Jump to content

Šīs vasaras skurbulī uztaisītie projekti .......


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza

Savilku elektrību, un zobsiknas viens džeks par četriem aliem atdeva, jaunas, viena vēl rezervē, 

IMG_20220905_131346_394.jpg

IMG_20220905_131315_314.jpg

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 9 stundām , ju teica:

Ja tas tiešām viss (90%) saimniecībā mētājas

man pašlaik pietrūkst galda virsma (finieris jānopērk), un štepstele ar kontaktligzdu 4 dzīslu kabelim, 

tas ir vis, kas jānopērk

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Un , ja negaidīti saķeras dīķī zivis, tad no lūžņu čupas ir ātri jāuzkonstruē kūpinātava

IMG_20220716_145454_340.jpg

IMG_20220830_171139_638.jpg

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , alusbundza teica:

jaunais projekts ...................

Labi esi safilmējis un sakombinējis 😁 liels darbs ieguldīts 😁 gan jau daudz salvešu arī vajadzēja 😁😁😁

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Viņu kautcik nofiksētu netur motora zobrata/tvertnes zobstieņa piedziņas uzparikte? 

Neesmu jaucis, bet arī neticu, ka šamie liekot kopā ir ielikuši gultni un aizmetinājuši, kautgan kāds brīnums, saplīst, un pērc jaunu..

Link to comment
Share on other sites

Analogi, @alusbundza - tieši tāpat darīju arī savam maisītājam - fleksis un gultnis nomainīts. Pēc tam svarka. Neko daudz tur ar ekscentru nenokļūdīsies, jo rokas Tev no īstās vietas aug. Pieskati vēl tos zobratu posmus, kuri pa perimetru mucai - reizēm der pamainīt saplākšņu(vai veselas garās plāksnes tur bija, neatceros) daudzumu, lai sazobe normāla ;)  Veiksmi darbos!

Link to comment
Share on other sites

Vidzemnieks? Pie mums Kurzemē maļ, nevis placina :) Tāpat cepšana ir svarīga lieta, dod alum krāsu, bet rads no Valkas uzskatīja, ka tiekot izniekots dabīgais cukurs, kas ietekmējot alus stiprumu. Mans tēvs par viņa brūvēto alu teica: stiprs un garšīgs, bet atgādina ķēves mīzalus.

Varbūt kļūdos :)

Link to comment
Share on other sites

kompresors

Laikam cik alus brūvētāju, tik recepšu. Maļot daļa aiziet smalkos miltos, līdz ar to sarežģītāk filtrējas. Man filtrējas ļoti labi, misa gandrīz dzidra. Drabiņās nekāda salduma (vismaz nejūt) arī nepaliek. Alus sanāk garšīgs. Gaumes lieta.

p.s. ķēves mīzalus gan nekad nav nācies dzert...😂

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , kaads teica:

vot laiki bija, ka visādus mīzalus bija jālieto uzturā

Atvainojos, pēc izskata bij domāts, mans fāters vēl no tās paaudzes, kas mācēja gan zirgu iejūgt, gan vagu izdzīt, man ar it kā to vajadzētu zināt, bet teikšu godīgi, man uz tiem lielajiem dzīvniekiem ir pietāte :)

Pirms 21 minūtēm , kompresors teica:

Alus sanāk garšīgs

Kur var dabūt? Vismaz 10 gadus nav sanācis trāpīt īstu miezīti :)

Link to comment
Share on other sites

kompresors
Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Kur var dabūt?

Es tik tā, priekš sevis. Pirtiņā, kādu vakaru pa kausiņam, kādam radam ciemos braucot... Tas īstums arī katram savādāks.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
alusbundza

Paturpināšu, ir jājauc nost vecs šķūnis, noņēmu vienu dēli un izlaidu caur ēveli, apmēram 70 - 80 gadīgs dēlis ar četrkant naglām pienaglots, iespējams , ka vecāks, ideāls materiāls, lai kaut ko skaistu uztaisītu, 

IMG_20221122_184729_226.jpg

ir idejas ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zārkam ar vienu dēli būs par maz :) Bet ja jau pieejams vesels šķūnis, varbūt var attiecīgu kantori atvērt? :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tas viens dēlis eksperimenta nolūkos noēvelēts, vēl ir tādi daudz, neesmu es pēc izglītības galdnieks, tikai mēģinu iebraukt šajā lietā ....

Link to comment
Share on other sites

Lobziks takš ir, var izzāģēt ko šādu:  sievai patīk:)

IMG_20221122_200441.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nav slikta doma. Toreiz materiālu zāģēja pareizajā laikā un mēnesī, tāpēc arī tik ilgi saglabājas, toreiz nebūvēja ēkas tikai vienai paaudzei.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...