Jump to content

Cieto disku ātrdarbības testu rezultāti.


artissco
 Share

Recommended Posts

tad nu taa, notesteeju 2 savus hdd jo gribeeju uzzinaat vinju veiktspeeju...

rezultaati:

4765.jpg

un

3459.jpg

 

redzam ka Maxtor hdd ir vienmeeriigaaki un labaak shancee pie lielaakas slodzes..

viens jautaajums: kas srada paarraavumus (otrajaa bildee) kad notiek slodze? bad sektoru nav un baroklis arii tur stabili...

aa, un gribeetu redzeet kaadu testu no Seagate vai WD

Proga

Link to comment
Share on other sites

4802.jpg

Mans Samsungs :)

Jau gandrīz 2,5 gadus strādā bez problēmām

 

P.S. Paldies par progu!

Link to comment
Share on other sites

artissco

nu buus ok... var redzeeet kaada shkjirba ir starp 2mb un 8mb... divtik aatraaks... aa un veel kas, taa arii neviens neatbildeeja uz manu uzdoto jautaajumu

Link to comment
Share on other sites

nu buus ok... var redzeeet kaada shkjirba ir starp 2mb un 8mb... divtik aatraaks... aa un veel kas' date=' taa arii neviens neatbildeeja uz manu uzdoto jautaajumu[/quote']

OFFT:

Reaals atavars, mosh ejam kraasot ikschiles maaju sienas, pa nakti???

Link to comment
Share on other sites

Krishius
nu buus ok... var redzeeet kaada shkjirba ir starp 2mb un 8mb... divtik aatraaks... aa un veel kas' date=' taa arii neviens neatbildeeja uz manu uzdoto jautaajumu[/quote']

nesaki vis - vienk tu saliidzini jaunaaka razhojuma, jaunaakus modeljus ar savu ne tik svaigo 30gb maxtoru... Protams, ka vinjam taa lasiishanas aatruma skala ir vienmeeriigaaka jo tai galvinjai nav tik daudz jaaskraida un datu apjoms, kaa arii cietnja kapacitaate ir mazaaka. Protams, ka vinsh ir leenaaks, un sava loma ir arii tiem 2 mb keshas... Cik esu testeejis savu hdd un viena drauga (maxtor 80 gb 2 mb), rezultaati max un average aatruma zinjaa bija liidziigi (mans bija bik aatraaks protams), bet vinjam max aatrums, cik atceros, bija k-kaadi 45mb un average pie 37... (varbuut arii kluudos - tas bija pasen)...

Link to comment
Share on other sites

artissco
nu buus ok... var redzeeet kaada shkjirba ir starp 2mb un 8mb... divtik aatraaks... aa un veel kas' date=' taa arii neviens neatbildeeja uz manu uzdoto jautaajumu[/quote']

OFFT:

Reaals atavars, mosh ejam kraasot ikschiles maaju sienas, pa nakti???

OFFt: man kjegumaa stacijaa viens taads liidziigs uzraksts, shis pashziimeets... kkuru dienu buus jaanobildee tas un jaaieliek
Link to comment
Share on other sites

tad nu taa' date=' notesteeju 2 savus hdd jo gribeeju uzzinaat vinju veiktspeeju...

rezultaati:

 

redzam ka Maxtor hdd ir vienmeeriigaaki un labaak shancee pie lielaakas slodzes..

viens jautaajums: kas srada paarraavumus (otrajaa bildee) kad notiek slodze? bad sektoru nav un baroklis arii tur stabili...

aa, un gribeetu redzeet kaadu testu no Seagate vai WD

Proga

 

hmm jocīgi taisna līnija.. Tev nav viņš kā ata33 pieslēgts?

Link to comment
Share on other sites

artissco
tad nu taa' date=' notesteeju 2 savus hdd jo gribeeju uzzinaat vinju veiktspeeju...

rezultaati:

 

redzam ka Maxtor hdd ir vienmeeriigaaki un labaak shancee pie lielaakas slodzes..

viens jautaajums: kas srada paarraavumus (otrajaa bildee) kad notiek slodze? bad sektoru nav un baroklis arii tur stabili...

aa, un gribeetu redzeet kaadu testu no Seagate vai WD

Proga

 

hmm jocīgi taisna līnija.. Tev nav viņš kā ata33 pieslēgts?

nee, 133...
Link to comment
Share on other sites

Krishius

Es taa paskatos uz citu rezultaatiem, un mans liekas taads galiigi zobains un shviikains... Tas normaali? :?

