Jump to content

Samsung A10 One UI Home


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Iegādājos Samsung A10 darba vajadzībām. Lejupielādēju Swedbank un eParaksts aplikācijas pirmajā dienā. Telefons netika lietots 2 dienas (vel nav nepieciešamība izmantot darba vajadzībām), tas ieslēgts stāvēja un 2 dienu laikā pazuda aptuveni 15% baterijas. Trešajā rītā, skatos, pa nakti ir pazuduši ap 70 % baterijas, apskatos baterijas lietojumu, to visu apēdusi "One UI Home" figņa, atgādināšu, telefonu es vispār nelietoju, tas stāv ieslēgts. Ko es varētu darīt? Lasiju, ka tas ir briesmīgs updeits bijis un cilvēki nezin kā ar to cīnīties.. Pirku internetveikalā. Nest atpakaļ, pirkt tādu pašu un saskarties ar to pašu?

Link to comment
Share on other sites

2 dienās nosēdās par 15%..ahujec.

Ar steigu atpakaļ uz veikalu. Normāli būtu ja 15% pa mēnesi nosēstos..

  • Atbalstu 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

ahujec

izlasi tālāk.. :D

 

nē.. šis nav pamats nest atpakaļ... vk paskaties, kas ar baterijas uzstādījumiem, vai mobilajam ir atļauts pašam menedzēt appus.. tobiš kāds app pats neizdomā pakarāties fonā un norīt akumulatoru..

man te pēdējā laikā pašam ar whatsapp bija līdzīgi.. ir ieslēgta automātiskā pārvaldība, bet ik pa dažām dienām whatsapp pats pārslēdz uz palikt nomodā..

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Ar to One UI home neko nevar izdarīt, tas ir takā OS update.

Nu 15% pa divām dienām ir ok, nelietojot telefonu, bet te pa 8h pēkšņi tā figņa norija 70%.

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk tas ir kaut kāds baterijas/OS gļuks. Ieteiktu nosēdināt līdz 0 un kārtīgi atkal uzlādēt, sāksi normāli lietot, un būs ok.

Pagaidām, kamēr svaigs, vienkārši baterija nav nokalibrējusies.

Vēl vari mēģināt šo:

https://www.google.lv/amp/s/techbeasts.com/one-ui-battery-drain/amp/

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Tas vispār ir cirks, ka tev piederoša ierīce bez tavas ziņas savu kaut kādu procesu nodrošināšanai izrij tukšu bateriju un tu nevari piezvanīt.

Link to comment
Share on other sites

Ko padarīsi, manā jaunībā varēja tikai telefonu ar ripu, kaklā iekārtu nēsāt, līdzi vadu staipot...

Gaidot pieteikto sarunu ar Rigu... ?

Nuu, bet tādu  A10, es pensionārs pat nepirktu...?

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Man darba vajadzībām nepieciešams. Vispār jau foršs telefons, bet nu, šie gļuki man nepatīk. Kas vel no tāda lētā gala ir, pēc pieredzes, sakarīgs?

Link to comment
Share on other sites

xiaomi a2 lite. Nav novērotas nekādas problēmas. Bača 3 dienas maz lietojot tur. Updeitus gan liek un liek aktīvi, bet tas nav slikti.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Varbut nomaini pret Nova Launcher. Es nezinu cik tas ietekmes, bet iespejams baterijas paterins samazinasies un plus minus problema samazinasies.

Sent from my SM-N976B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
termalais

Vaitad caur developer options nevar atslēgt fona procesus?  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...