Jump to content

Šīs vasaras skurbulī uztaisītie projekti .......


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza
Pirms 1 minūtes , Daiļais teica:

pohas šie nodrošina:

pohas nav, tev puikiņ ir daudz jātrenējas līdz līmenim

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pohas nodrošina pārmēru lietots alkohols.

Ja pa bišķiņam, no rīta svaigs kā gurķīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

kvalitatīvāku produktu

vai tad mums pārdošanā ir nekvalitatīvs degvīns ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

Pohas nodrošina pārmēru lietots alkohols.

Mednieki sarunā uzrīkot konkursu par mednieku stāstiem, uzvarēs tas par kura stāstu citi teiks - tā nevar būt. Pirmie stāsta visādus stāstus par trofejām, bet pārēji tomēr atbild, ka retos gadījumus tomēr tā var būt. Pēdējais stāsta - pabeidzām medības un beigās nolēmām izdzert vīna pudeli. Izņemu no mugursomas, bet izrādās, ka nebija paņemts līdzi korķviļķis. Tad nu likām pudeli atpakaļ mugursomā un braucām mājās! "Tā nevar būt!!!" visi reizē nobļāvās pārējie mednieki

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Satiekas 3 mednieki:

Pirmais saka - eju uz vahti, skatos, no lauka izlec 2 zaķi, katrs aizskrien uz savu pusi, paņemu bisei stobrus, paliecu pa labi, pa kreisi, bah! un zaķi beigti. Jā, jā, tā var būt.

Otrs - eju pa mežu, pēkšņi man metas virsū lācis, aizskrienu aiz koka, šis to koku apķer, ātri paņemu naglas un āmuru, un pienagloju šim tās ķepas pie koka. Jā, jā, tā var būt.

Trešais - vienu nakti sēžu višķā, zvēru nav, palika auksti, domāju attaisīšu polšu, bet norāvās ļipiņa.. Gāju mājās. Pārējie, nē,nē, tā nevar būt.

P.S. Šo aņiku sapratīs vien tie, kas zin, kas bija astoņkājis padomju laikos :)

 

Labots - aoma
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , aoma teica:

attaisīšu polšu, bet norāvās ļipiņa..

domā, ka kāds te zin, kas ir ļipiņa ?

Link to comment
Share on other sites

Laikam jau nezin gan. Bet man bija līdzīgs gadījums, nācu mājās no balles, domāju, iedzeršu pa ceļam, nu i norāvās, a pie rokas nekā, ar ko tumsā attaisīt, tā arī aiznesu mājās :)

 

Izrādās, ka zin )

Labots - aoma
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

No kurienes anekdotes rodas? Es toreiz biju jauns puika, mēģināju ar zobiem, saplēsu smaganas līdz asinīm, kabatās tikai prīma un sērkociņi. nevienas monētas, mēness jauns, tumšs, kā acī duras, uz ceļa pat akmeni nevar atrast, Tu neesi vienīgais, kas nenoticēja :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , aoma teica:

nācu mājās no balles

ar pilnu!!! pat neatvērtu!!! snabja pudeli!!! 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

tu sūdus ratos iekrausi?


Konkrētā lāpsta tam nemaz nav paredzēta ;) 
Priekš kraušanas ir cita lāpsta, bet tā arī pie cita traktora jo šis tam biki par švaku :D 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 18 minūtēm , aoma teica:

nācu mājās no balles,

no balles ar pilnu polšu ?, tu te mūs par stulbeņiem uzskati ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , alusbundza teica:

no balles ar pilnu polšu ?, tu te mūs par stulbeņiem uzskati

Par stulbeņiem, protams, nē, bet jaunam puikam, kura meitene dejo ar citu, toreiz bija traģēdija, pagriezos un gāju mājās...

