Jump to content

Baltkom Open, TET Shortcut


1Pats
 Share

Recommended Posts

Kontrasts jau ir tik milzīgs, skatīties bez reklāmām, piemēram tur BBC vai vienkārši YT, Netfilxu utt.

Parasti muterīte skatās TV, tad uzreiz baigi acīs lec, 5 min kautkāds raidījums, tad 15 min reklāmas :D

Pat Amerikā laikam tik traki nav.

Link to comment
Share on other sites

Davai ka nepārspīlē.

Tas ka reklāmas tracina jebkurā formātā, tā cita runa.

Pieņemsim tas pats Discovery, klasiskā veidā vispār nav iespējams skatīties. Interaktīvajā vēl vēl, jo ierakstu pārslēdzot var skatīties bez reklāmas.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez par tām reklāmām- speciāli skatos vēlāk, jo vienkārši pārtinu tās reklāmas. Lai gan, tagad jau abām Latvijas valsts nav reklāmu. Nu tā ir milzīga internet tv priekšrocība.

Link to comment
Share on other sites

Yūtūba pluss ir tas ka bezgala daudz video par interesejošām tēmām, ko tu TV nekad neatradīsi.  Paraksties uz visādiem kanāliem un vienmēr ir ko skatīties.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Es zinu vienu cilvēku, kas ar yotube video Doktora grādu medicīnā, kā arī psiholoģijā ir ieguvis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

aizbraukt

ar to šis forums unikāls :)

Link to comment
Share on other sites

2021.10.16. , 19:29, oxygen teica:

Latvijas valsts nav reklāmu

Komercreklāmu nav, bet nu pašreklāma ta palika. Protams laiks reklāmai mazāks, bet nu tomēr ...

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , romajo teica:

Komercreklāmu nav, bet nu pašreklāma ta palika.

Kaut kā jau pauzes starp raidījumiem jāpiedzen, ja nevar ideāli saskaņot laikus.  Bet kā jau teicu, es faktiski visus , ko skatos , skatos ar nobīdi laikā , lai vienkārši to reklāmu pārtītu. Nu viena laba fīča IPTV. Nu tiem kam tik ''antena'' atliek tik skatīties ar visu reklāmu. Neba kāds mājās ieraksta , lai vēlāk skatītos pārdzenot reklāmu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , oxygen teica:

Neba kāds mājās ieraksta , lai vēlāk skatītos pārdzenot reklāmu.

ir kanaali, kurus savaadaak nemaz nav iespeejams iztureet,

piemeeram origjinaalais HTB briidienu pirmaa puse,

pa vidu sakariigiem Chudo tehniki, Zhivaja eda, dachnij otvet iet ne tikai reklaamas,

bet arii politiskaas potes raidiijumu vai vardarbiibu slavinoshu seriaalu pashreklaamas

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
raffaello
7.03.2021. , 22:37, Racer teica:

Jopcik, kā lai vēl paskaidro, ka man nevajag no Baltcoma citus pakalpojumus! 😛  Vienkārši Open TV nevar dabūt bez kastes:

 

OPEN televīzija nodrošina piekļuvi televīzijas programmām un citiem video materiāliem, izmantojot dekoderi. OPEN televīzijas uztveršanai ir nepieciešams papildu aprīkojums, kuru piedāvājam uz 24 mēnešu nomaksu (3 EUR/mēnesī), īrēt (3,50 EUR/mēnesī) vai iegādāties (60,00 EUR). Cena norādīta par OPEN televīzijas pakalpojumu, papildu nepieciešams interneta pieslēgums ar minimālo ātrumu 10 Mbit/s.

Tagad var 

Link to comment
Share on other sites

Sublimāc

Pirms kāda gada interesējos, jo man mājās mētājas kaukāds tas viņu dekoderis no musorņika. Visu laiku atbildes kaukādas copy-paste, ka man esot jāņem uz nomaksu viņu dekoderis. Es saku - "MAN JAU IR!", a viņas nesaprot, tik kladzina to pašu.

Gribēju kaimiņienei iedot, lai paprovē. Strādā valsts iestādē un maksā par to ārprāta LMT internetu un TV, uz siltuma tagad ekonomē, sīcis akal slims. Kaukā jāglābj tā kaimiņienes mikroekonomika...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

Vai tad te nav info ? 

