Jump to content

35AC / S90 upgrade


kevins
 Share

Recommended Posts

Pirms 12 minūtēm , kevins teica:

Kaarteejaa desmitgade tuuliit beigsies, un varbuut ir veerts leenaam veert ciet arii kaadu lappusi un atveert ko jaunu audio attiistiibaa.

+111 :good:

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

1. Patīk montāžas materiāli fonā stikla iepakojumā

2. patīk pieeja

3. tā kā "ļipučku" vietas auduma rāmjiem neredzu, tad novēlu īpašniekam uzdizainēt līdzīgus gaišus gredzenus ar augšām, vai aizkrāsot pārējos.

4. pašam ir ēēēēe "projekc" Kliver, ko kopš pārvākšanās divus gadus nav sanācis pieslēgt, vieta neatradās... 

 

Sākās ar šādiem

Screenshot%202019-12-31%2022.47.51.png?d

 

Slēgtie, "dunoņai" jābūt mazāk, normāla mikrofona nav un telpu nav, mērījumus nelikšu. Korpuss lielāks un ievērojami smagāks par s90 tipa. Skaļruņi tādi paši, augšas gan vizuāli ar metāla "adatu" priekšā, skaitoties labākas. Mahagona finierējums, kas tracina, jo žēl aplīmēt vai krāsot. 

No variantiem kā pacelt (lai augšas būtu ausu augstumā izgāžoties uz dīvana klausoties) 

Screenshot%202019-12-31%2022.45.13.png?d

 

izvēlējos

Screenshot%202019-12-31%2022.42.06.png?d

 

kas daļēji tika realizēts

 

kliver.JPG?dl=1

 

Filtru izvilku ārpusē aizmugurē, jo - nu tik mērīšu un tunēšu (vispār neesmu pieskāries)

 

Konceptuāli ir doma par bi vai triampingu, un sākot no augšām korpusiem pāriet uz piliena formu, augšām var vienk izdrukāt, vidiem izdrukāt formu pa daļām un izliet no betona, apakšas, tur smagāk. 

Kautkad paralēli sevi "dzimšanas dienā" iepriecinot ar kādu labāku skaļruņu pāri. kas pēc mērījumiem vai ekspertu atzinumiem būtu pirmais ko mainīt. 

 

Tāds modulārs poor-man`s higend. ar zināmām šaubām ka vienk paņemot kautkādus grīdas torņus par 400-600 euro būtu stipri lētāk un miers beigās. 

 

Tādēļ pieeja - nomainīt vājāko pāri, uzrunāja un aicināja uzrakstīt šo.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Usins teica:

uzdizainēt līdzīgus gaišus gredzenus ar augšām, vai aizkrāsot pārējos.

 

Tak no oriģinālā skata tur vairs nav nekā. Uz manu aci - meibī varēja vai nu augšējās plastmasas plastmasas plāksnes atstāt nekrāsotas, ar visiem tiem baltajiem uzrakstiem, vai arī visu visu visu mellu un neko baltu - arī vidučus un basučus nozieķēt mellus ar to zieķi, kādu lieto Rīgas austrumu puses kantorīša meistars un kāds, ja viņam ticēt, esot lietots arī rūpnīcā tiem vidučiem un basučiem kas no rūpnīcas nākuši melli.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
kaut_kaads

Labrīt!

Garažā pie sienas lepni ir pieskrūvēta 35-ac1, priekš garažas ir ok. 

Pēc neliela laiciņa tur "pabļaujot" izbeidzās pīkstulis, samainīju no citas, izrādās aŗī beigts (nepārbaudīju pirms ielodēju), pagāja aptuveni pusgads, vakar saņēmos un izskrūvēju trešo jau gabalu no kolekcijas skandām, skanēja viss forši, uz kādu pusstundu pie aptuveni 1/2 noslodzes.  

