Jump to content

Kā noņemt otro OneDrive mapi?


intssed
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Instalēju OneDrive biznesam. Tas automātiski izveidoja mapi C diskā.
Pārtraucu sinhronizēšanu, izvēlējos citu vietu - ārējā HD.
C diska mape palika. Abas saīsnes ved uz ārējo HD.

Ja ārējs HD tiek noņemts tad abas saīsnes nedarbojas.

 

 

Anotācija 2019-10-15 001338.jpeg

Labots - intssed
Link to comment
Share on other sites

Paldies, Vito Ventura, par atbildi!

Apskatīšos!

Link to comment
Share on other sites

Paldies, Vito Ventura!
Reģistra tīrīšana palīdzēja!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Jurkins

Necepšu jaunu tēmu, pacelšu šo veco, jo problēma līdzīga.

Jeb īsti jau problēma nav, var sadzīvot. Tātad e-līcī pirktajam ofisam nāk līdzi 5TB onedrive. Toreiz instalējot uzreiz kaut kā nepievērsu uzmanību (vainīgs), ka tas folderis nodēvējies par "One Drive - repurpose collaborative... bla, bla , bla" (aizmirsu, tas ir mājas kompim). Nu ir jābūt īpaši advansētam izvirtulim, lai kaut ko tādu izdomātu. Neatrodu nekādu iespēju šamo pārdēvēt uz prastu "OneDrive"vai "Svalka" ..., un internāts arī nepalīdz. Ja kādam ir kas sakāms... tikai ne par to, ka nevajag e-līcī pirkt. Vēl vairāk, baidos, ka dārgi pirktajiem arī būtu tas pats..

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 23 minūtēm , ieleja teica:

idiotiskos 2 Onedrive

Jā, tā laikam bija, kā jau minēju, tas ir mājas kompim. Grupas politikas it kā izložņāju, bet neko neatradu. Varbūt slikti ložņāju. Bet katrā gadījumā arī atverot parasto onedrive mapi tieku aizmests uz to bla, bla, bla.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tas ir jau kādiem ~10 datoriem. Paziņām esmu salicis tos ofisus. Tiek nopirkts "ofiss 5 datoriem" ar 5TB onedrirve. Un visiem ir šitas ...colaborative...

Tipa šāds. Tie pārdevēji kā sēnes. Parādās aizvien jauni.

 

edit. bļins! Šiem ir rakstīts "random account" , mož jāpērk bišķi dārgāki pa 10 usd ar "custom account" . Noziedošu 10 usd vakarā. Kaut kā šito biju palaidis garām. Redz, baigi tas forums noderīgs. ?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

intssed

Es noinstalēju OneDrive, tad uzinstalēju par jaunu. Man palīdzēja.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
2020.06.3. , 19:53, intssed teica:

Man palīdzēja.

Skuju! Instalē cik reizes gribi. Pievienojot e-pasta adresi, šis uztaisa to mapi par jaunu. Ja izslēdz ondrive, pārsauc mapi un ieslēdz atkal, šis bļauj, ka nevar atrast Onedrive - repurpose bla, bla, bla un piedāvā par jaunu piesaistīt. Es jau saprotu, ka dāvinātam zirgam (5TB) zobos neskatās, bet nafig vajag šādi nosaukt mapi... tur laikam jābūt indietim.

Link to comment
Share on other sites

"Kreisais" opiss? Samierinies :)

Link to comment
Share on other sites

intssed
pirms 8 stundām , Jurkins teica:

Skuju! Instalē cik reizes gribi. Pievienojot e-pasta adresi, šis uztaisa to mapi par jaunu. Ja izslēdz ondrive, pārsauc mapi un ieslēdz atkal, šis bļauj, ka nevar atrast Onedrive - repurpose bla, bla, bla un piedāvā par jaunu piesaistīt. Es jau saprotu, ka dāvinātam zirgam (5TB) zobos neskatās, bet nafig vajag šādi nosaukt mapi... tur laikam jābūt indietim.

 

Piedošanu, Jurkins, atcerējos ka Office forumā ieteica tīrīt reģistru: techcommunity.microsoft.com

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Tur laikam runa iet par "personal", ar šiem ofisiem nāk "business". Mēģināju tīrīt reģistru. Laikam jāsamierinās. Īstenībā jau tie 5TB vajadzīgi kā zaķim stopsignāls.

Link to comment
Share on other sites

intssed
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Tur laikam runa iet par "personal", ar šiem ofisiem nāk "business". Mēģināju tīrīt reģistru. Laikam jāsamierinās. Īstenībā jau tie 5TB vajadzīgi kā zaķim stopsignāls.

Cik atceros par "Business" OneDrive for Business>Discussion

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...