Jump to content

wi-fi priekš stacionārā


Liāna Krumina
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir mainīta stacionārā datora atrašānās vieta un diemžēl tik tālu nevelk antenas garums lai pieslēgtu modemu. Ir Tele 2 internets, vai  ir iespējas pieslēgt stacionāro datoru wi-fi internetam?

Link to comment
Share on other sites

Da labi, tiešā redzamība kopā ar 5 GHz mūsdienās nav nemaz tik slikts variants.

Pie šādiem nosacījumiem es laikam arī nevilktu nekādus vadus, ja nesen ir ticis veikts līks (bez vadu tīkla izbūves) remonts.

 


Pirms 36 minūtēm , Liāna Krumina teica:

Ir mainīta stacionārā datora atrašānās vieta un diemžēl tik tālu nevelk antenas garums lai pieslēgtu modemu. Ir Tele 2 internets, vai  ir iespējas pieslēgt stacionāro datoru wi-fi internetam?

Es gan īsti nesaprotu pašu problēmu - antenas garums? Tele 2 internets nav pie modema, kas dod Wi-Fi? Vai arī ar esošo modemu nevar sasniegt stacionāro datoru tā atrašanās vietā?

Link to comment
Share on other sites

Tele2 rūteri nedrīkst pārvietot tuvāk stacionārajam datoram un tad tos savienot ar kaut vai 1m garo vadu (iespējams, ka tāds pat nāca līdzi tele2 kastei)?

Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

redzamība kopā ar 5 GHz

Prasītos uzzināt Tele2 kastes modeli, ne visām tie 5GHz ir.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jainit teica:

Tele2 kastes modeli, ne visām tie 5GHz ir.

Risināma lieta! :)

BTW, es nesaku, ka vads nav labāks risinājums. Ja ir iespēja (lasi: bez baigā čakara), tad noteikti jāliek vads.

Link to comment
Share on other sites

Liāna Krumina
pirms 1 stundas , itanium teica:

Da labi, tiešā redzamība kopā ar 5 GHz mūsdienās nav nemaz tik slikts variants.

Pie šādiem nosacījumiem es laikam arī nevilktu nekādus vadus, ja nesen ir ticis veikts līks (bez vadu tīkla izbūves) remonts.

 

 

 

Es gan īsti nesaprotu pašu problēmu - antenas garums? Tele 2 internets nav pie modema, kas dod Wi-Fi? Vai arī ar esošo modemu nevar sasniegt stacionāro datoru tā atrašanās vietā?

 

Diemžēl nevar, attālums 5 un varbūt pat vairāk metri. Tuvākajā gadā gaidāmas parmaiņas un nav jēgas visu pārkārtot

 


Atvienojot modemu / rūteri no āra antenas varētu ciest pārējie wi-fi lietotāji mājās jo reāli slikt savienojums :( 


mums mājās rūteris neiet bez ārējās antenas ( vai ātrums nereāls breemze) līdz ar to papildus čakars

Link to comment
Share on other sites

Ja stacionārais iepriekš tika lietots ar vadu, kas tagad nav iespējams attāluma/izkārtojuma dēļ, tad kā pagaidu variants Wi-Fi noteikti derēs.

Stacionārajam datoram vajadzēs tikai USB puļķi, kas Tev nodrošinās pieeju Wi-Fi tīklam: https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/bezvadu_tikls/wireless/filter/272_o-16451

 

Te saka, ka TP-LINK ARCHER T2U PLUS nav tik slikts.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Liāna Krumina
Just now, itanium teica:

Ja stacionārais iepriekš tika lietots ar vadu, kas tagad nav iespējams attāluma/izkārtojuma dēļ, tad kā pagaidu variants Wi-Fi noteikti derēs.

Stacionārajam datoram vajadzēs tikai USB puļķi, kas Tev nodrošinās pieeju Wi-Fi tīklam: https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/bezvadu_tikls/wireless/filter/272_o-16451

 

Paldies!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...