Jump to content

Wifi un Cable ātruma starpība , 1a pieredze


ArchiiLV
 Share

Recommended Posts

Pirms 31 minūtēm , AlCohol teica:

cilvēkiem vel patīk sakarināt visu iespējamo mājās uz wifi, rezultātā rūteriem tīklenes nodedzina gada laikā, wifi ātrums, labi, ja puse paliek.

Kas tā par statistiku? Nekas tipiski nenodeg. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Racer teica:

Kas tā par statistiku? Nekas tipiski nenodeg. 

nekāda statistika. ikdienu redzama realitāte. nenodeg, bez izdeg, vai kā to var nosaukt. ja sākumā tavs 300mbit rūteris vilka līdz 80mbit, stāvot viņam blakus, tad pēc gada, diviem, kur tv pieslēgts un skatīta youtube, pāris notebooki, telefoni, tad šodien tavs rūteris down laidīs 40mbit, up tos pašus 80.

Labots - AlCohol
  • Kādas šausmas! 6
Link to comment
Share on other sites

Nu šitas apgalvojums toč pretendē uz šīgada Nobela prēmiju fizikā. ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izglītības līmenis laikam arī sāk izdegt!

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Sysadminz teica:

Nobružājas no pārāk lielas elektronu plūsmas?

 

Bija tāds labs topiks:

 

 

Citēt

 

FP-S20N Alpha Nano-OFC ir viens no labākajiem, Furutech inženieru izstrādātajiem, strāvas vadītājiem kvalitatīvai skaņas reproducēšanai. Jaunajā tehnoloģijā tika apvienoti divi pasaulē labi zināmie Furutech izstrādājumi- Alfa OFC (alfa procesā apstrādātais bez skābekļa varš) un kontaktu virsmu uzlabotājs- Nano šķidrums (šķidrums satur zelta un sudraba nano daļiņas).

  Vada izgatavošanas procesā, visas vara stieplītes tiek apstrādātas ar Nano šķidrumu un tikai pēc tam savītas buntītē. Šī tehnoloģija nodrošina daudz labāku kontaktu starp atsevišķām stieplītēm, uzlabojot vadītāja vadītspēju, samazinot kropļojumus. Pateicoties jaunajai tehnoloģijai, skanējums kļūst tīrāks, tonāli sabalansētāks, ar mazāk šķautnainiem vidiem un smalkākām augšām. Pazeminātais trokšņu slieksnis, augstā detalizācija nodrošina plašu un precīzu skanējuma skatuvi.  >>>>>http://servo.lv/lv/furutech-fp-tcs31-2 (c)<<<<<<<
Tas viss tas tiek runāts par 220V maiņstrāvas barošanas tīkla kabeli !!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

2017.09.14. , 18:06, Didzis teica:

Kapēc tiek aizmirsti elektrībsa piegādātāji. Nevar tak būt, ka pastiprināt'js skan ar Elektrum elektrību tāpat kā ar Baltcom vai Aeon Energy elektrību. Tur noteikti ir par ko audiofiliem padomāt.Gan jau katram elektrības piegādātājam vajag savu  tīkla vadu piemeklēt  :haha:

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Sysadminz teica:

Jā. Tā viš i. Tapēc arī elektrības vadi jāmaina ik pa 10 gadiem. Nodilums...

Kaut kā izstās, ka Betons uztroļļoja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ggg97 teica:

Kaut kā izstās, ka Betons uztroļļoja.

Tu esi ģēnijs ...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Šeit trollē tie, kas neatceras laikus, kad 12 kilobaiti bij sasniegums....

 

50-100 megabiti, ko jums tas internets liedz darīt? Pings varētu būt svarīgs tiem, kas spēlē netā, yutobs, pat hd  kvalitātē tādus ātrumus neprasa, ja vien mājās nav 10 sīči , kam katram savs telefons.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2019.10.5. , 08:07, Ronalds teica:

Reāli 2.4 ghz wifi iet ar 30mpbs. 5ghz diapazonā ap 100. Ir mēģināts daudzās vietās, ar dažādiem rūteriem!  

