Jump to content

Baltkom Open, TET Shortcut


1Pats
 Share

Recommended Posts

CosmosDC

Saistībā ar tet+ rebrendingu ir viena interesanta lieta, gan jau vēl kāds ar šo saskaras un zina ko vairāk - Android TV softs jau pāršujis versiju un pārsaucies uz tet+, kā jau te rakstīja, tad mainījies softā ir precīzi nekas, bet ne par to stāsts. Interesanti ir tas, ka vismaz vēl šobrīd tas viss pasākums (manā gadījumā konkrēti - televīzija) darbojas tajā Android TV softā, pircis neko neesmu, paskatījos, ka pēdējais Shortcut maksājums bijis 22. februārī. Iespējams ir kaut kāds pārejas laiks, kurā vecajiem Shortcut klientiem vēl dod pieeju iepriekš lietotajiem pakalpojumiem? Iestatījumu sadaļā pie profila ir kārtīgi pastrādājuši tet UI/UX speciālisti, tur neko nevar saprast.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , CosmosDC teica:

ir kārtīgi pastrādājuši tet UI/UX speciālisti

Viņi ir vieni no labākajiem Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Lapais teica:

iet tikai uz Arris/Motorola dekoderiem

https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.lattelecom.multiscreen&hl=lv&gl=US

 

būitu tak jāzin, ka priekš android ir t.s. "mazajiem ekrāniem".. cilvēki runā, ka arī uz ATV darbojas.. tiesa, tad jāmeklē .apk. + ir tak vēl arī WIN softs (https://itv.helio.lv/.

 

tiesa.. te laikam tāpat kā baltcom gadījumā, bez vienas reālas kastes tāpat neiztikt.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC

Neesmu speciālists, lai vērtētu šo Latvijas līmenī. Tas spriedums ir jo?

Shortcut (tet+) mājaslapa un softs, mans.tet.lv un tet.lv mājaslapas ir briesmīgas no lietotāja pieredzes viedokļa, tad nezinu, ar ko šie super speciālisti ikdienā nodarbojas, bet šīs lietas katrā ziņā nav prioritāras.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , CosmosDC teica:

jo

iespējams sarkasms :D

Link to comment
Share on other sites

2021.03.24. , 22:12, Lapais teica:

es ar te jau labu laiku kopojos ar savu TOX1, nevaru palaist Shortcut televīziju

beidzot izdevās. Nomainīju firmwari uz SlimBox ATV uz 1.5 versijas bāzes. Darbojas viss, ko mēģināju: Tet+ (Shortcut), Go3 utt. Ja kādam interesē detaļas, varu pakomentēt šeit vai privāti. 

Link to comment
Share on other sites

SlimBoxam jau ir 11. versija iznākusi, jeb tā bija domāta 1.5 versija, kurai pa virsu uzliki?

Link to comment
Share on other sites

Pati ierīce uzrāda Firmware version SlimBOX-ATV-ver1.5  Atradu vietnē 4pda forums. Tēmā ~850 lapas, tagad ātrumā nepateikšu, tieši kurā postā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2021.04.6. , 07:14, oxygen teica:

Par ATV bez pāršūšanas šeit. Bet par citiem aparātiem- jāpēta 4pda forumos ko raksta .

Palasījos, bet īsti gudrs netiku. Atnāca man 2 Tox kastes, vienai uzliku ATV ugoos-atv_vtx.zip failu no 4pda, bet tet+ neiet - video vienkārši nerāda. Ar parasto Andri rāda, bet tizla navigācija pa kanāliem. Ja Tev, vai kādam citam ir pieredze, lūdzu uzrakstiet PM, sazvanīsimies un pastāstīstiet, jo nav laika burties cauri forumiem. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
_dunduks_

Izrādās, ka tagad izvēlēties savas iecienītākas TV programmas var (lai gan iepriekš tas pats TET skaidroja, ka tas nav iespējams, cilvēki to nepieprasa un vispār viss būs ļoti dārgi)
Bet es tomēr nesaprotu, kāpēc lielais abonements (ar vairāk punktiem) ir lētāks par mazo (ar mazāk punktiem)?

https://tet.plus/

 

tet_plus.PNG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pats stulbākais, ka viņi neļauj pieslēgt Open TV, kamēr neesi nopircis to bezjēdzīgi pārcenoto kasti. Nesaprotu, kur loģika ir, ka jāpērk dekoderis, kaut arī iekš TV jau ir aplikācija.

