Jump to content

Kur pirkt darba rīkus telefona baterijas nomaiņai?


edzha90
 Share

Recommended Posts

Pašreizējais telefons  Samsung Galax s7 (SM-G930F) baterija ir palikusi ļoti neizturīga, vien pāris stundas.

 

Atradu, ka šeit var iegādāties bateriju -> https://m79.lv/mobile-phone/telefonu-akumulatori/samsung-ebbg930abe-originals-akumulators-g930f-galaxy-s7-liion-3000mah-oem

 

bet diemžēl nav darba rīki.

 

Kur rīgā var iegādāties tos sīkumus, lai var veiksmīgi nomainīt bateriju?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Agrāk bija veikals 636, tagad pačibējis, kur pirku darbarīkus, tagad var internetveikalos iegādāties, nesen iepirku pāris skrūvgriežus un magnētisko paliktni M79, droši vien citos arī iraid.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Man šķiet, ka 636 ir pārsaucies par ggwp.pro. Vismaz kad ggwp atvērās bija ievācies 636 telpās uz čaka ielas stūra.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Super paldies!

 

Vai kāds ir mainījis bateriju galaxy s7? Cik noprotu diezgan liela iespējamība ekrānu ieplēst.

Link to comment
Share on other sites

Jebkuram normāli nejaucamam telefonam ir iespēja saplēst LCD ar touchu. Iespējamība saplēst domāju vairāk atkarīga un jaucēja pieredzes un taisnajām rokām nevis konkrētā telefona modeļa.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , edzha90 teica:

Vai kāds ir mainījis bateriju galaxy s7? Cik noprotu diezgan liela iespējamība ekrānu ieplēst.

Esmu mainījis apmēram 10 S6/S7 Samsungiem. 4 lietas:

1. Lieto labu pamācību, kā piemēram, Ifixit tepat augstāk ielikto

2. Super uzmanīgi ar visiem konektoriem un īpaši mazajiem antenas vadiem, kas ņemsi vidējo rāmi nost - vidus rāmis ir daļa no antenas, līdz ar to sabojāsi kādu no vadiņiem un sēdēsi ar telefonu, kas neķer zonu un nesapratīsi kāpēc.

3. Ja uz ekrāna ir aizsargstikls, tas palielinās iespēju ekrānu nesaplēst. UN esi uzmanīgs ceļot nost un liekot virsū vidusrāmi - tas ķeras gan augšā, gan apakšā, līdz ar to liela iespēja ieplēst ekrānu.

4. Atceries, ka telefons vairs nebūs mitrumizturīgs un ja aizmugures stiklam ir skrāpējumi, tad liela iespēja, ka vajadzēs jaunu aizmugures stiklu, jo tie plīst vai tu gribi vai nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , e = d teica:

Pats to var darīt pirmo reizi tikai uz iekārtu, kuru ir gatavs norakstīt zaudējumos.

Es piebilstu, ka šāda pieeja būtu pielietojama jau pie telefona pirkšanas - pirkt tādu, ko var atļauties jebkurā brīdī norakstīt zaudējumos.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , M_J teica:

pirkt tādu, ko var atļauties jebkurā brīdī norakstīt zaudējumos.

 

Aplams uzskats. Kādēļ iegādājoties jaunu telefonu man būtu jādomā par zaudējumiem pirkšanas brīdī?  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 25 minūtēm , staylez teica:

iegādājoties jaunu telefonu

gan jau bij domāts - iegādājoties iekārtu pirmo reizi...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , _dunduks_ teica:

Ja pēkšņa iekārtas bojāeja izraisa personīgo finanšu krīzi

Iekārtas bojāeja nav nekāda finanšu krīze. It kā kāds spiestu vietā pirkt tikpat dārgu telefonu. Lai pērk podziņfonu par padsmit eiro, ja otrreiz dārgais telefons nesanāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Iekārtas bojāeja nav nekāda finanšu krīze. It kā kāds spiestu vietā pirkt tikpat dārgu telefonu. Lai pērk podziņfonu par padsmit eiro, ja otrreiz dārgais telefons nesanāk.

Nu ārpus Latvijas varbūt tā cilvēki domā. Šeit pa pēdējo naudu un vēl kredītā paņem ābola flagmani. Tas nav tikai ar telefoniem, arī ar NĪ, auto u.c.. 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajadzētu iet galīgās galējībās. Tad jau varētu padomāt ka vajag uz visu ekonomēt, gan TV iegāde u.c

 

Vispār mēs dzīvojam 21.Gs Ir pieejamas tādas lietas kā garantija, apdrošināšana, maiņas telefons uz laiku (ja tādu piedāvā serviss). Iespējams pašam mājās ir kāds rezerves telefons. Nevienam jau negribās noņemties ar klapatām, kas ir ražotāja vainas dēļ kāds brāķis vai citas lietas.

