Jump to content

35AC / S90 upgrade


kevins
 Share

Recommended Posts

Iesacejs69

Bet,teema ir veel cita - interesanti,ar kaadu oscili vinji skraidiija,ja mekleeja 800MHz..

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Oscilis bija pie portabļa, kāds īsti, nemācēšu gan pateikt, slēdza tupa pie tīkla cik maniju, redzēja uzreiz baigos trokšņus, paslēgājām gaismu un uz to arī lielais "kr0pl1s" (liec mieru auto labotāj :) ) uzradās uzreiz, protams "pasūtīju" uzreiz, jo tās lampas bija ļooti nesen saliktas, uzkrāmēja kapacitoru pie ieejas, vēlāk gan pats saliku pie katras lampas 1 "pikafarādu?".

Vēlāk zvana, skatos tas pats onkulis, jo biju saglabājis numuru, bet par citu objektu zvanīja, tad arī apvaicājos par to reizi, un kā jau pieminēju teica, ka problēma ir bijusi citur... Bet nu pēc fakta, tīros ķīniešus bija atvilkuši uz LV :mrgreen:

Labots - kaut_kaads
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Es par to,ka 800M ir paaugsta F. Pat stacionaarais oscilis ir gana jaudiigs vajadziigs,lai to redzeetu. Portatiivais? Nu,pat nenaak praataa neviens modelis,kas to speetu..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kaut_kaads teica:

Bet nu pēc fakta, tīros ķīniešus bija atvilkuši uz LV 

Jā, skaitītāji visi ir tīri ķīnieši tagad sadales tīklam. Lēti jau.

pirms 1 stundas , kaut_kaads teica:

Oscilis bija pie portabļa,

Tad ir kaut ko iepirkuši. Kad es vēl strādāju, bija tādi portatīvi aparāti, kas vienkārši rādīja kopējo trokšņu līmeni atbilstošā joslā.

Bet nu vajag jau, jo trokšņu avotu netrūkst.

pirms 3 stundām , uldise teica:

šis - laukos

Kā jau teicu, GPRS modemu liek pie skaitītāja uzreiz, kur tiešām gara līnija, vai pāris klientu. Arī kaut kur, kur varbūt pat blīvāk apdzīvotā vietā, kura kāds tālāks gals, vai kaut vai netiek ar tiem trokšņiem skaidrībā.

PLC ar koncentratoru (kas tālāk jau pa GPRS) pie transformatora liek jau kaut cik blīvāk apdzīvotās vietās, ne tikai tur kur daudzstāvu mājas.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC
1 stundu atpakaļ, Iesacejs69 teica:

Nu,pat nenaak praataa neviens modelis,kas to speetu..

Ir, ir tādi. Es zinu PicoScope 6000 sēriju, gan jau ir vēl kādi. Vienīgais esmu par 99.999% pārliecināts, ka neviens no sadales operatora darbiniekiem pie tāda netiek laists - gan iegādes pamatojums, gan spēja ar to apieties. Varbūt kāds apakšuzņēmējs vai arī kaut kas patiešām tiek jaukts.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
11 minutes ago, CosmosDC said:

Ir, ir tādi. Es zinu PicoScope 6000 sēriju, gan jau ir vēl kādi. Vienīgais esmu par 99.999% pārliecināts, ka neviens no sadales operatora darbiniekiem pie tāda netiek laists - gan iegādes pamatojums, gan spēja ar to apieties. Varbūt kāds apakšuzņēmējs vai arī kaut kas patiešām tiek jaukts.

aa, es domaaju, ka Tu runaa par handheld versijaam!

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
22 minutes ago, CosmosDC said:

 

shis man baigi nenotrigereeja, jo pienjemu, ka ir handheld, kurus var slegt pie kompja - izmantot ekraanu, logot/paarsuutit datus, utml..

Bet neesmu mega peetiijis handheld, jo saakotneejaa apskate parasti saka, ka nav veerts/neinteresee.

