Jump to content

Palīdziet savaldīt tabulu HTML


abi
 Share

Recommended Posts

(labots)

@ ieleja  Šitais kods lieliski nostrādāja pirmaja web lapā (bez <head>) un arī uz Android 8/9  darbojas, bet otrajā web lapā pat uz PC ir viens vienīgs Arial. Vai tas nozīmē ka pirmajai lapai ir man nepieejams css fails kas satur arī šo fontu, bet otrajai šī fonta tur nav?

 

Nu tik pamanīju ka otrā lapa bļauj šo: All new listings containing non-secure HTTP content will be blocked. This listing contains HTTP content. 

Iepriekš tāda uzraksta nebija.

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izlaboju to HTTP warning, aizvācu <body>, tagad ir šādi:

 

<br style="display:none">


<style>
    p.abi8 {
          font: 72px "Liberation Serif", serif;
    }
    </style>
    
    
    <p class="abi8"><b><i>pārdodu lētus bitkoinus text text text</i></b></p>


<div id="p.abi8" style="max-width: 107ch; margin: 10px 0px 0px; font-size: 1.2rem; font-weight: 400; color: rgb(103, 104, 104); font-family: 'Liberation Serif', 'Helvetica Neue'; line-height: 1.3;  letter-spacing: -0.02em; orphans: 2; text-align: justify; widows: 2; background-color: rgb(255, 255, 255);">
  <h1 id="mansbloks"><b><i>text text text text</i></b></h1>
  <p style="font-family: 'Liberation Serif'; font-size: 2.2rem;"><i><b>text text text</b></i> text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text text</p><br>

 

 

nodz.jpg

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pamanīju ka otrā web lapa pati pieliek kodam kā pirmo rindiņu :

<font rwr="1" size="4" style="font-family:Arial">

pieliku savam kodam tādu priekšā tik:

<font rwr="1" size="4" style="font-family:'Helvetica Neue'">

 

Vuaļa uz PC viss strādā, Android diemžēl nē, pirmā web lapa šo rindiņu, pēc visa spriežot, vienkārši ignorē.

 

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Neliels bingo, izdevās panākt situācijas ka abās web lapās, tai skaitā Android, fonts darbojas, bet, diemžēl, vismaz pagaidām, neizdodas panākt lai tas būtu viens kods, t.i. vienā lapā darbojoties nenograutu otru lapu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Tā, skatos ka tu mēģini e-līcī taisīt aprakstu.

Pirmais: Linkus viņi nemīl, mēģini iztikt bez tiem.

Otrais: stilus jālieto inline, un ar important flagu, jo tur daudz kas tiek piespiesti pārrakstīts

Trešais: Katru reizi kad tu kaut ko dari caur "Edit listing", tiek piekabināts jauns \<font\> tags.

Ceturtais: ļoti vēlams, lai apraksta sākumā atrastos šitāds fragments, priekš mobilajiem lietotājiem. Ja nav, viņu algoritms pazemina tava listinga ranku mobilajiem lietotājiem

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tieši tā arī ir, un ar to arī cīnos, bet, tas kas tur iet, vēl nemaz tā negrib citā vietā iet, nu vismaz man pagaidām tā liekas.  Kaut kas sāk sanākt, tik vēl ir stipri janocīnās ar testiem. Ja nemaldos tad arī <style> ir jābūt obligāti, vai jāattiecas uz <head/body> sadaļām, kam man nav pieejas. Vismaz ir tāda sajūta ka tur kaut kas man nezināms  jau ir ierakstīts un ar savu <style>  ierakstu es tur kaut kādas kārtis sajaucu. Grūti iebraukt, katrai darbībai nepieciešami 4 testi un un iegūto rezultātu vēl vajag saprast. Vakar vakarā saskāros pirmoreiz ar jau piepriekš pieminēto hard reset problēmu, pie tam tā ka vienkārši izslēdzu datoru un likos mierā.

