Jump to content

Vai kādam ir pieredze ar 1a datora sakompektēšanas pakalpojumu?


Stelify
 Share

Recommended Posts

Pirms 18 minūtēm , Stelify teica:

un pašam negribas likt 

Nu vispār pusstundas darbs :) .  Viņi, tāpat kā citi tirgotāji, bez maksas saliek, tikai visas detaļas jāpasūta pie viņiem. Ir tur savs pluss - ja nu gadās kāda brāķa detaļa (pa retam gadās), paņems citu, nevis tev būs jātaisnojas, ka neesi sačakarējis.

Link to comment
Share on other sites

Nesen sūtīju.. norādīju, lai saliek, bet tie idioti uzskatīja, ka redz obligāti vajag 7 komponentes, lai gan man pasūtītas bija 5as, kas kopā tāpat veidoja datoru...

 

Lieki teikt, ka pats saliku.. da nu viņus...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

Nesen sūtīju.. norādīju, lai saliek, bet tie idioti uzskatīja, ka redz obligāti vajag 7 komponentes, lai gan man pasūtītas bija 5as, kas kopā tāpat veidoja datoru...

 

Lieki teikt, ka pats saliku.. da nu viņus...

Gribi teikt, ka viņi neliek kopā, ja neesmu grozā ielicis piemēram, RAM vai barokli, bez kuriem tā kaste nav iedarbināma? Savā ziņā pareizi vien ir, jo viņi citādi nevar notestēt.

Link to comment
Share on other sites

hwz.. tipa jā.. nu manā gadījumā bija case ar integrētu psu un bez gpu :D uzskatīja, ka nav dators.. nu vismaz klientu info.. debīliķis/-e mož vk trāpījās..

 

nav jau pašam problēmu to izdarīt, bet gribējās pa miljons gadiem paslinkot.. :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pēdējo mēnešu laikā esmu satapies ar 2 dažādiem, nesaistītiem gadījumiem, kad viens no 2 ramu kita nestrādā. Datorservisā nestrādāju.

p.s.

pirmajā gadījumā kitu samainīja un viss čiki. Otrais vēl procesā, svētki pa vidu.

p.ps. tam nav saistūbas ar 1A

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , snukurins teica:

piegādes termiņš pieaug

Nezinu, kā tagad, bet pirms dažiem gadiem, kad pasūtīju, bija info, ka pie viņiem nāk specs no kādas datorfirmas, kas saskrūvē un viņš, protams, nenāk katru dienu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...