Jump to content

Motobloki - atsauksmes, ieteikumi.


Maris77
 Share

Recommended Posts

Kā viņam ar ātrumiem? Neskrien pa lauku, ka noķert nevar? :) Weima patīk, jo ir pazeminātais, gan uz priekšu, gan atpakaļ. Ķīniešiem esot problēmas ar pārāk lielu starta ātrumu īpaši atpakaļ gaitā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu nez. Kā jau minēju, man gerevņā šis triperis -ja agregāti uzlikti, jau ir pagrūti savaldāms. Šitie Jūsu minētie vispār liekas traģiski..

75674925.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja ir vēlme dabā apskatīt un apčamdīt (varbūt iegādāties) Ņeva ar 7.5kw Subaru motoru, vari pieskriet Lytagra noliktavā Maskavas 447a. Ir uz vietas arī šis tas no pričendāļiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Stasss teica:

jau ir pagrūti savaldāms.

Un tas vēl ir maigi teikts! ;) 

 

Pirms 8 minūtēm , ridao teica:

Ja ir vēlme dabā apskatīt un apčamdīt

A jēga? Pagaidi pavasari, paņem nomā uz vienu dienu, pamēģini pastrādāt un uzriez būs skaidrs der tev tas verķis vai nē! 

Piemēram https://is-centrs.lv/lv/nomas-katalogs/dārza-tehnikas-iekārtas/zemes-freze-kuk-125

 

Link to comment
Share on other sites

2019.10.30. , 10:45, Maris77 teica:

Ir doma iegādāties motobloku

Neviena motobloka tajā nomā nav- tikai frēze. Tās ir divas pilnīgi dažādas lietas.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Tur jau Lāčplēsim jābūt, lai zemes darbus (aršana, frēzēšana) ar motobloku darītu. Tādām lietām vislabāk piemēroti smagie dīzeļnieki motobloki, bet rociņas vienalga sāpēs. Ja ne uzreiz, tad pēc kāda laika noteikti sāks tirpt. Alternatīvas - divzirgu arkls ar zirgiem (dārgi), paštaisīts minitraktors iesākumam (motobloka cenā, bet bieži skrūvējams). Ja tās aršanas lietas ir regulāras, tad agrāk vai vēlāk jālūkojas minitraktora virzienā.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , Mielestapa teica:

Tur jau Lāčplēsim

nav tik traki, gan jau, ka autors nedomā hektāru apstrādāt, un arklu tam nevajag, iekoptā mazdārziņā ar frēzi pietiek 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , laikamTak teica:

viss labāk T-25

 

Atļaujiet aizrādīt par valodas lietojumu. Latvijas Zinātņu akadēmijas terminoloģijas komisija jau vairākus gadus vārda "labi" vispārākās pakāpes apzīmēšanai iesaka lietot "visslābāk" kā kompromisu starp divām karojošām frontēm - hipsteru iecienīto "viss labāk" un novecojušo, pārāk garlaicīgo  "vislabāk", ko hipsteri atzīst par "too mainstream, yo". 

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, ka kkāds second-hand japāņu traktorītis (Yanmar, Iseki, Mitsubishi) ar frēzi ir labāks. SS.lv viņus parasti tirgo komplektā ar frēzi. Pļaujmašīna ir jāpiepērk un saimniecībā vēl noder kkāda auto piekabīte, kura vairs neiziet TA. Ir laukos 1974.g. 2-cilindru Yanmar 4x4 un kalpo godam jau gadiem. Pirms gadiem 15 atvests no Japānas.

Link to comment
Share on other sites

Labāks jau ir daudz kas. Tikai cipars ar uzreiz par pāris k labāks..

Ja autors grib uzfrišināt tikai savu "puķu dobi", tad kādi te T-25 un minitraktori..

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur ar lāpstu pietiek. 

Nekomerciālai darbībai tikai frēzi ir vērts ņemt. Un to pašu no nomas.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ja iekoptai zemei nelielās platībās, tad jau tā pati Ņeva vai MTZ ar jēdzīgu Honda vai Brigsa motoru būs pašā laikā, jo rezerves daļas un aprīkojums plaši pieejams.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Ronalds teica:

Pagaidi pavasari, paņem nomā uz vienu dienu

Varu  piedāvāt paptovēt  manu MB1 motobloku, kurš tāpati Ņeva vien ir. Kāreiz pavasarī sievai daŗziņu vajadzēs uzrušināt un man malciņu no meža azvest. Es saku, ka piemājas vajadzībām pilnīgi pietiek ar Ņeva tipa motobloku. Skaidrs, ka ar to hektaŗu kartupeļu nestādīs, bet mazdārziņam sen diezgan. Protams, ir japāņu minitraktori, ir T25 krievu lūznis un skaidrs, ka ar tiem vieglāk strādāt, bet ne jau puķudobē. Jau Ņeva ir paliela un man gribas saštukot frēzīti krūmgrieža galā.

Link to comment
Share on other sites

2019.10.30. , 12:14, Didzis teica:

MB1 motobloks

Ui, bija man vecos laikos senčiem tāds. Atceros kā pamatīgu murgu. No tā raustāmā visas rokas bija tulznās. Un neleca viņš ne sitams, īpaši, kad silts bija.

Tādas starta gāzes tolaik nebija un arī tagad par tādu neesmu dzirdējis neko.


pirms 21 stundām , Mielestapa teica:

Alternatīvas

Ir vēl variants kādu vietējo aklānu nolīgt pavasarī, lai ar lāpstu uzrok pa 10 EUR.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Didzis teica:

notobloku un izklaidējas.

