Jump to content

Kur iepirkties priekš nakts miera?


Ronalds21
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem! 

 

 

Vēlējos beigt bendēt savu muguru, sprandu un visu pāreju un vēlos investēt beidzot uz normālu gultu, segām un visu pārējo. 

 

 

Kur varētu meklēt šīs lietas un kādi būtu ieteikumi saistībā ar matraci, segu, spilvenu. Līdz šim esmu dzirdējis labas atsauksmes par "pils" matračiem un kā arī "nakts mēbeles" veikalu. Ļoti būšu pateicīgs par visiem ieteikumiem. Budžetu pat nezinu. Nu 800eur varētu būt optimāli, bet nu par labām lietām jāmaksā :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Efektīvāks variants būs atrast pretsāpju līdzekļus internetā/tor tīklā - http://dreadditevelidot.onion/. Ja sarunās, tad bez receptes varēs arī dabūt ceturtdaļ/pus/kilo. Tikai vajadzēs kaut kā bitkoinus sagādāt, jo pārdevēji varētu negribēt pieņemt paypal vai banku pārskaitījumus.

 

Piedāvājumā vajadzētu būt arī pūderu, kaņepju vai bumbiņu matračiem kur katrs atsperīgais bloks ir individuāli iepakots labākam komfortam un ilgstošākai noturībai pret nolietojumu. Izmēri (augstums, platums, garums un individuāli izmantoto bloku skaits) ir pēc vienošanās.

 

 

3hNCES_25Kilos_1203___Gallery.jpg

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms seši+ gadi pēc citas personas kas bija izmēģinājusi visu ko, rekomendācijas. iegādāju dormeo putu matraci. 1.8x2m par laikam 300 lvl. 
esmu apmierināts vēl šodien. stingrs. kluss. pats brīžiem biju 120 kg - nekādu pazīmju noguruma pazīmju (matracim) nav. 
(nē tēvē veikalā nesūtiju, var ieiet lielajos t/c viņu točkā nopirkt kā cilvēks)
gultasveļu tika mēģināts šūt no satīna, tur kautkāda vēl izšķirstpēja diegos  līdzīgi kā drukai vai monitoriem, bija doma iegūt līdzīgu kā viesnīcām, - izturīgu. Tika šūts kantorī nojauktajā radiotehnikas ēkā. Tāpat pēc sarūgtinoši īsa brīža savēlās bumbiņas utt. 

Gultu vispār nezinu vai eksistē tādas kam kas jāpieskrūvē/jāpevlk regulāri. 


Vispār pēc topika nosaukuma izklausījās ka meklē kur alko iegādāt

Labots - Usins
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 2 stundām , Ronalds21 teica:

labas atsauksmes par "pils" matračiem un kā arī "nakts mēbeles"

+1

Link to comment
Share on other sites

Man atkal ir nedaudz savādāka pieredze ar Dormeo. Pārsvarā kaut kā esmu iemanījies gulēt uz samērā stingriem dīvāniem.

Pirms pāris dažiem gadiem, toreizējā dzīvesbiedre ļāvās pierunāties, un parakstoties uz mārketingu iegādājās Dormeo lielo biezo matraci par kaut kādiem ap 400Ls. Nezinu, kas nospēlēja, mana sķepse pret šādām lietām, vai mēness fāzes, vai placebo, bet gulēšana uz tā brīnuma man sagādāja diskomfortu, un stīvu muguru no rīta.

Tā ka nospļāvos, un gulēju tālāk uz vecā, kur atsperes dūrās mugurā..?

 

Bet nu iesaku manu dīvaino pieredzi neņemt vērā..

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām man arī nav izdevies atrast labu, izturīgu matraci. 2015.g. nopirku vienu no pazīstama tirgotāja, kurš veda mēbeles no Polijas pa kaut kādiem 200EUR. Pēc 1.5-2 gadiem matracis bija šķībs, bedrains. Tad uz akciju nopirku Jyskā par kaut kādiem 500EUr. Tagad matracis ir ar konkrēti iegulētu bedri, ka kaut kā savadāk apgulties nevar. Guli bedrē un tad viss ir ok, mugura nesāp. Kā mēģini kaut kā savādak, tā krīti atpakaļ, lauž muguru.

