Jump to content

Baltkom Open, TET Shortcut


1Pats
 Share

Recommended Posts

Baltkom Open - itkā iet uz visiem Androīdiem, bet nevaru palaist uz Technicolor Skipper (TET /LMT "podiņa")

Var uzlikt uz Openbox AS4K ,T95Q vai līdzīgiem 

Strādā labi, bet patērētājs tiek maldināts, ka var visu skatīties ierakstā . Tā nav taisnība.

Piemēram ar nobīdi skatoties ar autortiesībām aizsargātu filmu. tiešraides beigās (ko es skatoties vēl neesmu sasniedzis) tieku "izmests" ārā un atpakaļ netieku.

Vēl trakāk ir ar reklāmu pārtīšanas neierobežojumiem. Piemēram skatoties 900" Makdonalds kanālā, izejot no raidījuma ārā un atgriežoties, skatīties vari tikai no sākuma līdz pirmajai reklāmai- tas nekas, ka iepriekš esi biji pie beigām. Domāju, ka šis kanāls tādējādi zaudē skatītājus.

Balkom Supports formāli ir, taču  atbildes pienāk pēc 6-10 mēnešiem, nemaz nerunājot par defektu labojumiem.

 

Shortcut - nav reklāmu ierobežojumu, ir arhīvs, taču reti neērta saskarne - pultij nav ciparu taustiņi (nevar uzslēgt uz kanālu pa tiešo) , kanālus nevar vienkārši pārslēgt ar navigācijas taustiņiem, kā to var izdarīt Balkom Open, TVPlay, vai Virszemes TV. Shortcut, atškirībā no Balkom Open, var uzlikt uz Windows - tur saskarne laba, viss strādā.

Izskatās arī, ka Supports TETam ir ar kārtu labāks.

 

Praktiski dzīvoju vienlaicīgi divās vietās un negribas kastes staipīt līdz. Abās ir internets. Interneta TV skatoties vienā vietā izmantoju operatora doto TVBox, otrā - kaut ko , uz kura attiecīgo nodrošinājumu var uzlikt. Manā gadījumā vai nu OpenBox vai T95Q vai Android telefonu. Varētu apsvērt arī kaut ko, uz kura skrien Windows, bet tas ir  jautājums par pulti,  varētu gan izmantot airMouse.

Tipa vajag idejas, kā ērti(!) uzštellēt otru kasti tam pašam operatoram. Neizmantoju viens, ir arī vecāki cilvēki, kuri tik daudz  vien ir iemācāmi, kā nospiest pulti..

Ar LMT, iteraktīvo TV, Go3... man nav pieredzes. Varbūt ir kāda, ko smuki var izmantot TV nodrošināšanai divās vietās?

Filmas, Sportu un Kremlinu kanālus neskatos, līdz ar to satura atšķirībām liela nozīme nav. Negribu arī neko hackot, tikai gribu izmantot operatora dotās iespējas uz vairākām iekārtām

 

Android TV, it sevišķi Nougat versijā ir stingri apcirpts, pilnā mērā darbojas Google Play "location lock" un "uncertified device" ierobežojumi. Piemēram, Balkom  Open uz Tecnicolor Skipper kastes gan var uzlikt, bet tas nerāda, kaut gan Baltkom reklamē, ka tas iet uz visām Android ierīcēm 

 

Labots - 1Pats
Link to comment
Share on other sites

Tu puis esi te tādu ķīseli sarakstījis, ka hvz, ko Tev īsti vajag..

Ja skaties uz datortelefoniem, paņem no kāda Helio lietotāja mazo ekrānu pakalpojumu, un aizmirsti par visu to pasaku, ko sarakstīji..

Ja uz TV, tad samierinies vien ar reklāmu ierobežojumiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , 1Pats teica:

kanālus nevar vienkārši pārslēgt ar navigācijas taustiņiem

Vai tad? Cik šorkuts ir bakstīts, tad ar P+/- kanāli slēdzas uz urrā, es pats praktiski tā arī pārvietojos pa kanāliem, jo kāds kuram nummurs aiz 10 tā pat neatcerosun ja vajag kādu no beigām tad tā pat caur epg (tas iekš helio), šortkutā, ja vajag pa vairākiem kanāliem pārlekt, spiež ok un apakšā parādās kanāli rindā, varbūt nav diez ko ērti, bet nu kkas salīdzinājumā ar helio mazajiem ekrāniem, kur, neizejot no pilnekrāna, kanālus var pārslēgt tikai uz priekšu un atpakaļ. 

