Jump to content

RRR tumbu cenu noteikšana


kicker
 Share

Recommended Posts

Par alumīniju miksētu ar keramiku neesmu pārliecināts, bet ir cilvēks kurš citas metāliskās membrānas ir iztaisnojis tā ka i nepateiksi. Kreisais gan izskatās diezgan FUBAR, cik vispār tie skaļruņi atsevišķi maksā?

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

iespējams, ka var izvilkt tā "neredz" pēdas..bet nu šaubos vai metalizētos tā var...varbūt ir kāds tāds "eksperts"

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , noname teica:

ir cilvēks kurš citas metāliskās membrānas ir iztaisnojis

Ir iespējams dabūt kontaktus?

 

pirms 3 stundām , noname teica:

cik vispār tie skaļruņi atsevišķi maksā

Jauni no dīlera nāk 370 EUR gabalā :D

Link to comment
Share on other sites

Gan jau vajadzēs diafragmas atlīmēt nost no iekares un spoles, lai no aizmugures atspiestu uz āru. Keramiskais pārklājums gan jau būs sabeigts.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Pirms 28 minūtēm , 138 teica:

Te skatījies?

Man tas izskatās tā, ka ja tu pārdod, tad 300 vari prasīt, bet ja tu pērc, tad par 200 var ņemt :king2:

Jā, šeit arī paspēju apskatīt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
pirms 2 stundām , Müller teica:

150 eur par apdauzitam S90 tagad skaitas izdevigs piedavajums? 

Pēc tā kas tagad darās ar tām S90 tirdziņā, nepārsteidz vairs tie cipari :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , kicker teica:

Pēc tā kas tagad darās ar tām S90 tirdziņā, nepārsteidz vairs tie cipari :D

labāk tik skaļi nedomā, savādāk atsāks vēl kāds (ne es)  tās ražot

Link to comment
Share on other sites

kaut kur redzēju , ka Krievijā ir tipa "labāki" skaļruņi -  kits priekš s90 -  budžeta variantā tikai vidu maina, bai vidu + augšas. Ir arī basinieks. visi ar flančiem/ausīm kā oem - nekas nav jākolhozē ///Cenas un omus nezinu - neesmu meklējis. iespējams, ka filtrs ar cits..tad faktiski tik kaste paliek 😁

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sveiki sveiki

Subam ir visa sāna "plēve" atnākusi vaļā, augšdaļā un apakšdaļā pat sarāvusies, piespiežot neaizsniedz malas. Cēlonis- blakus radiators, jo otra puse ir ok, iespējams franču kvalitāte

Jautājums, kur meklēt tādu materiālu, vecais būs jāņem vien nost, itkā jau neredz pie šī brīža novietojuma, bet nepatīk fakts kā tāds.

Viņa pašlīmējošā vai kāda līme nepieciešama?

20220422_230511.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Labadiena

Jautājums, vai var pie tumbām vienlaidzīgi pieslēgt divus audio avotus un atstāt tos vadus iespraustus, tas ir, pārsvarā ikdienā resīvers pie tumbām darbojas, bet ir reizes kad tās pašas tumbas vajag paklausīties ar pastiprinātāju un lai nevajadzētu katru reizi spraust tos vadus, šis risinājums būtu ērtāks. Katrs aparāts protams vienlaicīgi netiks slēgts iekšā.

 

Otra lieta, cik paspēju paklausīties, šķita pie mazāka skaļuma viens kanāls klusāks, iespējams tumbu novietojums un telpa dara savu..

Cik uz ātro sagoogleeju var pastiprinātāja izejas samērīt ar multimetru, ac režīmā, no šī neko nesaprotu, bet nu mēģināju, samērot vienam kanālam bija 33,** un otram 35, palaidu dažādas frekvences, mainot skaļumu būtisku/vispār izmaiņu nebija, šo starpību ko samērīju ar ausi dzirdētu vai arī tur viss labi vai arī šie cipari vispār neko nedod pie šis situācijas?

P.s NAD vietā šobrīd ir sony ta f550es

 

Un nobeigumā, iegādāts arī sony radio tjūneris

Vajag iegādāt anteni, pie kura no šiem variantiem, skat.attēlu, vajadzētu slēgt un būtu labāka uztveramība?

