Jump to content

Āra antena laukos!


zaurits
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Iesakiet, lūdzu, tiešām jaudīgu āra antenu, kabeli un kas nu tur vel ir vajadzīgs, lai uztvertu bezmaksas TV kanālus! Vieta atrodas 55km no Rīgas, meža vidū, Skultes pagasts, pašlaik tur ir veca āra antena un TV, kurš uztvēra 11 kodētus lattelecom kanālus! 

Link to comment
Share on other sites

Zaurits ieteiktā logaritmiskā antena, labos uztveršanas apstākļos, protams darbojas, bet, salīdzinājumā ar yagi tipa DTX92F antenu, tai ir  mazāks pastiprinājums. Ja negribās piedzīvojumus, tad tikai un vienīgi DTX92F antenu. Vismaz man nav izdevies atrast vietu, kur DTX92F  neuztvertu digitālo televīziju. Cita lieta, DVB T mirst un pēc 2022 gada faktiski puse decimetru viļņu kanālu tiek atdoti 5G internetam. Kā tad būs ar digitālo virszemes apraidi neviens nezin. Domāju, ka Lattelecoms atteiksies no savas miglubildes raidīšanas. Nē, valsts televīzija noteikti paliks un cerams pāries uz HD apraidi, bet pie HD televīzijas vienā kanālā var raidīt tikai divas programas, bet brīvu kanālu paliks mazāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 8 stundām , ridao teica:

viennozīmīgi šī antena un bēdu nezināsi 

pirms 7 stundām , kaads teica:

kad pirku radiniekam, man ieteica šito:

https://www.lemona.lv/?page=item&i_id=145375

Cilvēks laimīgs :)

nu logoperiods sūdīga izvēle būtu pie tāda attāluma 

Link to comment
Share on other sites

Vissticamāk, ka pamēģināšu, tad šo  Iskra DTX-92F LTE! Bija dzirdēts, ka ir laba!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , snukurins teica:

varbūt labāk paņem šito pa 3,50Eur

Lai skatītos 3 - 4 kanālus (jo vairāk tur nav skatāmi)? Tad jau drīzāk Shortcut, kaut arī tur vairāk par kādiem 8 kanāliem nav lietojami. Tur vismaz pieejams RTL, kur 1. formulu rāda, jo Матч ТВ nav ne vienam ne otram. 

Link to comment
Share on other sites

Nu takšu cilvēks raksta ka meža vidū. Attiecīgi tik mobilais internets. Ja jau raksta ka grib bezmaksas  un TV pirms tam kaut kur (acīm redzot ne tajā mežā ) ir uztvēris Lattelecom kanālus, tad vajag tik to DTX 92 un kabeli , ar ko to antenu savienot un kādu mastu (?) kur uzsliet. Lai gan mana pieredze ar to antenu : arī vienā vietā kur ne pārāk labi ar prastu, tad ar to 92 sākumā uzstiepju bēniņos , zem šīfera jumta, paprovēt... un tā arī atstāju , jo uztvēra pa pirmo arī bez masta.Nu labāk zem jumta , nekā sūnainā masta, kur vējs var pagrozīt, mitrums arī. Vecā bija virs jumta.  Tā 92 ir pārbaudīta vērtība ja ir tik kur uzsliet- nav ko eksperimentēt ar visādiem citādām ''brīnumantenām'' .  Tik , kad es (pasen) pirku, vislētāk bija Yota, Lizuma 1. Varbūt arī tagad šie tirgo to DTX 92

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Tak te ir pat vairākas tēmas par to kādu antenu izvēlēties. Tiešām slinkums palasīt un malsim atkal pa riņķi? Cik man zināms, nekas būtisks antenu konstrukcijās un piedāvājumā pēdējos gados nav mainījies...

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz ir gadījums tāds, kad tiešām tikai jaudīgu antenu un kaut kādu normālu kabeli vajag, nozāģēšu garu egli un būs ok! Ta kā neko nesaprotu no antenām un kabeļiem tapēc te jautāju! Tās ir lauku mājas, kurās pagaidām neviens nedzīvo!

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 25 minūtēm , zaurits teica:

Tās ir lauku mājas, kurās pagaidām neviens nedzīvo!

Nu tad jau ar laiku vajadzēs arī traktoru ar visiem pričendāļiem. Vislabāk jau T-25.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Atdodu savu DTX-48 antenu ar 6m cinkotas caurules mastu un ~17m kabelis. Pašizvešana no Berģiem (jāpalīdz nomontēt no jumta). ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , laikamTak teica:

Nu tad jau ar laiku vajadzēs arī traktoru ar visiem pričendāļiem. Vislabāk jau T-25.

Ha ha šis ir labs ?? Traktoru ar laiku ar varbūt vajadzēs!?

Link to comment
Share on other sites

Raivis Mana
7 hours ago, raiviic said:

1. formulu rāda

man liekas ka pa mač arena, jo pagājušo sestdien skatijos kvalifikāciju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...