Jump to content

Meklēju iespēju programmēšanas nozarē


trakais_mangusts
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Tā kā sapņu darba meklējumos rezultāti ir diezgan čābīgi, kā arī kārtīgi apdomājot konkrētu virzienu, kurā vēlētos sevi redzēt, tad nu mēģināšu meklēt kaut ko konkrētu un pieticīgāku, jo pa lielam nonācu pie slēdziena, ka šis ir mans sapņu darbs.

Meklēju iespēju praksē apgūt programmētāja profesiju. Ir iegūti ISMA (Informācijas sistēmu un menedžmenta augstskola) sertifikāti par bāzes līmeņa zināšanu apguvi šādās pozīcijās - html/css/js/php. Protams apzinos, ka tas ir tikai iesācēja līmenis, tādēļ būšu priecīgs atrast kompāniju, kurā mani pieņemtu un palīdzētu attīstīties, lai maksimāli ātri spētu jau patstāvīgi nodarboties ar nopietnākiem projektiem. Pretī varu dot milzīgu vēlmi mācīties un ieguldīt visu savu enerģiju kompānijas labā. 

Ikdienā pašmācības ceļā apgūstu PHP Laravel ietvaru, kuru arī nākotnē vēlētos attīstīt. Samērā labi orientējos html/css, ir neliela pieredze ar bootstrap un JS JQuery biblioteku,  kā arī mysql. 

#veelamieNosaciijumi {

Vēlamā darba vieta: 
centrs/pārdaugava!important;

Vēlamais darbības virziens: PHP/Laravel ieskaitot frontend;

Vēlamais atalgojums: ne zemāk par minimālo algu ar regulāru algas pārskatīšanu, izvērtējot attīstību un rezultātus;

Papildus +: Darbs komandā ar pieredzējušiem programmētājiem vai vismaz mentora piesaistīšana adaptēšanās periodā;

}

Ja ir kādi papildus jautājumi, PM.

 

Lūdzu cienīsim līdzcilvēkus un iztiksim bez stulbiem komentāriem, jo šis ir ļoti liels izaicinājums man pašam.

Link to comment
Share on other sites

Apņēmība ir laba lieta un vēlu veiksmi meklējumos, ticu ka atradīsi kaut ko. Mani pieci centi par to darba atrašanās vietu. Prakses levelī ir jāpriecājas ka vispār paņem darbā, ofisa atrašanās vietu nevajadzētu uzskatīt par prioritāru. Te ir neliels pastāsts gan par lauķa izdzīvošanu Rīgā, gan par darba meklējumiem jomā.

 


Un vēl, saprotu, ka neesi students, bet vari ieskatīties šeit: https://www.rtu.lv/lv/attistibasfonds/aktualie-konkursi

Un tad pa tiešo uzrakstīt kādam uzņēmam kam ir vakance.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Painteresējies Accenture, viņi par mazām naudām ņem pilnīgus iesācējus, ja pierādi sevi, tad tiec jau patstāvīgā darbā par lielākām naudām.

Link to comment
Share on other sites

trakais_mangusts
Pirms 38 minūtēm , Dr.Deek teica:

 

 

 

 

Normāls klauns, ar menedžmenta augstskolas diplomu ?

 

Šitie ir tie kas kaukā izvelk pārbaudes laiku un tad slimo un dzemdē.

Šitie ir tie, kuri nespēj uztver tik elementāru tekstu kā "iztiksim bez stulbiem komentāriem". 

 

Protams es saprotu, ka pastāv tāda lieta kā vārda brīvība, it īpaši, ja vēl atrodies virtuālajā vidē ar segvārdu, bet nevajag spriest par visiem cilvēkiem vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...