Es gan tam nepiekritīšu. Ir wAP kojās salikti, tad nu bieži ir redzēts 40-50 Mbps , pat reizēm līdz 70 Mbps uzlec ātrums, un tas cauri sienām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , aoma teica:

50-100 megabiti, ko jums tas internets liedz darīt?

Ja tagad Tētis optiķiem iedevis dubultojis ātrumu no 200 un uz augšu Mbit/s, tad cilvēkiem gribas to dabūt laukā pa visām gātēm.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Sysadminz teica:

Tualetes papīru arī pērc gadiem uz priekšu? Un īrē noliktavu, lai būtu kur salikt...

Ir divas lietas bezgalīgas - visums un betona stulbums!

Andrīt, garlaicīgi?

Labots - M@R$$
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

ArchiiLV

Lieta tāda,ka šeit to ierīču uz wifi ir daudz... pārāk daudz..tāpēc gribas to ātrumu,kas ir caur vadu izdabūt uz wifi singālu cik vien var.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura
Pirms 28 minūtēm , Sysadminz teica:

Nejēgām varu paskaidrot, liela daļa webserveru vairāk par 20Mbps nedod.

Tā kā 100+ Mbps mājās ir 1kārši priekš gudrēniem.

Ne jau webam tos ātrumus izmanto. Viszinis ?

Link to comment
Share on other sites

es iesaku atstāt ltc tet rūteri kā ir un vk nopirkt savu rūteri 5ghz.. AC..  man pašam ir tplinks ac1200 un pietiek.. visas iekārtas palaistas iekš 5ghz.. ātrumu sen neesmu mērijis, bet netflix 4k, 2planšetes ar youtube.. + mobilie telefoni vienlaikus darbojas bez kādiem lagiem... iekš visa dzīvokļa.

Link to comment
Share on other sites

ArchiiLV
pirms 1 stundas , CAP teica:

es iesaku atstāt ltc tet rūteri kā ir un vk nopirkt savu rūteri 5ghz.. AC..  man pašam ir tplinks ac1200 un pietiek.. visas iekārtas palaistas iekš 5ghz.. ātrumu sen neesmu mērijis, bet netflix 4k, 2planšetes ar youtube.. + mobilie telefoni vienlaikus darbojas bez kādiem lagiem... iekš visa dzīvokļa.

tieši šo ac1200 pasūtīju,otrdien saņemšu, tad redzēs vai kaut kas mainīsies.Mulsina fakts,ka iepriekš nekādi lagi nebija, tagad pēdējā laikā viss traki lago, speedtestos ātrums tas pats saglabājies.

Link to comment
Share on other sites

ArchiiLV

Hehe, nav tas gadījums, nesaku,ka vecais ir mēsls un jāaizvieto, vēlos vienkārši uzlabot :D 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tārpi, siseņi un circeņi datorā - nepalīdzēs nekādas modernās iekārtas. Lielisks piemērs ir Bonifācijs ar saviem kreisajiem krievu vinduļem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ArchiiLV

Rezultāts tāds,ka 1A kārtējo reizi norādīja nepareizu saņemšanas datumu, pārcēla uz piektdienu, 11. 

Link to comment
Share on other sites

nu.. pa jaunam viņi norāda "provizorisko" :D es gan nesen saņēmu no viņiem pat ātrāk par norādīto...

Link to comment
Share on other sites

Es visu, ko esmu tur pircis, esmu vienmēr saņēmis pāris dienas ātrāk nekā solīts.:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tad jau Tu tur pērc lietas, kuru piegādi sola mēnesi. Man tur arī iesprūda lieta ilgāk par pāris nedēļām. Bet nebija kritiski, varēju bez sāpēm mierīgi ciesties.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ggg97 teica:

mēnesi

nekad tādas neesmu pircis..piem., pēdējā prece.. pasūtīju 25.jā.. norādīts, ka saņemšu 27., reāli saņēmu jau 26... un tas ar pakomātu citā pilsētā..

 

vēl viens piemērs.. pasūtīju 29.05.. piegāde 06.06, izsūtot mainījās uz 03.06... reāli saņēmu jau 01.06.

 

 cik no šiem esmu sūtījis.. tik vienreiz termiņš pagarinājās.. par vienu dienu :D jo.. kaut kā trāpījās, ka saņemšanas pakomātam oriģinālajā dienā bija tehniskas problēmas.. saņēmu nākamajā, nomainot pakomātu.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , CAP teica:

tik vienreiz termiņš pagarinājās.. par vienu dienu

Sūtīju ledusskapi ar piegādi. 

