Jump to content

Vēl viens TV ar interaktīvo vai kāds cits variants.


energys
 Share

Recommended Posts

Labrīt, kungi!

 

Mājās ir Tet optiskais pieslēgums ar interaktīvo TV. Līdz šim iztika ar vienu TV + citā telpā paskatījās Helio uz planšetes. Tagad mājinieki pieprasa, ka gribētu TV arī otrā istabā. Sliktakajā gadījumā, ja ne TV, tad vismaz portatīvo ar lielāku ekrānu. Tā kā par TV lietām baigi neesmu urbies un sekojis šim progresam līdzi, tad ir vairāki jautājumi:

1) Ja nopērku TV, tad kā dabūt interaktīvo TV uz to? Vienīgais variants ir maksāt TET regulāru abonēšanu par vēl vienu TV dekoderi? Cits variants? Ko dod visi tie android TV boxi, kurus apspriežat bootā? Kādas programmas tur var redzēt? (Vai nav baigais čakars, salīdzinot ar TV, cilvēki parastie spēs saprast kā apieties un kā dabūt bildi? :)

2) Ja ņem Tet dekoderi, tad viņš obligāti ir jāpieslēdz pie Tet rūtera? Vai arī darbosies, ja pieslēgšu to tālāk pie sava rūtera? (Problēma, jo Tet rūteris ir otrā dzīvokļa galā).

3) Ja izlemtu par portatīvā iegādi, vai uz tā interaktīvo var dabūt caur helio, tāpat kā uz planšetes? Vai arī skaitīsies, ka tas nav mazais ekrāns un neies? Vai varbūt bilde būs galīgi garām? Cits variants, kā dabūt TV uz portatīvo?

 

Paldies! :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , ieleja teica:

ja tiešām interesē Tet TV piedāvātais satrurs, tad es tomēr izvēlētos otru TV un otru dekoderi:

https://palidziba.lattelecom.lv/lv/palidziba_majai/helio/helio_interaktiva_televizija/iekartu_saslegsana_lietosana/1201/

to gan jāpievieno pie tā paša LAN, kur jau atrodas eksistējošais dekoderis

 

BET var būt pieslēgts arī pie Tava rūtera gan pa LAN, gan pa WiFi. LAN labāk, ir stabilāks. BET nu Tavam rūterim gan jābūt pieslēgtam pie TET modema/rūtera.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Helio datora versiju vari skatīties uz portatīvā un tas skaitās kā mazais ekrāns. Pašam arī uz stacionārā datora uzinstalēts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

 

nezinu kāda autoram konfigurācija, bet man Tet iekārtai ir 4 LAN porti, viens no tiem ir domāts dekoderim (-iem), šaubos vai to var pievienot pie visa kopējā LAN tīkla, neradot haosu ar DHCP adresu dalīšanu, trafiku u.c.

 

Bija Telecom (tagad TET), bet nu jau vairākus gadus tiek lietots LMT. TV pieslēgts caur manu rūteri (LAN). Pieļauju , ka tagadējie TET verķi prasa kkādu noteiktu konfigurāciju. Tādā gadījumā atliek lietot WiFi, ja grūti izvilkt LAN tieši no TET kastes. No TET atteicos, jo par optikas ievilkšanu prasīja "nelielu" līdzmaksājumu (4-5 ciparu skaitlis EUR). Attālums 200m Zolitūde.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , ieleja teica:

 

nezinu kāda autoram konfigurācija, bet man Tet iekārtai ir 4 LAN porti, viens no tiem ir domāts dekoderim (-iem), šaubos vai to var pievienot pie visa kopējā LAN tīkla, neradot haosu ar DHCP adresu dalīšanu, trafiku u.c.

 

Jā, man arī ir ar 4 portiem.

 

Vai nav iespējams nopirkt TV, pieslēgt pie wi-fi un lietot helio kā uz maziem ekrāniem? Vai tas nestrādās?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , energys teica:

TVpieslēgt pie wi-fi un lietot helio kā uz maziem ekrāniem? Vai tas nestrādās?

bija doma pamēģināt man arī uz sava android TV, bet tālāk par domu neesmu ticis ?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms gada uz ATV OS Helio aplikācija darbojās un bildi rādīja, ērtākai vadībai vajadzēja tikai peli vai kādu pulti ar AIrMouse funkciju. VVZ, varbūt pa šo laiku ir ieviesuši stingrāku atskaņojošās ierīces pārbaudi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , kaads teica:

bija doma pamēģināt man arī uz sava android TV, bet tālāk par domu neesmu ticis ?

