Jump to content

Samsung portatīvā d. ar skārienjutīgo displeju remonts.


PeeterisSilent
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Ir Samsung np540 portatīvais no 2013. gada.
Problēma: ekrāns darbojas/ir izgaismots tikai konkrētos atvēruma leņķos.
Pieņemu, ka bojāts ir kāds savienojums starp matricu un mātesplati, jo pats displejs darbojas un dators ar neērtu displeja atvērumu ir lietojams.
TL Datortehnika sūtīja tālāk, šamie izdarīt neko nespēj.

 

Vai varat ieteikt labu(-s?) servisus, kur ir vērts mēģināt nest ierīci?

Paldies! :) 

Link to comment
Share on other sites

Beigts displeja sleifs, jeb vadiņs kas ekrānu pie datora pievieno.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-NP530U4E-NP540U4E-Lcd-Led-Cable-BA39-01316A/152880559910?hash=item2398643726:g:UfkAAOSwXOhaae1s

Šis varētu būt īstais. 

Es varētu nomainīt, bet kur LV to vadu dabūt nezinu. Es sūtīšu no ebay, līdz ar to būs ilgi....  Ja no Lietuvas, tad kāda nedēļa...  Un pirms sūtīšanas es izjaukšu laptopu lai pārliecinātos ka vads pareizs un vaina tur, kaut gan pēc apraksta 99% ka vaina vadā. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PeeterisSilent
pirms 14 stundām , snukurins teica:

Noteikti jau spēj,tikai viņi uz to nespecializējas,vienu paņemt tikai lieks laika patēriņš.

Man tā arī šķiet, jo agrāk bijusi laba pieredze, bet šoreiz, pat īsti neapskatot datoru, atbildējuši, ka vainīga matrica un viņi nevar palīdzēt.

Tā kā portatīvais ir ar skārienjutīgo ekrānu un tas viss pasākums (displejs), cik saproti, ir pielīmēts pie korpusa, tad pats ierīci labot īsti nevēlētos, it īpaši, jo tā nav mana ierīce, bet gan palīdzu sameklēt labu servisu.

pirms 15 stundām , Ronalds teica:

Beigts displeja sleifs, jeb vadiņs kas ekrānu pie datora pievieno.

 

https://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-NP530U4E-NP540U4E-Lcd-Led-Cable-BA39-01316A/152880559910?hash=item2398643726:g:UfkAAOSwXOhaae1s

Šis varētu būt īstais. 

Es varētu nomainīt, bet kur LV to vadu dabūt nezinu. Es sūtīšu no ebay, līdz ar to būs ilgi....  Ja no Lietuvas, tad kāda nedēļa...  Un pirms sūtīšanas es izjaukšu laptopu lai pārliecinātos ka vads pareizs un vaina tur, kaut gan pēc apraksta 99% ka vaina vadā. 

 

 

Ņemšu vērā, paldies. Pagaidām vēl uzmeklēšu servisa centrus pieņemšanas-nodošanas ērtuma dēļ.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...