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tas Pascal kaut kā tiek izmantots web lapu noformēšanā? Vispār biju izbrīnīts ka manis pabeigtais mācību kurss bij kā ceturtais programmēšanas valodu sērijā, tas kā mājiens ka vispār jau vajadzēja sākt ar pirmo kursu :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , AndrisBB teica:

Nezinu par mūsdienu jēgu no pascal'a, ja neskaita programēšanas apgūšana. Bet tutoriāļi labi (jau piemirsis esmu kurš pirms gadiem to sastādija).

Kāds ko līdzīgu varēja uzveidot pitonam.

 

Pirms 38 minūtēm , abi teica:

Tas Pascal kaut kā tiek izmantots web lapu noformēšanā?

Nē, ar WEB pascal'am, nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Nav nekāds brīnums, ka tur joprojām studentiem liek mācīties Pascal.    Latvijas izcilais IT līmenis.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 32 minūtēm , Delphin teica:

Nezinu par mūsdienu jēgu no pascal'a, ja neskaita programēšanas apgūšana. Bet tutoriāļi labi (jau piemirsis esmu kurš pirms gadiem to sastādija).

Kāds ko līdzīgu varēja uzveidot pitonam.

 

Nē, ar WEB pascal'am, nav nekāda sakara.

Pff... īsti vīri web aplikāciju backendu raksta ar paskālu.

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā, šie kursi man palīdzēja precīzāk saprast kur bija visa problēma ar sākotnējo tabulu un mērķtiecīgāk veikt eksperimentus lai par to pārliecinātos. Tad lūk, problēmas sakne ir tā, ka uz mana datora ta html dokuments darbojas, bet ieliekot kodu man vajadzīgajās vietnēs sākas zili brīnumi, jo:

 

1) <head></head> lapas dzinējs izsviež no koda

2) <body></body> lapas dzinējs izsviež no koda

3) <title></title> lapas dzinējs to ignorē un izmanto savu title

4) <style></style> lapas dzinējs to ignorē un izmanto savu style

5) attiecīgi arī P... <h1></h1> ņem savu stilu no citas vietas

6) vietne pati pieliek pirms/pēc mana koda <font></font> ar saviem artribūtiem, taču tos var mainīt "izmērā" vai pievienot papildus artribūtus un izmaiņas saglabājas

7) vietne pati uzreiz aiz font ieliek manu kodu iekš <div></div>

8)'  <meta/> gan jau ka vispār neko neietekmē, jo vietnei ir sava kopējā

 

Principā @spitaligais jau diezgan precīzi atbildēja, tā nu viņš ir un citi ieteiktie fokusi nenostrādāja, būs ar to jāsamierinās.

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Delphin teica:

Nezinu par mūsdienu jēgu no pascal'a, ja neskaita programēšanas apgūšana. Bet tutoriāļi labi (jau piemirsis esmu kurš pirms gadiem to sastādija).

 

Tapec es saku ka man patik. Interesanti butu dzirdet no to kursu pasniedzejiem kads ir logjisks pamatojums kautko tadu macit 2019. gada, itka citu valodu truktu, kuram ir ari kads pielietojums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

Tapec es saku ka man patik. Interesanti butu dzirdet no to kursu pasniedzejiem kads ir logjisks pamatojums kautko tadu macit 2019. gada, itka citu valodu truktu, kuram ir ari kads pielietojums.

Par laimi kaut kādā 2015. gadā laikam uz RTU atnāca Accenture, uzsita dūri galdā un StartIT projekta ietvaros RTU no Pascal pārgāja uz Java. Nav ideālākais variants, bet vismaz vienkārši pārslēgties pēc tam uz C saimi...

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Pff... īsti vīri web aplikāciju backendu raksta ar paskālu.