Link to comment
Share on other sites

Uzrakstīju skaidri- vajag ērtu pieslēgumu uz diviem TV ar to pašu abonementu

Arī rakstīju, ka manai pultij NAV ciparu taustiņu, nav ari P+ P-, iespējams, ka tādi bija vecākām versijām

Tagad ir šitāda

https://www.tet.lv/helio-televizija/tv-pakalpojumi/shortcut

Variantu ar telefonu varu sastiķēt, bet man vajag ĒRTi, jo neesmu vienīgais skatītājs. T.i vajag pārslēgšana ar pulti, ne pirkstu, vai peli

Helio nezinu, iespējams ka apsverams. bet nezinu detaļas

LMT "podiņš" ir tas pats kas TET (ražots Vjetnamā firmā technicolor un saucas SKIPPER), bet tam vajag LMT pieslēgumu. Man nav - līdz ar to atkrīt

Tāpēc arī interesējos par alternatīvu kasti papildus esošai legālai IPTV

 

Vai zinat kādu interneta tv nodrošinātāju kura aplikāciju var uzlikt uz kāda no TV Boxiem un tā strādātu.

Baltkom uzliku uz T93Q, gāja, bet tas  izbesīja ar saviem ierobežojumiem

TV shortcut - interfeiss kreiss, uz T95Q nestrādā, mēģināšu  uz OpenBox AS4K

Uz telefona var uzlikt abus, bet tas neder...

Labots - 1Pats
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , 1Pats teica:

Vai zinat kādu interneta tv nodrosīnātāku, kura aplikāciju var uzlikt uz kāda no TV Boxiem un tā strādātu.

Pamēģini TVDOM, varbūt, ka der.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, vai kādam ir pieredze?. Izskatās kā operatori nodala klasiskos TV no TVBox (arī TET nesaka, ka Shortcut ies uz TVBox)  bet neatšķir SmartTV OS no Android OS

Informācija par TVDom ļoti skopa.

Katrā gadījumā papētīšu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , 1Pats teica:

(arī TET nesaka, ka Shortcut ies uz TVBox)

Viņi visdrīzāk to arī negrib teikt, lai nesagādatu sev liekas problēmas.

Jo pēc tam, visi sapērk katrs savādāku ķīnas mēslu, un terorizē supportu ar saviem..hallo, man neiet šitas, un man neiet tas..

Logična, ne?

Link to comment
Share on other sites

Tak var uzlikt uz kāda boxša, piereģistrēties un izmēģināt uz bezmaksas kanāliem. Kā tur ar tiem amb kanāliem, hvz, varbūt vajadzēs kasti ar android tv os.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 1Pats teica:

neatšķir

visu atšķir.. visu atšķir.. :D

 

es jau attiecīgā tēmā par šito uzrakstīju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , romajo teica:

Tak var uzlikt uz kāda boxša, piereģistrēties un izmēģināt uz bezmaksas kanāliem

Tak var uzlikt , samaksāt tos 4.99, uzreiz atcelt automātisko maksājumu un testēt 30 dienas pilno TV paketi. Pirms gada pa tiem 4.99 varēja skatīties vienlaicīgi uz 3 ierīcēm, tagad varbūt mainījies. Raksti supportam, parasti atbildēja tajā pat dienā. Uz ATV arhīvs tur bija nosacīts-tikai dažiem kanāliem un tikai dažas pārraides. Lietotnes interfeisu var novērtēt arī bezmaksas versijā, ja tev nepatīk Šortkats ATV, tad nepatiks arī TVDom lietotne.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Man arī iesmērēja shortcut, bet lai to dabūtu gatavu viņiem nācās dot 100% atlaidi pakalpojumam. Reizi mēnesī atveru aplikāciju un saprotu ka ir galīgs mēsls. Caur 4g rāda sūdīgi, nespēj paciest sliktu zonu un īslaicīgus pārrāvumus, nevar lejupielādēt saturu, lai skatītos offlainā, reizēm skaņa ir bet bilde iestingusi,  un reizēm starp skatīšanās reizēm mēdz pazaudēt pēdējo vietu līdz kurai skatījos filmu. Paliels sū..., ko nemaz necenšas salabot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Janis Kisis teica:

A par ķīniešiem.. Domājat vjetnamiešu produkcija labāka? To izplata TET, LMT

Neiet jau runa par ķīnieti, vjetnamieti vai tadžiku..