Link to comment
Share on other sites

CosmosDC

Katram jau savs pielietojums. Handheld pārvietošanās brīvums, USB osciloskopiem ekonomiskais faktors un bench priekš nopietnākiem darbiem. Identiski kā spektra analizatoriem. Jāskatās pēc situācijas, bet saprotams, ka 1:1 tos salīdzināt ir grūti, bench vienmēr būs ar top parametriem, bet ne visiem der bench formfaktora aparāti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , Edis7 teica:

Ok,tad runājam par elektroniku. Pieņemu, ka pagājušā gadsimta 30-50gados ūber jaudas +100KW un vairāk radio raidstacijas bija norma. Saprotams, ka fizikā elektromagnētisko indukciju šobrīd ne viens vēl nav atcēlis.   Tālāk šo skatot,(priekš mājsaimniecēm un uz pirkstiem)  :)  Gaisa vadu elektrolīnijām, kas kalpoja mājas elektroiekārtu barošanai,"bonusā" gaisa el.tīklā tika arī inducēts viss augstfrekvences signāls. Jeb vari uzskatīt el. tīklu par sava veida antenu. Bet tā šobrīd ir Vēsture. Agrāk lai šo novērstu, tika izmantotas droseles,ferīta gredzeni, jeb filtri kuri noņem RF diapazonu. Tas vairs nav aktuāls šobrīd, ja vien nedzīvo daudzstāvenes pēdējā stāvā kur uz jumta salikti GSM raid.+kaimiņš pustraks radioamatieris :)
Tā ka nav tiem barošanas vadiem šobrīd vairs nozīme.

Iespējams netipiski, ka vēlreiz forumā atkārtoju savu citātu.  NAV šobrīd el.tīklā jebkādi RF rezonansi vai fonu nesoši faktori!.
P.S.  neesmu arī nekādā veidā lobēts no energotīkliem  :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
3 minutes ago, Edis7 said:

Iespējams netipiski, ka vēlreiz forumā atkārtoju savu citātu.  NAV šobrīd el.tīklā jebkādi RF rezonansi vai fonu nesoši faktori!.
P.S.  neesmu arī nekādā veidā lobēts no energotīkliem  :)

Wat???

Goda vaards,sho megadomu nesapratu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2021.08.3. , 00:53, raivix95 teica:

Protams. Tie ir nacionālie labumi, ar kuriem vietējā republikā diži nepaspīdēsi, bet kaimiņos tas ir ritīg cool. Kaimiņa sētā vienmēr aita brengāka.

Tu nepareizi saprati, es runāju par to, ka igauņi par savām estonijām fano ne mazāk (bet varbūt arī ne vairāk) kā latvieši par savām deviņdesmitniecēm, bet ir tiesa arī tas ko tu saki, deviņdesmitnieces igaunijā nav lētākas kā latvijā. Un arī estonijas latvijā nav radikāli lētākas kā igaunijā. Bet šie ir samērā pavirši vērojumi, ne rūpīga tirgus analīze.

Kaut gan, iespējams, vienīgā lieta, kas igauņuprāt mums ir neapstrīdami brengāka un par ko viņi mūs apskauž, ir Brīvības piemineklis. Tā man viens gids tallinā stāstīja. Grūti nepiekrist, viņējais tiešām ir štrunts.

Link to comment
Share on other sites

2021.07.23. , 21:56, Iesacejs69 teica:

tas, kas priecee - beidzot visi skaljrunji ir uz vienas vertikaalas ass.

69, tu tachu piekriiti, ka  skaneejuma izmainjaa  nobiide no ass joslaas ir atkariiga no nobiidiito joslu daliijuma frekvences .... nu ja tev ir nobiidiiti 5cm no 1,7m ( kross uz 200Hz ) , tad pat TU nekaadu starpiibu nedzirdeesi, kur nu veel 99,99% klausiitaaju , nu RRR ar saviem tipiskajiem 500-750hz ir varbuut  biku cits staasts....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 5 stundām , 138 teica:

Tu nepareizi saprati, es runāju par to, ka igauņi par savām estonijām fano ne mazāk (bet varbūt arī ne vairāk) kā latvieši par savām deviņdesmitniecēm, bet ir tiesa arī tas ko tu saki, deviņdesmitnieces igaunijā nav lētākas kā latvijā. Un arī estonijas latvijā nav radikāli lētākas kā igaunijā. Bet šie ir samērā pavirši vērojumi, ne rūpīga tirgus analīze.