Ap 2000. gadiem tika rakstīti Web appi iekš Delphi :D

Nekāda vaina - sakompilējās par DLL un iekšā IIS. Nekādi bremzes perli, php 3 - laižam pa taisno uz HW.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

LU vienā C daļas priekšmetā tika kaut kāds kompilējams visual javascript mācīts :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , versatile teica:

LU vienā C daļas priekšmetā tika kaut kāds kompilējams visual javascript mācīts :D

Šo pašu viens no blogeriem Edijs (ar blogu "caurums") aprakstīja pirms gadiem 10. Esot nodemonstrējis PHP kā baigo tehnikas brīnumu, pārsteidzot kursa pasniedzēju.

 

pirms 2 stundām , Kazarms teica:

Par laimi kaut kādā 2015. gadā laikam uz RTU atnāca Accenture, uzsita dūri galdā un StartIT projekta ietvaros RTU no Pascal pārgāja uz Java. Nav ideālākais variants, bet vismaz vienkārši pārslēgties pēc tam uz C saimi...

 

Par šito arī nošausminājos - ap 2015. gadu novadīju lekciju RTU par Android izstrādi, un starpbrīdī izrādījās, ka eksistē DITF studenti, kas vispār Java nav acīs redzējuši. Kadri bija centīgi, un no tā bariņa noteikti izaugs daži programmētāji.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 3 minūtēm , usver teica:

Šo pašu viens no blogeriem Edijs (ar blogu "caurums") aprakstīja pirms gadiem 10

15+

Es biju par to lasījis, vēl pirms 2005. vai 2006. aizgāju savai ex beibei līdzi uz lekciju. Tas bija pizģecjebalmarazmskvadrātkubā.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , versatile teica:

kompilējams visual javascript

Kas tas tads? varbut bij domats Processing kuru var kompilet gan izmantojot JavaScript, gan Java.(Iespejams ari citas valodas). Ta valoda ir ljoti populara visadu makslinieku aprindas.

Starpcitu Arduino Editors ir bazets uz ta processing editora, tik pamainot krasas. Laikam tapec ka bij iesakuma domats prieksh maksliniekiem/grafikjiem un vinji jau bij pieradushi pie ta IDE.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , usver teica:

ap 2015. gadu novadīju lekciju RTU par Android izstrādi, un starpbrīdī izrādījās, ka eksistē DITF studenti, kas vispār Java nav acīs redzējuši. Kadri bija centīgi, un no tā bariņa noteikti izaugs daži programmētāji.

Es sāku 2016.gadā un man jau bija Java. Toreiz pasniedzēji teica, ka šķiet esam otrais gads( varbūt pirmais bija domāts, kā pilotprojekts 2015. gadā). Pascal tiku pabakstījis kaut kad pamatenes laikā, tīri aiz intereses un vēlmes iemācīties. Lieki piebilst, ka neko daudz jau tur neiemācījos, tad vēl smadzene unvalodas zināšanas nepietika, lai ko jēdzīgu pašmācības ceļā apgūtu.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, AndrisBB teica:

Kas tas tads? varbut bij domats Processing

Diez vai. Kaut kas arhaisks un nosprādzis pirms dzimšanas.

Link to comment
Share on other sites

Ko tauta saka par šādu sākumu? Vajag vispār abas tās meta priekš ievietošanas svešas lapas apgabalā? Ko īsti nozīmē saīsinājums <font rwr="1"  un vai size="4" šai gadījumā nozīmē 14 px?

 

Teorētiski varētu mēģināt visus teksta parametrus rakstīt iekš tā <font>, tik tas pats otrās rindiņas 1.2rem, ielikts size="4" vietā dod pavisam citu izmēru un baidos ka tur ieliktās pūles varētu citā lapā dot negaidītu rezultātu, ja nu gadījumā tas stils tiek paņemts kaut no kaut kur citur (pašā vietnē) aprakstīta font (tikai minējums, es nezinu kā tas darbojas). Otrs variants ir bāzt to visu iekš <div> kā otrajā rindiņā, to jau nu pašai vietnei nevajadzētu aiztikt. Ko ieteiksiet?