3 reizes, katru reizi pārcēla par nedēļu uz priekšu piegādes datumu. Beigās atcēlu pasūtījumu.

 

sūtīju TV kronšteinu - rāda - saņem šodien. Pasūtu - atnāk info - varēsi saņemt pēc nedēļas. 

 

Pēdējā laikā pieredze nelāga, varbūt sagadījās, varbūt krītās kvalitāte. Iepriekš šādu brīnumu nebija. Abi gadījumi augusta laikā.

Link to comment
Share on other sites

Labi,parunāsim par jauno tēmu. :D ar 1A bijis dažādi, retos gadījumos ir arī ātrāk saņemts,bet bieži vien arī aizkavējas, īpaši,ja ņem vairāk par 1 produktu, parasti kāds kurš itkā esot noliktavā tomēr nav. Viņi sola 95% gadījumu atsūtīt laikā, man tie drīzāk bijuši kādi 60%. 

220.lv piegādes termiņi ir precīzi gandrīz vienmēr,tur tik tās preces tādas nekādas.

Link to comment
Share on other sites

Es konkrēti runāju par šiem gadījumiem, kuri gadās diezgan bieži. To,ka piegādes veida dēļ atšķiras datums par 1-2 dienām saprotams, tas ir cits stāsts.

lejupielāde.png

Link to comment
Share on other sites

Kāds pie vainas? ??????

Es vienmēr tikai ar karti online samaksāju, tas nekādi neietekmē piegādes laiku.. Tas vienīgi var paātrināt, jo maksājums ir uzreiz. 

 

Lielgabarīta preces es vienmēr sūtu no rd veikals vai tml.. Arī cenas tik ļoti neatšķiras.. Jā, datorpreces u.c. mazās preces po.. Kur lētāk un pieejams plus izejot no pieredzes. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , snukurins teica:

Tev nekad bankā maksājot ar karti nav rādījies ,,rezervēts,,?

Viss vienkārši. Ja pircēja un pārdevēja banka ir tā pati - viss notiek pāris minūtēs. Ja atšķiras - starpbanku maksājumi, ja nemaldos, ir 2 x dienā, ja izvēlies parasto, ja express, tad laikam uzreiz.   Es gan tādus redzu, tikai iepērkoties kaut kur reālos veikalos brīvdienās vai vēlu vakaros, vai caur PayPal, ne 1a, ne dateks, ne rd nekad nekas neaizķeras.  Un jā - pāris gadu laikā 1a tikai reizi pārcēla piegādi par dažām dienām vēlāk.

  Bet - ir jau tāda lieta, ka izņemot Elkor (kur nekad neko nepērku) un iespējams vēl kādu lielāku, kam sava bāze,  uz vietas ir maz kas,  visi pasūtīto  ņem no vairumnieka bāzes, bet tie jau nez vai ziņo veikaliem, ka konkrētā prece vairs nav uz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Tad man laikam vienkārši vienmēr veicas.

Pēdējais pirkums 26.10.- kompis un monitors. Jau pirms apmaksas plānotais piegādes laiks bija 7.okt. Abas preces saņēmu 4.okt. Un man tā ir veicies ar visiem pirkumiem šajā internetveikalā.?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , ridao teica:

Pēdējais pirkums 26.10.- kompis un monitors. Jau pirms apmaksas plānotais piegādes laiks bija 7.okt. Abas preces saņēmu 4.okt.

pasūtīji 26.10.2018. plānoja piegādāt 07.10.2020, bet saņēmi 04.10.2019?

neiet kopā tev datumi. 10. mēnesis ir oktobris!

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu sory, pārrakstījos- 26.09.? Kas gribēja, saprata.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Ar 1a.lv, gluži kā ar bitēm, ir gadījumi, kad atnāk ātrāk, ir gadījies, ka aizkavējās. Un pēc atgadījuma, kad prece aizkavējās par 2 mēnešiem un pēc vairrākārtējiem zvaniem un solījumiem, tomēr atgrieza naudu, izvēlos tomēr iepirkties kaut vai tajā pašā 220.lv.