Kaut gan, iespējams, vienīgā lieta, kas igauņuprāt mums ir neapstrīdami brengāka un par ko viņi mūs apskauž, ir Brīvības piemineklis. Tā man viens gids tallinā stāstīja. Grūti nepiekrist, viņējais tiešām ir štrunts.

Prece vienmēr vislētākā būs savā dzimtajā zemē, jo tā tur pieejama visplašākajā sortimentā, visdažādākajās kondīcījās no daudz un dažādiem pārdevējiem. Un tāpēc Estonijas lētākas ir pie igauņiem, 90nieces lētākas ir šeit. Bet vispār Baltija uz kopējā mēroga ir pārāk niecīga teritoriāla vienība, lai kaut kas drastiski atšķirtos. Dīzelis ir 5-10 centi lētāks vai dārgāks un 90nieces tur un te arī maksā ar 10-20€ starpību, bet lielākoties tāpat cena ir atkarīga no stāvokļa, dokumentu esamības un citiem faktoriem.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 hour ago, kevins said:

69, tu tachu piekriiti, ka  skaneejuma izmainjaa  nobiide no ass joslaas ir atkariiga no nobiidiito joslu daliijuma frekvences .... nu ja tev ir nobiidiiti 5cm no 1,7m ( kross uz 200Hz ) , tad pat TU nekaadu starpiibu nedzirdeesi, kur nu veel 99,99% klausiitaaju , nu RRR ar saviem tipiskajiem 500-750hz ir varbuut  biku cits staasts....

Nee,es par to,ka,piem.,tviiteri nobiidiiti 15cm uz vienu pusi. Pat,ja es payiesiibaa nedzirdu,man buus sajuuta,ka uz augshaam skatuvi velk uz vienu pusi. Btw,bija arii simetriskie komplekti. Pienjemu,ka ne tikai smukuma. Bet,protams,ka shis viss neattiecas uz bombiitaajiem,tad viss paraleeli.

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Iesacejs69 teica:

Wat???

Goda vaards,sho megadomu nesapratu.

Mēģināšu uz pirkstiem paskaidrot. Tehnikā, elektronikā un arī mūzikā ir progress. Pieņemu, ka tas ir saprotams. :) Man, kā mūzikas klausītājam nav iebildumi,ja H Zimmera koncertā šāds instuments skan, pie viena speciem jaut. vai tas tagad ir čells? Tagad tev jaut., kas mūzikā mainīsies saliekot instalācijas kabeļus uz koka klucīšiem? Pievienoju Prāgas koncertu, laba mūzika skan arī bez koka kl. fetiša :) Ok būs arī no youtube

 

image.png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
15 minutes ago, Edis7 said:

Mēģināšu uz pirkstiem paskaidrot. Tehnikā, elektronikā un arī mūzikā ir progress. Pieņemu, ka tas ir saprotams. :) Man, kā mūzikas klausītājam nav iebildumi,ja H Zimmera koncertā šāds instuments skan, pie viena speciem jaut. vai tas tagad ir čells? Tagad tev jaut., kas mūzikā mainīsies saliekot instalācijas kabeļus uz koka klucīšiem? Pievienoju Prāgas koncertu, laba mūzika skan arī bez koka kl. fetiša :) Ok būs arī no youtube

 

image.png

Izskataas,ka meegjini uzvareet ar demagogjiju. Man nav interesants tukshņemiesshanas liimenis.

Link to comment
Share on other sites

Nekādā gadījumā. Mums nav sacensības. Es vienk. mēģinu skaidrot savu viedokli lai klausītos mūziku, ka ūber "vadiem" un citiem ūber  "aksesuāriem" nav nozīme!