Nu izklaides mēdz būt dažādas! :D Bet nu cik esmu pajājies ar motobloku, tad neko izklaidējošu tur neredzu! Tas ir smags fizisks darbs to verķi novaldīt! Tikai reklāmas video verķis pats brauc un saimnieks ar vienu roku viņu vada, ar otru malko alu. 

Tāpēc es saku, ka pirms pirkšanas vajag to verķi reālos apstākļos izmēģināt! 

 

Ja jāuzrok siltumnīca vai piemājas dobe ar mīkstu zemi - nu nopērkam normālu dakšu un uzrokam! 

Link to comment
Share on other sites

Izklaide jau ir savu burkānu vai kāpostu audzēšanā. Motobloks vienkārši ir darba zirgs. Es piemēram ar to savedu visu malku no meža. Protams, es gatavu malku varētu nopirkt, bet kā nodzīt alus vēderiņu. Sportu es ciest nevaru un uz sporta zāli pēdejo reizi, piespiedu kārtā, biju skolas laikā. Savukārt kustēties vajag un kapēc to nedarīt ar jēgu mežā, nevis bezjēgā sporta zālē. Motobloks palīdz manās aktivitātēs. Katram savas izklaides

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 11 minūtēm , Ronalds teica:

Bet nu cik esmu pajājies ar motobloku, tad neko izklaidējošu tur neredzu! Tas ir smags fizisks darbs to verķi novaldīt!

kur tad tu tā jājies?, cik ha safrēzēji?, Briggs & Stratton motori pielec ar pirmo rāvienu, frēzējot, ir tikai jāpiespiež ručkas pie zemes, lai neskrien pārāk ātri, un dziļāk safrēzē

Link to comment
Share on other sites

Frēzejot iekoptu zemīti tiešām nav nekādu problēmu. Vot kad iemauc plēsumā un vēl kāds celms ar saknēm gadās, tad gan ir nācies lidot gaisā, jo frēze aizķerās aiz saknes, bet motors nestājas un met ručkas no rokām ārā. Es gan tagad sievu esmu pieradinājis neākstīties ar mazdārziņu un vairāk nefrēzēju. Ne jau tapēc, ka nepatiktu motobloks vai frēzēšana, man riebjas lauksaimniecības darbi.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 54 minūtēm , Donglewaver teica:

Kārbas viņiem uz šo laiku jau ir nokalpojušas

kārbās zobratus var nomainīt 2 dienu laikā, 

pirmajā dienā izjauc,  piefiksē vainu, un sapērk jaunos zobratus, otrajā dienā saskrūvē, vakarā gatavs

pie tam daļas ir samērā lētas 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

kārba nav jāņem nost, noceļ kabīni, noņem kārbai vāku, un visur tiek klāt,

rezerves daļas ir gandrīz visos traktorveikalos,

es savējam traktoram 20 gadu laikā jau četras reizes esmu jaucis, man parasti 1 ātruma zobrats bija beigts, un vienreiz bloķētājā bija kaut kāda šaize

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Donglewaver teica:

A teu kaukāds bilds i no tiem remontiem? Moš uztaisi kaukādu T-25 remonta topiku?

bildes nav, vispār jau man ir VTZ - 2048, bet kārba ir no t-25, + vēl velkošais priekšējais tilts, un reverss , tā kā nedaudz sarežģītāks par veco t-25, bet zobrati tie paši

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Donglewaver teica:

var arī ziemā mašīnu izvilkt no grāvja

Tu vispār esi kādreiz to mēģinājis? :threaten:

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ridao teica:

Tu vispār esi kādreiz to mēģinājis?

hehehe.. sasmējos, liekas ka tu pats esi mēģinājis. :D

 

Kas ir labi 25ītim - ļoti maz degvielu tērē un augsts - var izmantot pa dārzniecības traktoru un last pār lakstiem.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Smejies vien. 45 no saviem 60 mūža gadiem esmu saistīts ar traktoriem un l/s tehniku (esmu arī absolvējis LLA l/s mehanizācijas fakultāti). Un vēl šobrīd turpinu šajā jomā darboties. Nevajag rakstīt glupības, ja neko nejēdz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Marisss
2020.01.21. , 14:43, Maris77 teica:

Strauji tuvojas pavasaris, vēl ar vien esmu motobloka meklējumos, it kā būtu trīs varianti:

http://championbike.lv/lv/motobloks-wm1000n-6

https://www.ronda.lv/darza-meza-tehnika/params/category/69966/item/334254/

https://motoblok.neva.lv/katalogs/Motobloki/motobloks_MB_2_BS_IC_65

Weima - łoti kvalitatîvs kīnas motobloks.

 

Ir kāds strādājis ar Rider, Neva un Weima motoblokiem? Par Neva un Weima atsauksmes var atrast ukraiņu un krievu forumos, bet kas par zvēru ir Rider? 

 


Weima dīzelis vienkārši super. Kvalitatīvs izpildījums.

Link to comment
Share on other sites

Marisss
2020.01.21. , 14:43, Maris77 teica:

Strauji tuvojas pavasaris, vēl ar vien esmu motobloka meklējumos, it kā būtu trīs varianti:

http://championbike.lv/lv/motobloks-wm1000n-6

https://www.ronda.lv/darza-meza-tehnika/params/category/69966/item/334254/

https://motoblok.neva.lv/katalogs/Motobloki/motobloks_MB_2_BS_IC_65

 

Ir kāds strādājis ar Rider, Neva un Weima motoblokiem? Par Neva un Weima atsauksmes var atrast ukraiņu un krievu forumos, bet kas par zvēru ir Rider? 

Weima dīzelis vienkārši super.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...