Zb jau, pieminētos 20eur pa tādu pašu tērēt negribu, palūrēju ka nodeg tieši pirms izejas no spoles, var jau attīt vienu tinumu bet man gadījās, ka nodega tas pievads kurš iet zem otra, un līdz ar to nevar pilnu apli iztīt, un jau zinat, ka ir ļoti smalks tinums, bet tas tā.

Kur var iepirkt kko līdz 20e kurš tiešām turēs un nesprāgs kā mušas viens pēc otra un kuram nav baigi jāmodificē, lai varu pie tiem pašiem izvadiem slēgt?

Meklēju pieminētos "sb acoustics" bet uz vietas nemanu?

Varbūt kādam ir kās piemērots "stokā" un var uz pakām uzlikt? 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt nevajag augšu kloķi griezt uz plkst. 17:00 un atkritīs augšminētās problēmas? Tas pastūzis viņu šādā razkladā nevelk nevis mistiski sūdīgi pīkstuļi.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

"noname", es saprotu Tavu iespējami lielāku pieredzi audio jomā salīdzinot ar "vidējo" Latvieti, taču tiešām jāiepļūta katrā tēmā?

Kloķi es varu uzgriezst tikai uz 13:00, ja Tu runā par to uz skandas. Zilonis man nav uz ausīm uzkāpis un es neklausos "kropli", neesmu vairs tīņu gados. 

Jautājums bija gluži vienkāršs, kur lai nopērk saprātīgu un saderīgu alternatīvu kuru var ievietot oriģināla vietā bez leņķa slīpmašīnas palīdzības!

Link to comment
Share on other sites

Es runāju par to uz pastūža dooh. Katrā tēmā, tiešām? Care to elaborate? Un zilonis uz auss pilnīgi noteikti nav nē, tie pīkstuļi pie tādas pārslodzes pirms nosvilšanas pilnīgi noteikti un nekad nekropļo mhh.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Pastiprinātājs man ir "VPA2100MN", tapēc arī par skandas kloķi runāju. (You never asked)

Link to comment
Share on other sites

Kurš gan varēja iedomaties, ka Tev būs šāds HQ (hmm jā) pastiprinātājs (You never told). Tad atliek 3 varianti - tunbas tiek abusotas ar pārāk lielu skaļumu, pastūzim ne tuvu nav tie solītie 100W (visticamākais jo peak nozīmē ka nominal būs reizes 4 mazāks) vai pastūzis ir defektīvs un tajā kanālā dod ārā līdzsprieguma komponenti. Nav izslēgts arī, ka visi 3 varianti kopā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , kaut_kaads teica:

kuram nav baigi jāmodificē, lai varu pie tiem pašiem izvadiem slēgt?

probleema ir taa, ka filtri ir domaati konkreetai pretestiibai ( dazos variantos 16, dazos 25 omi )  , kas buutiski atskjiras no muusdienaas veikalos pieejamiem piikstuljiem. grozies kaa gribi - nu naaksies modificeet .....

noname ---- pa tiem 20eur piikstuljiem, kuriem vadinji deg nost --- diemzheel taa ir SEERGA ... taa tas tieshaam notiek, visdriizaak ka tie visi ir paarremonteeti braakji. tai pat laikaa --sodien jau muuzika arii ir palikusi savaadaaka, paarkompreseeta bezjeegaa, ne taa kaa tajaa laikaa, kad taas asinieces razoja ..... jaameklee jaudiigaaks piikstulis ar labaaku juutibu ..... shaubos, ka tam HQ buut kaads sakars ar piikstulja nodegshanu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kevinam jāražo plug-in kits ar pīkstuli prikeš S 90 :D tiesa tas SB akustik nav diez ko lēts....

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

ir jau kaudze citu piikstulju arii leetaaki, nu jaaskataas. kaa jau teicu - peec jaudaam un juutiibaam jaaskataas taa lai nost nedeg ....tur jau tad konkreeti jaapameklee, kas labaak dereetu

vienkārši jaarekinaas, ka visi muusdienu piikstulji skanees savaadaak --- ne tik izpluudushi un sasmeereeti. naaksies sadziivot, ka dzirdi skanjas karti, ka dzirdi mp3/ defektus ierakstos ...ar tiem origjinaalajiem piikstuljiem bija vienkaarshaak --- viss skan vienaadi ( skaisti suudiigi, kaa kuram ) .......

tas konkreetais SB kas bija augstaak mineetajaa piemeraa, vienkārši tika ielikts, jo vajadzeeja aatri, n nekaa cita nebija pa rokai ......