 

Problēma var skart arī podziņu telefonus un to aizstāšana ar citu podziņu telefonu jebkurā gadījumā būs vērtējami kā zaudējumi. Varbūt kādam tie skaitīsies lielāki vai mazāki zaudējumi atkarībā no cilvēka finanšu situācijas. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

Iekārtas bojāeja nav nekāda finanšu krīze

sevišķi, ja vēl pusgadu līzings jāmaksā?  par aiponu vai desmito samsūdu (piemēram) abet ienākumi tādi, ka domājošs cilvēks ņemtu devaisu robežās 100-200 eiro. Nē, nu protams, dzīvojam 21.gs. Varam tak atļauties. Un pēc tam raudāt par izdegšanu... 18 gados jau 3. reizi (sasitās 1. telefons, sasitās 2. telefons...?) - virsrakstu tādu lasīju, pašu tekstu nē?.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , xp teica:

Šeit pa pēdējo naudu un vēl kredītā paņem ābola flagmani.

Es nezinu, bet man ir aizdomas, ka liela daļa ābola flagmani par pēdējo naudu nemaz nepērk, nav tik lielas «pēdējās naudas», ņem uz nomaksu pie operatora ar pirmo iemaksu 0.

Link to comment
Share on other sites

Tak XP muca audzis vai, protams, ka neviens nepērk pa pēdējo naudu it īpaši jaunie cilvēki kas māk salīdzināt lietas un izrēķināt vai ir pārmaksa. 

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
pirms 1 stundas , staylez teica:

it īpaši jaunie cilvēki kas māk salīdzināt lietas un izrēķināt vai ir pārmaksa

Nu, nu...

 

Neesmu nekāds knauzeris, taču, ja Jaunais cilveks ņem telefonu, kurš maksā vairāk par štuku, bet pelna labi ja 500, - mēnesī uz rokas, tad tas nav normāli.

Protams ka pērk līzingā un sakot - kas tad tur, tikai 50 mēnesī!!!

Link to comment
Share on other sites

@KinDzaDza īstenība ne tev, ne man par to spriest. Katrs cilvēks jau pats spēj noteikt prioritātes kur likt tam cilvēkam savu nopelnīto naudu. 

 

Piemēram liela daļa savu naudu vispār nodzer un nopīpē, ja aprēķini tiek veikti gada griezumā 700+ Eur. Man nešķiet arī ok.

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
Pirms 9 minūtēm , staylez teica:

kur likt tam cilvēkam savu nopelnīto naudu

1. Protams, KATRS var likt to naudu kur grib - kaut iekurt krāsni, taču es runāju par pirkuma atbilstību ienākumiem.

2. Un, ja daudz maz līdzīgu verķi var nopirkt pat par uz pusi zemāku (ja ne trīs reizes zemāku) cenu, tad var izdarīt secinājumus - šim cilvim vajag krāniņa pagarinātāju!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie laiki, kad par 200 EUR neko jēdzīgu nevarēja nopirkt, ir pagājuši. Man A sērijas Samsungs kalpo jau trīs gadus, maksāja laikam 180 un izskatatās, ka kalpos vēl dažus. Kad nosprāgs, nebūs liels zaudējums, paņemšu par tādu pat cenu ko jaunu vietā un dzīvošu laimīgs atkal X gadus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais iemesls, kādēļ tagad varētu mainīt ir kameras kvalitāte, kas nejēgā augusi šo trīs gadu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , Kazarms teica:

Vienīgais iemesls, kādēļ tagad varētu mainīt ir kameras kvalitāte, kas nejēgā augusi šo trīs gadu laikā.

Bet piekritīsi taču, ka budžetniekiem kameras ir tādas, kādas viņas ir. Es savu <200eur telefonu necenstos mainīt pret citu <200eur telefonu ar cerību, ka nu tik būs foķēšana. Tāpat ne tur normāla optika, ne tur kārtīgs sensors un nakts fotogrāfijās knapi var nojaust, kas tur ir bildēts.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Gan jau budžetniekiem kameras kvalitāte pa gadiem arī augusi. Pieļauju, ka ar akutālo telefonu par 200 eiro, bildes varbūt pat sanāk labākas kā ar kādu dažus gadus (teiksim, 5 gadus) vecu flagmani.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raivix95 teica:

 Tāpat ne tur normāla optika...