Link to comment
Share on other sites

Nu bet jo zemak aizvilktaa liinija speelee jo mazaaka iespeeja kaadas atskjiriibas sadzirdeet. Nav jau 1 piikstulis pa 15cm aizbiidiits....tur arii mids aizbiidiits. Protams ka kautkaadu emocionaalu disbalansu skaneejumaa var atraut! 

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
7 minutes ago, Edis7 said:

Nekādā gadījumā. Mums nav sacensības. Es vienk. mēģinu skaidrot savu viedokli lai klausītos mūziku, ka ūber "vadiem" un citiem ūber  "aksesuāriem" nav nozīme!

Nu,tev nav,kaadam citam ir. Viss atkariihs no tehnikas,dzirdes,taas treneetiibas. Ja klausies savu megamuuziku uz d klases ampinja no youtube... tad jaa,droshi vari par sho visu nesatraukties!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Tagad tev jaut., kas mūzikā mainīsies saliekot instalācijas kabeļus uz koka klucīšiem

Ja ierakstam kvalitaates nav, tad arii nebuus starpiiba, var klausiities arii pc tumbinaam vai s90 veidiigaam....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
7 minutes ago, kevins said:

Nu bet jo zemak aizvilktaa liinija speelee jo mazaaka iespeeja kaadas atskjiriibas sadzirdeet. Nav jau 1 piikstulis pa 15cm aizbiidiits....tur arii mids aizbiidiits. Protams ka kautkaadu emocionaalu disbalansu skaneejumaa var atraut! 

Nu,redz,ja skatuvinizvoeto peec midiem un tviiteriem,tad pashas kastes sanaak nobiidiitas. Un direktivitaate arii taam kasteem buus/ir riktiigi skjiiba. Jaa,man tas sagaadaa diskomfortu..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Nu,tev nav,kaadam citam ir. Viss atkariihs no tehnikas,dzirdes,taas treneetiibas. Ja klausies savu megamuuziku uz d klases ampinja no youtube... tad jaa,droshi vari par sho visu nesatraukties!

Ehh, atkal tu pār strīpu laid garām. Kādi d-ampiņi? Beidz blamēties "expert", attiecībā par to ko klausos, šeit publiskoju. Pet tu savus koka klucīšus gan vari iebāzt vienā vietā. Pats zini būdams "experts" kurā.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 minute ago, Edis7 said:

Ehh, atkal tu pār strīpu laid garām. Kādi d-ampiņi? Beidz blamēties "expert", attiecībā par to ko klausos, šeit publiskoju. Pet tu savus koka klucīšus gan vari iebāzt vienā vietā. Pats zini būdams "experts" kurā.

 

pidod, es neesmu lasiijis, ko tu te klausies. nesekoju liidzi katra indiviida izpausmeem.

par ieteikumiem - pievaldi muti, smuli.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Iesacejs69 teica:

pidod, es neesmu lasiijis, ko tu te klausies. nesekoju liidzi katra indiviida izpausmeem.

par ieteikumiem - pievaldi muti, smuli.

koka klucīšu expert,vismaz mēģini sekot savai valodiņai.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
7 minutes ago, Edis7 said:

koka klucīšu expert,vismaz mēģini sekot ..

Te bija labas dzirdamiibas veeleejums sarunas biedram.

Labots - Iesacejs69
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Iesacejs69 teica:

Atljekaa alnim,smurguli. Es blakus teemaa ierakstiiju iiso paskaidrojumu taadiem dolbajobiem kaa tu. Nespeej aptvert,pis nahuj.

 

Vai shaadi skan labaak? Man nav probleemu,ar labs cilvēkiem varu komuniceet arii shaadi.

Vai esi/neesi spējīgs sava prātiņa murgus pārtulkot norm, latviešu val.??????

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons

o... panesās...

 

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

Padjoms

Man, kā mūzikas klausītājam nav iebildumi,ja H Zimmera koncertā šāds instuments skan, pie viena speciem jaut. vai tas tagad ir čells?