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tas skaidrs, ka liki to kas bija plauktos, bet gan jau ir s90 cenai atbikstošāki varianti (kaut vai tie paši 20 par gab) ..manas h150 ( tās pašas s90 8 omu tikai 90 to gadu melnās kastēs)  grabina puikas , pagaidām pīkstuļi dzīvi :D

Link to comment
Share on other sites

Agrāk Radiotehnikas bodē varēja nopirkt skaņu spolītes S90 pīkstuļiem. Nomainīt ir viegli. Varbūt kādam vēl ir krājumā, maksāja daždesmit santīmus.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, kevins said:

noname ---- pa tiem 20eur piikstuljiem, kuriem vadinji deg nost --- diemzheel taa ir SEERGA ... taa tas tieshaam notiek, visdriizaak ka tie visi ir paarremonteeti braakji. tai pat laikaa --sodien jau muuzika arii ir palikusi savaadaaka, paarkompreseeta bezjeegaa, ne taa kaa tajaa laikaa, kad taas asinieces razoja ..... jaameklee jaudiigaaks piikstulis ar labaaku juutibu ..... shaubos, ka tam HQ buut kaads sakars ar piikstulja nodegshanu

 

Es atkal sapratu ka nodeg vislaik vienas tunbas pīkstulis kas norāda uz pastūža problēmu. Man gan ar esenēm jau gadus 20 nekādas pieredzes bet grūti noticēt ka tie pīkstuļi tik vārgi ka pat 25W pusručkā (ja var ticēt kaut_kaads) iegriezti jau atdod galus, lai gan ja saki pārremontēti brāķi tad hvz. Lai kaut_kaads koļījās par detaļām citādi grūti saprast ar tik daudz nezināmiem.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , noname teica:

grūti noticēt ka tie pīkstuļi tik vārgi

es domaaju ka nav nosleepums, ka kautkur riigas austrumos kaads kantoris regulaari tirgo/paartin tos skaljrunjus . zinu arii cilveekus kas tur pirkushi un peec tam besiijushies tieshi taapat kaa mineetais autors, ka samaksaa 20-25eur, un izbeidzas pie [ nosaciiti ] pirmaas iesleegshanas ....


pirms 12 stundām , osscar teica:

atbikstošāki varianti

nu zinu paariiti pa 15eur utt ... bet neizskataas ne vizuaali, ne arii der esoshajaa caurumaa...( resp, vienu pa lielu, otri pa mazu ) . nu ir veel saadi. https://www.madisoundspeakerstore.com/vifa-soft-dome-tweeters/vifa-bc25tg15-04-1-textile-dome-tweeter/

skan varbuut ne paaraak, bet ar rezerviiti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.07.16. , 09:16, kaut_kaads teica:

Kur var iepirkt kko līdz 20e kurš tiešām turēs un nesprāgs kā mušas viens pēc otra un kuram nav baigi jāmodificē, lai varu pie tiem pašiem izvadiem slēgt?

https://www.elfadistrelec.lv/lv/tweeter-ohm-150-100-visaton-sc-10-ohm/p/13040409?q=&pos=74&origPos=74&origPageSize=100

bet: 

pirms 13 stundām , kevins teica:

grozies kaa gribi - nu naaksies modificeet .....

minimums, vājinājuma pretestība jāpiemeklē, lai nav pa dauc/maz augšu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Athlons teica:

minimums, vājinājuma pretestība jāpiemeklē, lai nav pa dauc/maz augšu...

