Jump to content

Palīdziet atrast integrēto pastiprinātāju.


NaurisN
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem,

 

esmu ticis pie retiem vintage monitoriem - Velodyne DF-661. 6ohm (bet testos saka, ka drīzāk 4ohm), recommended amplifier power 75-300w.

 

Tā kā finanses spiež, pagaidām nolēmu iztikt ar to, kas ir - Denon PMA-50, (2x50w 4ohm), taču radās vēlme pagriezt skaļāk un pie "basīgākiem" skaņdarbiem (dubstep utt), kreisās puses basa skaļrunis sāka "brakšķēt". Saprotu, ka tas bija pastiprinātāja clipping, jo pietrūka jaudas. Ceru, ka wooferim neesmu nodarījis pāri, reizas četras uz pāris sekundēm tam vajadzēja to izturēt.

 

Lai nu kā, es saprotu, ka vajadzētu piemeklēt atbilstošu pastiprinātāju, bet vāji tajos orientējos. Mūziku klausīšos no digitāla avota, lossless caur USB. Nu, varbūt retu reizi caur Bluetooth. Man šķiet, ka man vislabāk derētu kāds ciparu integrētais pastiprinātājs ar USB Audio, bet vairums no tiem ir mazjaudīgi.

 

Tas, ko es atradu, ir:

- Peachtree Nova150 vai Nova300

- Klipsch PowerGate

- NAD D 3045

 

Nu un tad ir visādi Hegel H190 vai Auralic Polaris, bet to cena priekš manis ir kosmoss.

 

Tajā pašā laikā nepamet sajūta, ka vintage skaļrunim tomēr vajadzētu a) pietiekošu jaudu b) analogo pastiprinātāju, tāpēc arī jautāju pēc padoma.

 

 

 

 

Labots - NaurisN
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Piepiedrojos rudewolf idejai, ka jāņem kads labs, pliks stereo amps un pēc tam piepirksi dac.

 

Kāds ir budžets par pastiprinātāju paredzēts ?

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , NaurisN teica:

taču radās vēlme pagriezt skaļāk un pie "basīgākiem" skaņdarbiem (dubstep utt), kreisās puses basa skaļrunis sāka "brakšķēt".

Palasot testus, šīs skandas ir diezgan bezbasīgas. Man aizdomas, ka past. nebija vaina. Reāli, ko arī var gribēt no viena 165mm basinieka. Augšējais skaļrunis ir vidinieks.

Pie tam, skandām ir relatīvi zema jutība, līdz ar to ražotājs prasa jaudīgu past.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsaucību.

 

Budžets 600 eur robežās, bet varu iet līdz 1000 eur, ja redzēšu tam vērtību. Es piekrītu, ka vajag stereo ampu, bet man kaut kā gribas visu vienā (lai ir USB inputs) un turēt uz galda.

Skandas tiešām ir bezbasīgas, taču lielā mērā to regulē krosovers, kurš reāli cērt visu zem 80hz nost. Tāpēc tālākā nākotnē nāks palīgā subs. Vai tomēr ir doma, ka skaļrunis bojāts un vajadzētu atskrūvēt un paskatīties? Tātad, troksnis nāca tieši no basa skaļruņa un tieši kad smagas zemās frekvences bija jāģenerē

(https://youtu.be/eKYh0-Sgt2Y?t=77)

 

Labots - NaurisN
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf, es jau nemaz nedzenos pēc basa, vienkārši ļoti iepatikās šīs skandas, lai arī vecas. Tas, ko man vajag - kurā virzienā skatīties pēc saderīga pastiprinātāja, jo to ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Bet tad meklē ari kādu krossoveru uz kādi 100Hz, šīs tad uz visu jolsu uz augšu, un meklē subi, kamēr šīs nav nobeigtas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Amlifieris pa shtuku ??!!! 

:)

Vei shitais pa 8 $

https://www.ebay.com/itm/TPA3116D2-120W-2-Wireless-Bluetooth-4-0-Audio-Receiver-Digital-Amplifier-Board/264539189454?hash=item3d97c3b0ce:g:mk4AAOSwDIJd1KsY

...manu Marants pm7200 izpogaa vienos vaartos pat ar suuda datora barokli.. 

Labots - Padjoms
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...