Jump to content

Neliels TV priekš Shortcut


Briksons
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Esmu smagas izvēles priekšā un netieku galā. Nepieciešams neliels  Smart TV virtuvei, bet lai ietu arī shortcut televīzija.

 

Izvēlējos šādu TV: Toshiba 24SW763DG, bet tagad nevaru saprast vai uz tā ies arī shortcut?
Tam obligāti jābūt android TV, lai ietu shortcut?
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Obligāti nevajag android tv, iet arī uz samsung un lg smart, bet arī labāk veikalā pārbaudīt, vai ir pieejama shortcut splikācija uz konkrētā modeļa. Diez vai uz toshiba ir shortcut aplikācija, ja viņam ir kaut kāda sava operētājsistēma. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Vīri, problēma. Nopirku Samsung viedtelevizoru. Elkorā. Izveidoju Samsung kontu un piereģistrēju TV tajā. Pie sākotnējās konfigurācijas bija noprotams, ka aparāts paredzēts Norvēģijas tirgum. Vēlējos uzinstalēt Shortcut, bet pie Apps to neatrod. Vai ir kāds padoms ko un kā darīt? Internets ir pieslēgts

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

Ja negribi stiept atpakaļ uz veikalu ar pretenziju, ka TV nav paredzēts Latvijai un nav pieejamas LV/Baltijas reģionam paredzētās aplikācijas, tad vari pameklēt informāciju netā , kā savam modelim nomainīt reģionu.

Link to comment
Share on other sites

Karoč, tā!  Ja nu kādam gadās līdzīgi. Internetu mājā piegādā Tele2 mobilais internets. Pēc my IP datiem rāda, ka es atrodos Norvēģijā. Es nezinu kā tas darbojas, bet tas ir fakts. Mājās ir pieejama arī planšete ar Bites pieslēgumu. Tā gan rāda, ka esmu Latvijā. Atjaunoju televizoram rūpnīcas uzstādījumus un pārstartēju to. Savienoju ar Bites pieslēgumu un tavu brīnumu! Shortcut ir pieejams. Viss strādā! Beigās parslēdzu atpakaļ uz Tele2. Pa ceļam pavīdēja uzraksts, ka televizors ir sertificēts Norvēģijā.

 

Priekā! Piektdienas vakars izdevies

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.10.22. , 21:28, CAP teica:

nu.. norvēģijas app nebūs shortcuta :D

 

atrisinājums tomēr negaidīts

Link to comment
Share on other sites

Tā nu sanāk, ka programētāji ieliek ''automātisko ātrumkārbu'' lai civēkam nav nekas pašam jādara.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...