Jump to content

Portatīvais dators neatpazīst HDD


cainiks
 Share

Recommended Posts

Portatīvais dators (AMILO PRO) neatpazīst konkrēti piedāvāto HDD. Ieliekot citu, vecāku HDD, atpazīst. Nedusmojat, esmu diezgan neprofesionāls tehniskajos datortehnikas smalkumos, bet dziļos laukos un vienīgais palīgs GOOGLE. Cik nojaušu vecākais cietnis ir SATA2, bet jaunais SATA3 un šķiet, ka pat SDD. Cik lasīju, tad it kā Sata2 varētu aizstāt ar Sata3? Kur mana neveiksme?

HDD foto.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Vai uz cita datora tas SSD strādā? Vai cits ssd pie portatīvā tiek atpazīts? sata3 diskam būtu jāstrādā pie sata2 porta, bet tikai ar sata2 ātrumiem. Varbūt laptopam jāapgreido bios, varbūt arī pilnmēnesī kailam jādejo ap telefona stabu un jādzied slavas dziesmas betonam.

Link to comment
Share on other sites

Esmu tikai eksperimenta sākumā, tādēļ vēl nezinu, vai SDD strādā uz cita portatīvā, bet to izmēģināšu. Par to Biosa ''greidēšanu'' nav ne jausmas. Es saprotu, ka ar zābakiem ir grūti runāt par lietām... Es arī uz risinājumu necerēju, (tikai tā - varbūt kā aklai vistai grauds...) jo vairāk vai mazāk pašam jāizēdas cauri, jo Google zina visu...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti reti, bet gadījumi kad disks nestrādā konkrētajā laptopā. Var būt ka tas ssd nemāk korekti sata2 režīmā pārslēgties.

Jāpārbauda disks pie cita PC.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tas pats Fujitsu AMILO Pro V8210 , kuram pirms gada HDD meklēji  ? It kā ar SSD nevajadzētu būt problēmām, ja nu vienīgi, kā @Ronalds saka - rets gadījums ar konkrētiem dzelžiem.

Vai arī - SSD brāķis (jauns, vai lietots ? ).

Link to comment
Share on other sites

Šņukuram pofig, viņš nešķiro..neiet - uzreiz musurā, un ņem no plaukta nākamo.

Zeķes ar nemazgā, katru rītu jaunas kājās..?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Stasss teica:

Bet ja pa tēmai autoram, cieto disku neredz instalējot Windu, vai Bios arī neredz?

Ronald, šāda iezīme ir sastapta un nav sveša : )  Viens no HP modeļiem uzinstalējot Windows XP ar trešo servisa paku bija bez skaņas un tā tam esot jābūt  : ) PATRIOTU, tas ir minēto SSD disku, ieliku citā portatīvajā. Tur gan tāds neierasts Bios, bet bija funkcija ‘’primārā HD tests’’, notestēja, tad jau tas liecina, ka SSD ir pieņemts un uzskatīts par labu esam. No testējuma gan neko īsti nesapratu, pievienoju bildi.

Raivīt, jā tas ir tas pats AMILO un joprojām ir vēlēšanās ‘’iepūst’’ tajā dzīvību, kaut lielu loģiku šajā vēlmē saskatīt nevar, bet dīvaiņiem arī ir sava vieta virs zemes : ) SSD disks man nokrita no debesīm un pie tam jauns : )

Stasss – cieto disku neredz BIOSā

tests.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , cainiks teica:

Stasss – cieto disku neredz BIOSā

BIOS update tam tavam AMILO. Tikai pēc tam vari spriest vai situācija ir neglābjama.

Link to comment
Share on other sites

Viss nokārtojās! Kādēļ neatpazina disku? SDD cietais disks ir krietni plānāks par ligzdu un līdz ar to kontakti nesavienojās, pabāzu kartona strēmeli un viss ir OK! Paldies visai tautai, kas centās palīdzēt, lai Jums veicas!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , cainiks teica:

SDD cietais disks ir krietni plānāks par ligzdu un līdz ar to kontakti nesavienojās,

ko?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...