8 omiigs piikstulis ar videejo juutiibu ap 90dB. liekot virknee 5-8omu pretestiibu , lai saglabaatu peec iespeejas esosho filtru , sanaak , ka piikstulis buus 4-6dB klusaaks par origjinaalo variantu. bet nu var jau buut ka s90 lietotaaji nav tik siikumaini ....

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Kur nu vēl garažā..

Cik W rezistoru tur vajadzētu? 

Tajā pašā "elfā" varbūt var linku nomest? Uzsūtītu visu pie reizes. 

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Par pretestībām runājot...

Cik prātīgi 4 omu skaļruni pārtaisīt par 8 omīgo, virknē ieliekot pretestību? Vai praksē tā mēdz darīt? Cik veselīgi tas ir tumbām?

Link to comment
Share on other sites

Savulaik disenēs tika izmantoti S90 pīkstuļi, atsevišķā kastē, aiz krosovera filtra pie sava atsevišāk pastiprinātāja. Arī "dega ārā" , nolocījas pievads, Ta izieja vienkārša bija attina nost pāris vijumus un pārlokot uz pusēm, savērpa un to tad pielodēja pie izvada. Vairāk nekas nost nenolocījās.

Par jutībām un frekvenču līkni tur bija slaidi nospļauties, kamermuziku neklausījās.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, kevins said:

es domaaju ka nav nosleepums, ka kautkur riigas austrumos kaads kantoris regulaari tirgo/paartin tos skaljrunjus . zinu arii cilveekus kas tur pirkushi un peec tam besiijushies tieshi taapat kaa mineetais autors, ka samaksaa 20-25eur, un izbeidzas pie [ nosaciiti ] pirmaas iesleegshanas ....

 

Jā nu es to arī zinu ne tikai no Tevis bet arī no pacienta kam vakar atdevu sataisīto BX100, kuru minētais kantoris austrumos marinēja bez sekmēm veselu gadu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
pirms 21 stundām , kaut_kaads teica:

Tajā pašā "elfā" varbūt var linku nomest? Uzsūtītu visu pie reizes. 

http://www.salvats.lv/main.php?partID=5&catID=467&itemID=00015837&lang=lv

ar shaadu vajadzeetu pietikt( buus veel savaa zinjaa kaa drosinaataajs ) . elfaa taadu nemanu, tur ir tikai ar radiatoriem , kas maksaa 2-3-4eur gabalaa

pirms 20 stundām , raivix95 teica:

Cik prātīgi 4 omu skaļruni pārtaisīt par 8 omīgo, virknē ieliekot pretestību? Vai praksē tā mēdz darīt?

atbildi es jau rakstiiju augstaak - piikstulim padotaa jauda samazinaas, attieciigi tas uz visa paareejaa fona paliek klusaaks .. no tava jautaajuma nav skaidrs, kaads ir taas darbiibas meerkjis un pamatojums un sagaidaamais iznaakums.

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

ieteiktu gan veel autoram pieveerst uzmaniibu noskatiitaa skaljrunja izmeeriem un integraacijai esosajaa korpusaa - izskruuveet esoso, paarmeeriit caurumus, saprast, cik daudz darba buus jaaieliek, lai integreetu visatonu , lai nav taa, ka pasuuti, un beigaas besies uz mums, ka neesam kautko tev veel pateikushi priekshaa...........

Link to comment
Share on other sites

2020.07.18. , 10:17, kevins teica:

cik daudz darba buus jaaieliek, lai integreetu visatonu

šadās tie ietilpa teju perfekti... jā, skrūvju caurumi nesapas, bet tā nav mirstama kaite... šķirbiņas, ja tādas ir, var aizlīmēt ar ļozeni, vai aizsmērēt ar plastelīnu...

1734681870_S-90Visaton.thumb.jpg.277785cc24e463de17143a047decd02e.jpg

2020.07.17. , 11:05, kevins teica:

lai saglabaatu peec iespeejas esosho filtru , sanaak , ka piikstulis buus 4-6dB klusaaks par origjinaalo variantu

kaut kā stipri šaubos, vai filtra parametru saglabāšana kvalitatīvi uzlabos S-90 skanējumu... par to varētu domāt, ja maina arī videniekus, kas, subjektīvi (arī objektīvi, tehniski, sociāli, politiski, globāli un pandēmiski) skan sūdīgi...