20220911_225607.jpg

20220927_192152.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. var bet jātaisa "kastīte" ar slēdžiem. esmu tādu taisījis. Tur dārgākais labs slēdzis ar attiecīgajām kontaktu grupām. Kaut kāds apem maksāja ap 20 eur. Čaina slēdzi neieteiktu. Var uz labiem relejiem taisīt - bet sarežģītāk. Nu un kādu alumīnija kastīti vajadzēs. Protams to var izmantot - 2 pastūži - 1 tumbas..vai otrādi. 

kaut kas tāds

 

https://www.elfadistrelec.lv/lv/toggle-switch-on-on-4co-nkk-s42/p/30065018?trackQuery=Toggle+Switch+4co&pos=6&origPos=6&origPageSize=50&track=true

 

 

un vēl lērumu konektoru..kas ar kaut ko maksās.

Var meklēt gatavos - ir manīti..cenas nezinu.

Uz ausi neko nesamērīsi - vai nu osciologrāfs vai nu milivoltmetrs kurš RMS mēra līdz 20Khz..

tāds lētucis ar plastmasas konektoriem...nav nopietns:

 

https://www.amazon.com/Speaker-Selector-Switch-Switcher-Splitter/dp/B0043JBLC0

Link to comment
Share on other sites

baigi nepētīju , tāpat izskatās 2 vajadzēs - par maz grupu

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc, kas slikts notiek, ja neieliek slēdzi pa vidu..

T.i + un - augšā kur (HF), aiziet vadi uz pastiprinātāju un tur ar paliek- pastiprinātājs izslēgts.

Tajā pašā laikā apakšā + un - kur (LF) aiziet uz resīveri, kuru izmanto lielākoties

Piedodiet, ja nevaru jēdzīgi izstāstīt :D :)

Link to comment
Share on other sites

tā "peremička" tik krosoverī savieno kontaktus. tā domāta biampingam. to ņem ārā ja slēdz biamping/bi wiring

uzskati ka viņas nav un tev ir tikai + un -

uzzīmē kaut uz papīra, kā vadi ies un viss būs skaidrs

Link to comment
Share on other sites

Uzliec katram kabelim galā spraudņbus, kas iet iekšā tajos skandu pievienojumos (augšējie), ar savilcīti vai kādu līmlenti savieno tos kabeļus kopā, lai nekrīt nost vai tml. Tad, kad vajag, tad pārspraud.

Kaut kādi šādi varētu derēt

https://www.lemona.lv/banantipa-spraudnis-4-mm-42v-2a-uzsprauzams-apzeltits-sarkans.html

tik nesaprotu, vai tur komplektiņš no diviem, vai tiešām tikai viens.

Link to comment
Share on other sites

Par tiem spraudņiem, ir divi vadu komplekti ar šiem spraudņiem, ņēmu Ali, komplekts (4gab) bija kautkādi 6eiro

Interesanti, ka NADam nevarēju viņu iedabūt izejā, nezinu vai visiem viens standarts tam izmēram izejām, iespējams vajadzēja spraust ar mazāk mīlestības un vairāk spēka.

Par savilcēju jā, to varētu izdarīt lai nemētājas pa zemi un nav jāmeklē katru reizi.

Link to comment
Share on other sites

Par gaumēm nestrīdas 😉, bet es atstātu pastūzi pie tumbām un no resīvera paņemtu signālu uz pastūzi. Gan jau ir "lineārā izeja" kā kādreiz saucām, nezinu, kā tagad moderni saucas. Komutēt pastūžu izejas man šķiet  - mandeles caur tirsu operēt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

Par gaumēm nestrīdas 😉, bet es atstātu pastūzi pie tumbām un no resīvera paņemtu signālu uz pastūzi. Gan jau ir "lineārā izeja" kā kādreiz saucām, nezinu, kā tagad moderni saucas. Komutēt pastūžu izejas man šķiet  - mandeles caur tirsu operēt.

Lineārā izeja resīverim tikai surroundam

Sony line in arī nav, direct in nav tas pats?  nadam bija, vai arī der (cd) šajā variantā nezinu

Vispār par šo variantu esmu domājis, jā, bet ikdienā neder, vajag lai ar vienu pogu viss ieslēdzas, brīžiem tas ARC nenostrādā kā vajag, ar to pietiek, ilgi nocīnījos ar to problēmu :D 

Pioneer-VSX-S510-Noir_D_1200.jpg

Sony TA-F550ES 4.jpg

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Uz sabu ir divas atsevišķas lin izejas, vienu izmantoju

Vienīgais variants izskatās surround back preout

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

A tās pa kreisi no saba ir ieejas? Tur tas uzraksts "assignable" tāds intriģējošs.

Zem štekera ir norādīts analog in (CD) 

Labots - gromix
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...