Link to comment
Share on other sites

redzam ka Maxtor hdd ir vienmeeriigaaki un labaak shancee pie lielaakas slodzes..

Drīzāk redzam' date=' ka tev kaut kas nav kārtībā ar HDD kontroliera draiveriem, jo HDD taisna līkne nevar būt pēc definīcijas un 30MB/s ir ATA33 cienīgs rādītājs.

viens jautaajums: kas srada paarraavumus (otrajaa bildee) kad notiek slodze? bad sektoru nav un baroklis arii tur stabili...

Ja tas pārrāvums tur uzrādās vienmēr, tad pie vainas varētu būt remapotie bad bloki - tajā brīdī galviņa ir jāpārpozicionē uz citu tracku, no turienes arī rodas bremze.

Link to comment
Share on other sites

artissco
redzam ka Maxtor hdd ir vienmeeriigaaki un labaak shancee pie lielaakas slodzes..

Drīzāk redzam' date=' ka tev kaut kas nav kārtībā ar HDD kontroliera draiveriem, jo HDD taisna līkne nevar būt pēc definīcijas un 30MB/s ir ATA33 cienīgs rādītājs.

viens jautaajums: kas srada paarraavumus (otrajaa bildee) kad notiek slodze? bad sektoru nav un baroklis arii tur stabili...

Ja tas pārrāvums tur uzrādās vienmēr, tad pie vainas varētu būt remapotie bad bloki - tajā brīdī galviņa ir jāpārpozicionē uz citu tracku, no turienes arī rodas bremze.

hmmz, nu it kaa hdd ir ata133...
Link to comment
Share on other sites

nu buus ok... var redzeeet kaada shkjirba ir starp 2mb un 8mb... divtik aatraaks... aa un veel kas' date=' taa arii neviens neatbildeeja uz manu uzdoto jautaajumu[/quote']

Kadu laiku atpakal someonesick rakstija ka viņam tas paarraavumus radas salocita SATA cable deļ.

Link to comment
Share on other sites

artissco
nu buus ok... var redzeeet kaada shkjirba ir starp 2mb un 8mb... divtik aatraaks... aa un veel kas' date=' taa arii neviens neatbildeeja uz manu uzdoto jautaajumu[/quote']

Kadu laiku atpakal someonenick rakstija ka viņam tas paarraavumus radas salocita SATA cable deļ.

riit patesteeshu ar vadiem... it kaa viss vajadzeetu buut ok, jaapalozhnjaa pa bios buus
Link to comment
Share on other sites

screen shotui nelikshum, bet varu pateikt ka mans WD 80gb peec kaapuma pie 65% piedziivoja lejupsliidi liidz pat testa beigaam beigaas sasniedzot min ~30. (max ~45)

Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka reiz jau rakstīju salīdzinājumu saviem diskiem SATA pret ATA. Bet nu atkārtošos.

It kā jau jāliek RAIDā būtu, bet negribas čakarēties ar datiem.

 

 

ata:

4849.jpg

 

 

sata:

4850.jpg

Link to comment
Share on other sites

4858.jpg

Tiiri baisi sametaas..., kas parlietu, ka ta raustaas? :roll:

Tesa gan HDD pilns liidz malaam, un divaas daljaas sadaliic...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

Tad nu laikam man pagaidaam labaakais kraaninjsh 8) Visi mani cietie ir max piepildiiti ar filmaam, mosh tas kaut ko ieteikmee

2x80 Gb maxtor sata RAID0

4865.jpg

160Gb maxtor pata

4864.jpg

kaadam nav raptors ? vareetu ieveerteet to. Kaa ari manu meerkji sasleegt 2vus raptorus raid0, pagaidaam skopums un veselais sapraats neatljauj.

P.S. Kaapeec raidam ir tik slikts access time ?

Link to comment
Share on other sites

Mans cietnis laikam visveselīgākais ... līkne bez raustīšanās, rāmi, lēnām noslīd uz leju :lol: A kaa ir iisteniibaa, kas to lai zin :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest andriic

no veciem kraajumiem izvilku un notesteeju aiz gara laika:

4874.jpg

 

galvenais, ka iet un ir 100% tiirs no bad blokiem.

