Jump to content

My Sony (Ericsson) collection


johnsmith101
 Share

Recommended Posts

Nav slikti @johnsmith101, bet vel feināk būtu ja ieliktu tādu pašu bildi ar ieslēgtiem aparātiem.

Neredzu kapēc jāt virsū, jo beidzot kāds arī ieliek foruma jēgai atbilstošu postu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga no šāda posta, kam intresē kam kādas mantas mājās? Vismaz autors varēja pacensties pielikt trubām aprakstu ,vai kātu teici ieslēgt.  Tad jau sadaļā receptes varētu likt bildes ko es šonedēļ ēdu vakariņās.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

image.png.1e852d56ce4eb32c075999aedeb0a1f5.png

Šis man bija, uz beigām palika tik lēns, ka, lai veiktu tik vienkāršu darbību kā pazvanīt, bija pāris minūtes tam jāvelta kā minimums, factory reset arī īsti neko nedeva. :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alx teica:

man šķiet, tur ir k750, nevis k800

melnais K750, pašam tāds atvilknē mētājas

Link to comment
Share on other sites

Man agrāk bija k700i. Likās baigais haiteks. Viņam bija pat selfija spogulītis.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , mooopsis teica:

Šis man bija, uz beigām palika tik lēns, ka, lai veiktu tik vienkāršu darbību kā pazvanīt, bija pāris minūtes tam jāvelta kā minimums, factory reset arī īsti neko nedeva.

hmm, kamdēļ gan tā? elektroniem slīdrenes izdilušas, tāpēc vairs nekustas tik žirgti? :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Ir bijusi iespēja kādu laiku lietot SE m600i - reāli interesants verķis. Klaviatūra pārsteidzoši ērta, par spīti tam, ka uz 1 pogas 2 burti.

Link to comment
Share on other sites

Salasiju savējos Sony Ericsson verķus:

 

se_collection1.thumb.png.25bfaa98b5d963f26aed99376ff52abe.png

 

se_collection2.thumb.png.52a0c342ce9a3bd7657e40b6af937524.png

 

 

1) Sony Ericsson Z530i, šo palaist bija samērā viegli, kaut nostāvējis plauktā nekustināts vismaz gadus 5.

2) Sony Ericsson ELM (J10i2). Šis ir vienīgais aparāts ar kuru esmu lietojis es pats. Patiesībā patika, erganomiski pārdomāts, nepārbāzts ar liekiem draņķiem. Žēl bija kad nolidoja un ekrānu iešķīla. Noliku malā jau tolaik, lai neizjūk vispār. Šo ieslēgt nebija nekādu problēmu jo ik pa laikam palādēju.

3) Sony Ericsson Z200, šis neatceros kādiem ceļiem pie manis nonāca, bet ieslēdzās tīri ātri, vienīgi ilgāk pastāvot tas iekarās uz spīdošu displeju kurā var atrast lielo neko. Jārauj āķi nost, jāliek atpakaļ, lai atjēgtos. Dažreiz izdevās arī izslēgt/ieslēgt ar pogu.

4) Sony Ericsson W810i, telefons par kuru man ir tikai sabiedriskais viedoklis, jo pats nevienā laikā ar šīs sērijas telefoniem neesmu staigājis. Taču sliktas atsauksmes nav dzirdētas. Nogulēja pilns komplekts kādus gadus 8, bet šobrīd jau vairs uzlādēt nevar - deg sarkanā diode telefonā, kas ziņo par aķa (BST-37) bērēm. (Par šo paldies @Legacy Sat).

5) Sony Ericsson Xperia Neo (MT15i), konkrēto aparātu nekad neesmu redzējis strādājošā versijā, jo aķis notīts ar izoleni un rāda 0,0V. Šo aizvēsturisko Android'u būtu interesanti palaist, bet kopumā Xperia's tajos laikos bija smuki un drausmīgi mēsli. 
6) Sony Ericsson K610icilvēks kas lietoja šo aparātu, savā laikā ar to bija ļoti apmierināts, vienīgi kaut kāda neveiksmīga kritiena rezultātā displejs dabuja pa stūri, kā rezultātā aparāts nonāca pie manis (funkcionējoš). Arī šis bildē ir neieslēgts, jo: :mrgreen2:

 

se_bst_37.thumb.png.31fcdf814d18a756119514fc4827c749.png

 

tāds pats BST-37 ne tikai atsprādzis, bet uzpūties un iztecējis (ja nu kādam ir šie aķi un var iedalīt - safočīšu arī šos abus aparātus).

 

No Sony vel ir kaut kāds Walkman's cik var saprast - uz Android'a (Sony NWZ-F805), ko nekad neesmu ieslēdzis (nav lādētāja/konektora, aķis nost neņemas).

 

P.S. Gadijumā kādam nemētājas kaut tikai korpus no šāda tipa lādētāja ko par dažiem grašiem pārdot ? Noriebies ar vadiņiem bakstīties lai tos vecos aķus ieelpinātu. sūtīt negribās.

 

cell_charger.thumb.jpg.5dc85cef09a70ed7c77730a57d721f32.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kads tieshi racionals pamatojums ir krat tos vecos verkjus (ja neskaita muzeja atvershanu)?

Nebutu sapratigak kad noperk jaunu, tad veco pardot, vismaz kautvai kadus 10 - 20 EUR dabon atpakal, savadak vienkarshi metajas bezjedzigi atvilkne.

 

Es tur redzu vismaz 60EUR (ja laicigi pardod tad noteikti vairak) bezjedzigi kraj puteklus.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 27 minūtēm , AndrisBB teica:

Kads tieshi racionals pamatojums ir krat tos vecos verkjus

kāds ir racionālais iemesls pirkt un tempt alu? Var to naudu uzreiz ieskalot podā.

 

Katram ir lietas ko cilvēks dara prieka pēc, nevis lai būtu baigā pievienotā vērtība.

Labots - Delphin
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Par alu piekritu, tas tiesham ir bezjedzigs pasakums, pat kaitniecisks.

Veci telefoni - nezinu. Kautkadi veci auto, audio iekartas utt, vismaz tiek pielietotas, telefoni tik krajas atvilkne, beigas tapat tiek izmesti ,kad kautkas tiek parvietots. Maz ticams ka vinjus vispar var ieslegt bez 2 dienu ladeshanas.

Pardodot vismaz kautkads labums.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Kolekcionēšana ir vaļasprieks. Ir cilvēki, kas ar to aizraujas. Tas viņiem sagādā prieku. Andri, nevajag meklēt racionālu pamatojumu it visā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , laikamTak teica:

Nezaimo. Dievs arī forumu lasa.

Pēc logiem spriežot, pēdējos pāris tūkstošus gadu šajā galā nav manīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...