Jump to content

Pirmie iespaidi: Death Stranding - neko tādu neesmu piedzīvojis


Domātājs
 Share

Recommended Posts

Death Stranding ir kas interesants, neierasts un oriģināls salīdzinājumā ar citām spēlēm. Tas piedāvā ko tādu, ko es personīgi citās spēlēs neesmu redzējis un izjutis. Vairāk par to esmu klāstījis zemāk video:

 

 

Spēle iznāca 8. novembrī uz PlayStation 4. Starp citu, esmu dzirdējis dažas atsauksmes, ka Death Stranding ir staigāšanas simulators - garlaicīga un daudz jāstaigā. Gluži tam nevarētu piekrist, jo spēlē ir ne tikai jāstaigā, bet arī jādomā, jāveic taktiski manevri, jālavās, jācīnās un tā tālāk.

 

Taču, kādi ir tavi iespaidi par spēli?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet Tavus tekstus tiešām ir grūti klausīties. 

Varbūt vēlāk tas nebūs nepieciešams, bet pirms esi piešāvies, kas un kā, sagatavo tekstu, ko vēlies pateikt, lai nebūtu tik neveikli.

 

Link to comment
Share on other sites

Domātājs

itanium, paldies par padomu :). Taču pirmajos iespaidu materiālos nevēlos lasīt tekstu un tā runāt, bet gan brīvi un dabiski (protams, ka idejiski runu gatavoju, atzīmējot galvenākās lietas, ko vēlos teikt). Manuprāt, tieši gatavs teksts skatītājiem vairāk nepatiks klausīties kā iestudētos. Protams, atkarīgs no materiāla, piemēram, spēļu apskatos tekstu esmu uzrakstījis un to nolasu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Paņēmu kā iznāca un neparāva. Nebija priekš manis. Grafika un mūzika bija konfekte, bet pats gameplay diezgan garlaicīgs un tā vietā labāk skatos filmu. Jāiegrimst stāstā lai to pabeigtu.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Spēle jau skaista, bet neredz tukšās pudeles, ko savākt. Kāda jēga staigāt, ja nav benīšu un tukšo pudeļu, ko vākt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Domātājs teica:

ne tikai jāstaigā, bet arī jādomā, jāveic taktiski manevri, jālavās, jācīnās un tā tālāk.

tas par spēli jeb par kāda Itellas kurjera ikdienu? :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Domātājs

Jainit, tas ir par spēli, proti, jāņem līdzi virve un trepes. Kur un kā liksi trepes? Kur izmantosi virvi? Kādas lietas ņemsi līdzi, lai nogādātu kravu? Kā ātrāk, drošāk nokļūt no viena punkta uz otru. Un daudz citu lietu, kas liek gatavoties un domāt. Protams, vari nedomāt un tāpat iet, bet tad jārēķinās, ka ceļš var būt garš un ļoti sarežģīts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...