2020.07.17. , 11:05, kevins teica:

bet nu var jau buut ka s90 lietotaaji nav tik siikumaini ....

:mrgreen:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
2020.07.18. , 09:02, kevins teica:

ar shaadu vajadzeetu pietikt( buus veel savaa zinjaa kaa drosinaataajs ) . elfaa taadu nemanu, tur ir tikai ar radiatoriem , kas maksaa 2-3-4eur gabalaa

 

Tas bija domāts, ka dārgs elfā?

Nu man izdevīgāk ir tāpat sūtī turpat viena pakā, kā citur, bet maksāt atsevišķi piegādi, Rīga esmu reti..

Šitais man derēs?

 

Tā uz ātro mani varat apgaismot kas notiek, ja neieliek pretestību?

Labi, saprotu, ka skanda ir 4õmi, šis pīkstulis ir 8õmi, ja liekam pretestību, sanāk pīkstulim pretestība ir ap padsmit omiem, kāpēc viņu tādu tur vajag?

Ar manām zemajām zināšanām par audio tehniku, ja pīkstulim būs 8 omi, mazāks "īsais" taču? :mrgreen:

Es redzu to, ka piemēram stiprekļiem pie 4omi ir piemēram 50w bet pie 8omi ir 30w, kas neiet kopā ar manu domu, jo nav gluži, jo mazāk omu, jo lielāks "īsais" un jo ir nepieciešama lielāka jauda..

Apskaidrojiet mani kāds :)

Link to comment
Share on other sites

nu teoreetiski jau derees arii tevis mineetais rezistors

athlon --- visi sie piikstulji ljoti labi skan arii no 3khz , liidz ar ko, ja maina midu, tad ir jaaiespringst pilniibaa uz visa krosa paarbuuvi , jo nav jau jeega shos lielos piikstuljus izmantot no 5khz, kaa origjinaali rrr filtraa .

pirms 2 stundām , Athlons teica:

kaut kā stipri šaubos, vai

par to jau ir staasts, ka ieliekot neatbilstoshu slodzi (R )  orig filtram galaa , filtrs aizgriezhas hvz kaadaa virzienaa. tur buut pamatiiga +-5-7dB delta / variaacijas saakot no 3-7khz diapazonaa ... bet nu autors jau var meegjinaat gan taa gan taa .....  viena gadiijumaa buus mazaak augshas visaa diapazonaa , toties lineaaraaks skaneejums, otraa gadiijumaa -- augshas vairaak, bet cilveeka ausij visjuutiigaakajaa diapazonaa buus pamatiiga putra ....pamaniis vai nepamaniis un kas patiks labaak ....tad paliek ipasnieka zinjaa

autor - vienkaarshiem vaardiem -- tumbai skaitaas 4 omi, taapeec ka basu skaljrunis ir ar 4 omu pretestiibu. midrange skaljrunis ar 8, piikstulis ar 16 omu pretestiibu. filtrs tiek projekteets uz konkreetu skaljrunja pretestiibu konkreetam skaljrunim. tajaa briidii, kad tu 16 omu piikstulja vietaa ieliec 8 omu, filtrs vienkaarshiem vaardiem sakot, nojuuk, un vairs nekaadi nefiltree pareizi kopaa tavu pielikto piikstuli ar zemaak joslaa esosho midrangi

par piemeeru var panjemt augstaak manis taisiitaa apgreida liiknes -- ar sarkano pieziimeeju iespeejamo rezultaatu, ja neliksi virkne to 6,8R , ar dzelteno - ja ieliksi.  Protams, ka bez taa visa jau veel var izlekt visaadi zemuudens akmenji ....

image.png.f6cd7a92ffc52d4dfa39c2a0722e2eff.png

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Athlons teica:

šķirbiņas, ja tādas ir, var aizlīmēt ar ļozeni, vai aizsmērēt ar plastelīnu...