Ļoti normāla valoda. Kādas 5 x lasīju, un secināju, ka ir runājis īstens filologs :)

Link to comment
Share on other sites

nepanesās, ja "opponentam"  nav argumenti, tad viņš pāriet uz truliem krieviskojumiem. Viņš ir tizls un neaiztiekam vairs viņu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Padjoms teica:

Man, kā mūzikas klausītājam nav iebildumi,ja H Zimmera koncertā šāds instuments skan, pie viena speciem jaut. vai tas tagad ir čells?

iesaku pilnu koncertu noklausīties. youtube viņš ir. Neesmu filologs. Esmu tehniķis,kurš strādā ar dzelžiem.

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Edis ir ljoti labs piemeers shejienes auditorijai. Dalja var paskatiities uz sevi,kaa tas izskataas no malas.

Vinjsh teemaa neko nejeedz. Tajaa pat laikaa - ir veelmiite buut "saveejam", "liimenii".

Vinjam nav pretenziju kljuut arii rupjam,jo zina,ka internetos pa zobiem dabuut iisti nevar. Turklaat,vinjsh te jau ir sen,zina moderus un var to atljauties.

Kad virtuaali dabuu pretii dubultaa,vinjsh peeksnji apmet kazhoku otraadi.

Vinjsh saak raudaat - sak,kaa mani apbizho. Un meegjina teelot paaraaku - sak,reku,argumenti beidzaas,es uzvareeju.

Vinjsh veershas pie paareejiem ar plashu zhestu,dod veerteejumu citu izpausmeem,meegjina buut choms un "saveejais". 

Cieniijams viirietis. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tiešām atkal panesās, bet labi, par tēmu. Kapēc S90 skaļruņi nav uz vienas vertikālās ass, tapēc, ka blakus atrodas slēdži. Nafig tie sēdži tur vajadzīgi, tas cits jautājums, bet ir tak kruta un izskatās smuki. Ko vidusmēra parastais cilvēks bodē ierauga, tak ne jau fāzu nobīdi, bet dizainu un uzreiz iedomājas, kā tās tumbas istabā izskatīsies. To var salīdzināt ar moderno autobūvi un autiņu lukturiem. Nekā pareizāka un labāka nav par klasiskiem apaļiem lukturiem. Tagad brīžiem nevar saprast, kā nu kurš auto ražotājs noformē lukturus, bet tak cilvēkiem patīk un neviens, pērkot auto, nedomā kā vēlāk jāsies ar to lukturu pulēšanu. Tāpat ir ar tumbām, dizains mode un izskats tomēr ir pāri tehniski pareizai skaņai. Ja par traucejumiem elektrotīklā, tad visa problēma ir pastiprinātāja konstrukcijā. Nofiltrēt augstfrekvences  elektrotikla traucējumus jau nu musdienās nav nekādas problēmas, bet tak to ražotāji nedara. Varbūt speciāli nedara, jo tad elektrības vadu un štepseļu, par 500 zaļajām naudām, bizness uzreiz izbeigsies. Cēlkoka klucīši zem vadiem atkal no dizaina un izskata sērijā. Lavijas egļu dēļu grīda tak nekad nedos tādu efektu, kā no Tanzānijas mežiem gatavoti koka klucīši :sarcastic:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69

Ha,redz,bet bija jau arii simetriskas S90. Cita lieta,ka neviens jau taas S90 neklausaas taa,kaa buutu tas (peec fenshui) jaadara - seezhot taam "pa vidu". Da te jau (arii shajaa forumaa), saakot runaat par teemu - fokusi,to atrashanaas,izmeers,attaalums,saaksies gaaniishanaas. Bet peec idejas - taada jau ir stereo jeega. Katram instrumentam restaureet taa atrashanaas vietu telpaa (kas bija ieraksta laikaa vai kur ieraksta rezhisors ir to ielicis). Un te ir teema - ar taam nesimetriskajaam skandaam skanjas fokusu "augshas" sljuuc uz vienu pusi. Klausoties skjiet,ka visi instrumenti/solisti pagriezushies uz vienu pusi. Bet,atkal - varbuut taa visu dzirdu tikai es :kaspich:

Link to comment
Share on other sites

Padjoms

Šķiet elfa forumā reiz bija stāsts par fokusiem un ka eksistējot testa CD šo fokusu testēšanai/egulēsanai....interesanti... vai to CD vel var kkur dabūt ?