Ja kāds par atlīdzību iedotu pieeju aplikācijai, būtu ļoti pateicīgs.

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, MasteR's teica:

Nesaprotu, kur loģika


Loģika tur, kur tev viņas nav.

Bizness un nauda.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

UK Sky operators nāk tagad klajā ar interesantu konceptu - Sky Glass 

 

Principā viss vienā aparāts - TV, Soundbar, sat uztvērējs, smart un sky iptv boxis. 

 

Specene virs vidējās - FALD, HDR, Dolby Atmos, HGL utt

 

Cena diezgan demokrātiskā, 55" variants sanāk kkadi £45 ar visām Sky un netflix pakām. Plus iespēja apmainīt ik pa diviem gadiem uz jaunāku modeli ja vēlme. 

 

Man noliktavā šie sāk nākt iekšā, sukas smagi un biezi, 55" ap 20kg sver. Palaidis kkad nākamnedēļ  tautā. Būs iespēja, pats patestēšu.

 

Interesnati vai šāds koncepts pavilkušies tautas masās un citi arī sāks sekot. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Zin... teica:

konceptu

nu mums jau operatori arī kko līdzīgu ievieš.

 

pērkot tv bonusā nereti soundbars un tv pakalpojums, jā.. tavs variants ir fiziski viena ierīce, priekš UK laikam salds piedāvājums un nedārgs. LV tādas pirktspējas nav, katru mēnesi nolocīt ap 60 eur..

Link to comment
Share on other sites

Klau, es no tā Baltcom lapas nesaprotu. Ir opcija, nopirkt tikai to viņu verķi, neizmantojot viņu interneta pieslēgumu un pēc tam skatīties IPTV?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

nesaprotu

https://baltcom.lv/baltcom-open/

 

Citēt

Skaties interaktīvo televīziju jebkur Latvijā, izmantojot savu internetu!

 

kas te nesaprotams?

 

https://baltcom.lv/televizija/?service_type=INT,IPTV

 

Ja domā šo, tad vismaz līgumadresē vajadzēs arī Baltcom internetu, bet ar android app darbosies gan smart tv, gan mobilajā utt.. jebkur citur ar jebkuru citu netu.

 

Tehniski starp tām kastēm atšķirības nav, pieļauju, ka visu nosaka noslēgtie līgumi par TV kanālu izplatīšanu, tāpētc interaktivājā ir 120+, bet OpenTV 50+

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , CAP teica:

vismaz līgumadresē vajadzēs arī Baltcom internetu

Par šo jau bija jautājums. Bija doma, ka var  kā TETu , vai Go3, tikai kaste jānopērk, bet nekā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

kaste

manā gadījumā (android smart tv) pat kaste nav jāpērk :D

 

Es jau baltcom kkad par šo jautāju.. lokās kā zuši. 

 

bet kāda vaina open?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

bet kāda vaina open?

Pag, man ir lokācija(s), kur Baltcom internets principā nav pieejams, tāpēc arī jautāju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

lokācija

es jau augstāk ieliku info, OpenTV nevajag baltcom internetu. (pakalpojums tas pats, tik mazāk kanālu un pieejams lokācijās ar jebkuru internetu)

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

es jau augstāk ieliku info, OpenTV nevajag baltcom internetu. (pakalpojums tas pats, tik mazāk kanālu un pieejams lokācijās ar jebkuru internetu)

Ok, viņiem tā mistiski uzrakstīts un sazvanīt nevar, bet sapratu, paldies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , CAP teica:

LV tādas pirktspējas nav, katru mēnesi nolocīt ap 60 eur..