Link to comment
Share on other sites

Tā aizkavēšanās nav saistīta ar maksājumu metodēm vai tamlīdzīgām lietām, vienkārši prece,kas uzrādās,ka pieejama noliktavā tomēr nav un tad gaidi kamēr viņi saņems no piegādātāja. Ja nav tiešām svarīgs pirkums,tad nekas traks. :D 


Vienīgā reize,kad 1A tiešām nejauku situāciju radīja bija manam draugam,kad gpu vietā atsūtīja 25 eur vērtu viedpulksteni, tad gan gāja jautri. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , ArchiiLV teica:

aizkavēšanās nav saistīta ar maksājumu metodēm vai tamlīdzīgām lietām, vienkārši prece,kas uzrādās,ka pieejama noliktavā tomēr nav

Kā reiz saistībā ar maksājumu metodēm tas var notikt. Pilnīgi pieļauju, ka uzņēmumam ir atļauts pārdot rezervētās preces, ja kāds nāk ar piķi uzreiz. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , e = d teica:

ir atļauts pārdot rezervētās preces, ja kāds nāk ar piķi uzreiz

Cik reizes jāatkārto - interneta veikaliem, izņemot dažus, nav savas bāzes. Tu pasūti preci, veikals to pasūta vairumnieka bāzē (kura savā sarakstā nav piefiksējusi, ka prece beigusies) un tad attiecīgi gaidi, kamēr no Polijas, Vācijas, hvz no kurienes atvedīs. Šad tad esmu saņēmis info (jāpazvana bodei pirms maksāšanas un jānoskaidro), ka prece bāzē Vācijā vai Polijā un ja gribu gaidīt, būs.  Kaut kādi sīkumi jau mēdz būt arī uz vietas, bet tikai pieprasītākie, par kuriem drošs, ka tuvākajā laikā kāds nopirks.  Sava bāze ir Elkor un , iespējams vēl kādam (RD?).

Link to comment
Share on other sites

1a daaaudz reizes pierādījusies ačgārnība, ka maksātājs kurš maksā uzreiz ir otršķirīgā pozīcijā salīdzinot ar maksātāju saņemot preci, īpaši spilgti tas izpaudās videokaršu deficīta laikos. Kā tikko noliktavās parādījās dažas pieprasītās videokartes, ja pasūtot izvēlas maksāt ar pārskaitījumu tad diezgan stabili, ka videokarti planotajā laikā nedabūs.

Lieta ir sekojoša - ja izvēlas maksāt preci saņemot, tad tiklīdz uzspiež "Pasūtīt" prece rezervējas vairumnieku noliktavas sistēmā uzreiz.

                             - ja izvēlas samaksāt ar pārskaitījumu, nekas noliktavā  nerezervējas!!! Tikai saņemot naudu 1a kontā un vēl pēc īsāka vai pailgāka laika process aiziet tālāk un prece tiek meklēta, pasūtīta, rezervēta vairumnieku noliktavās, iespējams pat manuāli tiek meklēts kur lētāk? :D Nauda tak jau iemaksāta... ) Realitātē, pat ja pārskaitījumu veic uzreiz, var paiet puse dienas, kas pieprasītām precēm ir pietiekoši ilgi, lai viņu vairs noliktavās nebūtu.

 

Kur taisnība? 

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

Tātad, ar default auto settingiem 2.4 ghz tīklā ātrums identisks 30-40mbit/s , 5Ghz 115 mbit/s, kas jau ir uzlabojums skatoties uz faktu,ka LTC modemam nav 5ghz vispār :D 

 

Labots - ArchiiLV
Link to comment
Share on other sites

  • ArchiiLV changed the title to Wifi un Cable ātruma starpība , 1a pieredze

Kas ar to ac režīmu waifajā? Ja godīgi, man nav bijis ac ruteris. Darbā ir, bet padziļināti ar viņu neesmu spēlējies.  Kāds joslas platums. Uzliec un paeksperimentē -  2,4GHz 40MHz joslas platumu  bet 5GHz uzliec platāko joslas platumu vai vismaz virs 40MHz, ja pieejams.

 

p.s.

klienta iekārtai arī jāatbalsta šie parametri.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...