Jump to content

vešenes spēka dēlis


spameris
 Share

Recommended Posts

Čau,

 

Kundze ziņoja par neejošu vešmašīnu(veļas mašinai gaidi 8), pajaucu un izrādās tādam top246yn ir izlūzis robs, pasūtīju jau lemonā. Bet es te tagad prātoju cik liela iespēja, ka viņam tas robs izlūzis ka iekšā viņam saejot kautkas grīstē radusies pārslodze, arī tas ir sekas tam čipam uzdzīt darba ciklu ko viņs nevelk (tb, slodze radusies par lielu) Tas top246yn ir switching power supply smadzenes (sorry par terminu) cik saprotu. Diagnostiku apgrūtina tā dēļa shēmas neesamība + vēl vis gumijā ieliets + nevarētu teikt ka esmu mega eksperts. Citādi, ne kādas smakas, vai kautkur citur nekādus defektus nemanu.

 

20191230_233614.jpg

20191230_233410.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paskaties tipisko slēguma shēmu. Parasta lieta, ka jaudas elementiem pasprāgst korpuss. Parasti pavelk līdzi vēl kādas detaļas, rezistorus vai pusvadītājus. Rezistorus vajag pārbaudīt pat ja tie izskatās labi.

Link to comment
Share on other sites

OK, nočekošu pretestības un diodes.

 

detaļa ir kabatā, vakarā būs jāmēģina labot.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
spameris

ui, kautkā biju palaidis garām. Nu rezultāts bijha tāds, ka pārlodējot to barošanas IC, vešenei sāka strādāt elektronika atskaitot motora draiveris. Tā kā nevarēju tikt klāt tiem spēka MOSFET, vai IC... hvz kas tur zem radiatora bija. Tb, nevarēju tikt klāt dēļ tā, ka nelodējot vienu IC ar daudzām kājām nost, radiatoru nost nevar noņemt + vēl viss ieliets tādā gumijā. Beigās atradu ebay analogu pa 100EUR nomainīju un viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Ieraugot tēmas nosaukumu, es iedomājos šo. Es vēl atceros tos laikus.

Nr. 0070. - Metāla veļas dēlis

Labots - Aigars
  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...