Kādēļ gan ne? Tv tiešām tāpat maksātu ap 1k, Soundbar arī tads diezgan iebūvēts, arī ap 400 eur un tad pārējais tīri par maksas satelītiem, kas Sky ir diezgan + netflix + amazone abonements un vēl tur kas. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Kādēļ gan ne?

kaut vai no tā aspekta, ka TV nav īsti tā prece, ko ik pa 2vi gadi maina, vismaz vairākums. Kādam, protams, tas noderēs/derēs.

 

Atcerējos.. Tet`am bija Samsung premium tv nomaksa uz 48 mēnešiem, ar iespēju pēc 2viem gadiem mainīt tv. Tagad neatradu, laikam nebija tik aktuāli.

Link to comment
Share on other sites

2021.10.15. , 11:06, Betmenis teica:

bet.Caur jebkuru internetu?

Interaktīvā TV uz AndroidTV gan darbojas tikai Baltcom tīklā

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , CAP teica:

kaut vai no tā aspekta, ka TV nav īsti tā prece, ko ik pa 2vi gadi maina, vismaz vairākums.

Pēc diviem gadiem vai nu maini vai paturi sākotnējo TV kasti un maksā par £15 mazāk 

Mērķis panākts - cilvēks ierauts Sky platformā un kanālu pakās 

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , CAP teica:

priekš UK laikam salds piedāvājums un nedārgs. LV tādas pirktspējas nav, katru mēnesi nolocīt ap 60 eur..

Vēl jau visam tam pa virsu jāmaksā TV licenze, kas ir £160 gadā, lai vai ko tur skatītos un vai neskatītos :D

 

Pat ja skatās uz laptopa browserī vai lejupielādē kautko.

Link to comment
Share on other sites

No tā neaizmuksi ja dzīvo tv skaties. 

Es gan skatos tikai youtube, netflix un amazone tā kā licences atteicos.

Link to comment
Share on other sites

Man vispār TV nav un miers :D

Amazonē šad tad kautko paskatos, tenisu piemēram. Bet tiklīdz skaties tenisu, tā pēc būtības būtu jāmaksā par TV licenzi.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Ir, ir tie dīvaiņi, kas bļauj pa visu pasauli ka TV nav un neskatos.

Bet tad piebilst ka griežās yutubs, feisis u.t.t.

Vienreiz Timrots vienā raidījumā labi pateica - tu need ar dakšām, bet ar karotēm. Kāda atšķirība?

Link to comment
Share on other sites

Nekā dīvaina es tur neredzu ka cilvēki neskatās TV klasiskajā nozīmē. Kad aizbrauc uz LV tad vispār nevar saprat kā to var paskatīties, vienas vienīgas reklāmas :D 

 

Pa lielam 90% ko skatos ir Yūtūbs.

Šad tad kautkādu BBC iPlayeri uz laptopa, kad viss apnicis, ir tur pāris labi šovi un komēdijas parasti labas.

HBO seriāli parasti ir diezgan labi, tad visādi Family Guy utt, bet nu to jau novelk no torrentiem visu seriālu un tad skatās, kad ir laiks.

Par Amazon Prime video es īsti nesaprotu kapēc maksāju, tik cik sportu paskatīties.

TV kautkad gribēju nopirkt, bet nu pielietojums būtu tik neliels, ka aizņemtā vieta neatspēkotu ieguvumu. Tik cik atkal kārtējā mēbele :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Nekā dīvaina es tur neredzu ka cilvēki neskatās TV klasiskajā nozīmē.

Nespried pēc sevis.

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

vienas vienīgas reklāmas

Interaktīvajā TV reklāma nav problēma.

 

Tikpat labi var raudāt ka youtubē ir vienas vienīgas reklāmas, ja nelieto premium vai nezodz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Amazon Prime

lv pieejamais saturs vispār ir gaužam bēdīgs..

 

 

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

reklāmas

YT reklāmas ar iespēju pēc dažām sekundēm nospiest turpināt nevar salīdzināt ar tv reklāmām pusstundas garumā.. tur pat ITV neglābj.. un ITV principā jau ir novecojis produkts.. + arī tur tāpat ir neizlaižamās reklāmas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...