Ar hermētiķi! :king2:

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , kevins teica:

augstaak manis taisiitaa apgreida liiknes

Kas tur ir tās pārējās krāsas - zilais kopējā, lillā midreņģe, zaļā pīkstulis? Ja tā, tad mani izbrīna zaļās līknes daļa pa kreisi no 2k. Tam tā jābūt, ka tur kaut kas ir? Es savā naivumā līdz šim biju domājis, ka tur nekam nav jābūt :read:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , 138 teica:

mani izbrīna zaļās līknes daļa pa kreisi no 2k

nu tas visdriizaak bija kaads blakus troksnis garazhaa , nav jau kameraa meeriits galu galaa . taakaa tas konkreeto rezultaatu nekaa neietekmee, tad nav iemesla par to uztraukties / njemt veeraa

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 19 stundām , kevins teica:

nu tas visdriizaak bija kaads blakus troksnis garazhaa , nav jau kameraa meeriits galu galaa . taakaa tas konkreeto rezultaatu nekaa neietekmee, tad nav iemesla par to uztraukties / njemt veeraa

Nu pasaki vēl, ka tur dīzelis fonā rūca..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaut_kaads

Salaboju beidzot savu garažas skandu.

Biju nobriedis paņemt to ieteikumu iekš elfas, bet beigās izrādās ka viņiem veikala kā tāda nav :D

Tad citā reizē biju iemaldījies lemonā, un skatos kkāds pīkstulis pa ļoti lētu naudu mētajas plauktā, nu paķēru. 

Šodien saliku.

20200921-114927-Medium-.sized.jpg?160068

20200921-114915-Medium-.sized.jpg?160068

20200921-123808-Medium-.sized.jpg?160068

 

Designed in USA :mrgreen:

Caurumi paliek, ielikts uz ātro, un vēlāk domāju, nah es ieliku pretestību, jo šitais tak ir pilnīgi cits pīkstulis nevis tas kurš bija domāts. 

Bet skanēt skan, varbūt prasās biki skaļākas augšas, bet ir ok, un kur nu vēl priekš garažas, kamēr man šis pīkstulis darbojas, un nekūp laukā, esmu apmierinats :)

Imaksas ap 5e + protams savs pāris minūšu darbs.

Tagad variet mani nolamāt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Kaut kas par tēmu. Ilgi domāju, likt šeit vai tehnikas ekspertu pērļu topikā :moil:
Diskleimeris priekš @kevins un @RudeWolf: pirms skatieties šo, nolieciet jums rokā esošo kafijas krūzi vai citu dzērienu uz stabilas virsmas, neturiet kafiju vai citu šķidrumu mutē, un apsēdieties uz stabila krēsla.

Jāatzīst gan, galdniecības darbi nav pārāk šausmīgi, čalim roku taisnums pie viņam pieejamajiem instrumentiem ir 10/10, un jā, es nevarētu labāk (bet tas man netraucē pіrst dīvānā :king2:)

 

Cik labas vai sliktas ir šeit izmantotās Visaton SC13 midreņģes? Tas sanāk apgreids vai daungreids? Tas, ka atstājot esošo filtru, tur viss skanēs šķībi, nu tas pat man ir skaidrs.

 

Starp citu, varbūt kādam vajag S90B donoru ar dzīvu pīkstuli, midreņģi, filtru, plastmasām un režģiem, čerkstošu LF un ugunskuram piemērotu korpusu? PM

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es tik tā, no priekšskatījuma bildes - pīkstulis iesēdināts (par dziļu faktiski), basinieks iesēdināts (tam nav tik kritiski, cik dziļi), kāpēc vidinieks nav smuki iesēdināts panelī? Virsfrēze izbeidzās?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā melnā figņa, ko pirmo ielīmēja kastē, neizskatījās īsti pēc virbroizolācijas, kurai tur vēl būtu kāda jēga.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ju teica:

pīkstulis iesēdināts (par dziļu faktiski), basinieks iesēdināts (tam nav tik kritiski, cik dziļi), kāpēc vidinieks nav smuki iesēdināts panelī? Virsfrēze izbeidzās?