 

Nu slikti :)


Just now, Jainit teica:

Pirms gada uz ATV OS Helio aplikācija darbojās un bildi rādīja, ērtākai vadībai vajadzēja tikai peli vai kādu pulti ar AIrMouse funkciju. VVZ, varbūt pa šo laiku ir ieviesuši stingrāku atskaņojošās ierīces pārbaudi.

Būs laikam pašam jāeksperimentē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , ieleja teica:

bet man Tet iekārtai ir 4 LAN porti, viens no tiem ir domāts dekoderim (-iem)

Man ir 2 netam un 2 tv un ja grib 3 un vairākus tv tad vajag komutatoru. Tas komutators ir prosta switch, vai kkas tamlīdzīgs?

 

Nopērc TV + mazdatoru (kko līdzīgu šim) un skaties, tik tie mazie ekrāni tādi apgraizīti. Kgan pašam interesē vai uz atv un tv box ar android tv os var palaist helio.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds murgs. Apburtais loks. Mēģinu uz TV uzlikt helio, bet nekas nesanāk. Palaižu TV esošo interneta browseri, atrodu google play, atrodu helio un mēģinu uzlikt. Izmet paziņojumu, ka vajag piereģistrēties. OK, vadu savu meilu un paroli, bet izmet paziņojumu, ka nevar piereģistrēties, jo esot nedroa veca pārlūkprogramma un iesaka izmantot firefox, chrome utt. Bet, firefox un chrome arī nevar uzlikt, jo atkal prasa piereģistrēties, un to nevar izdarīt, jo pārāk veca interneta programma :(

 

Link to comment
Share on other sites

Sony KDL-43W807C 2015.g. pirkts, nav vairs jauns

Link to comment
Share on other sites

Helio aplikāciju var uzinstalēt uz androida, uz windows un ios var uzlikt helio atskaņotāju, uz tava tv varbūt var uzlikt shortcut. 

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

No datora ieej apkkure.com , atrodi Helio iTV, lejuplādē, ieraksti fleškā vai SD kartē+USB lasītājs, piespraud TV . TV Google play veikalā (ja tāds TV ir) sameklē failu pārlūku , instalē, failu pārlūkā atver flešku un palaid apk instalāciju. Iespējams TV android iestatījumos vajadzēs atļaut aplikāciju instalēšanu no nezināmiem avotiem.

Labots - Jainit
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , romajo teica:

Helio aplikāciju var uzinstalēt uz androida, uz windows var uzlikt helio atskaņotāju, uz tava tv varbūt var uzlikt shortcut. 

Kādēļ uz mana nevarētu helio uzlikt? Shortcut ir, bet tas ir par atsevišķu maksu, tapēc papildus negribu maksāt. Helio var izmantot bez maksas, jo ir iTV.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , snukurins teica:

Helio ir jauna PC pleijera versija.

Nupat uzliku. Tāds aplams, pilnekrānā izdodas palaist tikai ar f11. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Jainit teica:

No datora ieej apkkure.com , atrodi Helio iTV, lejuplādē, ieraksti fleškā vai SD kartē+USB lasītājs, piespraud TV . TV Google play veikalā (ja tāds TV ir) sameklē failu pārlūku , instalē, , failu pārlūkā atver flešku un palaid apk instalāciju. Iespējams TV android iestatījumos vajadzēs atļaut aplikāciju instalēšanu no nezināmiem avotiem.

Diemžēl neizdodas. Browseris ir, usb pielieku, mēģina atvērt, bet nevar šo instalāciju atvērt. Mēģināju arī pa tiešo esošājā TV browserī atvērt programmas linku, bet neizdodas novilkt - met paziņojumu, ka nevar atvērt. Laikam nekas cits nesanāks, ka vai nu ir jāskatās portatīvajā, vai arī japērk TV un jamaksā tet par otru dekoderi + čakars ar vada aizvilkšanu cauri visam dzīvoklim.

Link to comment
Share on other sites

No šejienes

Note:

In order to install and run sideloaded apps, you firstly need to do two things:

  1. Enable “Unknown Sources” – In the Security and Restrictions menu of Settings
  2. .............
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Jainit teica:

No šejienes

Note:

In order to install and run sideloaded apps, you firstly need to do two things:

  1. Enable “Unknown Sources” – In the Security and Restrictions menu of Settings
  2. .............

Vēl neesmu pamēģinājis šo, bet man izskatās, ka klupšanas akmens atkal būs tas, ka nevarēšu uzinstalēt no Google play, jo nevarēšu ievadīt paroli vecajā browserī.

Link to comment
Share on other sites

Izpildīts. Man pat izdevās no usb uzlikt chromu, bet, tad kad chromu aizver, tad uz TV nekur to neatrod. Kaut kāda mistika.