 

Normāla optika tālruņiem nav un būt nevar. Megapapagaiļus gan var uzgriezt ne pa jokam un līdz ar to arī faila izmēru.

Normāla optika ir iespējama TIKAI spoguļkamerām un arī ne kita objektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka telefona kamera nav nekādas kvalitātes etalons, tomēr tagadējos budžetniekos tā ir labāka kā bija pirms 3-5 gadiem. Piemēram manam kamera ir diezgan liels kartupelis. Piefiksēt momentu pietiek, publicēt kaut vai forumā negribas. Man galvenais telefona kamerai ir puslīdz ciešami noķert mirkli dienas vidū, piefiksēt kādu svarīgu lietu labā kvalitātē skrūvējoties garāžā un normāli un precīzi izlasāmi nofotografēt objektu ar svītru kodu, QR kodu, tekstu, lai piemēram, kaut ko iekš Google photos var uzmeklēt pēc bildē redzamā koda/teksta. Tieši uz otro pozīciju manējais pie kaut nedaudz sliktākas gaismas, par tieši virsū spīdošu, rada problēmas. Gan jau drusku rokas ar derētu pataisnot, bet gribās jau izdomāt iemeslu jaunam dzelzim, kuru 100 gadi nevajag.

Smuku bilžu taisīšanai, bildēšanai tumsā utt. man ir spoguļkamera ar objektīviem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Kazarms teica:

Protams, ka telefona kamera nav nekādas kvalitātes etalons, tomēr tagadējos budžetniekos tā ir labāka kā bija pirms 3-5 gadiem. Piemēram manam kamera ir diezgan liels kartupelis. Piefiksēt momentu pietiek, publicēt kaut vai forumā negribas. Man galvenais telefona kamerai ir puslīdz ciešami noķert mirkli dienas vidū, piefiksēt kādu svarīgu lietu labā kvalitātē skrūvējoties garāžā un normāli un precīzi izlasāmi nofotografēt objektu ar svītru kodu, QR kodu, tekstu, lai piemēram, kaut ko iekš Google photos var uzmeklēt pēc bildē redzamā koda/teksta. Tieši uz otro pozīciju manējais pie kaut nedaudz sliktākas gaismas, par tieši virsū spīdošu, rada problēmas. Gan jau drusku rokas ar derētu pataisnot, bet gribās jau izdomāt iemeslu jaunam dzelzim, kuru 100 gadi nevajag.

Smuku bilžu taisīšanai, bildēšanai tumsā utt. man ir spoguļkamera ar objektīviem.

Nu jā.. nofoķēt skrūvi ar savu divgadīgo Nokiu es arī nekaunos, lai depiņā var īsto izmēru nopirkt. Foķēšanai ar glanci man ir mans Nex.

Link to comment
Share on other sites

Man normāla optika ir tāda, kas pilda uzdevumu, kuru tai uzdodu. Lielākajā daļā gadījumu pār pārēm pietiek ar, kā tu saki, Iphone 11, vai jebkuru citu viedtālruni ar labu kameru. Taču ir izņēmumu situācijas, kad nekas prātīgs nesanāks ar telefonu. Viena no šīm situācijām ir tumsa. Varam tīri intereses pēc salīdzināt bildes ar salūtu.

Pirmā bilde, vakardienas salūts Krastmalā. Uzbildēju pāris bildes ar Galaxy A3(2016), ko iemest čatā. Izmantoju Open Camera appu.

image.thumb.png.da8488ca5abab3b80b2017bbe7f51cf1.png

Otra, Jaunais gads pirms dažiem gadiem. Bildēts ar Nikon d3200 un klasisko 18-55 kita objektīvu no statīva.

DSC_0207.thumb.jpg.be31031331866ea07bb7a227d8ea8a45.jpg

 

Kvalitātes atšķirība milzīga. Normāla iespēja fotgrafēt no statīva arī neatsverama.

 

Salīdzinot pavisam parastas bildes saulainā dienā, ar aci lielas atšķirības visticamāk nebūtu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Kazarms teica:

Salīdzinot pavisam parastas bildes saulainā dienā, ar aci lielas atšķirības visticamāk nebūtu.

Būtu. Attēlā dziļums spogulenei ir pavisam citā līmenī.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...