 

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8">
<font rwr="1" size="4" style="font-family: Helvetica Neue, serif; color: red">
aaaaaa
<div style="font-family: Helvetica Neue, serif; background-color: #FFE4B5; color: blue; font-size: 1.2rem">
aaaaaaaaaa
</div>
</font>

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , versatile teica:

15+

Es biju par to lasījis, vēl pirms 2005. vai 2006. aizgāju savai ex beibei līdzi uz lekciju. Tas bija pizģecjebalmarazmskvadrātkubā.

Oi, pareizi. Kā laiks skrien .. kad mēs bijām jauni..    /domīgi paplūkā sirmo bārdu/

 

Pirms 25 minūtēm , Kazarms teica:

Es sāku 2016.gadā un man jau bija Java. Toreiz pasniedzēji teica, ka šķiet esam otrais gads( varbūt pirmais bija domāts, kā pilotprojekts 2015. gadā).

Paskatījos precīzi - mana pieredze ir no 2014. gada pavasara, tātad tieši pirms pārmaiņām.

 

@abi: mans viedoklis par kodu:
 1) "red" (laikam domāts pavisam sarkanais #FF0000) un "blue" (laikam #0000FF) vietā labāk lieto hex kodus. Patūnēt šurpu-turpu būs daudz vieglāk nekā meklēt nākamo web-safe krāsu, kas ~līdzīga. https://www.computerhope.com/htmcolor.htm - iedvesmai, ka pasaulē ir visādas. acīs reāli griež red, blue, turquoise pamatkrāsas no 90to sākuma.

 

 2) nesekoju visai sāgai līdzi un priekš kam tādu perversiju vispār vajag, bet tiešām CSS stilus nav iespējams tev tur lietot?

 3) font size="NUMURS" vietā "x-small", "small" pamēģini lietot vai ko citu, nevis hārdkodētu numuru bez mērvienības.
 4) <font> tags bezjēdzīgi apkļauj <div> elementu.

pamēģini šitā
<span style=" ..viss tas, ko gribēji font stilā likt ">aaaaaaaa</span>
<div style=" .." > bbbbbb </div> 

vārdu sakot, pamēģini aizvietot <font> ar <span> .. </span> vai <div> .. </div>

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Font pieliek klāt pati vietne, taču, ja to nomaina ar span, tad vietne nemēģina to vēlreiz nomainīt uz font. Tā kā, jā – var lietot span, tik ar ko viņš būs labāks par font? Kursi man ta arī neko nepateica kas ir css un ar ko viņš atšķiras no html, tā kā varu vien teikt ka augstāk topikā ieteiktie līdzekļi darbojās uz mana datora atsevišķā html failā, bet ielikti vietnē – nē. Ja kas, tas span man būs jālieto tādā gadījumā ka sakums un pēc 2 lappusēm teksta, tabulu, bilžu – beigas. Piemēros redzu ka tas tiek piemērots vienai rindkopai.

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Aah, tu mēģini ēbajā šito iemīcīt, un ēbajs mēģina aprakstus kaut kā patvaļīgi mainīt, ja?

vismaz font rwr izskatās pēc ēbaja izdomājuma.

 

uztaisi testa listingu un eksperimentē līdz baltām pelītēm, ko saits sačakarē un ko atstāj neizmainītu.

Link to comment
Share on other sites

Nu es tieši tā arī daru, tik nebiju sapratis kurš ir galvenais vaininieks un no sākuma citā vietā testēju (sanāca 3x ilgāk) un nebiju no sākuma arī pamanījis ka koda patvaļīgās izmaiņas ir redzamas nevis uzreiz, bet vien tad, kad saglabā un pēcāk ej vēlreiz rediģēt. Tas sākumā deva virkni nepareizu secinājumu.