Uzliku arī to sideload, bet jēgu tai progai nesaprotu. Atverot to rāda ikonas - dažas parāda normālas atpazīstamas, citas ir jaklikšķina, lai saprastu, kas tas ir.

Caur chrome tiku pie play.google, atradu helio, bet šeit uzlikt nevar.

Vel pamēģināju caur chrome iet uz to apkpure un novelku helio, bet arī te uzlikt nevar.


It kā jau galīgi līkas rokas nav, varu pats ar PC tikt galā, bet android TV... lai Dievs nogrābstās :) Tik tizls izstrādajums :D

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ja interneta routers, ir blakus tv, kuram vajag helio, var uzlikt pie tet papildus routeri un ar VLAN dabūt gan interneta, gan interaktīvā tv signālu pie tv

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , energys teica:

Kaut kāda mistika.

Tā vien izskatās, ka mistika šajā gadījumā ir Tavs TV.

Iekš TV arī ir iespēja varbūt uz factory reset? Varbūt tur andris sajucis prātā?

Ja nē, tad jau labāk izskatīt iespēju ar boxsa iegādi ar svaigu Andri iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Tā vien izskatās, ka mistika šajā gadījumā ir Tavs TV.

Iekš TV arī ir iespēja varbūt uz factory reset? Varbūt tur andris sajucis prātā?

Ja nē, tad jau labāk izskatīt iespēju ar boxsa iegādi ar svaigu Andri iekšā.

Vot par šiem boxiem nav skaidrs, ko tie dod, kādu funkciju pilda? Varēšu tajā dabūt iekšā TET iTV vai to helio?

Labots - energys
Link to comment
Share on other sites

Es pats tādu nelietoju, jo pagaidām nav bijis vajadzības, bet nu biedri liela cik saprotu.

Brīnos, ka iekš šā topika, neviens tev šo nav ieteicis.

Pirms 25 minūtēm , energys teica:

nav skaidrs, ko tie dod,

Dod gan jau to, ka bez problēmām var krāmēt virsu visus svaigos softus, ko šad tad neļauj novecojusi TV firmware. ITV gan jau nedabūsi iekšā, jo tas griežas tikai uz Tet aparāta, bet Helio gan jau ies kā smērēts.

Katrā ziņā, lai stāsta zinošākie..

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kādiem ~50-100€ var nopirkt ņipru TV kašteli un skatīties kaut 4k kanālus ar HDR. Bet ko var darīt ar to aizvēsturisko datoriņu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , ieleja teica:

 

vesels topiks ir par šo, bet īsā atbilde - uz dažiem "boxiem" ies, tie, kas ir Android TV, uz citiem, vienkārši Android, nestrādās - PĀRBAUDĪTS. nu un ja pieslēgsi Windows vai macOS datoru, tad arī strādās

 

Es to veselo topiku izlasīju - tur nav gandrīz neviena vārda par helio, bet pamatā ir shortcut pieminēts. Shortcut man nav vajadzības palaist, jo tas atkal būs maksas pasākums - maksāšu gan par esošo iTV pieslēgumu, gan jāmaksā vēl par shortcut un tas nemaz nav interesanti :) Bet, helio var izmantot bez papildus maksas.

Man vajag vienkāršu risinājumu, lai pārējie ģimenes locekļi var lietot un man nav regulāri atkal kaut kas tajā kastē jākapājas, jāmaina (kā es te lasīju, ka tajā tēmā raksta, ka ik pa laikam kaut kas neiet).

Bet, laikam jau nav citas normālas alternatīvas kā maksāt TET ~3EUR/mēn par papildus TV pieslēgumu. Kaut gan es labāk veiktu kaut kādu vienu maksājumu un kasti iegūtu savā īpašumā, jo vairāku gadu laikā sanāks pamatīgi par to pārmaksāt...

Link to comment
Share on other sites

Autor, apskaties, kura Android versija tev uz TV stāv? Tv firmvare svaigākā stāv? Izskatās, ka vēl šogad tavam TV modelim bija apdeits.

Visbeidzot var meģināt uzinstalēt vecāku Helio apk vai izmantot citu failu pārlūku -x-plore vai es file explorer. Stapcitu, pie neveiksmīgā instalēšanas mēģinājumu kaut kādus paziņojumu met ārā?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , boto teica:

Pa kādiem ~50-100€ var nopirkt ņipru TV kašteli un skatīties kaut 4k kanālus ar HDR.

