Šķiet tik nevarēju atrast cik iekārtas atļautas. Ir mēģināts 3 papildus viņu dekoderim - nelamājas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , CAP teica:

tak paņem go3 un laime pilnīgā..

Man visa ir gana, tik eksperimentēju un salīdzinu. Ja būtu jāņem, tad Šortcut ir ok pa 6 eiro/mēnesī, tik kvalitāte pabriesmīga, go3 pa piecīti ir ok kvalitāte, bet interfeiss nekāds, Baltcoms varētu būt ok, bet vajag to velna kasti, vienvārdsakot - nekas nav labi, atradīšu pie kā piesipties, tāpēc skatos savādāk. :D 

 

pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

pa šiem gadiem redzējis uzkārtu 4G torni, vasarā, pie Usmas ezera, kad ātrums bij nokrities zem 1Mbit...Visādi citādi esmu krustu šķērsu izbraukājis LV un neesmu vīlies viņas pakalpojumos.

Atbrauc vasdarā Saulkrastos padzīvoties un izbaudi vakaros bieži zem 1 mbit/s visiem 3 operatoriem. Dažkārt vienlaicīgi ir pārslogoti.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 8 stundām , Racer teica:

interfeiss nekāds

ja salīdzina shortcut vs go3.. shortcut ir vēstures palieka un ui briesmīgs un video kvalitāte drausmīga.. bet nu redz.. cik cilvēku, tik viedokļu.. viens vienīgs pluss, shortcut tv kanālus var kā avotu integrēt android tv sarakstā pa taisno un izmantot, ka normālu tv. (man gan pašam tas nav aktuāli, tv saturu skatos cik nu iekš go3..)

pirms 8 stundām , Racer teica:

vasdarā Saulkrastos

pagājušo gad sanāca pāris dienas.. ar bites mobilo nebija problēmu. Gan jau paveicās :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Racer teica:

Atbrauc vasarā Saulkrastos padzīvoties

Saulkrastos vasarā jāķer saule un meitenes, nevis internets.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...