Jump to content

Palīdziet savaldīt tabulu HTML


abi
 Share

Recommended Posts

 Nē nu tu nesaproti, ja izmanto Standarta bibliotēku, tad tas neskaitās (man sen sen atpakaļ viens programmēšanas pasniedzējs mēģināja to izmantot

 

Link to comment
Share on other sites

Mana interese par šo pasākumu ir nonākusi tik tālu ka nu vēlos ievietot arī kādu bildīti (pieņemsim, ka tabulā ?). Situācija nav mainījusies – pasākumam ir jādarbojas svešās vietnēs kurās man nav pieejas failu glabāšanai, head sadaļai, java nav atļauts un ir vēl virkne citu zināmu vai nojaušamu ierobežojumu. Domāju ka ir vismaz 2 ceļi kā to risināt:

a) ielikt bildītes tādā servisā kā bildītes.lv / files.fm, no turienes ņemt saiti un ievietot to iekš html savā tabulā.

b) uz sava MikroTik hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC) uzlikt kaut kādu "serveri", tajā salikt tās bildes un tad likt saiti uz html tabulu.

c) cits variants...

 

Variantu a mācētu uzreiz realizēt dzīvē, bet baida tas ka, gadiem ejot, tur var atkal pamainīties nosaukums un attiecīgi sanāks "sista saite" un nemaz to nezināšu. Variants b liekas vispievilcīgākais kaut vai sporta pēc, jo priekšzināšanu nav pilnīgi nekādu un potenciāli vēlētos arī pats savu vietni kādreiz izveidot un darbināt uz rūtera.

 

Viedokļiem brīvais mikrafons!

Link to comment
Share on other sites

@ieleja  modrais kaķis un testa bilde no files.fm darbojas abās vietnēs. Par permament image files.fm paprasīja reģistrēties drusku nopietnāk. Tā arī īsti nesapratu vai tur turpmāk būs kādi ierobežojumi ja gribēšu tur teiksim līdz 100 nelielas bildes patstāvīgi izvietot. Piedāvātā bezmaksas "Vieta no 1GB līdz 20GB" šim nolūkam būtu vairāk kā pietiekama. Ja ir kādi zemūdens akmeņi – padalieties ar navigāciju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , ieleja teica:

nedomāju, ka MT māk par webserveri,

tas webserveris galīgi nav tas pats kas samba serveris, ja? Atmiņā kaut kas par to ka samba serveri var uz MT likt un savu vietni ar kaut kā uzmūķēt. Vai tur nav vēl papildus jābūt fiksētai IP adresei no provaidera? Man ir dinamiskā, kas nemainas, bet teorētiski varot. Par serveri nav īstas pārliecības ka gribētu, bet par iespēju palaist uz rūtera gan labprāt pacīnītos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

On 11/13/2019 at 2:57 PM, ieleja said:

pats taču teici, ka Pascal ļauj to atšķirību ieraudzīt, bet C ne, @AndrisBB prasa kā tas izpaužas? tagad izrādās, ka Pascal ir vienkāršāka par C, tāpēc visiem jāmācās Pascal. kam tad tā garā runa par stekiem, rindām, datu struktūrām?

 

vai arī gribi atstāt uz mums iespaidu, jeb izlikties par gudru cilvēku?

Es neteicu, ka visiem ir jāmācās Pascal. Es paskaidroju, kāpēc, manuprāt, Pascal noteiktā programmēšanas apmācības posmā ir noderīgs. 


On 11/13/2019 at 8:19 PM, marrtins said:

Tātad, steks vai rinda NAV datu struktūra? :shok:

 

Nē, steks un rinda nav datu struktūras. Tie ir objekti, kurus var realizēt, izmantojot dažādas datu struktūras. 

Labots - Mateushs
Link to comment
Share on other sites

Google neko prātīgu par webserver + mikrotik neizdeva. Ja šeitan ir ļaudis kas ir dziļi tēmā, apstipriniet ka tas nav, vai, o laime, ir iespējams principā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mateushs teica:

Nē, steks un rinda nav datu struktūras. Tie ir objekti, kurus var realizēt, izmantojot dažādas datu struktūras. 

:lol: :lol:  Paturpini: realizē man par prieku steku (var ar vārdiem, bez koda, ja vēlies), izmantojot "dažādas datu struktūras".

Link to comment
Share on other sites

Aizdomājos par otro linku. Sanāk ka varu nomainīt hotspot esošo dizainu ar savu, vai nemainīt un vienkārši iekopēt mapē savus failus. Sanāk ka, ja pienāc ar savu ierīci pie hotspot un zini kā tie faili saucas, vari tikt tiem klāt. Taču nevari tiem piekļūt esot 100m no rūtera, jo nav ārējās "adreses" Tā?

 

Tu piedāvā nopirkt domēna vārdu, kā pirmajā linkā, un kaut kā iedot šo vārdu hotspotam??? Vārds var būt IP adrese, kas nekad nemainās, kā variants, bet, ja nomainās, tad neiet saites caur IP adresi un arī pirktais domena vārds nobrūk?

 

Sorry, ja rakstu galīgas muļķības, nudien nezinu kā tieši tas darbojas. Tāpat nesapratu kāpēc vien 3-4 MB bilžu sanāk, tam rūterim taču ir diezgan daudz atmiņas uz borta un vai tad nevar piespraust klāt arī USB flash ar papildus vietu?

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Turpinot webserver tēmu nejauši uzdūros ka var uz Android telefoniem un pat TV palaist kā energoefektīvu risinājumu. Uzreiz atcerējos par 2 savām grabažiņām... Kāds ir mēģinājis un kas no tā sanāk? Man tā doma ir tāda ka to webserveri vajag vien priekš tam lai varētu sīkas bildītes teksta vidū ielikt, vairāk smukumam un uzskatāmībai, t.i. pati vietne primāri griežas uz sveša servera, bet mazas bildītes ņemu no sava. Slodze pašlaik būtu nu nez vai vairāk par 10 skatījumiem dienā vienai bildītei, t.i. nekāda.

 

Saprotu ka primāri mēģināšu izgrozīties ar haļavu iekš files.fm, bet tomēr ilgtermiņā vēlams domāt par individuālu risinājumu. Ja palīdzēsiet tādu izstrādāt, būšu happy

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, visefektīvākais risinājums webservera lomai ir Raspberry Pi, ar pievienotu ārējo ssd disku/flešku failu glabāšanai... Maksā neko, var izmantot normālus, plaši pielietotus risnājumus bez liekas jāšanās.

Link to comment
Share on other sites

Tencinu, būsim studēt tēmu, ar pirmo piegājienu maz ko sapratu, būs ilgāk jāpadomā un jāveic inventarizācija. Būtu stulbi finālā konstatēt ka esi nocīnījies ar konfigurēšanu, bet realizēt pilnā apmērā nevari vietas trūkuma dēļ. Cik nu nojaušu no vairākkārtēja brīdnājuma par vietu, tad hotspot mapi nevar tā vienkārši pārnest uz piespraustu flash.

Link to comment
Share on other sites

Nu varu iedot bezmaksas marketinga ideju MikroTik(am) – pielieciet šo funkciju klāt standartā un reklamējiet kā rūteri ar iespēju izvietot pašam savas web lapas par velti. Kā teikt, entuziastu produkts par drusku augstāku cenu...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Esmu pārliecināts, ka tas būs implementēts RouterOS v8.

Jo jau vairāk kā 10 gadus tiek prasīts, lai pievieno kaut vai OpenVPN LZO kompresiju un citus sīkumus. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...