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

87688309896.jpg

87688373058.jpg

 

Maxtors ir sadaliits trijaas partiicijaas un uz vienas no taam atrodas winxp.

Otrs nav daliits.

Abi ir gana pilni.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kaapeec raidam ir tik slikts access time ?

USB draiviem gan ļoti labs access time. :)

usb.png

BTW, bildes vēlams saglabāt kā PNG, labāka attēla kvalitāte un aizņem mazāk vietas kā JPG. Jā un bildes saglabāt vajag caur Alt + Print Screen, atveram MsPaint, Ctrl+V un saglabājam kā PNG.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stranger
Kada Orionam taisna liikne :)

Ash skaudiiba sametaas :o)

Skaudība par 7.8 Mb/sec? Tu nu gan esi pieticīgs.... :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā, notestēju savus pārējos diskus un rezultāti ir šādi:

 

Fujitsu 10GB 5200rpm UDMA4 ATA

Fujitsu.png

 

Hitachi 80GB 7200rpm @UDMA4 ATA

Hitachi diskiem ir salīdzinoši drusku labāki access time kā citiem diskiem.

Hitachi.png

 

Maxtor 40GB 7200rpm UDMA5 ATA

Maxtor.png

 

WD 37GB 10000rpm @UDMA5 SATA

Access time protams ka lielisks, pat salīdzinājumā ar 13 ms, kas ir Excelsior/Hitachi. Bet nu citi parametri neko īpaši nav.

WDRaptor.png

 

Jāsaka, ka daudz kas ir atkarīgs no tā cik disks ir pilns un cik tas ir fragmentēts, protams defragmentētam diskam ir labāki rezultāti.

Link to comment
Share on other sites

Luuk arii mani rezultaati:

 

WD Raptor 36Gb single:

 

7246.jpg

 

un WD Raptor 2x36Gb Raid0:

 

7247.jpg

 

 

Secinaajums tikai viens - jaatiek pie SCSI U320 diskiem :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

HD Tune: Maxtor 6Y080L0 (80GB, 2MB, IDE100) Benchmark

 

Transfer Rate Minimum : 30.4 MB/sec

Transfer Rate Maximum : 56.4 MB/sec

Transfer Rate Average : 46.6 MB/sec

Access Time : 16.1 ms

Burst Rate : 76.8 MB/sec

CPU Usage : 11.2%

 

P.S. Tas mans darba zirdzinsh :p

 

Liikne smuka (apmeeram kaa Aikonz)... negribeejas screen mest.. taapeec tikai infa :)

Maajaas ielikshu maajas zirdzinju datus :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

IMAGin:

Raptor RAID baigi labs rezultāts :D

 

Es beidzot arī saliku Sata raid, bet rezultāts ir švakās kā es gaidīju

 

13370.jpg

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Palma, tas saakums ir delj taa, ka pietruukst caurlaides speeja kaadaa punktaa, IDE diskiem tieshi shleifes aatrums, SATA - hrenvinjzin. Attieciigi ne paaraak laba firmware cietajiem diskiem taisa taadus jokus.

 

Artisco, tev abiem diskiem ierobezjo IDE aatrums, skaties vai nav parastaa shleife diskie, vai draiveri ir riktiigie. Reaali suunains lineaarais aatrums.

 

Raptoram Access time 7.9, vot tas rullee! IMHO noteicoshais faktors visa kompa aatrdarbiibai.

 

BTW, mani rezultaati:

arhiiva disks uz HPT372

SP1614N.JPG

un sisteemas / temp data disks uz integreetaa KT333 chipseta

ST380021A.JPG

Labots - Instigater
Link to comment
Share on other sites

ejnu gan, meeriitaju pulcinjsh!

:)! a ja juus zinatu cik man kruts cietniits... tik aatrs ka tas HD TEST nemaz nespeej izmeeriit!

Link to comment
Share on other sites

487639980690.jpg

Pirms 3 nedeeljaam pirkts, 2MB cache, puspilns, windoze virsuu, bet baigi aatrs, pat 8MB cache liimenii, pat par dazjiem aatraax.

487639684000.jpg

He hee veesture ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...