Ir, bet līdzīga bija pirms gada. Piezvanot pateica, ka tomēr vajagot viņu kasti. Būs jāuzzvana, jo ja pa tādu cenu var bez kastes, tad ir vērts pamēģināt un šur tur aizstāt šuras. :) 

Link to comment
Share on other sites

raffaello
20.01.2023. , 23:07, Racer teica:

Ir, bet līdzīga bija pirms gada. Piezvanot pateica, ka tomēr vajagot viņu kasti. Būs jāuzzvana, jo ja pa tādu cenu var bez kastes, tad ir vērts pamēģināt un šur tur aizstāt šuras. :) 

Vēlreiz saku ka pods vairs nav vajadzīgs. Nesen pieslēdzu,četras dienas atpakaļ uz smart tv. Viss iet labi. Sola ka Open TV kautko paplašinās ,nu tā vismaz no tehniskās daļas sarunā teica. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Patestēju dažas dienas tā virspusēji - ir ok. Ērti, video kvalitāte labāka kā Tet un Go3. EPG un arhīvs arī ērts, kanālus smuki pārslēdz, kanālu izvēle kāda nu ir. Testēšu tikai mēnesi, tāpēc, ja ir kādi jautājumi, prasiet. Ā, Android TV versijā nav kvalitātes izvēles (nesen tikai uztaisīta, pirms tam izmantoju parasto Android versiju, kur peli vajadzēja, bet kvalitāti varēja izvēlēties). Tas mazliet piebesī, jo tipiski palaiž kanālu ar zemu kvalitāti un pāris sekunžu laikā pārslēdzas uz HD, bet dažkārt paiet kādas 10s, kamēr pāriet uz labu q.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

raffaello
pirms 2 stundām , Racer teica:

Patestēju dažas dienas tā virspusēji - ir ok. Ērti, video kvalitāte labāka kā Tet un Go3. EPG un arhīvs arī ērts, kanālus smuki pārslēdz, kanālu izvēle kāda nu ir. Testēšu tikai mēnesi, tāpēc, ja ir kādi jautājumi, prasiet. Ā, Android TV versijā nav kvalitātes izvēles (nesen tikai uztaisīta, pirms tam izmantoju parasto Android versiju, kur peli vajadzēja, bet kvalitāti varēja izvēlēties). Tas mazliet piebesī, jo tipiski palaiž kanālu ar zemu kvalitāti un pāris sekunžu laikā pārslēdzas uz HD, bet dažkārt paiet kādas 10s, kamēr pāriet uz labu q.

Pēc tam pamēģini notestēt balticom. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raffaello teica:

Pēc tam pamēģini notestēt balticom. 

Balticomam ir aplikācija ar kanāliem?

Opā, tiešām ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , raffaello teica:

Pēc tam pamēģini notestēt balticom. 

Tur ne vella nevar saprast Balticom mājaslapā, laikam jāpiezvana rīt.

Link to comment
Share on other sites

raffaello
1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Tur ne vella nevar saprast Balticom mājaslapā, laikam jāpiezvana rīt.

Uzvani. Iedos testu uz 15 dienām. Uz Android ies labi,uz smart tv pagaidām dažiem kanāliem ir problēmas. Pēc tam droši padod ziņu,ka ar pakalpojumu kvalitāti. Apmēram ir kādi 90 kanāli.

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Racer teica:

Android TV versijā nav kvalitātes izvēles

Esi drošs? Iespējams ir kanāli kuriem ir tikai viena kvalitātes izvēle, bet piemēram TV3 man bija iespēja izvēlēties. Vakarā varu apskatīties kur tieši. 

Man gan Baltcom interaktīvā, bet aplikācija tak tā pati.

 

Un Android TV aplikāciju lietoju jau 2 gadus, nesaprotu, kāpēc saki, ka nesen uztaisīta.

Labots - mickys
papildinājums
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , mickys teica:

Man gan Baltcom interaktīvā, bet aplikācija tak tā pati.

 

Un Android TV aplikāciju lietoju jau 2 gadus, nesaprotu, kāpēc saki, ka nesen uztaisīta.

Iespējams ka interaktīvā un interneta ir atšķirīgas. Novembrī Mibox un TV ar Android Play veikalā nerādīja Baltcom interneta TV, vilku apk un instalēju no malas. Tur vadība tikai ar peli bij.

Pirms 22 minūtēm , mickys teica:

Iespējams ir kanāli kuriem ir tikai viena kvalitātes izvēle, bet piemēram TV3 man bija iespēja izvēlēties.

Tikki paskatījos - nav arī TV3 izvēles - ir attēla malu attiecības izvēlne un viss.