Bet par to, ka arī softs gan jau tiek pieslīpēts attiecīgajam produktam, ko paši izplata..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

nevar lejupielādēt saturu,

Var, bet nav paredzēts. :) 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tad, aiz gara laika, vari noripot visu šortkata bibliotēku un iemest torrentos. Tad Tev metamais internetā uzreiz pagarināsies par metru un citiem nebūs jāp1š jeblis ar tupām strīminga aplikācijām.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Tad, aiz gara laika, vari noripot visu šortkata bibliotēku un iemest torrentos.

 

Labs joks. :D Atradu kā to darīt tieši dēļ iemesliem kurus minēji (arī ar stabilu ne 4G internetu) - piebesīja:

Pirms 55 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

reizēm skaņa ir bet bilde iestingusi,  un reizēm starp skatīšanās reizēm mēdz pazaudēt pēdējo vietu līdz kurai skatījos filmu.


Īsāk sakot (vismaz Chromē) - vienkāršs pasākums ar to novilkšanu. ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

Kāds var man pateikt kāda mārrutka pēc man Shortcut nemitīgi restartējas. Vismaz reizi piecās minūtēs uz kādu sekundi iegriežas aplītis un bilde uz mirkli pazūd, pēc tam ieslēdzas SD izšķirtspējā. Pēc dažām sekundēm atkal aiziet HD kvalitātē līdz nākošajam restartam. Tā tas notiek jau vairākus mēnešus- vismaz pēdējām trijām Shortcut versijām. Pirms tam gāja stabili. Pie kam šis notiek gan uz Sony Android TV, gan arī citā istabā ar Xiaomi Mi Box S.

Kas vainīgs- LMT internets, rūteris, pati aplikācija, dzelži ??? Netieku skaidrībā. Pamēģināju ar citu LMT rūteri- tas pats.

Download stabils- mazāk par 50 Mbps praktiski nemēdz būt.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Uzliec vecāku Shortcut versiju - nesaderība.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC

Ar Mi Box S un Shortcut versiju 1.13.11 viss darbojas korekti, kā arī visām iepriekšējām versijām.

Kas tev notiek lokālajā bezvadu tīklā, nav bardaks?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 1 stundas , Racer teica:

Uzliec vecāku Shortcut versiju - nesaderība.

Tak viņa tik un tā apdeitosies uz jaunāko.

 

 

1 stundu atpakaļ, CosmosDC teica:

Kas tev notiek lokālajā bezvadu tīklā, nav bardaks?

Kā izpaužas bardaks lokālajā tīklā? Man tur sajēga maza. Protu ieštepselēt LMT rūtera štepseli rozetē un tas arī viss.☺️

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ridao teica:

Tak viņa tik un tā apdeitosies uz jaunāko.

Šo var atslēgt.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
pirms 10 stundām , ridao teica:

Protu ieštepselēt LMT rūtera štepseli rozetē un tas arī viss.

Bardaks bezvadu lokālajā tīklā - daudz citu tīklu tajā pašā diapazonā (2.4 GHz vai 5 GHz), konkrēti tajā pašā kanālā, kurā raida/uztver tavs LMT rūteris (bezvadu piekļuves punkts) vai blakus kanālos, kas pārklājas ar to, un vēl 2.4 GHz diapazonā var traucēt arī citas, ar tīkla iekārtām nesaistītas iekārtas, slavenākais piemērs - darbojošās mikroviļņu krāsnis (bet ņem vērā, ka tur var būt jebkas, noskaidrot to var tikai ar spektra analizatoru, kas tā pa lēto nopērkams nav. Lētākā man zināmā opcija priekš 2.4 GHz: Mikrotik spectral-history;spectral-scan funkcija, kas arī dod tikai virspusēju ieskatu tajā visā). Pašus wi-fi tīklus (802.11) var ērti pārbaudīt ar mobilo, instalējot jebkuru pieejamo wifi analyzer aplikāciju.

Tas Sony Android TV pieslēgts lokālajam tīklam (a.k.a. tavam LMT rūterim) arī caur wifi?