Tagad domāju, ko nākamo ņemt, ar cerību, ka kalpos vairak kā 2 gadus, ja ieguldu n simtus. Šobrīd skatos uz Lonas. Lietuvā pamēgināju veiklā, likās, ka tie cietie matrači ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Man ir Dormeo, nu tagad jau būtu jāmaina jo pagājuši 14 gadi un svars arī ir liels, sāk parādīties bedres, bet ļoti laba manta, kaut bija dārga, pie 400 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Man ir kaut kāds ossov king sērija vai kas tādā garā...ciets kā dēlis praktiski, man tāds patīk.kravnesība ap 170 kg ja Pareizi atceros...speciāli vis cietāko ņēmu...bija dārgs salīdinoši..500 vai pat vairāk. mīkstie nav priekš manis un izjūk pāris gadu laikā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Usins teica:

Vispār pēc topika nosaukuma izklausījās ka meklē kur alko iegādāt

+1

Link to comment
Share on other sites

nesen tika iegādāts šāds - https://www.jysk.lv/matracis-aloe-vera-802-90-aloe-lv.html?nosto=nosto-page-category1 (Baltkrievu, garantija 15 gadi)

 

sen nebiju tik labi gulējis.. sen jau dakters teica, ka vajag cietu matraci :D  Ja jāsaka godīgi.. arī mugura var just, ka taisnojas, + ir iespēja apgriezt uz otru pusi pie vajadzības.. un it kā rekomendē to darīt ik pa laikam.. aber gulta/veļa.. tas jau gaumes jautājums un maciņa. Es turpat Jysk visu pasūtīju..

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Pirms nedaudz vairāk kā gada arī saskārāmies ar guļvietas iekārtošanu, un gribējām kko lielāku kā 1,6m un paņēmām 1,8m platumu, gulta nebija dārga, bet otreiz ar cieto galu laikam neņemtu, un matraci paņēmām ap 320e ciparā, ar atsperēm, kokoss vienā, kkas cits otrā utt. Pēc gada eksplutācijas sievas pusē kura ir vieglāka par mani iegulējās rieva. Tomēr samainīja pret garantiju, pret kko līdzīgu, bet lētāku un nedaudz cietāku, un tā cietība pat pagaidām liekas labāka par vecā matrača ne tik lielo cietību. Nu redzēs kā eksplutēsies, bet meklējot vietā ilgi domājām ko ņemt, domājām atsperes nē, lai ir putas, bet citi atkal saka ka tie putu matrači neelpojot, nez.. uz 1,6m jau protams vieglāk atrast kas ir jau stokā.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa
pirms 9 stundām , alusbundza teica:

var gulēt arī uz betona

Pieļauju, ka Betons skaļi brēks, ja uz viņa sāks gulēt!

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms gadiem sešiem iegādāts šis https://www.matracumeistars.lv/mattresses/matraci-lux/matracis-lux-plus-abpusejs

Nekādu pretenziju. Viena puse mīksta, otra cietāka- var izvēlēties uz kuras gulēt. Lēti gan nav.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laika arī mani nodarbināja jautājums par muguras saudzēšanu. Toreiz nonācu pie slēdziena, ka visu izšķir matrača uzbūve. Daudzi fano ar putumatračiem, bet tā arī ir, ka pēc pāris gadiem putas sāk irt un izguļas. Labāki tomēr ir atsperu matrači ar kabatiņām. Latvijā, cik zinu, tādus var dabūt no diviem ražotājiem - igauņu Bellus un vietējie Pils Matrači .

Link to comment
Share on other sites

Muguras saaudzēšanai jāsāk ar vingrojumiem un muguras muskuļu trenniņu...matracis tur neko kārtībā nesavedīs

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Sev iegādājos gultu pirms gada Delux drems, tērbatas un lāčplēša stūris.
Tik ļoti patika ka šejā vasarā arī mammai tur nopirkām gultu.