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

P.s. tais kursos uzdevumos arī bija virkne kļūdu, no sākuma domāju ka speciāli ieliktas lai studenti izlabo, bet pēcāk sapratu ka nē. Par piemēru:

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8"/> – tā mācīja kursos

<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8"> – uz šādu to automatiski pārveido svešu lapu dzinēji

 

Pamanīju jau no pirmās kursu dienas, likās ka nepareizi, bet nu, ja tā vajag – OK, visus kontroldarbus nodevu ar lieku /

Labots - abi
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Eksperimentu rezultātā nonācu pie secinājuma ka, lai patvarīgi netiktu likti klāt font un div, pilnīgi pietiek lai koda sākumā būtu <span> kas satur mistisko rwr, kaut vai šādi – bez vērtības (provēju likt arī ekstremālas vērtības – nekas no tā nemainās):

<span rwr=""></span>

Forši – tad jau var vienkārši atstāt rwr bez jebkādas vērtības un ievērības + vienkārši pierakstīt klāt iekš <span> to ko pašam vajag.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Jaunākais sasniegums:

<meta rwr=""  name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">

 

Tie humoristi vienkārši izmanto rwr kā paroli savējais/svešais atpazīšanai – ir pilnīgi vienalga kur viņu iebāzt, vien tā, lai nav redzams – font/span/div/meta etc.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , abi teica:

Nu es tieši tā arī daru, tik nebiju sapratis kurš ir galvenais vaininieks un no sākuma citā vietā testēju (sanāca 3x ilgāk) un nebiju no sākuma arī pamanījis ka koda patvaļīgās izmaiņas ir redzamas nevis uzreiz, bet vien tad, kad saglabā un pēcāk ej vēlreiz rediģēt. Tas sākumā deva virkni nepareizu secinājumu.

 

par ko Tūbijs šitos visus mīnuso? normāls taustīšanās process kaprīzai vebsistēmai.

Ar vebiem un saistītām tehnoloģijām ņemos apmēram 15 gadus, bet neko sliktu Abi tekstos neredzu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , usver teica:

par ko Tūbijs šitos visus mīnuso?

Tūbijs uzskata, kamēr nav mainīgie tikmēr tā nav programmēšanas valoda... 

 

upd., vai vienkārši ir mudaks

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Bezmaz jau sporta pēc aizcīnījos līdz šādam rezultātam. Kaut kas nav kārtībā ar transkripciju vai nu nezinu – vienā no vietnēm tabulā teksta izmērs un šrifts neatbilst kodam. Saturs speciāli jancīgs, lai varētu viegli izķert kļūdas. Ir kāda nojausma kas ne tā un ko darīt? Problemātiskajā vietnē ir savs CSS, to secinu no tā ka bez !important pievienošanas manam kodam <p><h1> rakstās ar viņu definētu šriftu un tā krāsu.

 

<span rwr="" style="font-size:30; color:blue">
<style>
h1.abi8
{
font: 70px "Helvetica Neue", serif !important;
color: red !important
}
p.abi8
{
font: 70px
"Helvetica Neue", serif !important;
color: red !important
}
table.abi8
{
font: 70 px;
"Helvetica Neue", serif !important;
color: red !important
}        
</style>
    
<h1 class="abi8"><b><i>Virsraksts text</i></b><p></p></h1>
<h1 class="abi8" style="font-size:70"><b><i>Virsraksts text</i></b><p></p></h1>
<p class="abi8"><b><i>Rindkopa text</i></b></p>
<p class="abi8" style="font-size:70"><b><i>Rindkopa text</i></b></p>

<!Teksts bez piesaistes>
teksts bez h> vai p> definēts iekš span
    
<table class="abi8" align="center" cellspacing="1" cellpadding="5" width="300">
  <tr>
    <td valign="top" style="border-collapse: collapse; border: double 2px;"><b><i>Saturs bez font size</i></b></td>
    <td valign="top" style="border-collapse: collapse; border: double 2px; font-size:70"><b><i>Saturs</i></b></td>
  </tr>
</table>
</span>

 

212713205_vietne1.thumb.jpg.58e47d02925fcdee0804a092f9cdba54.jpg

2vietne 2.jpg

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Sorry, pats tīri nejauši tiku galā. Vajadzēja vien visur ierakstīt šādi:

{
font: 70px "Helvetica Neue", serif !important;
color: red !important
}    

Iepriekš bija šādi, starpību pat grūti nodefinēt (viens štrunta semikols):