Diemžēl, Mi Box S nav Ethernet ports, bet ir USB ports, kurā vari ielikt USB-to-Ethernet adapteri (piemērs: https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/biroja_kancelejas_preces_piederumi/cables_kabeli_vadi/ugo_usb_20_to_10100mbps_ethernet_uas1087), tādejādi tev būs būs fizisks ports Mi Box S kastei (vairāk par 100 Mbps tāpat Mi Box S nav nepieciešams, tā kā der principā jebkurš šāds adapteris, kas ražots pēdējo gadu laikā), un varētu pārbaudīt, vai šie gļuki turpinās arī tad, ja Mi Box S pieslēgts lokālajam tīklam ar vadu (kuram otrs gals tavā LMT rūtera kāda no switchportiem). Ja gļuki pazūd, tad vaina bezvadu lokālajā tīklā, ja gļuki nepazūd, tad vaina vai nu iekārtās (bet maz ticama, jo 2 iekārtas uzvedas identiski), vai nu saitē LMT rūteris - LMT tornis.


pirms 7 stundām , ieleja teica:

atstāj tīklā ieslēgtu tikai rūteri un ierīci ar Shortcut, paskaties kā strādā

Tas neko nedod, ja apkārt ir citi interferējoši bezvadu tīkli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , CosmosDC teica:

var traucēt arī citas, ar tīkla iekārtām nesaistītas iekārtas, slavenākais piemērs - darbojošās mikroviļņu krāsnis

Koa?

Link to comment
Share on other sites

Viss strādā wi-fi. Ar vadu nekas nav slēgts- būs jāpaprovē. Citu tīklu nav- dzīvoju lauku mājā, kaimiņu nav tik tuvu.

Nevaru atrast, kā teļukam shortcut apdeitus varētu atslēgt.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 8 minūtēm , ridao teica:

Citu tīklu nav- dzīvoju lauku mājā, kaimiņu nav tik tuvu.

Un tiek izmantots 5 GHz wifi?

Pirms 27 minūtēm , Racer teica:

Koa?

Mhm. 

Link to comment
Share on other sites

Normālā kārtībā esoš mikroviļņu krāsns neizstaro kaut ko, kas varētu ietekmēt wi-fi.

Link to comment
Share on other sites

Tur tak ekrāni un aizsardzība.. Ja nemaldos, pretējā gadījumā kāds cilvis būtu jau izcepies... 

Link to comment
Share on other sites

Stasss
pirms 1 stundas , Racer teica:
pirms 2 stundām , CosmosDC teica:

var traucēt arī citas, ar tīkla iekārtām nesaistītas iekārtas, slavenākais piemērs - darbojošās mikroviļņu krāsnis

Koa?

Ciekuru Andris is back..

Žigli uz skapi pēc follija cepures

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 59 minūtēm , Racer teica:

Normālā kārtībā esoš mikroviļņu krāsns neizstaro kaut ko, kas varētu ietekmēt wi-fi.

Ja tev pieejams spektra analizators, paskaties, kas notiek 2.4 GHz diapazonā tās tuvumā (+/- tās telpas ietvaros), ja ieslēdz mikroviļņa krāsni.

Keysight daily tips (video garš saistībā ar Keysight giveaway 2020, bet skatīt sākumu, kaut kur ap 1:50), piemērs, protams, ekstremāls (diez vai kāds liks piekļuves punktu tieši blakus mikroviļņu krāsnij), bet nu problēma tā ir.

Pirms 15 minūtēm , Stasss teica:

Ciekuru Andris is back..

Neesmu Ciekuru Andris. ? Bet esmu diezgan pārliecināts, ka tev zināšanas par bezvadu tīkliem beidzās ar mobilo sakaru izsniegto iekārtu... Un ir ļoti muļķīgi vēl par to iesmiet, jo patiesībā tu iesmej par savu nezināšanu. Tādi nu mums ir tie tehniskie prāti valstī.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CosmosDC teica:

Ja tev pieejams spektra analizators, paskaties, kas notiek 2.4 GHz diapazonā tās tuvumā (+/- tās telpas ietvaros), ja ieslēdz mikroviļņa krāsni.

 

Man ir gan pieejams un esmu veicis mērījumus dažādām iekārtām, tur nav nekāda starojuma, beidz tuftu dzīt. Ir standarti kas nosaka starojumu līmeņus utt. Esmu arī laboratorijā mērījis un pat skatījies ko staro caur barošanas vadu. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stasss
Pirms 3 minūtēm , CosmosDC teica:

Neesmu Ciekuru Andris. ?

Esi esi, izskatās.. vismaz viņa brālēns 100 punkti..

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
(labots)
Pirms 40 minūtēm , Racer teica:

Man ir gan pieejams un esmu veicis mērījumus dažādām iekārtām, tur nav nekāda starojuma, beidz tuftu dzīt.