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 8 minūtēm , aoma teica:

bet jaunam puikam,

nedirs, jauns puika gāja pie meitenes ar polšu ....., nestāsti pasaciņas

Link to comment
Share on other sites

AVilkam. Kad mācījos KLT \Kandavas lauksaimniecības tehnikums\, mums zaļiem puikām sadeva T-40, aizmugurē siena dakšas,. toreiz kombaini izkultos salmus atstāja uz lauka gubās. Mūsu uzdevums bija paķert tos salmus us nagiem, un maksimāli ātri nogādāt lokācijas vietā, lielajā čupā. Tie, kam bija MmTZ, aplauzās, jo atpakaļlrobs ta nekāds, bet sorokam sestais reversā un aidā. Par sprandu nesūdzējāmies, gājām uz uz sacensībām, kurš augstāk var uzbraukt.

 

Tu aluspuika, esi vēl jauns, Tev nesaprast, ko 80-tajos puika varēja izdarīt aiz ļubestības.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

Tev nesaprast, ko 80-tajos puika

man katrā ciemā bija sava sieviete, reizēm vārdi sajuka, mīlestība sākās, kad 25 palika 91 gadā

Pirms 12 minūtēm , aoma teica:

Tie, kam bija MmTZ, aplauzās,

ar mtz neviens salmus nešķūrēja, tikai t 40, atceros tos laikus, 

Link to comment
Share on other sites

Nū vecīt... Man bija pat tāda kļūda, vienā apkārtnē vairākas bābas.. Agri vai vēlu tas noveda pie nelabām sekām.

Tev vēl ir ko ieraut? man ir. :)

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, šņukur, ja tev bundža ir agroprimāts, tad kas mēs visi pārējie meistari, kuri arī no dubļiem tālu neatrodās, esam?

Link to comment
Share on other sites

Būs iznācis forumā pasvinēt vecgada vakarā nopelnīto prēmiju :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Vasarnieks
1 stundu atpakaļ, alusbundza teica:

Nu labvakar Veči !

Nu labvakar! 

A kur joks turēt saimniecībā šito ķīniešu ļurekli, kad vel nesen ss bišķ virs sotaka bija 3fāzu psrs zēmer zāģi ar metāla galdu? Siksnas vajag īsākas, un lai var nospriegot, savādak darbs netiks pieņemts!

Link to comment
Share on other sites

Zobsiksnas ķīļsiksnu vietā var arī nebūt pārāk laba doma ilgtermiņā. Vai arī tās ir kādas īpatnējas ķīļsiksnas, jo, cik noprotu, profils ir ķīļveida..?

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Tas robojums ķīļsiksnai, manuprāt, ir domāts, lai būtu mazāk jaudas zudumu. Salīdzinot ar pilno siksnu. Uz katra skriemeļa tai jāsalokās un jāiztaisnojas. Rievotu vieglāk saliekt :) A jaudu jau pārnes siksnas 'muguras' daļa. 

 

Labs projektiņš! Es ko ļoti līdzīgu uztaisīju, bet man ass izrādījās viegli salocīta, tapēc tagad ar 4mm ripzāģi skaidās aiziet 6-7mm koksnes :crazy:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par uzņēmību, protams, žetons. Bet ja no foto pazūd dažas detaļas, tad es it kā būtu atgriezies savā jaunībā, gadus 50-mit atpakaļ.🙂

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raivix95 teica:

Zobsiksnas ķīļsiksnu vietā var arī nebūt pārāk laba doma ilgtermiņā

Zobsiksna stāv diviem vācu optimaizeriem (precīzajiem garinātājiem). Pa gandrīz 20 gadiem ir apmainītas kādas 3 reizes. Tur slodzes (paātrinājumi/palēninājumi ) ir tādi, ka... Protams, nekas (skaidas u.t.t.) nedrīkst palīst zem tās siksnas. Un cena tām siksnām arī nav salda. Bet šādam vienkāršam zeimerim es arī liktu ķīļsiksnas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , jacobs teica:

Par uzņēmību, protams, žetons.

Ja tas tiešām viss (90%) saimniecībā mētājas un ir laiks ņemties, kāpēc ne.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...