Jump to content

Meklēju kādu, kurš varētu pastiprināt celiņus uz plates.


IamPurple
 Share

Recommended Posts

Meklēju kādu, kurš labi draudzējas ar lodāmuru un kaut ko saprot no elektronikas. Nepieciešams izdarīt šādu modifikāciju, kā bildēs - pastiprināt celiņus ar papildus alvu un vara vadiņiem uz elektriskā skrejriteņa kontroliera lai varētu vairāk ampērus dzīt nepārdedzinot tos.
 

78970770_460920147951531_3987441173680619520_o.jpg

photo_2019-05-20_17-34-34.jpg

photo_2019-05-28_14-26-34.jpg

photo_2019-10-31_17-50-32.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ar lodāmuru neprotu darboties, tikai parasto āmuru. Ja vajag palīdzību, tad varu iedzīt naglas un piemetināt armatūras gabalu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

IamPurple
1 minute ago, Anonīms Alkoholiķis said:

Ar lodāmuru neprotu darboties, tikai parasto āmuru. Ja vajag palīdzību, tad varu pastiprināt celiņus pienaglojot dzelzs plāksni.

Izklausās perfekti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , IamPurple teica:

kā bildēs

To vajag nošaut kā traku zirgu!

Link to comment
Share on other sites

IamPurple
45 minutes ago, jema said:

To vajag nošaut kā traku zirgu!

Ok, smukāk kā bildēs. Es labākas uz sitienu nevarēju atrast.

Link to comment
Share on other sites

Ja dranks nav kārtējo reizi nobanots, ej pēc kastes šņabja un brauc uz Ogri ? Šaubos vai viņš bez kastes šņabja uz kaut ko tādu parakstīsies.,

 

p.s. kas tad ir Xiaomi stokā nevar tavu trekno žiru izkustināt, ka vajag greizes momentu palielināt?

Link to comment
Share on other sites

NU Gunča domāju ka parēks un pasūtīs!

Link to comment
Share on other sites

Tas pirmajā bildē ir totāls užass. Viss uz aukstā lodējuma karājas, kāro nokrist un piecepties klāt masai.

 

Var jau to celiņu tur audzēt ar alvu, bet nav nekādu garantiju, cik tās plates kvalitatīvas. Ņems tas celiņš nocelsies nost un beigās tāpat uz  vadiem visu nāksies taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Būtu vismaz lielicis kas tā pa plati. Paresnināsi celiņus un degs kas cits nost, varbūt vienkāršāk uztaisīt jaunu plati.

Kgan drošivien ka šitā

https://www.aliexpress.com/item/32839174849.html

 

Izskatās ka onlinā ieteiktais saprātīgākais variants is nomainīt tos ķīniešu mosfetu klonus pret kautko jaudīgāku un uzlikt viņiem normālu dzesēšanu, tad arī nekas nedegot. Pārdegot tie celiņi tapēc ka vienkārši kāds no mosfetiem ir nokūpējis.

https://www.facebook.com/groups/2026325094356230/permalink/2462091000779635/?comment_id=2462857380702997

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

IamPurple
26 minutes ago, AndrisBB said:

Būtu vismaz lielicis kas tā pa plati. Paresnināsi celiņus un degs kas cits nost, varbūt vienkāršāk uztaisīt jaunu plati.

Kgan drošivien ka šitā

https://www.aliexpress.com/item/32839174849.html

 

Izskatās ka onlinā ieteiktais saprātīgākais variants is nomainīt tos ķīniešu mosfetu klonus pret kautko jaudīgāku un uzlikt viņiem normālu dzesēšanu, tad arī nekas nedegot. Pārdegot tie celiņi tapēc ka vienkārši kāds no mosfetiem ir nokūpējis.

https://www.facebook.com/groups/2026325094356230/permalink/2462091000779635/?comment_id=2462857380702997

Mosfeti parasti nodeg pie 50+voltu baterijas vai pie spēcīgas bremzēšanas no liela ātruma (ripojot lejā no kalna or smth) un tā kaitinošā KERS pārāk liela sprieguma dēļ. Mani lielāks ātrums un pārspriegošana īsti neinteresē, un automātiskais KERS ir izslēgts tāpēc par mosfetiem tik ļoti neuztraucos. 
Tos arī, protams, būtu nice nomainīt, bet tas būs dārgāk un, šķiet, ka ar celiņiem vajadzētu būt ok. 

Labots - IamPurple
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , IamPurple teica:

un automātiskais KERS ir izslēgts tāpēc par mosfetiem tik ļoti neuztraucos

Esi pārliecināts ka kāds jau sen nav nosvilis?

Link to comment
Share on other sites

IamPurple
Just now, AndrisBB said:

Esi pārliecināts ka kāds jau sen nav nosvilis?

Lol, jā, esmu pārliecināts :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tad kur problēma pielodēt resnākus vadus? 

Jebkurā gadījumā izskatās ka no sūda gribi uztaisīt konfekti un pati ideja tur čakarēties ir absurda.

Link to comment
Share on other sites

IamPurple
Just now, AndrisBB said:

Nu tad kur problēma pielodēt resnākus vadus? 

Jebkurā gadījumā izskatās ka no sūda gribi uztaisīt konfekti un pati ideja tur čakarēties ir absurda.

... jo... es nemāku? Maybe nākotnē mācēšu, bet pagaidām es labāk uzticu kādam citam. Ja jau tas ir tik vienkārši, tad nevajadzētu būt grūti atrast šeit kādu, kurš to izdarītu, ne? 
Zinu ka cilvēku tā dara un viss strādā ar 40+ ampēriem un nekāds sūds tur nav. 


3 minutes ago, Tuubijs said:

A kur ir prikols visu laiku citēt pilnu postu pēc katra oponenta posta?

Jo es esmu "jaunbiedrs" šajā forumā un es vēl nezinu kā kas darbojas - es gribu lai cilvēks redz, ka es esmu atbildējis un es nezinu vai redzēs, ja nebūšu citējis. 

Link to comment
Share on other sites

IamPurple

Wow.. kurš varēja iedomāties, ka citēt nedrīkst.. okey, whatever. 
Bet ko jūs vispār šeit dariet? Ja vari palīdzēt - uzraksti šeit vai PM, ja nevari un vienkārši gribi pariet, ej uz tirgu. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...