Jump to content

Aizmirsts PIN (ekrāna bloķētājs)


reniite
 Share

Recommended Posts

Ļoti dīvaina lieta - Huawei Mate 20 prasa PIN ekrāna atbloķēšanai. Es it kā to atceros, tam bija 5 zīmes, bet šis prasa 6-as zīmes. Reizē pirkstu nospiedums strādā (precīzāk - strādāja, kamēr es pārak daudz reizes nesavadīju nepareizu PIN kodu). Iekšā bija arī visa informācija no Google accounta.

Man kaut kā neticas, ka es sajaucu tos PIN kodus, bet nu ir tā kā ir.
Varbūt sakritība, bet tieši šodien notika sistēmas updates.


Vai ir kāda iespēja atbloķēt bez datu nozaudēšanas? 

 

Link to comment
Share on other sites

Ar Googles kontu nevari ielogoties. Tur tādu opciju nepiedāvā?

Link to comment
Share on other sites

ir bijis tā, tikai ne ar Huaweju.  arī prasija PINu, pirkstu vai feisu ignorēja,

Zinu 100% ka zīmes ievadīju pareizi, šis ne pa ko.

Pagaidīju apm.  2h un aizgāja

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info! Turpmāk zināšu ka šo ķīnieti nevar ieteikt draugiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zoom teica:

Ar Googles kontu nevari ielogoties. Tur tādu opciju nepiedāvā?

Nepiedāvā.

Prasa 6 zīmju PINu.

Link to comment
Share on other sites

Nu. Vari telefonu izslēgt un ieslēgt (restartēt). Varbūt tas ko līdz. Tam vavejam nav kaut kāda fīča atslēgt telefonu no datora? Es atradu samsungam ir:

Citēt

For example, on Samsung devices, if you’ve logged into the device with a Samsung account, you can go to the Samsung Find My Mobile website, log in with the same Samsung account, and use the “Unlock my screen” option to remotely remove your device’s lock screen.

P.S te darās kaut kā caur pakaļu:

 

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Restartējot tel, var nepiedās vairs pirkstu un seju izmantot, kamēr nebūs atbloķēts ar pinu. (Vismaz samsumgs tā dara)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

startējot tel, var nepiedās vairs pirkstu un seju izmantot, kamēr nebūs atbloķēts ar pinu. (Vismaz samsumgs tā dara)

ne tikai samsungs tā dara, bet arī citi

Link to comment
Share on other sites

Citēt

If you are using a password or PIN, you need to use Android Device Manager to unlock your Phone.

Steps

Step 1: Go to this website: www.google.com/android/devicemanager.
Step 2: Input your Google email and its password. Click Sign in.
Step 3: Click Lock.
Step 4: Input a new screen lock password and click Lock.

Pats neesmu mēģinājis, bet havajām esot strādājoša metode, kā atbloķēt nenonesot datus.

Link to comment
Share on other sites

Šodien darbā nācās vienu tādu telefonu atbloķēt, tas "bypass" kas augšā uzmests vairs nedarbojas, tā kā laiku lieki var netērēt. 

Vienīgais vairants, ko varu ieteikt ir taisīt factory reset, atkarībā no telefona jānospiež 3 pogu kombinācija, iemetīs Android menu un varēsi uztaisīt factory reset, tikai pēc tam gan prasīs lai ielogojies gmailā (jebkurā). Ja dati, kas telefonā supersvarīgi, tad šis variants gan neder.

 

ps. Kas par huawei modeli?

 

edit: Delfīna variants, ja zin google kontu ir 100% strādājošs... mūsu gadījumā nezinājām kontu, bet telefonu vajadzēja atbloķēt, tāpēc manis aprakstītais ir vienīgais variants, ja konts ir aizmirsts.

Labots - jlopatko
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , jlopatko teica:

 manis aprakstītais ir vienīgais variants, ja konts ir aizmirsts.

Pirms 8 minūtēm , jlopatko teica:

pēc tam gan prasīs lai ielogojies gmail'ā, kas iepriekš stāvēja uz telefona

 

tas ir kā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , 138 teica:

 

tas ir kā

fuu, kļūda. Izlaboju 

Labots - jlopatko
Link to comment
Share on other sites

Iegāju pec tā manuāļa ar epastu uz kura dzīvo mana android'a truba - man piedāvā resetot. Vienīgi pirms tam piesējās lai ļauju noteikt atrašanās vietu (GPS nav aktīvs, pec i-neta pietika).

EDIT: Iespējams tas tapēc, ka uz trubas vel 6 droid's.

 

help_center.PNG.92cc1fd451db10f90410b327391f026d.PNG

Labots - Delphin
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 34 minūtēm , Delphin teica:

Iegāju pec tā manuāļa ar epastu uz kura dzīvo mana android'a truba - man piedāvā resetot.

Vispār jau tas manuālis piedāvā nobloķēt telefonu nevis resetot.

1 stundu atpakaļ, Delphin teica:

Step 3: Click Lock.
Step 4: Input a new screen lock password and click Lock.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Firza teica:

Vispār jau tas manuālis piedāvā nobloķēt telefonu nevis resetot.