Cilvēks ir mērījis, pat laboratorijās mērījis (Latvijā gan ir tikai viena tāda, kur to oficiāli dara, un ar savu aparatūru tur neko nemēra), ir pat bars ar piebalsotājiem, nu jā, tad noteikti viņiem taisnība.... Bet, ir viena problēma, tā nu dzīvē ir sanācis, ka es ar šo pelnu maizi, attiecīgi man šādus mērījumus veikt aizņem aptuveni 3 minūtes. Rezultāti zemāk. 

Mikroviļņu krāsns: Samsung ME712K

Attālums līdz krāsnij: 2 metri.

Attēlā 1 un 3 - mikroviļņu krāsns ieslēgta.

Attēlā 2 - izslēgta.

 

2.png

3.png

5.png

Labots - CosmosDC
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , CosmosDC teica:

Un tiek izmantots 5 GHz wifi?

Pamatā shortkatam izmantoju 5 GHz. bet pārslēdzoties uz 2.4 GHz nekas nemainās. Vakarā pamēģināšu vismaz TV pieslēgt pie rūtera ar vadu.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

A nevar mikroviļņu krāsni kā rūteri izmantot, ja durvju mehānismu saregulē tā, ka pie atvērtām durvīm tā darbojas?

Link to comment
Share on other sites

jacobs

Man kādreiz bija doma, mēģināt magnetronu iemontēt lielā sat šķivja fokusā, tad to pagriežot pret bezprātā rejošo kaimiņu suni... ?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CosmosDC teica:

Rezultāti zemāk. 

Opā, paldies, nākamnedēļ samērīšu, es pirms gadiem 10 mērkabīnē mērīju, bij pavisam citi rezultāti. 

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
Pirms 44 minūtēm , ieleja teica:

nevis ar kādu nerelevantu frāzi notīsies un izliksies beigts

Nu es arī tā ceru (īstenībā es gaidu atvainošanos no @Racer, jo "uzbrauca" man pilnīgi ne pa tēmu jeb savu tumsonību).

Var jau būt, ka viņš arī bija ko mērījis, tikai tad jautājums ar ko? Spektra analizatoru no Aliexpress? Jebkuram normālam mūsdienu spektra analizatoram (R&S, Anritsu, Keysight un pat dažiem lētāka gala aparātiem) ir spektrograma jeb waterfall diagramma, kurā to elementāri var redzēt. Gadījumā, ja aparāts ir pilnīgs Aliexpress variants, kuram sweep speed mērāms sekundēs, nu ok, tur arī varētu neko neredzēt, bet to tad nevajadzētu saukt par mērījumu. Augstā gala aparātiem ir arī real-time mērījums (visā 100 MHz joslā gan retam tas būs, bet pietiek arī ar 20 MHz), tur pat ar sweep var redzēt, ko dod ārā mikroviļņu krāsns.

Kas ir visjautrākais šajā visā - pilns internets ar šo faktu ir, bet nē, uzrodas visgudrie, kas zina labāk, lai gan nesaprot, ko nozīmē frekvence vai no kā sastāv mikroviļņu krāsns.

Pirms 51 minūtēm , Stasss teica:

A nevar mikroviļņu krāsni kā rūteri izmantot, ja durvju mehānismu saregulē tā, ka pie atvērtām durvīm tā darbojas?

Tev noteikti tāds derētu, lai nerakstītu muļķības internetā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir gan r@s, gan agilent realtime utt pieejami. Lab, kad samērīšu, tad ja tā būs, atvainošos.

Link to comment
Share on other sites

Stasss
(labots)
pirms 3 stundām , CosmosDC teica:

Tev noteikti tāds derētu, lai nerakstītu muļķības internetā.

Klausies, profesor. Skaidrs, ka tā krāsns kaut ko izstaro. Bet ne tā, lai satraukumam būtu pamats. Tāpat arī visas pārējās ierīces un neierīces.  Varu derēt, ka dienišķā klausule pie auss un pautiem rada stipri lielāku starojumu, nekā tā sasodītā krāsns.. Un izsmēkēta cigarešu paciņa un litrs konjaka piektdienas vakarā ir vēl 100 kaitīgāka, nekā tas viss fufelis.. Vēl var uzvilkt spīdīgo cepuri galvā, un nosprāgt vesels.. tad gan būs neraža

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Stasss teica:

un litrs konjaka piektdienas vakarā ir vēl 100 kaitīgāka,

Nezaimo! ?

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...