Jump to content

Priecīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu!


ImissimI
 Share

Recommended Posts

Nu ko draugi, priecīgus visiem Ziemassvētkus, saulgriežus, Ņūtonus vai ko nu kurš svin un atzīmē.

 

Ieliek ka nu kādu bildi, vai uzraksta kaut ko labu.

 

Nu tad.. !

:)

 

 

Labots - ImissimI
un laimīgu jauno
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

šogad egle pirktā jo redz mežā nav kupla ?  + biju no rīta uz copi uz pāris h , vienu līdaku svētku galdam dabūju + nēģus iepirku + līdaku ikrus sataisīju..var sevi palutināt :drinks:

 

IMG-20191224-170919.jpg

 

IMG-20191224-135200.jpg

 

IMG-20191224-141936.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , ImissimI teica:

, vai uzraksta kaut ko labu.

nu neko labu te nav ko rakstīt, jo šie ir žīdu biznesmeņu svētki, kad var iztīrīt kabatas nozombētai lielai ļaužu daļai visā pasaulē …..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Salavecim šogad rati būs jāņem. Žēl, ka neienāca prātā kādas pāris bērzu meijas siltumnīcā izplaucēt. Varētu diezgan jautri izskatīties pie namdurvīm tagad. Kā saka, jābauda svētki kā var, ne katros jāņos tik silts laiks :D

Labots - ImissimI
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

biznesmeņu svētki

Nu ja! Jālaiž ar jēra gaļas desām uz tirgu, nav ko slaistīties! ;) (kā man čoms teica - nu.. es baudu šos svētkus no otras puses)

 

Link to comment
Share on other sites

jā, jā...nav nekāds bizness..man vēl  mammas dotās baravikas burkā - veselas ?  čpokš

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , alusbundza teica:

jo šie ir žīdu biznesmeņu svētki, kad var iztīrīt kabatas nozombētai lielai ļaužu daļai visā pasaulē

piekrītu, bet tas jau nenozīmē, ka pašam ir tādam jābūt. 

piemēram šajās dienās pie DEPO vienkārši nav iespējams piebraukt te Valmierā. bet lai tak, vai man žēl, ka tautai ir iespēja naudu iztērēt, ja tā tiešām ir nopelnīta, ne aizņemta.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , uldise teica:

ka tautai ir iespēja naudu iztērēt, ja tā tiešām ir nopelnīta, ne aizņemta

tur jau tā lieta, ka daudzi , masu psihozes iespaidā, sapērk to, ko vispār nevajag, un Šņukurs gan jau ka paņēma ātro kredītu …..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

nu, tāda pašlaik mode, ko padarīsi? vai nu piedalies un gūsti no tā labumu, vai vienkārši noskaties kā tas notiek. bet vismaz pašam ir izvēle tā nedarīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā ir..es ar uz dāvanām (pudele un ciemakukulis neskaitās) nespiežu..radiniekiem viss ir vēl labāk kā man, ar ko es viņus pārsteigšu..bērniem, tiem gan dāvanas vai eiro/dolāri..kas kuram oatīk...

Link to comment
Share on other sites

Es visus (arī forumiešus) apsveicu ar Saulgriežiem - Saule Zeme (tfu!)ir laimīgi pārvarējusi (pašlaik jau laikam vēl īsti nav)? vienu no mums ļaužiem svarīgajiem savas orbītas punktiem. Lai visiem veiksme līdz nākošajai reizei!

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

No administrācijas arī saku - priecīgu visiem. Lai Intel un AMD cīnās, lai butu lēti Bitcoin, lai elektromobiļi nekad nebūtu, lai Raimim mazāk pilnmēness uzplaiksnījumi, lai viss notiek, priecīgi jums!

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@alusbundza izrakstīju tev virtuālo recepti, tātad rīt paņemt aliņu un mežā vismaz vienu bāciņu izzāģēt dungojot ziemassvētku vai līgo dziesmas :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Provēšu šo rītdien uztaisīt. Bišķi ilgāk pakarsējot sanāks bezalkaholiskais variants, sīčiem varētu patikt. Ja vēl kādam ir kāre noprovēt, tad padodat ziņu kas sanāca un kā garšoja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tad, Priecīgus visiem,

lai Bundžas burkšķ un vardes kurkst,

bet sirdī prieka neiztrūkst! ;) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bļ3&n4xuy nāvi spambotiem

Banu tev, banu tev, banu tev, un vispār visiem banānu pēcpusē..

  • Haha 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Priecīgus!... re kur jums walpēperis uz svētkiem... :D

1807915446_MerryX-mas2019.thumb.jpg.58b5f7ad01a68babdba36f83dc522e4a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu ko jāgatavojas jaunā gada svinībām ( petardes jau tagad bliež pa pilsētu - kādā sakarā ? korporatīvie ? )  ? ziemas nav - slidot jābrauc uz akropoli vai lido ... šorīt svētku galdam viena smuka zaļā pieteicās ( iesaldēju - nez vai davilks...akniņas gan uzcepu - gardas un maigas + galvu zupai)...bet dīvaini ka Baltezerā visas ar ikriem lieliem - dūnīša zaļajai - ikru nav....tātad būs uz Balto jābrauc :D . Cope no paša rīta pirms lietus sākās...11:00 metu mieru  jo nebija vairs aktivitāte.

IMG-20191226-093455.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , ggg97 teica:

Irēts vai paša? Priekā!!!???

Īrēts, met laukā, gribu depozītu atpakaļ :D

Link to comment
Share on other sites

nu lai laimīgs jums visiem jaunais gads prieka?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...