Link to comment
Share on other sites

Iesacejs69
1 hour ago, Padjoms said:

Šķiet elfa forumā reiz bija stāsts par fokusiem un ka eksistējot testa CD šo fokusu testēšanai/egulēsanai....interesanti... vai to CD vel var kkur dabūt ?

Jaa,noteikti ir. Paskati internaatos EMMA vai EASCA test disc!

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Iesacejs69 teica:

Vinjsh teemaa neko nejeedz.

Kādā? koka klucīšu))

 

pirms 13 stundām , Iesacejs69 teica:

Edis ir ljoti labs piemeers shejienes auditorijai. Dalja var paskatiities uz sevi,kaa tas izskataas no malas.

Vinjsh teemaa neko nejeedz. Tajaa pat laikaa - ir veelmiite buut "saveejam", "liimenii".

Nemurgo, es ar nevienu no foruma moderiem neesmu personīgi pazīstams! Visu to savu spamu un murgus, ko tu te savā prātiņā izperēji, paturi sev. 

 

pirms 13 stundām , Iesacejs69 teica:

Vinjam nav pretenziju kljuut arii rupjam,jo zina,ka internetos pa zobiem dabuut iisti nevar.

Jefiņ,(pats uzprasījies) attitecībā par taviem zobiem, aizej vispirms savu muti iztīri un padomā,kad sāc marazmu gvelzt par koka klucīšiem un viņu "aksesuāriem". 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Būs aitas un viņām būs cirpēji. Koka klucīšu "tehnoloģijas"  būs ok darbības lauciņš šim procesam.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2021.08.6. , 10:22, Iesacejs69 teica:

Bet,atkal - varbuut taa visu dzirdu tikai es

 

Neapšaubu, ka esi izurbis psihoakustiku līdz kaulam.

Vai neesi nekad iedomājies, ka tu [sa]dzirdi to, ko patiesībā vēlies [sa]dzirdēt?

Kāpēc es to prasu? Tāpēc, ka dzirde ir tā maņa, kas mēdz uztveri novadīt uz smadzenēn dažādi dažādos apstākļos. Un tas klausoties, nevis tikai fonam. Piemēram, katrs pats priekš sevis var patestēt vienu un to pašu mūziku uz viena un tā paša setapa:

- pēc miega;

- pēc 2 vīna glāzēm;

- pēc intensīvas garīgās slodzes;

- pirms/pēc seksa;

- apstākļos ar fona troksni, piem. pilsēta / putni / vējš (kaut minimālu, bet tomēr) un tapsētā pagrabā;

- you name it.

Un uztvere drīzāk būs atkarīga no kopējā emocionālā stāvokļa, nevis kaut kā baigi objektīvi aprakstāma. Tā rezultēsies abstraktās "patīk" / "nepatīk" kategorijās.

 

Līdz ar to uzskatu, ka cilvēku iracionālo rīcību audiotehnikas jomā nosaka:

1) dizains  un autoritāte (kā jau lielākoties visam plašpatēriņa jomā);

2) un tikai tad tehniskie risinājumi (pat ja pilsonis kaut ko jēdz no tā).

 

Ar šo nebūt nedomāju, ka ne-tipveida, sarežģītiem, tehniski nevainojumiem risinājumiem nav vieta dažados pielietojumos, taču nevajag uzvilkties, ja tautas izpratne ir margināla. Liels (daudz lielāks) uzsvars ir liekams uz marketingu un dizainu, ja gribas nopārdot sarežģītus risinājumus par lielām naudām. Nu tas tā, skats no malas. Ikdienā neesmu saistīts ar audiotehniku...

Pats personīgi arī padsmit gadus atpakaļ atbrīvojos no S-400, jo vienkārši nepatika kā skan. Pat ne bubinošā basa dēļ, bet vidu/augšu krosējuma dēļ. Budžeta 3-joslu Sony man likās baudāmākas tai laikā.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...