{
font: 70 px;
"Helvetica Neue", serif !important;
color: red !important
}        

Rezultāts:

Tas vieš optimismu ka izdosies

2019.10.28. , 17:26, usver teica:

bet tiešām CSS stilus nav iespējams tev tur lietot?

rezultats.thumb.jpg.5b5b25a6a79cc8f954edb925a80a91f3.jpg

Labots - abi
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/28/2019 at 2:25 PM, AndrisBB said:

Tapec es saku ka man patik. Interesanti butu dzirdet no to kursu pasniedzejiem kads ir logjisks pamatojums kautko tadu macit 2019. gada, itka citu valodu truktu, kuram ir ari kads pielietojums.

Ir citas valodas. Tikai es piekrītu viedoklim par to, ka jāmāca ir nevis tā valoda, kurai ir kāds pielietojums, bet tā valoda, kura palīdz saprast nepieciešamās lietas programmēšanā. Un Pascal ir ļoti laba valoda, kas palīdz saprast programmēšanas pamatlietas. Viss ir atkarīgs no konkrētā pasniedzēja; viens mācīs pašu Pascal, bet cits Pascal izmantos, lai apgūtu instrumentus, kurus traucē apgūt citu valodu izmantošana, un tad pāries pie citas valodas. Jā, ir augstskolas, kur kā pirmo valodu māca C++ (un arī kursi tādi ir). Tad rezultātā cilvēks domā, piemēram, ka steks vai rinda ir datu struktūra, jo viņi to nevis paši realizē, bet izmanto gatavos risinājumus. Tie, kas mācījās šīs lietas, izmantojot Pascal valodu, zina atšķirību starp datu struktūru un objektu, ko var realizēt, izmantojot dažādas datu struktūras, māk sarakstus un to pašu steku realizēt paši, bez gatavo risinājumu izmantošanas u.t.t. 

Labots - Mateushs
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Mateushs teica:

Tie, kas mācījās šīs lietas, izmantojot Pascal valodu, zina atšķirību starp datu struktūru un objektu,

Un ka PAscal atljauj redzet to atskiribu un C nee?

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, AndrisBB said:

Un ka PAscal atljauj redzet to atskiribu un C nee?

Runa šobrīd ir par to, kāpēc būtu jāizmanto Pascal, mācot programmēšanu. C valoda ir sarežģītāka par Pascal apmācības sākotnējā stadijā.

Link to comment
Share on other sites

Pavisam piemirsu! Visu ko vajadzēja saistībā ar tabulu u.c. izdevās realizēt dzīvē arī ar CSS (nu vismaz es tā saprotu ka, ja apraksts ir iznests iekš head, tad tas kā reiz arī ir tas CSS), kā arī panākt universālu kodu, kas gandrīz ideāli un vienādi strādā abās target vietnēs. Joku un pigoru koda pielāgošanā bij ļoti daudz, pamatīgi nocīnījos ar visādiem idiotismiem. Gandrīz visu pigoru cēloņus izdevās izprast un pielāgot kodu tā lai vilks paēdis, aita dzīva, bet tomēr pamats paliek CSS (tas jau vienu brīdi kļuva vienkārši par sportu). Lai nu kā, jau vairāk kā divas nedēļas turpinās intensīva content production fāze uz izveidotā šablona bāzes.

 

P.s. Ja ir kādi vietējie haļavniji neklātienes kursi par CSS, dodiet ziņu šeit! Ieteiktos ārvalstu kursus paturu prātā, patreiz būtu par traku ko tik apjomīgu uzņemties.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Mateushs teica:

Tad rezultātā cilvēks domā, piemēram, ka steks vai rinda ir datu struktūra, jo viņi to nevis paši realizē, bet izmanto gatavos risinājumus. Tie, kas mācījās šīs lietas, izmantojot Pascal valodu, zina atšķirību starp datu struktūru un objektu

Tātad, steks vai rinda NAV datu struktūra? :shok:

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...