Jump to content

Bower&Wilkinss 801S3 upgrade


kevins
 Share

Recommended Posts

emmm... varētu bik sīkāk par "skaljrunju pienesumu / vai patiesos defektus var dzirdeet TIKAI uz augstas kvalitaates DAC iekaartaam"?

konkrēti, kas tiek pielīdzināts pie low end un high end šajā gadījumā? just out of curiosity...

Link to comment
Share on other sites

nu par piemeeru Focusrite Scarlett 2i2-->Dacmagic100->Azur851D

Link to comment
Share on other sites

Kevin - tev tur past. nepreizi nolikti, šitā elektroni gravitācijas ietekmē sabirst vairāk vienā kanālā, līdz ar to stereo disbalanss :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ju teica:

Kevin - tev tur past. nepreizi nolikti, šitā elektroni gravitācijas ietekmē sabirst vairāk vienā kanālā, līdz ar to stereo disbalanss :D

nu bet taapeec jau Juri man tur ir tikai viena akustika, un apzinaati izmantoju apaksheejo kanaalu ?

lai nu kaa, bet ---jaasaka --- to attieksmi pret hiendu jau mees/juus veidojam pashi ....

Link to comment
Share on other sites

Izskatās daudzsološi :good: Vēl viens home audio upgrade.Gan jau īpašnieks novērtēs rezultātu. Njā skaņas avotam ir ļoti liela nozīme. Labprāt kādreiz paklausītos kādu DAC.. Vēl nav bijusi tāda izdevība.Nenoliedzami,tas ir mūsdienīgs risinājums.. Es pašreiz esmu palicis pie CD atskaņotāja

Labots - andys22
Link to comment
Share on other sites

Labs darbiņš! Tie SB berilija pīkstuļi varētu būt viens no labākajiem variantiem pašlaik. Moš Bliesma ir kaut kādā mērā labāki, bet tas arī stiepjams jautājums. Extra jutība var noderēt, ja pārējā sistēma to var izmantot.

 

P.S. Šitādas tunbas reiz Kaspičs gadienā neņēmās ārstēt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , RudeWolf teica:

Moš Bliesma

jaa, teoreetiski tiem buutu jaabuut labaakiem jaa , bet nu bez reaalas izmeegjinaasanas jau pirkt ne-brendu arii ir kaa ir ( nu nemaksaa tie skaljrunji 50 vai 100 nuadas )  , kaut netaa pieejamie meeriijumi jau izskataas daudzsoloshi. jaudas rezerve vienmeer ir pozitiivs faktors , cita lieta, ka uz shiis kastes tos tpt reaali neuzliks. ja gribeetu griezt skaljaak, tad jaa --- ja neizbeigsies esoshais pisciks, tad naakamais buus wooferis , midrangei tur saada taada rezerviite ir .

pirms 9 stundām , RudeWolf teica:

P.S. Šitādas tunbas reiz Kaspičs gadienā neņēmās ārstēt?

njeemaas, biku savaadaaks tas editions bija  , bet pa lielam tas pats. tur gan visu filtru nepaartaisiija, pamataa uzsvars bija uz basu dalju ( krutaakaas spoles no mundorf skiet ar 0,02 omu pretestiibu vai taml ...), un kautko korigjeeja arii tajaa 6Khz zonaa

seit bija apraksts par konkreeto projektinju, bet tas bija ----ak dies- 9 gadi atpakalj , tiesa, bildes toreiz bij sakopeetas uz taadiem jociigiem serveriem, un vairs nav atrodamas .......

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Apsveicu ar pabeigtu projektu! Šeit pretestībām extra dzesēšana neprasījās, vai īpašnieks nav baigais topītājs?

 

P.S. Vai esi iečekojis, ka B&W šīm tumbām savulaik tirgoja klāt ārējos filtrus, lai basu varētu zemāk pavilkt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , RudeWolf teica:

Apsveicu ar pabeigtu projektu! Šeit pretestībām extra dzesēšana neprasījās, vai īpašnieks nav baigais topītājs?

nu LPF krosaa basam, kur origjinaali ir 7W rezistors, man ir 2x15w , turklaat apakshaa tacu ir dzeseeshanas poligoni platiitei. + speciaali veel ir apgraiziiti paaris porolona gabali, lai neskaras klaat platei/ rezistoriem

pirms 12 stundām , RudeWolf teica:

P.S. Vai esi iečekojis, ka B&W šīm tumbām savulaik tirgoja klāt ārējos filtrus, lai basu varētu zemāk pavilkt?

es redzeeju tikai aktiivos, kas sleedzami kjeedee pirms pastiprinaataja, tipa kautkaads filtrs ar konkreetu Q kas piemet klaat 20hz +7dB vai taml ... es gan teiktu, ka tajaa zemajaa galaa istabas apstaakljos tas zemais gals ir pietiekams, un speciaali celt augshaa porta peecskanjas " pozicioneetam hiendam " jau nu iisti nav praata darbs :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...