Nu jau pat līdz 40 var dabūt sakarīgu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Jainit teica:

Autor, apskaties, kura Android versija tev uz TV stāv? Tv firmvare svaigākā stāv? Izskatās, ka vēl šogad tavam TV modelim bija apdeits.

Visbeidzot var meģināt uzinstalēt vecāku Helio apk vai izmantot citu failu pārlūku -x-plore vai es file explorer. Stapcitu, pie neveiksmīgā instalēšanas mēģinājumu kaut kādus paziņojumu met ārā?

 

Sodien nesanāks, bet rīt apskatīšos.

Biju iegājis RD veikalā aprunāties. Tur apgalvoja, ka neizdosies helio uz android TV uzlikt, jo TET esot tā uztaisījuši, ka nevar uzlikt. Uz android boxiem arī nevarēšot. Tur varot tikai shortcut uzlikt.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , energys teica:

Tur apgalvoja, ka neizdosies helio uz android TV uzlikt, jo TET esot tā uztaisījuši, ka nevar uzlikt. Uz android boxiem arī nevarēšot.

Nevarēs palaist  Helio aplikāciju, vai pat neļaus instalēt?

 

Pirms 2 minūtēm , snukurins teica:

Internets,youtube viss iet raiti.

Ar ~50€ kašteli arī viss iet raiti.. un vēl pulti var lietot... 

Link to comment
Share on other sites

Ja to var brīvi krāmēt uz winduļa, parastā androida, ios, tad kāpēc lai nevaretu uz android tv..

Jo cik saprotu, Tet shortcutu kā platformu, pamazām vispār laiž uz grunti.

Takš lai kāds pamēgina uzlikt to Helio uz savām kastēm. Gan jau pa brīvdienām kāds pamēginās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , energys teica:

Tur apgalvoja, ka neizdosies helio uz android TV uzlikt, jo TET esot tā uztaisījuši, ka nevar uzlikt. Uz android boxiem arī nevarēšot.

Tur tev sabāza batonu ausī izstāstīja oficiālo versiju, taču tā neatbilst patiesībai vismaz kas atteicas daļā par Android TV OS kastēm .. uz Android kastes ar Android TV OS Helio var uzlikt un tā darbosies , ne vienmēr ( nedarbojās (bildi nerādīja) uz rūtotas kastes , kamēr rūtu nepaslēpa) , taču teikt, ka nevar vispār un nekad uzlikt ,būtu nepareizi.  Īpašumā ir 3s dažādas kastes ar Android TV OS  (7.1.2 un 8 (mibox S)), uz visām 3 Helio aplikācija uzlikās bez problēmām, palaižas arī. Bildi pārbaudīt gan vairs nav iespējas, tā kā neesmu vars TET klients.

Kas attiecas uz TV ar Android TV OS, iespējams (nezinātāja pieņēmums), ka aplikācija pieprasa piekļuvi, par kuras esamību TV savas specifikas dēļ neko nezina un līdz ar to neko nevar sniegt un aplikācijas instalēšana līdz ar to neveiksmīgi beidzas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , snukurins teica:

Nu ja cilvēkam ir pacietība nodarboties ar to kas pa lielam visu laiku prasa kaut ko atjaunināt un muģit tad uz priekšu.

Ja nav saprašanas, tad jā, bet citādi - visu pareizi uzliec un pasākums strādā - man vairākas kastes griežās ilgstoši.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , snukurins teica:

Tieši tas pats kas ar Smart TV.gadu vecam TV puse jau neiet.Negribu pat sākt iedziļināties kāpēc,zinu tikai tāpēc ka sieva šad tad šamo spaida.Sākumā gāja.

Pults man nav vajadzīga,nekas nav labāks par peli.

Nahuja tad tu to Baltcom Open kasti ņēmi kam tur, ja tagad ciļņašku rauj, ka PC kaste aizstāj visas nebūšanas? Ar varēji Baltcom boksa vietā iepirkt NUC, un aidā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , snukurins teica:

Saprašana nav Negribu iedziļināties

Nu tad nespriedelē, ja nejēdz. ?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 42 minūtēm , snukurins teica:

Visādus ,,iešūt,, un ,,tecināt,, kā arī ,,atjaunot,,man nepiedāvāt.

kāpēc? tie tak arī reāli strādā

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

kā arī ,,atjaunot,,man nepiedāvāt.

Klau, tu Pasaule Naba, tu redzi kaut kur topika nosakumā vai OP kaut ko kur prasa konkrēti tevi piemēslot topiku atrakstīties par to kas tev ērtāk, ko tu proti, vai ko tev nepiedāvāt? Ko tu vari bezjēgā iebraukt offtopikā katrā topikā?

Labots - Jainit
cenzūra
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...