Tas moments, kad viņš izpako visatonus, manai kristāla bumbai liek domāt, ka varbūt tie vēl nebija atnākuši, kad kasti frēzēja. Vai varbūt vienkārši nebija kaut ko līdz galam izdomājis. Visatonam nedaudz nepateicīga forma smukai iesēdināšanai, zem milimetru plānās maliņas ir tā pakāpienveida pojebeņ (skatīt 13:20), pār kuru plānā maliņa šaurākajā vietā ir tikai ar kādu milimetra-divu pārkari, tā ka kādi ir varianti, iesēdināt tikai maliņu un caurejošo caurumu frēzēt pa šī "pakāpiena" diametru, tur nekas labs nesanāktu, pareizākais varētu būt caurumu taisīt tik lielu kā viņš uztaisīja un frēzēt iedziļinājumu divos līmeņos, dziļāko priekš pakāpiena un apkārt seklāku priekš plānās maliņas, bet pamēģiniet to ar pliku rokas frēzi izdarīt, paskatīsimies kā Jūs nop*sīsieties (c), tur prasās pēc CNC.
Ja atmetam versiju, ka precīza visatonu forma nebija zināma pirms kastes uzbūvēšanas un nokrāsošanas, tad viņš būtu varējis izfrēzēt pa plānās maliņas formu, bet pakāpiena dziļumā. Tad maliņas stūri, kur skrūves, nebalstītos uz korpusa tieši tāpat kā nebalstās tagad, bet ķeksīša (un smukuma) pēc būtu iedziļināts.

 

Pīkstulis iesēdināts cik daudz par dziļu, pusmilimetru? Nekas traks.

 

Tā figņa pēc spīduma un struktūras izskatās pēc polietilēna švammes, kāda sastopama plāna, ruļļos, kā lamināta apakšklājs, un biezāka, cietāka novērojama sadzīves tehnikas iepakojumos senāk dominējošā putuplasta vietā, un noteikti vēl 101 pielietojumā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , 138 teica:

Cik labas vai sliktas ir šeit izmantotās Visaton SC13 midreņģes? Tas sanāk apgreids vai daungreids?

tur jebkas apgreids... jautājums gan, kāda mārrutka pēc censonis mainīja tikai vidējo joslu? atstājot pīkstuli, tur tik un tā tāds disharmoniku mežs nāk ārā, ka maz neliekas...

pirms 17 stundām , 138 teica:

galdniecības darbi nav pārāk šausmīgi, čalim roku taisnums pie viņam pieejamajiem instrumentiem ir 10/10

nav šausmīgi, bet 10 no 10 es nedotu... ja šo projektu uztver, kā brīvdienu laika kavēkli, tad rezultāts ir atbilstošs un nav kur piesieties... katrs izklaidējas, kā grib...

 

pirms 7 stundām , ju teica:

melnā figņa, ko pirmo ielīmēja kastē, neizskatījās īsti pēc virbroizolācijas

pašlīmējošā putu gumijas izolācija ventilācijas sistēmām... pilda vibrāciju izolējošu funkciju... uz metāla caurulēm...

arī no tā olu porolona iekšpusē jēgas necik...

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kur tam visam motivācija.  AS-35 "акустические системы" psrs laika produktus reanimēt, tjūnēt, + slēgt klāt viņām "Усилительно коммутационное устройство (УКУ)".  Patiešām ir iveidojusies tāda psrs laiku elektronikas subproduktu fetišs/nostaļģija,kuriem vieta vienīgi muzejā? No racionālā vied. saprotams-gribam dzirdēt firmas "Melodija" skaņuplates kā viņas skanēja.  Uz šī šrota, 70'os pls)). Bet tagad, wtf nepieciešams šrotam likt iekšā  3šo ražotāju draiverus un sajāt psrs produkta autentiskumu?

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...