 

Godīgi sakot gribas dzīvot uz viņas :D :D 
Ieejot iekšā gan neskaties uz cenām, jo viss ir pasūtāms un konfigurējams tur pēc klienta velmēm un iespējām.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds21
2019.12.6. , 10:55, osscar teica:

Muguras saaudzēšanai jāsāk ar vingrojumiem un muguras muskuļu trenniņu...matracis tur neko kārtībā nesavedīs

Un turpinot gulēt uz dīvāna noteikti paliks labāk :D. Vēl viss labi, vēl jauns un muguras sāpes savā dzīvē nav bijušas, bet tas nenozīmē, ka nevajadzētu domāt par muguru un par pašu miega kvalitāti. 

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Man a matracis jāmaina, bet es kautkā nespēju saņemties 500 E nosviest par tik primitīvu mantu, kā matracis... Čota baigi žirno.

Link to comment
Share on other sites

līdz laikam, kad sapratīsi, ka tā lieta nemaz tik primitīva nav, var būt i pa vēlu :D labāk vienreiz par normālu samaksā kā kaut kādu tuftu nopērc.. un nav jau tā, ka jāpērk pa 500 eur..

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, ''gultas'' ērtība atkarīga no vakarā izdzertā šņabja daudzuma...?

Piemēram, par 500 eirikiem var nopirkt tik daudz traukus, lai kādus 3 mēnešus komfortabli uz grīdas gulētu...

Link to comment
Share on other sites

Patīk trīskārtīgo dzert?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tad tie trīskārtīgie tik lēti, ka ilgākam laikam pietiek nekā 3 mēnešiem ?

Šeit jau jārunā, kad matracis atpirksies...?

Piemēram, ja ieliec jaunus, labus zobus un vari sākt sienu ēst gaļas vietā, tad tie atmaksājās gan... ?

Link to comment
Share on other sites

Tu tomēr, Boni, esi nedaudz tāds ''erzaclatvietis'', ja siena vietā sāc sienas grauzt... :D

Link to comment
Share on other sites

Pieredze pamatā rodas, ja ir tendence labi ieraut, aizpīpēt cigareti un tad aizmigt turpat uz dīvāna, gultā... ?

Kā saka ugunsdzēsēji: žanra klasika...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
2019.12.8. , 09:46, CAP teica:

tā lieta nemaz tik primitīva nav

 

Aim sorrī

Man līdzšinējais ir bezatsperu, ar kokosšķiedru. Nokalpojis gandrīz 20 gadus, vienkārši izgulēts. Nekāda raķeštehnoloģija tā toč nav - perforēts kaut kāda lateksa (??)  gabals vai kaut kas uz to pusi. Pa virsu kokosšķiedras paklājiņš mijoties ar to pašu lateksa porolonu vai kāviņtursauc vairākās kārtās. Ne par ko vairāk, kā par primitīvu izstrādājumu es to nosaukt nespēju.

Tie atsperu bloki ir biki grūtāk uztaisāmi, bet tā tehnoloģija tak 500 gadus atstrādāta. Nu nav tas nekādā kompja CPU līmenī.

Problēma tāda, ka gulta 2X1,8 un uz to izmēru viss kaut cik ticamais sākas no 480 un uz augšu. Par tiem bezatsperu nestāstiet, ka tas ir baigais tehnoloģiskais nouhau. Izlej vai uzvulkavizē (vai ko nu viņi tur dara), samet kokosu pa virsu, apšuj. Droši vien ka 30 min viens matracis ir gatavs. Tik piķi par to VAR noplēst lielu un tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

primitīvu

nebija īsti runa par tehnoloģisko pusi..

 

pirms 3 stundām , VebKamera teica:

bezatsperu

man pašam arī ir atsperu.. 15 gadu garantija.. tad jau manīs cik ilgi izturēs :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...