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu vakar Balticom, bij problēmas, jo neaizgāja uzreiz. Papildus - beibe pa telefonu pateica, ka izmēģinājuma periods nav, aktivizējot accountu izrādījās, ka 15 dienas ir utt. Tad kad nebija aktivizējies, man krieviski izmeta kļūdas paziņojumu, par ko pateicu Supporta Vadimam, kurš labi runāja latviski un pēc tam atzvanīja un teica paldies, ka ir novērsts, jo valodu ņemot no EPG kanāliem. Vispār tur viss ir jēls, jo nesen sākts un sola uzlabot. Mans verdikts - nafig nevajag, jo ja neesi Balticom klients, tad liela daļa kanālu neiet, TV24 utt. ir SD un cena 9.90 nav konkurēstspējīga. Ar viņu menedžeri kādas 20 min norunāju un ieteicu variantus kā lēto paku uztaisītu, jo šobrīd (manā skatījumā) Baltcoms griež pogas visiem ārā - vienkārša aplikācija pa 4.99, ar TV pulti kanāli slēgājas, arhīvs un EPG ir pieejams utt. Lab, shuras neaiztiksim un nesalīdzināsim, būsim patriotiski. :) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

3.02.2023. , 14:18, mickys teica:

Ok, ja atcerēšos, paskatīšos kādas man izvēlnes ir.

Jā, tiešām, video kvalitātes izvēlne jaunajās versijās ir pazudusi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

shuras neaiztiksim

Nevaru neapbrīnot šo cilvēku entuziasmu, cenas arī neceļ.

Link to comment
Share on other sites

raffaello
pirms 1 stundas , Racer teica:

Paņēmu vakar Balticom, bij problēmas, jo neaizgāja uzreiz. Papildus - beibe pa telefonu pateica, ka izmēģinājuma periods nav, aktivizējot accountu izrādījās, ka 15 dienas ir utt. Tad kad nebija aktivizējies, man krieviski izmeta kļūdas paziņojumu, par ko pateicu Supporta Vadimam, kurš labi runāja latviski un pēc tam atzvanīja un teica paldies, ka ir novērsts, jo valodu ņemot no EPG kanāliem. Vispār tur viss ir jēls, jo nesen sākts un sola uzlabot. Mans verdikts - nafig nevajag, jo ja neesi Balticom klients, tad liela daļa kanālu neiet, TV24 utt. ir SD un cena 9.90 nav konkurēstspējīga. Ar viņu menedžeri kādas 20 min norunāju un ieteicu variantus kā lēto paku uztaisītu, jo šobrīd (manā skatījumā) Baltcoms griež pogas visiem ārā - vienkārša aplikācija pa 4.99, ar TV pulti kanāli slēgājas, arhīvs un EPG ir pieejams utt. Lab, shuras neaiztiksim un nesalīdzināsim, būsim patriotiski. :) 

Mobilā aplikācija telefonā iet labi ,tur pretenzijas nav. Tieši uz Samsung un LG modeļiem kādi 20 kanāli raustās un apstājās. Ar pulti viss ir ok. Pārslēdzas labi. Es jau arī prasīju, kamēr ir gļuķi lai samazina cenu uz pusi, bet ne. Katram savi principi 😄

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , raffaello teica:

kādi 20 kanāli raustās

Uz Mibox S un Sony Tv nekas neraustās, tie kanāli kas iet, strādā stabili. Internets - radiolinks ar ~60mbit/s.

Link to comment
Share on other sites

raffaello
pirms 3 stundām , Racer teica:

Uz Mibox S un Sony Tv nekas neraustās, tie kanāli kas iet, strādā stabili. Internets - radiolinks ar ~60mbit/s.

Problēmas ir Samsung un LG modeļiem.  

 

Link to comment
Share on other sites

5.02.2023. , 08:57, Racer teica:

Uz Mibox S

uzliku uz savējā Baltcom App. nu nezinu, salīdzinot ar vietējo kabeli uz aci var ļoti redzēt atšķirību par labu kabelim - sevišķi pie kustīga attēla.. vai tur fps par mazu vai kas, bet kabelis manai acij tīkamāks. līdzināju LTV1.

Link to comment
Share on other sites

a kur to varēja izvēlēties? paspaidiju, neatradu. info rādija, ka video rāda 1920x1080. tātad fullhd. bitreits gāja ap 20Mbit.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , uldise teica:

uzliku uz savējā Baltcom App. nu nezinu, salīdzinot ar vietējo kabeli uz aci var ļoti redzēt atšķirību par labu kabelim - sevišķi pie kustīga attēla.. vai tur fps par mazu vai kas, bet kabelis manai acij tīkamāks. līdzināju LTV1.

Uz kā uzliki?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , uldise teica:

vienkārši caur google play veikalu - atradu Baltcom un to uzinstalēju.

Iekārta? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...