Kā jau teicu, pats to recepti lietojis neesmu, bet google tādu izmet kā iespēju nomainīt. Nav vēlēšanās ar to spēlēties pa lieko. Jālasa katram solim tur līdzi un jādomā - kas būs.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad kaut kādā brīdī (ar kaut kādu OS versiju) plikam droīdam visas iespējas apiet ekrāna bloķēšanu tika apgrieztas. Jautājums - vai atiecīgais ražotājs ir atstājis kādus aizmugures vārtus šim pasākumam... Diez vai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Delphin teica:

google tādu izmet kā iespēju nomainīt.

Pārbaudīju funkciju “Aizsargāt ierīci”. Telefons tiek nobloķēts, bet lai to atbloķētu tik un tā ir jāievada telefona drošības kods. Attālinātu atbloķēšanu vai koda nomaiņu Google nepiedāvā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , martinno teica:

Jautājums - vai atiecīgais ražotājs ir atstājis kādus aizmugures vārtus šim pasākumam... Diez vai.

Jā, kopš kaut kādas 7'ās versijas (laikam) resetot var principā tikai visu trubu, nevis pa daļai kaut kādas lietas. Bet priekš servisiem gan jau ražotājs atstājis šādus backdoor'us, vienīgi cik tie pakalpojumi maksā, nav ne jausmas.

Ar Android'a DEV tooļiem varot noresetot, bet tur principā pats veido "softu', kas nomet drošības kodu, cik es no tā video sapratu. Katrā ziņā - neliekas, ka topic'a autors būtu gatavs ar tādām metodēm muļāties.

 

Pirms 9 minūtēm , Firza teica:

Telefons tiek nobloķēts, bet lai to atbloķētu tik un tā ir jāievada telefona drošības kods

Tā tas var būt, pie tam pieļauju, ka tur ir liela nozīme droida versijai. Es nemaz nesākšu uz saviem devaisiem mēģināt.

 

Ja pareizi sapratu, tad šāda problēma šobrīd ir ne tikai topic'a autoram, bet google kaut ko pacentusies apgreidos samudrīt. Ja tā - iesaku nolikt trubu plauktā un gaidīt risinājumu tuvākajās dienās, ne mudrīt kaut ko uz dulo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Delphin teica:

google kaut ko pacentusies apgreidos samudrīt

Tas nav kaut kas tāds ko Google būtu izgudrojusi vakar vai aizvakar. Tā tās ir jau jau labu laiku, uz telefoniem, kuru atbloķēšanai tiek izmantota pirkstu nospieduma, sejas atpazīšanas vai Smart Lock funkcija. Pēc telefona restartēšanas, pirmajā reizē to var atbloķēt tikai ar PIN kodu. Un cik var saprast pēc aprakstiem, tad ekrāna bloķēšanas koda attālināta nomaiņa darbojas vienīgi uz Samsung telefoniem, ja lietotājs to ir reģistrējies Samsung kontā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Firza teica:

Tas nav kaut kas tāds ko Google būtu izgudrojusi vakar vai aizvakar. Tā tās ir jau jau labu laiku, uz telefoniem, kuru atbloķēšanai tiek izmantota pirkstu nospieduma, sejas atpazīšanas vai Smart Lock funkcija. Pēc telefona restartēšanas, pirmajā reizē to var atbloķēt tikai ar PIN kodu. Un cik var saprast pēc aprakstiem, tad ekrāna bloķēšanas koda attālināta nomaiņa darbojas vienīgi uz Samsung telefoniem, ja lietotājs to ir reģistrējies Samsung kontā.

Bet mana problēma nav tas, ka ir aizmirsts PIN kods. Manuprāt, es PIN kodu labi atcreos, jo to izmantoju arī uz citām ierīcām, to izmantou arī kā PINu dažādādās aplikācijās. Jo vairāk domāju, jo vairāk pārliecināta, ka PINs nav aizmirsts. Taču mans PINs bija ar 5-ām zīmēm, bet šie prasa 6-as zīmes! Un domāju, ka noticis kaut kāds gļuks, jo tas notika pēc sistēmas upgrad-a. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kā redzi - Tavs telefons domā citādāk... Tev uz tā telefona tiešām ir kaut kas tik vērtīgs (bez bekapa), ko žēl pazaudēt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , reniite teica:

domāju, ka noticis kaut kāds gļuks, jo tas notika pēc sistēmas upgrad-a. 

 

Nav nereāls ssenārijs, bet uz ko tas apgreids bija un kurā mirklī tad īsti vel tiki ar zināmo PIN, un kurā vairs netiki?


Var izvaipot kešu, bet cerības, ka tas palīdzēs - manuprāt mazas.

Link to comment
Share on other sites

Tagad jau noteikti esmu pārliecināta, kas notika gļuks. Nospļāvos un izlēmu taisīt factory reset, taču, kad nospiežo tos divus tausiņus kopā un būtu jāparādās iespējai Factory reset, raksta "Software install failed!".  Neko nevar izdarīt tagad - ne ienākt sistemā, ne factory resetot.

Labots - reniite
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , reniite teica:

Neko nevar izdarīt tagad - ne ienākt sistemā, ne factory resetot.

Iedod pa solim - kā tad Tu gāji un ko/kur spiedi, kad izmetās šis error's. 

Es teiktu, ka izskatās pec nobrukuša droid'a, bet tas ir tikai minējums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...